Ķermenim

Tūskas mazināšana

Lāzera dermodinamikas procedūra

Lāzera dermodinamikas procedūra (līdz 40 min) no 38.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva tūskas un šķidruma stāzes audos novēršanas procedūra ar barolāzera kriolimfodrenāžu. Neaizvietojama atjaunošanas metode pēc liposakcijas un vēnu sklerotizācijas, tūskaina celulīta gadījumā.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Procedūra tiek veikta ar sistēmu DEKA pielietojot lāzera manipulu un ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu.
Pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivējas arteriāli-venozā un limfātiskā mikrocirkulācija. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, nodrošina to mobilizāciju, novēršot pat pašu spēcīgāko tūsku. Lokāla atvēsināšana līdz 20 grādiem, iedarbojoties kopā ar lāzeru, veic ādas un asinsvadu fitnesu, atjauno to vingrumu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj novērst izteiktās un slēptās tūskas formas, celulīta tūskaino stadiju, veicina efektīvu audu atjaunošanu pēc liposakcijas.

6 lāzera dermodinamikas procedūras 184.00 EUR
10 lāzera dermodinamikas procedūras 298.00 EUR
Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 31.00 EUR

Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (45 min) 81.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva apakšējo ekstremitāšu tūskas novēršana ar ogļskābās gāzes injekcijām.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas gar maģistrālajiem asinsvadiem tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādāmajā ādas zonā pienāk vairāk skābekļa, notiek asinsvadu sieniņu muskulatūras tonizācija un tiek novērsts šķidruma nosprostojums. Spēcīga asinsrites aktivizācija pēc ogļskābās gāzes ievadīšanas stimulē angioģenēzi, jaunu asinsvadu veidošanos, un nodrošina noturīgu „vieglu kāju” sajūtu.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un ārstēšanās procesu sākums. Lai sasniegtu optimālu rezultātu nepieciešams procedūru kurss, kura ilgumu un intensitāti nosaka speciālists.

8 Karboksiterapijas procedūras 484.00 EUR
Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 70.00 EUR

Papildus jebkurai karboksiterapijas procedūras:

1 karboksiterapijas procedūra delnām +14.00 EUR

VIBRANCE BODY

VIBRANCE BODY (40 min) 38.00 €saite uz pakalpojumu

Lokālu tauku uzkrājumu likvidācijas, tūskas un ādas ļenganuma novēršanas procedūra, pielietojot bioelektrostimuluāciju ar ierīci Vibrance.
Sīkāka informācija
Pirms procedūras sākuma speciālists piemeklēt aktīvo serumu, kura mērķis ir iekļūt ar bioelektrostimuluācijas palīdzību un darboties ādas dziļos slāņos. Procedūras laikā aktivizējas mikrocirkulācija, pastiprinās asinsrite un limfas attece. Šūnu membrānas „atveras” un aktīvā seruma ingredienti iedarbina lipolīzes un/vai kolagēna sintēzes procesus. Spēcīga miostimulējoša iedarbība pastiprina muskuļu un zemādas audus, kas īpaši svarīgs „vājai” muskulatūrai un ļenganai ādai. Procedūru var salīdzināt ar vieglu mērķtiecīgu fitnesa treniņu. Īpaši izteikts rezultāts ir sasniedzams apvienojumā ar karboksiterapijas, endermoloģijas, detoksikācijas procedūrām.

6 procedūras Vibrance body 184.00 EUR
10 procedūras Vibrance body 298.00 EUR
Uzturošā procedūra
pēc procedūru kursa
31.00 EUR

Īpaši aktīvs serums, individuāli piemeklēts
atbilstoši ādas stāvoklim, procedūru kursam
31.00 EUR

Limfodrenāžas masāža

Limfodrenāžas masāža (no 30 min) no 28.00 €*saite uz pakalpojumu

Masāža pietūkumu mazināšanai un vielmaiņas uzlabošanai.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Limfodrenāžas masāža – masāža, kas tiek veikta pa limfas atteces ceļiem. Tās uzdevums aktivizēt limfas plūsmu organismā. Tā kā limfātiskā sistēma ietekmē organisma vispārējo stāvokli, šāda masāža var uzlabot cilvēka pašsajūtu un vispārējo veselības stāvokli. Limfodrenāžas masāža novērš nosprostojumu audos, tūskas, uzlabo audu uzturu, atjauno organisma imunitāti, veicina celulīta novēršanu un ķermeņa masas samazināšanos. Tā veiksmīgi tiek pielietota ķermeņa masas samazināšanas un figūras korekcijas programmās.
Lai iegūtu noturīgu efektu tiek rekomendēts kurss no 10-12 procedūrām.

1 masāžas procedūra 30 min 28.00 EUR
5 masāžas procedūras 30 min 125.00 EUR
10 masāžas procedūras 30 min 242.00 EUR
1 masāžas procedūra 45 min 33.00 EUR
5 masāžas procedūras 45 min 140.00 EUR
10 masāžas procedūras 45 min 272.00 EUR
Flying Steps Sothys

Flying Steps Sothys (30min - 50min) 28.00-40.00 €*saite uz pakalpojumu

Drenāžas procedūra ar atvēsinošu saitēšanu kāju tūsku un noguruma novēršanai.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Pastāvīga slodze uz kājām nelabvēlīgi ietekmē kāju veselību un pēc statistikas 9 no 10 sievietēm saskaras ar kāju tūskas problēmu, ko provocē daudzi faktori.

Procedūra sākas ar maigu visa ķermeņa sāls pīlingu. Sāļi no dažādiem pasaules reģioniem (Himalaji, Nāves jūra, Francija), papildinot viens otru, bagātina ādu ar mikro- un makroelementiem. Trīs sāļu maisījums maigi eksfoliē epidermu, attīra to no sārņiem, atjauno un līdzsvaro ūdens-sāļu apmaiņu, veicina šūnu reģenerāciju, palielinot elastību un tvirtumu, atslābina audus, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, palīdz pret sāpēm locītavās.
Pēc pīlinga kājas visā garumā tiek saitētas mīkstām elastīgām saitēm, kas ir samitrinātas speciālā losjonā uz arnikas, kampara un mentola bāzes. Šis burvīgais sastāvs stimulē asinsriti, aktivizējot mikrocirkulāciju, uzlabo asinsvadu sistēmas trofiku, veicot labvēlīgu ietekmi uz apmaiņas procesiem, izvada toksīnus.
Tālāk pa saitēm tiek veikta limfodrenāžas masāža, kas veicina liekā šķidruma izvadīšanu, tūsku novēršanu un viegluma un komforta sajūtas piešķiršanu.

Mērķis – novērst smaguma sajūtu kājās, atgūt staltumu un gaisīgu gaitu – tiek sasniegts jau pēc vienas procedūras!

4 procedūras Flying Steps (50 min)140.00EUR
4 procedūras Flying Steps (30 min)92.00EUR

Perfect Legs Draining Treatment Bernard Cassière

Perfect Legs Draining Treatment Bernard Cassière (75 min) 48.00 €saite uz pakalpojumu

Inovatīva procedūra neticamam kāju vieglumam un skaistumam! Novērš kāju nogurumu, smagumu un tūsku.
Sīkāka informācija
Procedūras pamatā ir jauna efektīva drenējoša koncepcija, kas apvieno ingvera un vasabi ekstraktu kompleksu un speciāli izstrādātas masāžas tehnikas. Pēc ķermeņa apakšējās daļas pīlinga ar efektīvu fluīdu tūskas mazināšanai, asinsrites stimulēšanai un toksīnu izvadīšanai tiek veikta drenējoša masāža pēc speciālas BERNARD CASSIÈRE metodes. Noslēgumā kājas tiek saitētas ar īpašu paņēmienu, pie tam saites tiek samitrinātas atvēsinošā losjonā ar mentolu, ēteriskām eļļām un jūras ūdeni, novēršot kāju noguruma sajūtu un nodrošinot to skaistumu un komfortu!

Rekomendējamais kurss: 10 procedūras vienu reizi nedēļā. Uzturēšanai: 1-2 reizes mēnesī. Netiek rekomendēts grūtniecēm, cilvēkiem ar dažādiem iekaisuma procesiem, sirds un onkoloģiskām pataloģijām.
Cryo minceur  S.Mahler

Cryo minceur S.Mahler (60 min) 43.00 €saite uz pakalpojumu

Efektīva procedūra pietūkumu novēršanai, celulīta sākuma stadijas pazīmju mazināšanai un ādas tvirtuma atjaunošanai.
Sīkāka informācija
CRYO MINCEUR procedūra sastāv no vairākiem etapiem: limfodrenāžas masāža ar modelējošo krēmu uz spirulīnas un greipfrūta ekstraktu bāzes; ķermeņa apakšējās daļas saitēšana ar īpašā atvēsinošā līdzeklī samitrinātām saitēm. Atvēsinošā līdzekļa unikālais sastāvs satur arnikas, priežu pumpuru ekstraktus, mentolu un kamparu, tā iedarbības rezultātā aktivizējas mikrocirkulācija un pastiprinās dabiskā drenāža, kas veicina liekā šķidruma izvadīšanu, notievēšanu un skaista silueta veidošanu. Procedūra tiek rekomendēta tūskainā celulīta sākuma stadijām, vēnu varikozās paplašināšanas profilaksei, ādas tvirtuma un elastības uzlabošanai strauju svara svārstību gadījumā, atjaunošanai pēcdzemdību periodā, organisma attīrīšanai no toksīniem, šlakvielām un liekā šķidruma izvadīšanai no starpšūnu telpas.
Procedūra tiek veikta ķermeņa apakšējai daļai.

Speciālistu konsultācijas
Relaksācija un stresa noņemšana
Ķermeņa ādas attīrīšana un detoksikācija
Tūskas mazināšana
Nevēlamie tauku uzkrājumi, celulīts, liekais svars
Ķermeņa ādas ļenganums, strijas
Redzami asinsvadiņi uz kājām, pigmentācijas traucējumi, dzimumzīmes, kārpas, papillomas, izsitumi
Pastiprinātas svīšanas korekcija
Nevēlama ķermeņa apmatojuma noņemšana

Marts, 2017

45 min.
47.00 €
39.90 €
50 min.
88.00 €
65.00 €
līdz 45 min.
88.00 €
65.00 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt