046A2916.jpg

MĒS RADĀM SKAISTUMU UN LABSAJŪTU

 

Skaistuma institūts “Liora” ir augstas klases skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas centrs.

Skaistuma institūtā “Liora” ir viss nepieciešamais klientu labsajūtas radīšanai un skaistuma izcelšanai - augsti kvalificēts, pieredzes bagāts un iejūtīgs personāls, jaunākā aparatūra un progresīvas tehnoloģijas kosmetoloģijā un estētiskajā medicīnā, vadošie profesionālās kosmētikas zīmoli, komfortabla atmosfēra, kā arī garantēta konfidencialitāte un drošība.  

Izmantoto produktu klāstā priekšroka tiek dota tādiem profesionāliem zīmoliem kā Mesoestetic, Sothys, Bernhard Cassiere, S.Mahler, J.F.Lazartigue u.c.

Galvenais institūta uzdevums ir sniegt saviem klientiem visaptverošus un kvalitatīvus pakalpojumus kosmetoloģijas un estētiskās medicīnas jomā, rūpēties par klientu labsajūtu un skaistumu, kā arī radīt harmonisku vidi procedūru baudīšanai. 

Ņemot vērā, ka skaistuma institūts ir SIA "Veselības centrs 4" (VC4) grupas uzņēmums, tajā darbojas VC4 klienta karte, kas dod iespēju apmeklēt procedūras un iegādāties produktus ar atlaidēm. Tāpat klienta kartes īpašniekiem katru mēnesi tiek piedāvāti īpašie piedāvājumi visā VC4 uzņēmumu tīklā. 

Laipni gaidīti skaistuma institūtā “Liora”!