Sejai

Dubultzods

Perfect Shape Treatment SOTHYS

Perfect Shape Treatment SOTHYS (45 min) 48.00 €saite uz pakalpojumu

Efektīva procedūra izteikta sejas ovāla un kakla un dekoltē ādas tvirtuma un elastības atjaunošanai.
Sīkāka informācija
Pateicoties unikālam serumam, intensīvai masāžai un trīskāršai maskai, šī procedūra „atgriež” sejas ovāla dabisko formu un izlīdzina kakla un dekoltē ādu.

Pēc virspusējas attīrīšanas un maiga visas sejas pīlinga pa serumu PERFECT SHAPE YOUTH SERUM tiek veikta sejas apakšējās trešdaļas, kakla un dekoltē speciāla enerģētiska masāža ar īpašu akcentu uz ovālu un dubultzodu.
Pēc tam seko maska Smoothing mask ar čufas un auzu ekstraktiem, kuri izlīdzina ādas mikroreljefu, nostiprina dermu un izlīdzina grumbas. Nākamā maska Firming mask ar šitaki sēņu ekstraktu un saldo mandeļu proteīniem rada noturīgu liftinga efektu, piešķir sejas ovālam izteiktumu un samazina grumbu dziļumu. Celulozes maska Pre-cut mask pastiprina iedarbību un rada papildus liftinga efektu, it kā apsaitējot un „pievelkot” sejas apakšējo trešdaļu un kaklu.
Procedūra turpinās ar seruma PERFECT SHAPE YOUTH SERUM uzklāšanu, kurš radīts tauku uzkrājumu dubultzoda zonā, tūskas un nokarenas vaigu ādas novēršanai un tvirtuma ļenganuma zonās un dabiskās sejas ovāla formas atjaunošanai. Noslēgumā tiek uzklāts atbilstošs atjauninošs krēms.

Rekomendētais intensīvais kurss - 3 procedūras ar periodiskumu 1 reizi nedēļā.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (līdz 45 min) 88.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva dubultzoda novēršana un izteikta sejas ovāla veidošana.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām. Ogļskābā gāze izraisa asinsvadu paplašināšanos un aktivizē asinsriti zemādas šūnaudos, kas noved pie lipolīzes – tauku sašķelšanas procesa – pastiprināšanās, kā arī novērš limfas nosprostošanos audos un uzlabo toksīnu izvadīšanu. Rezultāts – zemādas taukšūnu noārdīšana un redzama dubultzoda samazināšana. Tas viss ļauj, vienlīdz ar sejas ovāla nostiprināšanu, sejas, kakla un dekoltē ādas kopējās tekstūras uzlabošanu, efektīvi padarīt gaišākus arī tumšos lokus un novērst tūskas zem acīm. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 6 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar radioviļņu liftinga un ultraskaņas kavitācijas procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs tauku sašķelšanas un ādas audu atjaunošanās procesu sākums.

4 Karboksiterapijas procedūras 265.00 EUR

Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 70.00 EUR
Oval Control S.Mahler

Oval Control S.Mahler (75 min) 56.00 €*saite uz pakalpojumu

Unikāla procedūra ar jaunā aparāta Actilift 3S S.Mahler unikālu tehnoloģiju kombināciju pielietošanu dubultzoda samazināšanai un sejas ovāla kontūrēšanai.

*Iegādājoties abonementu – lētāk!

Sīkāka informācija
Dubultzoda samazināšanas un sejas ovāla kontūrēšanas procedūras pamatā ir kavitācija – unikāla lokālu tauku uzkrājumu sašķelšanas metode ar ultraskaņas pielietošanu apvienojumā ar radioviļņu iedarbību un modelējošu serumu, kas satur sojas fitoestrogēnus, rudzu, apelsīna ekstraktus un kofeīna koncentrātu.
Kavitācijas efekts pastiprinās ar radioviļņu iedarbību un lipodrenāžas masāžu, bet plastificējoša modelējoša maska ar zīdkoka, vīnogu sulas ekstraktiem un С vitamīnu uzlabos ādas tvirtumu un tonusu, nostiprinās ovālu un izlīdzinās ādas mikroreljefu.

Noturīga rezultāta sasniegšanai nepieciešams kurss no 6 – 10 procedūrām.


6 procedūras Oval Control S.Mahler 289.00 €
Procedūra LiftMassage® ar aparātu Lift6®

Procedūra LiftMassage® ar aparātu Lift6® (40 min) 34.00 €*saite uz pakalpojumu

Jauna apjomīgas kakla audu stimulācijas tehnika ādas tonusa atjaunošanai, skaidru sejas kontūru izveidei ar izteiktu liftinga efektu zoda zonā.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Lift6® LiftMassage® tehnoloģija nodrošina izteiktu sejas un kakla ādas liftingu pateicoties speciālai manipulai, kas iedarbojas uz ādas audiem ar nepārtrauktu mikropulsāciju vienlaicīgi trijās dimensijās (ādas satvēriens un tās mehāniska stimulācija vairākās plaknēs ar pulsējošu vakuumu un maigu vibrāciju). Īpaši izveidotā programma akcentēta uz zoda zonu. Tā izceļas ar īpašu mērķtiecīgu tehniku un ļauj panākt ādas elastības, turgora un tonusa izcilu atjaunošanu, novērst zoda audu ptozi (noslīdējumu), veidojot izteiksmīgas kontūras. Procedūru kursa rezultātā seja izskatās kopta, uzlabojas ovāla kontūras un sejas vaibsti kļūst izteiksmīgāki!

10 procedūras LiftMassage® ar aparātu Lift 6® 278.00 EUR

Papildus pie procedūras serums + 8.00 EUR
Papildus pie procedūras maska + 8.00 EUR
Papildus pie procedūras plastificējošā maska + 21.00 EUR

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA (līdz 50 min) 88.00 €*saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bezprecedenta atjauninošo efektu ļauj veidot Jūsu ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas! Sistēma nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu, novēršot ādas noslīdēšanu vaigu un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Procedūras laikā speciālists, pielietojot manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers un radiofrekvenču viļņi), sakombinētas lāzera sistēmā DEKA, masāžas kustībām secīgi iedarbojas uz visām sejas un kakla daļām.

Sākumā, speciālists pielieto lāzera manipulu ar ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu. Šajā procedūras etapā, pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivizējas arteriāli-venozā un limfātiskā mikrocirkulācija, vienlaicīgi veicot stimulējoši iedarbību uz fibroblastu (šūnu, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras) darbību. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, notiek to mobilizācija, atjaunojas ādas elastīgums. Bet lokāla atvēsināšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, novērš pat pašu spēcīgāko tūsku un veic ādas fitnesu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj ādai iegūt lielisku tonusu un elastību, harmoniski sagatavot ādu nākamajai procedūras fāzei – sejas kontūru remodelēšana ar radiofrekvencēm.

Otrajā etapā tiek pielietota radiofrekvences manipula. Noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (radioviļņi) iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, „izstieptu” gadu gaitā, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un pateicoties tam notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss.

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var sasniegt redzamu dabisku sejas liftingu, vaigu un zoda zonas noslīdējušas ādas novēršanu un efektīvu grumbu uz sejas un kakla izlīdzināšanu.

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un sasniedz savu maksimālo un noturīgo rezultātu 4 mēnešu laikā no kursa sākuma.

1 sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA 88.00 EUR
4 sejas skulpturēšanas procedūras ar lāzera sistēmu DEKA 265.00 EUR

Uzturošā procedūra 74.00 EUR

Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) 90.00 €saite uz pakalpojumu

Ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas ādā tauku uzkrājumu sašķelšanai un ādas elastības atjaunošanai zoda apvidū.
Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšanas ādā ārstnieciskā metode. Dubultzoda mazināšanai ārsti-kosmetologi pielieto speciālus homeopātisku un allopātisku preparātu, vitamīnu un mikroelementu „kokteiļus”, kas ir lipolītiķi (sašķeļ taukus) un kuriem piemīt spēcīgs liftinga efekts. „Kokteiļi” tiek ievadīti ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir praktiski nesāpīga.

Procedūru kurss tiek sastādīts individuāli.

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija (līdz 60 min) no 121.00 līdz 300.00 €saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu injekcijas efektīvai izteiksmīgu sejas ovāla kontūru modelēšanai.
Sīkāka informācija
Biorevitalizācija – hialuronskābes mikroinjekcijas ādā.
Hialuronskābe – dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents, kuras daudzums gadu gaitā samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē tās deficītu un veicina savējās hialuronskābes izstrādāšanu, kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, pilnvērtīgu ādas piesātināšanu ar valgumu, kā rezultātā atjaunojas ādas tonuss, un elastība. 90 Ls

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt