Sejai

Regulāra kopšana

Pamata procedūra SOTHYS

Pamata procedūra SOTHYS (75 min) 45.00 €saite uz pakalpojumu

Skaistuma un komforta stāvokļa uzturēšanai normālai un kombinētai ādai, sausas ādas mitrināšanai, taukainas ādas līdzsvara regulēšanai.
Sīkāka informācija
Procedūra sastāv no ādas attīrīšanas un eksfoliācijas (dziļa attīrīšana), intensīva seruma iestrādāšanas, masāžas, maskas un aktīva aizsargājoša krēma uzklāšanas. Visi produkti tiek individuāli atlasīti atkarībā no ādas tipa un vajadzībām.
Pamata procedūra Bernard Cassière

Pamata procedūra Bernard Cassière (75 min) 40.00 €saite uz pakalpojumu

Kosmētiskā procedūra jebkuram ādas tipam palīdzēs ādai ilgi palikt jaunai, tvirtai un elastīgai.
Sīkāka informācija
Procedūra piemērota visiem ādas tipiem, no taukainas līdz pat īpaši sausai un jutīgai ādai, ietver sevī attīrīšanu, pīlingu, serumu, masāžu, masku un aizsargājošu krēmu.
Seasonal Care SOTHYS

Seasonal Care SOTHYS (60 min) 56.00 €saite uz pakalpojumu

Sezonas procedūra jebkura ādas tipa efektīvai atjaunošanai dāvās ādai dzīves enerģiju, optimālu tonusu un veselīgu starojumu!
Sīkāka informācija

Viegla vasaras un piesātināta ziemas „ēdienkarte” ādai ar dabiskiem augļu vai eksotisku augu ekstraktiem – tā ir bagātināšana ar skābekli, vitaminizācija, barošana un mitrināšana ar vienlaicīgu aizsardzību no nelabvēlīgu sezonas faktoru ietekmes un priekšlaicīgas novecošanas novēršanu. Īsts baudījums „gardēžiem” un 100 % komforta un relaksācijas sajūta!

Maigs skrubis-maska ar balto mālu daļiņām piesātina ādu ar nepieciešamiem vitamīniem, skābekli un sagatavo procedūras nākamo aktīvo komponentu uzņemšanai. 


Relaksējoša masāža ar kūstošu krēmu ar šī sviestu un mandeļu ekstraktu nodrošina ādas aizsardzību no novecošanas procesiem un neitralizē brīvos radikāļus.
Koncentrēts serums ar mandeļu un bumbieru ekstraktiem, kas tiek uzklāts zem plastificējošas maskas, pastiprina ādas barjerfunkcijas un atjauno tās dabisko starojumu un veselīgu izskatu. Alginātu caurspīdīgai plastificējošai maskai ar bumbieru ekstraktu piemīt liftinga efekts, tā lieliski mitrina, tonizē un baro ādu.

Sezonas procedūras sejai maigās, apvijošās tekstūras un mandeļu un bumbieru ekstraktu aktīvie ingredienti rada neatkārtojumu rāmuma atmosfēru, atjauno, piesātina un sagatavo ādu ziemai!

Precious BLACK&WHITE edition Bernard Cassière

Precious BLACK&WHITE edition Bernard Cassière (60 min) 60.00 €saite uz pakalpojumu

Izsmalcināta procedūra tūlītēji svaigai, atjaunotai un starojošai jebkura tipa ādai un jebkuram vecumam.
Sīkāka informācija
Īsa, taču efektīva procedūra, kas sastāv no ādas attīrīšanas un pīlinga, relaksējošas masāžas, plastificējošas maskas ar liftinga efektu un aizsargājoša krēma uzklāšanas tās noslēgumā.

Visu procedūras produktu pamatā — divi aktīvo ingredientu kompleksi: „MELNAIS” un „BALTAIS”.
  • „MELNĀ” kompleksa sastāvā ietilpst melno pērļu ekstrakts cīņai ar novecošanas redzamām pazīmēm, ādas toņa uzlabošanai un izlīdzināšanai un melnās vistenes ekstrakts ar pretiekaisuma, antiseptisku un dziedējošu iedarbību. 
  • Savukārt „BALTAJĀ” kompleksā — balto pērļu ekstrakts grumbu izlīdzināšanai, pigmentācijas novēršanai, sejas ādas liftingam un mitrināšanai un kokvilnas ekstrakts reģenerācijai, tvirtuma uzlabošanai un ādas jutīguma samazināšanai.

„Pērlēm vienmēr ir taisnība!” - Koko Šanele, „Seja vienmēr ir skaista.” - Bernard Cassière.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Decembris, 2017

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt