Sejai

Regulāra kopšana

Pamata procedūra SOTHYS

Pamata procedūra SOTHYS (75 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra skaistuma un ādas labsajūtas uzturēšanai, kas piemērota normālai un kombinētai ādai, kā arī sausas ādas mitrināšanai vai taukainas ādas līdzsvara regulēšanai.
Sīkāka informācija
Procedūra sastāv no ādas attīrīšanas un eksfoliācijas (dziļā attīrīšana), intensīva seruma uzlikšanas, masāžas, maskas un aktīva aizsargājoša krēma uzklāšanas. Visi produkti procedūrai tiek individuāli atlasīti, ņemot vērā ādas tipu un vajadzībās.
Pamata procedūra Bernard Cassière

Pamata procedūra Bernard Cassière (75 min) saite uz pakalpojumu

Kosmētiskā procedūra, kas palīdz ādai ilgāk palikt jaunai, tvirtai un elastīgai.
Sīkāka informācija
Procedūra piemērota visiem ādas tipiem - no taukainas līdz pat īpaši sausai un jutīgai ādai. Procedūra ietver sejas ādas attīrīšanu, pīlingu, seruma uzklāšanu, masāžu, masku un aizsargājošu krēmu.
Seasonal Care SOTHYS

Seasonal Care SOTHYS (60 min) saite uz pakalpojumu

Sezonas procedūra jebkuram ādas tipam - efektīvi atjauno ādas enerģiju, optimizē tonusu un piešķir veselīgu starojumu!
Sīkāka informācija
Viegla vasaras un piesātināta ziemas procedūra ādai ar dabiskiem augļu vai eksotisku augu ekstraktiem – āda tiek barota ar skābekli, vitamīniem, kā arī tiek mitrināta un vienlaicīgi aizsargāta no nelabvēlīgu sezonas faktoru ietekmes un priekšlaicīgas ādas novecošanās. Piesātināta komforta un relaksācijas sajūta!
Maigs skrubis/maska ar balto mālu daļiņām piesātina ādu ar nepieciešamajiem vitamīniem, skābekli un sagatavo ādu procedūras nākamo aktīvo komponentu uzņemšanai.
Relaksējoša masāža ar kūstošu šī sviesta krēmu un mandeļu ekstraktu nodrošina ādas aizsardzību no novecošanās procesiem un neitralizē brīvos radikāļus.
Koncentrēts serums ar mandeļu un bumbieru ekstraktiem, kas tiek uzklāts zem plastificējošas maskas, pastiprina ādas barjerfunkcijas un atjauno tās dabisko starojumu un veselīgo izskatu. Alginātu caurspīdīgai plastificējošai maskai ar bumbieru ekstraktu piemīt liftinga efekts, tā lieliski mitrina, tonizē un baro ādu.
Precious BLACK&WHITE edition Bernard Cassière

Precious BLACK&WHITE edition Bernard Cassière (60 min) saite uz pakalpojumu

Izsmalcināta procedūra ādas atjaunošanai un mirdzuma atgūšanai, kas piemērota jebkuram vecumam un ādas tipam.
Sīkāka informācija
Efektīva procedūra, kas sastāv no ādas attīrīšanas un pīlinga, relaksējošas masāžas, plastificējošas maskas ar liftinga efektu un aizsargājoša krēma uzklāšanas tās noslēgumā.

Visu procedūras produktu pamatā ir divu aktīvo sastāvdaļu komplekti: „MELNAIS” un „BALTAIS”.
  • „MELNĀ” komplekta sastāvā ietilpst melno pērļu ekstrakts, kas palīdz novērst ādas novecošanos, uzlabo ādas toni un izlīdzina to. Sastāvā ir arī melnās vistenes ekstrakts ar pretiekaisuma, antiseptisku un dziedējošu iedarbību.
  • Savukārt „BALTAJĀ” komplektā ir balto pērļu ekstrakts grumbu izlīdzināšanai, pigmentācijas novēršanai, sejas ādas liftingam un mitrināšanai. Tā sastāvā ir arī kokvilnas ekstrakts ādas reģenerācijai, tvirtuma uzlabošanai un jutīguma samazināšanai.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt