LV RU EN

Rokām un pēdām

Rokām un pēdām

Rokas – sievietes vizītkarte.

Koko Šanele

Manikīrs

MAVALA «zelta» manikīrs (līdz 45 min)

Atveseļojošs manikīrs bez kutikulas apgriešanas, kas netraumē ādu un noņem tieši atmirušās šūnas, piešķirot kutikulai koptu kontūru, veicina veselīgu nagu augšanu.

Procedūra ietver netraumatisku naga plāksnītes attīrīšanu un kutikulas brīvās malas noņemšanu ar speciālu līdzekļu palīdzību, kas noņem tieši atmirušās šūnas un neprovocē kutikulas turpmāku intensīvu augšanu un raupjuma veidošanos, naga plāksnītes un kutikulas ārstēšanu, roku masāžu. Procedūras laikā speciālists sniedz profesionālu rekomendāciju ar individuālu kopšanas produktu piemeklēšanu, atkarībā no nagu un roku ādas stāvokļa

MAVALA «platīna» manikīrs (līdz 65 min)

Atveseļojošs manikīrs bez kutikulas apgriešanas, kas netraumē ādu un noņem tieši atmirušās šūnas, piešķirot kutikulai koptu kontūru, atjauno veselīgu nagu augšanu ar papildus attīrošu masku-pīlingu rokām.

Procedūra sastāv no netraumatisku naga plāksnītes attīrīšanas un kutikulas brīvās malas noņemšanas ar speciālu līdzekļu palīdzību, kas noņem tieši atmirušās šūnas un neprovocē kutikulas intensīvu augšanu un raupjuma veidošanos, naga plāksnītes un kutikulas ārstēšanas, roku masāžas. Procedūras laikā tiek veikta attīroša maska-pīlings roku ādas un nagu atjaunošanai un mitrināšanai. Kā arī speciālists sniedz profesionālu rekomendāciju ar kopšanas produktu individuālu piemeklēšanu, atkarībā no nagu un roku ādas stāvokļa.

Nagu krāsošana ar MAVALA (15 min)

Nagu krāsošana ietver sevī ārstnieciskas vai koriģējošas bāzes piemeklēšanu un uzklāšanu, kas atjauno bojātu naga plāksnīti, mitrina un izlīdzina tās virsmu, nostiprina nagu slāņojošos galiņus. Pēc tam tiek uzklāta izvēlētā laka divās kārtās un tā fiksēta ar speciālu līdzekli, kas piešķir veselīgu spīdumu nagiem un nodrošina ilgstošu lakas noturēšanos uz nagiem.

Klasiskais „sausais” manikīrs (līdz 60 min)

Kutikulas apstrādāšana ar speciālu līdzekli un apgriešana, formas piešķiršana nagiem, masāža, nagu lakošana ar caurspīdīgu, aizsargājošu nagu laku.

Klasiskā nagu lakošana (līdz 20 min)

Nagu pārklāšana ar bāzi, vienas krāsas laku, lakas nostiprināšanas līdzekli un līdzekli ātrākai nagu lakas žūšanai.

Permanentā nagu lakošana ar gēlu (40 min)

Produktu līnijā – bāze, laka un lakas nostiprinošais līdzeklis, kuru sastāvā ietilpst speciāls komponents, kas izžūst tikai zem UV lampas. Manikīrs ar gēla laku – tās ir koptas rokas ar nevainojamu nagu krāsojumu uz divām nedēļām.

Permanentās nagu lakošanas ar gēlu priekšrocības:
1. Jūs netērējat laiku nagu lakas nožūšanai.
2. Nagu lakas virsma netiek bojāta.
3. Laka nelobās, neatslāņojas no naga.
4. Lakas virsma neplaisā.
5. Lielisks atstarojošs spīdums priecē Jūs ne mazāk kā 2 nedēļas.

Parafīna vanniņa rokām (līdz 30 min)

Delnas aplikācija ar siltu parafīnu - mīkstina, mitrina un atjaunina roku ādu.

Podologa pakalpojumi

Pēdu varžacs likvidācija (15-20 min)

Procedūras gaitā varžacis apstradā ar speciālu frēzi, dažreiz pielieto arī skalpeli lai likvidēt varžaču sakni.

Varžacis ir cietais ādas šūnu veidojums kas rodās no ilgstošas, regulāras mehāniskas berzes vai spiediena. Visbiežākās lokalizācijas vietas ir uz pēdām, īpaši uz kāju mazā pirkstiņa, vai arī starp diviem pirkstiem to iekšējās virsmās.

Pēdu hiperkeratozes (lokāls ādas sabiezējums) apstrāde (15-20 min)

Ādas sabiezējuma pakapeniska noņemšana ar aparatpalidzibu, pielietojot speciālu frēzi un īpašus ādu mīkstinošus līdzekļus.

Ieaugušu nagu korekcija un ārstēšana (15-20 min)

Ieaugušu nagu stūrīšu izgriešana pēc speciālas tehnikas un atbilstoša ārstnieciska apstrāde.

Sēnīšu bojāto nagu apstrāde (15-20 min)

Ārstnieciska procedūra, kas ietver konsultāciju par sēnīšu bojāto nagu ārstešanu, analīzes paņemšanu (pēc situācijas) no bojāta naga ar sekojošu nagu plāksnes apstrādi vai tās noņemšanu pielietojot profesionālu ierīci un līdzekļus ar turpmāko ārstēšanas kursa nozīmēšanu mājas apstākļos.

Sēnīšu bojāto ādas apstrāde (15-20 min)

Ārstnieciska procedūra: konsultācija par ādas sēnīšu infekciju un to ārstēšanu, ādas parauga paņemšana analīzei (pēc situācijas), lai noteikt gala diagnozi, bojātās ādas profesionāla apstāde ar medicīnisku ierīci un profesionāliem ārstnieciskiem līdzekļiem ar turpmāko ārstēšanas kursa nozīmēšanu mājas apstākļos.

Pēdas ādas plaisājumu apstrāde (15-20 min)

Ārstnieciska procedūra ar īpašu plaisu aparātapstrādi, siltu ārstnieciskā krema ietīšanu sildošos zabaciņos, ārstnieciska kursa nozīmēšanu mājas apstākļos.

Problemātisku naga modelēšana ar ārstnieciskajām želejām (15-30 min)

Naga plāksnītes defektu estētiska protezēšana vai modelēšana ar ārstniecisku gehwol gelu. Īpaši aktuāla procedūra naga plāksnītes zuduma gadījumā, kad nepieciēšams aizsargāt naga gultni un radīt optimālus apstākļus jaunā naga plāksnītes veidošanai.

Kārpas likvidacija (15-20 min)

Ārstnieciska kārpas izņemšanas procedūra, ko veic pēc dažādām metodēm pielietojot īpašas ierīces (frēzes, plazmas, lāzera iedarbību) vai iemaņas ar sekojošu ārstniecisku apstrādi un turpmāko ārstēšanas kursa nozīmēšanu mājas apstākļos.

Kārpas – ādas sabiezēts veidojums, ko izraisa vīrusu infekcija.

Pedikīrs

Medicīniskais aparātpedikīrs (līdz 75 min)

Patīkama un komfortabla procedūra kopta un veselīga nagu, pirkstu ādas un pēdu izskata uzturēšanai.

Medicīniskais aparātpedikīrs tiek veikts pilnībā sausā vidē, kas absolūti izslēdz sēnīšu infekcijas pārnešanos. Pārragojušies ādas slāņi un kutikula tiek apstrādāti ar īpašiem līdzekļiem un uzgaļiem-frēzēm, neizjaucot ādas virsmas viengabalainību un iegūstot dabisku ādas mīkstumu. Tiek veikta tulznu un varžacu, ieaugušu nagu un pēdas plaisu ārstēšana, pielietojot speciālu nagu iztaisnošanas metodi. Procedūrā ietilpst īsa pēdu masāža, kas iedarbojas uz bioloģiski aktīviem punktiem, kuru stimulācijas rezultātā uzlabojas vispārējais organisma tonuss.

SPA kopšana un relaksācija

SOTHYS SPA pedikīrs (līdz 110 min)

Medicīniskais aparātpedikīrs, kas papildināts ar pēdu un kāju pīlingu līdz celim pīlingu ar burvīgu „marmelādi” no garšvielām un relaksējošu pēdu un kāju līdz celim masāžu.