Interesanti

PLEXR - unikāla un efektīva patentēta estētikas ķirurģijas metode.

Bezkontakta saudzējoša ķirurģijas metode ādas defektu noņemšanai izmantojot PLEXR plazmas.

plexr.gif
Starp ādas virsmu un ierīces PLEXR* (GMV, Itālija) manipulu veidojas plazmas loks, kas līdzīgs zibenim. Šis plazmas loks mērķtiecīgi koagulē nevēlamu ādas veidojumu. Pie tām apkārtējie audi netiek traumēti un dzīšanas process notiek ātrāk salīdzinot ar citām metodēm.

*Ierīci PLEXR radījusi kompānija GMV - itāļu līderis medicīnas estētikas ierīču pētījumos un izstrādē.

Tikai Skaistuma Institūtā “Liora” ar ierīci PLEXR tiek veiktas procedūras:

Ar plazmas plūsmu iespējama dažādu ādas defektu (atsevišķu pigmentācijas plankumu, papillomu, kārpu, miliumu, hloazmu, mazu fibromu, lipomu, akne) noņemšana, rētu un grumbu dziļuma izlīdzināšana, jebkuras krāsas tetovējumu novēršana. Šī metode ļauj maksimāli mazināt nevēlamas pēc procedūru rētas, jo novērstā defekta vietā izveidojas cieša krevele, kas aizsargā iedarbības vietu no infekcijas iekļūšanas un veicina ādas virsmas estētisku sadzīšanu bez pēdām. 

Mole
Dzimumzīmes noņemšana ar medicīnas ierīci PLEXR

Papiloma_web.jpg
Papillomas uz sejas noņemšana ar medicīnas ierīci PLEXR

Fibroma_web2.jpg
Fibromas uz kājas noņemšana ar medicīnas ierīci PLEXR

Pīlings ar plazmas plūsmas pielietošanu attīra, vienlaicīgi jonu līmenī notiek audu elastības un tvirtuma atjaunošana. Procedūras rezultātā tiek izlīdzināta ādas virsma, samazinās grumbu dziļums un tiek "iedarbināti" ādas atjaunināšanas pamatprocesi. 

Ierīces manipula ar plazmu pārveido plakstiņu pārliekas ādas virsmas struktūras nelielos 500 mikronu izmēra punktos, kas izvietoti cieši viens pēc otra. Katrā punktā ādas virsējais slānis tiek pārveidots, neizraisot asiņošanu un nenodarot nekādu kaitējumu apkārtējiem un dziļajiem audiem. Zem sīkām krevelītēm notiek droša, bez infekcijas nokļūšanas audu sadzīšana ar plakstiņu ādas platības samazināšanos. Krevelītes noies pēc 3-7 dienām, bet procedūras gala rezultāts parādīsies pilnīgi sadzīstot audiem pēc viena mēneša.

blefaroplastika.jpg
PLEXR dinamiska neķirurģiska blefaroplastika - plakstiņu ādas platības samazināšana 
bez ķirurģiskas iejaukšanās


Atpakaļ

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt