Pirts - Tavs labsajūtas stūrakmens!

news-img

Jūsu labsajūtai mūsu speciālisti ir sagatavojuši dažādus pirts rituālus, lai katrs klients varētu izvēlēties sev tīkamākos. Jūsu ērtībām arī piedāvājam individuāli sagatavotus pirts un SPA rituālus. 

Populārākās no procedūrām ir: 

TRIBAL ORIENT pirtī Hammam (120 min)

Austrumu rituāls ķermenim, kura pamatā ir tūkstošgadīga vēsture un gadsimtiem senas tradīcijas un kas tiek veikts Hammam pirtī, uzlabo pašsajūtu, rūpīgi un maigi attīra ķermeņa ādu, saglabājot tās skaistumu, un nodrošina pilnvērtīgu relaksāciju.

Austrumu rituāls labsajūtai sākas ar ādas attīrīšanu un eksfoliāciju Hammam pirtī, pielietojot „melnās ziepes” no olīvu pastas un eikalipta eļļas. Ideāla visiem ādas tipiem, it īpaši sausai un dehidratētai. 100 % dabisks organisks produkts, kas tiek uzklāts uz iztvaicēta ķermeņa, attīra ādu no atmirušām šūnām un atjauno ādas veselīgu starojumu un maigumu. Tad ar speciālu Kessa cimdu tiek noņemtas atmirušās šūnas, poras attīrītas no toksīniem un piesārņojumiem, stimulēta āda un uzlabota asins mikrocirkulāciju, padarot ādu maigu un zīdainu. Pēc tam tiek veikta detoksicējoša ietīšana, kuras pamatā ir dabisks minerāls vulkāniskas izcelsmes Marokas māls – Rhassoul, kas veicina ādas attīrīšanu, pateicoties tā spējai absorbēt ādas tauku pārlieku daudzumu. Ietīšana mīkstina ādu, atjaunina to, noloba atmirušās šūnas, attīra ādu no piesārņojumiem un pūtītēm, sašaurina poras. Labsajūta tiek pastiprināta ar Austrumu masāžu, kuras pamatā ir argāna eļļu.

 

Pirts procedūra turku pirtī hamam (60 min)

Atveseļojoša attīrīšanas un relaksācijas procedūra turku pirtī hamam. 

Gaisa mitrums 100 %, t° 38° - 46° C.

Procedūra tiek veikta vairākos etapos. Sākumā ir hamam apmeklējums, kura laikā pirts speciālists regulē karstā tvaika plūsmu, veidojot ideālu vidi - tā saucamo Arābijas tveici. Tālāk noskalošanās un atpūta relaksācijas zālē, kas papildināta ar karstu zāļu tēju un relaksējošu Birmas masāžu galvai vai pēdām, pēc klienta izvēles, (10 min). Atkārtots hamam apmeklējums ar karsta tvaika plūsmu - Arābijas tveici. Noskalošanās ar aukstu ūdeni vai mazgāšanās dušā.

 

Pirts procedūra saunā (60 min)

Atveseļojoša attīrīšanas un relaksācijas procedūra saunā ar mitru tvaiku un masāžu ar pirts slotiņām. 
Gaisa mitrums 50 %, t° 50° - 70°C.

Procedūra tiek veikta vairākos etapos. Sākumā ir pirts apmeklējums, kura laikā pirts speciālists ar pirts slotiņām regulē gaisa plūsmu. Pēc tam noskalošanās un atpūta relaksācijas zālē, kas papildināta ar karstu zāļu tēju un relaksējošu Birmas masāžu galvai vai pēdām, pēc klienta izvēles, (10 min). Atkārtots pirts apmeklējums, kura laikā pirts speciālists veic masāžu ar pirts slotiņām. Noskalošanās ar aukstu ūdeni vai mazgāšanās dušā.

 

Individuāli pielāgota SPA procedūra Jūsu vēlmēm

Skaistuma institūtā "Liora" Jūs varat saņemt individuāli pielāgotu SPA procedūru savām vēlmēm. Lai sagatavotu tieši Jums piemērotu programmu labsajūtai un skaistumam, mums nepieciešams zināt Jūsu vēlmes, vēlamo apmeklējuma laiku, personu skaitu, kā arī budžetu.

Piedāvājam dažāda veida relaksācijas un skaistuma procedūras - mammu un meitu procedūras, procedūras draudzenēm; pāru procedūras; pirts un SPA procedūras grupām u.c.

Savas vēlmes sūtiet uz liora@liora.lv un ar Jums tuvākajā laikā sazināsies "Liora" administrācija!