Ķermenim

Redzami asinsvadiņi uz kājām, pigmentācijas traucējumi, dzimumzīmes, kārpas, papillomas, izsitumi

Ārsta dermatologa konsultācija

Ārsta dermatologa konsultācija (40 min) saite uz pakalpojumu

Ādas, nagu un matu slimību un funkcionālo traucējumu diagnostika. Ārstēšanas nozīmēšana.
Sīkāka informācija
Pacienta ādas virsmas apskate, ādas un nagu slimību iemesla un rakstura noteikšana, nepieciešamās ārstēšanas nozīmēšana, kā arī rekomendāciju ieteikšana sejas un ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai. Pēc nepieciešamības, dermatologs var noteikt papildus izmeklēšanu un veikt materiālu savākšanu laboratoriskai izmeklēšanai.
PLEXR ādas defektu novēršana

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30 min ) saite uz pakalpojumu

Rētu dziļuma izlīdzināšana, dishromijas un jebkuras krāsas tetovējumu novēršana.
Sīkāka informācija
Ierīci Plexr radīja itāļu kompānija „GMV”, kas ir medicīnas estētikas un neablatīvās ķirurģijas ierīču pētījumu un izstrādes līderis.
Šī jaunākās paaudzes ierīce tiek pielietota ādas defektu novēršanai ar PLAZMU — vielas ceturto agregātstāvokli.

Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu rodas plazmas loks, kas līdzīgs zibenim. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūras, novērš tās defektus, neiedarbojoties uz veseliem audiem. Rezultātā veidojas sausa krevele, kas aizsargā iedarbības vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz sadzīt bez pēdām, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.
Asinsvadu likvidēšana ar lāzeri

Asinsvadu likvidēšana ar lāzeri (līdz 30 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva asinsvadu pataloģiju novēršanas procedūra.
Sīkāka informācija
Procedūra tiek veikta ar neodīmo lāzeri Smart VS (Nd:Yag). Atšķirībā no iepriekšējās paaudzes daudzfunkcionāliem lāzeriem, tas ir izveidots tikai asinsvadu patoloģiju problēmas risināšanai. Šī lāzera tehnoloģijas pamatā ir „selektīvās fototermolīzes” fenomens, pēc kura bojātais asinsvads tiek pakļauts selektīvai gaismas iedarbībai. Gaismas enerģija pārvēršas siltuma enerģijā, koagulē olbaltumvielas, notiek asinsvada sklerozācija, t. i., tā sieniņu „salīmēšanās”. Tālāk, asinsvads aizaug ar saistaudiem, bet āda iegūst dabisku toni. Šī metode ir unikāla ar to, ka lāzers iedarbojas tikai uz bojātajiem asinsvadiem, tāpēc netraumē ādu, neizjauc pigmentāciju, neizraisa ādas sakaršanu. Pēc procedūras nav rehabilitēšanas perioda. Noturīgu, redzamu efektu pacients iegūst jau pēc pirmās procedūras.
Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Unikāla ādas struktūras atjaunošanas, pigmentācijas plankumu izdzēšanas, rētu, papillomu, nevusu un keratomu novēršanas metode, izmantojot lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Metodes darbības principi balstīti uz lāzera stara dozētu iedarbību uz ādas apgabaliem. Ādas reakcija uz procedūru – tas ir signāls dabiska ādas atjaunošanas procesa sākumam, kas ilgst 2 - 3 mēnešus. „Ieslēdzas” reģenerācijas mehānismi un atjaunināšanas procesi visos ādas slāņos. Rezultātā ādas defekts tiek novērsts, bet iedarbības vietā var palikt minimālas pēdas. Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešams ilgstošs rehabilitācijas periods.

Speciālistu konsultācijas
Relaksācija un stresa noņemšana
Ķermeņa ādas attīrīšana un detoksikācija
Tūskas mazināšana
Nevēlamie tauku uzkrājumi, celulīts, liekais svars
Ķermeņa ādas ļenganums, strijas
Redzami asinsvadiņi uz kājām, pigmentācijas traucējumi, dzimumzīmes, kārpas, papillomas, izsitumi
Pastiprinātas svīšanas korekcija
Nevēlama ķermeņa apmatojuma noņemšana

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt