Interesanti

Nuka peeling – skaistums japāniski

Japāņu sieviešu augstākais skaistuma kritērijs – maiga, tvirta āda ar vienmērīgu atlasa starojumu. НDaudzu simtu gadu garumā rīsu pīlinga Nuka peeling izmantošana palīdzēja sasniegt šo mērķi.

Katru rītu saule sveicina vispirms Japānu – zemi ar bagātu vēsturi un kolorītu kultūru. Uzlecošās saules zemē sievietes vienmēr ir bijušas slavenas ar lielisku, koptu ādu. Japānietes līdz sirmam vecumam saglabā svaigumu un skaistumu. Japāņu sievietes rūpīgi glabā ādas un matu ideālas saglabāšanas noslēpumus, daudzi no kuriem ir unikāli un tiek nodoti no paaudzes uz paaudzi.
Rīsu klijas – iecienītākais līdzeklis tradicionālajā japāņu kosmetoloģijā daudzu gadsimtu garumā. Austrumos rīsu klijas ir senākais mazgāšanas līdzeklis. Rīsu pūderis (sasmalcinātas rīsu klijas) ne tikai lieliski noņem piesārņojumus, bet arī ādai piešķir starojumu un elastību.

PĪLINGS NUKA PEELING

Interesanti, ka vārds Nuka, tulkojumā no japāņu valodas «rīsu klijas» tiek rakstīts kā hieroglifs, kas sastāv no diviem elementiem, kas nozīmē «rīss» un «veselība».

Tāpat kā daudzus gadsimtus atpakaļ, lai saglabātu ādas sniegbaltumu, bet seju jauneklīgu, mūsdienu japānietes sejas ādas attīrīšanai regulāri pielietot Nuka peeling. Maisiņš ar rīsu pūderi tiek ievietoti karstā ūdenī, pēc tam tas tiek izspiests līdz maisiņa saturs nesāk izdalīt pienveida šķidrumu. Cieši piespiežot maisiņu ādai, tiek apstrādāta visas sejas un kakla daļas. Maisiņš tiek ievietots karstā ūdenī tik reizes, cik tas ir nepieciešams. Pīlinga procesā uz ādas izveidojas balta emulsija – rīsu pieniņš, kas tiek atstāts iedarboties uz dažām minūtēm, pēc tam noskalots ar siltu ūdeni.
Nuka peeling efektīvi absorbē virspusējos piesārņojumus, piešķir sejai viendabīgumu un samtainumu. Rīsa keramīdi pastiprina dabisko kolagēna un elastīna izstrādāšanos, kas novērš priekšlaicīgu novecošanu un padara ādu daudz tvirtāku.
Pateicoties vitamīna E, stearīnskābes (45%), linolskābes(35%), palmitīnskābes(15%) un linolēnskābes (2%) saturam, rīsu pūderis aktīvi stimulē šūnu reģenerāciju, atjauno hidrolipīdo plēvīti, tonizē, uzlabo ādas elastību un lieliski aizsargā ādu.

Skaistuma institūta "Liorá" iesaka:Īpaša vieta SPA rituālā Tribal IT ir atveltīta rīsu pīlingam, kura recepte ir aizgūta no japānietēm, jau kopš seniem laikiem pazīstamām ar savu gludo ādu. Nuka peeling ne tikai atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, bet to arī papildus mīkstina, aktivizē vielmaiņas procesus, ādai atkal piešķir starojumu.

Atpakaļ

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt