BELKYRA injekcijas dubultzoda mazināšanai

Belkyra dobbelthage behandling

Apmēram 73% cilvēku ASV diskomfortu sagādā dubultzods, un šī vizuāli estētiskā problēma ir bieži sastopama gan sieviešu, gan vīriešu vidū arī Latvijā. Dubultzods gadu gaitā noslīd, izraisot sejas profila deformāciju. Turklāt
tas var saglabāties arī, ja cilvēks ievēro diētu un nodarbojas ar sportu. Par vienu no efektīvākajām metodēm dubultzoda mazināšanai speciālisti uzskata BELKYRA® injekcijas, kas dod iespēju uzlabot zoda profilu, neveicot operāciju.

BELKYRA® injekcijas šķīdina dubultzoda tauku “spilvenu”. Turklāt, tā kā dubultzods ir ģenētiski noteikts, tauku šūnas – gluži tāpat kā smadzeņu šūnas – pēc iznīcināšanas neatjaunojas. BELKYRA® injekcijām tiek izmantota aktīva sintētiska viela, ne-cilvēka izcelsmes, ne-dzīvnieku izcelsmes dezoksiholskābes versija, molekula, kas dabīgi atrodas katrā organismā un veicina uztura tauku sabrukšanu un absorbēšanos.

 

 

 

Priekšrocības:

  • salīdzinot ar lāzeru, radiofrekvences metodi un citām injekcijām, BELKYRA® injekcijām ir paliekošs efekts un tās ir līdzvērtīgas plastiskajai ķirurģijai;
  • kad vēlamais rezultāts sasniegts, papildus procedūras nav nepieciešamas, jo BELKYRA® procedūru rezultātā var veidoties jauns kolagēns, kas veicina ādas tvirtumu;
  • BELKYRA® ir zinātniski pamatota procedūra – vienīgais ne-ķirurģiskais injicējamais dubultzoda ārstēšanas līdzeklis, kam veikta stingra klīniskā izvērtēšana, lai pierādītu tā drošumu un efektivitāti.

Kopējais procedūru skaits atkarīgs no konkrētā cilvēka pazodes tauku izvietojuma un mērķa. Ārējais izskats pakāpeniski uzlabosies pēc katras injekcijas, un bieži vien rezultāts ir redzams jau pēc divām līdz četrām procedūrām. Drīkst veikt ne vairāk kā sešas procedūras un ne biežāk kā vienu reizi mēnesī. Pēc procedūras likvidētie tauki dabīgi izdalās no organisma.

Dubultzoda cēloņi:

  • novecošanās;
  • ģenētika;
  • svara izmaiņas.

Vai iespējamas blakusparādības?

Pēc procedūras var būt nelielas sāpes, pietūkums, zilumi zem zoda, apsārtums un kņudēšana vai nieze injekcijas vietā. Taču šīs blakusparādības ir pārejošas un parasti tiek novērotas pēc pirmās procedūras.