Sejai

Dubultzods

Perfect Shape Treatment SOTHYS

Perfect Shape Treatment SOTHYS (45 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva procedūra izteikta sejas ovāla, kakla un dekoltē ādas tvirtuma un elastības atjaunošanai.
Sīkāka informācija
Pateicoties unikālam serumam, intensīvai masāžai un trīskāršai maskai, šī procedūra ļauj atgūt sejas ovāla dabisko formu un izlīdzina kakla un dekoltē ādu.

Pēc virspusējas ādas attīrīšanas un maiga sejas pīlinga ar serumu "PERFECT SHAPE YOUTH SERUM" tiek veikta sejas apakšējās trešdaļas, kakla un dekoltē enerģētiska masāža ar īpašu akcentu uz ovālu un dubultzodu.
Pēc tam seko maska "Smoothing mask" ar čufas un auzu ekstraktiem, kuri izlīdzina ādas mikroreljefu, nostiprina dermu un izlīdzina grumbas. Nākamā maska "Firming mask" ar šitaki sēņu ekstraktu un saldo mandeļu proteīniem rada noturīgu liftinga efektu, piešķir sejas ovālam izteiktumu un samazina grumbu dziļumu. Celulozes maska "Pre-cut mask" pastiprina iedarbību un rada papildus liftinga efektu, it kā apsaitējot un „pievelkot” sejas apakšējo trešdaļu un kaklu.
Procedūra turpinās ar seruma "PERFECT SHAPE YOUTH SERUM" uzklāšanu, kurš radīts tauku uzkrājumu dubultzoda zonā, tūskas un nokarenas vaigu ādas novēršanai un tvirtuma ļenganuma zonās un dabiskās sejas ovāla formas atjaunošanai. Noslēgumā tiek uzklāts atbilstošs atjaunojošs krēms.

Rekomendētais intensīvais kurss - 3 procedūras ar periodiskumu 1 reizi nedēļā.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva dubultzoda novēršana un izteikta sejas ovāla veidošana.
Sīkāka informācija
Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla ierīce un smalka adata, ar kuru zem ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze.Injekcija tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Ogļskābā gāze izraisa asinsvadu paplašināšanos un aktivizē asinsriti zemādas šūnaudos, kas noved pie lipolīzes - tauku sašķelšanas, kā arī novērš limfas nosprostošanos audos un uzlabo toksīnu izvadīšanu.
Rezultāts – zemādas taukšūnu noārdīšana un redzama dubultzoda samazināšana. Procedūra nodrošina sejas, kakla un dekoltē ādas kopējās tekstūras uzlabošanu, efektīvi padara gaišākus tumšos lokus un novērš tūsku zem acīm. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 6 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar radioviļņu liftinga un ultraskaņas kavitācijas procedūrām.
Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds ir 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunojošo procesu sākums.
Oval Control S.Mahler

Oval Control S.Mahler (75 min) saite uz pakalpojumu

Unikāla procedūra ar aparāta Actilift 3S S.Mahler tehnoloģiju dubultzoda samazināšanai un sejas ovāla kontūrēšanai.
Sīkāka informācija
Dubultzoda samazināšanas un sejas ovāla kontūrēšanas procedūras pamatā ir kavitācija - unikāla lokālo tauku uzkrājumu sašķelšanas metode ar ultraskaņas palīdzību apvienojumā ar radioviļņu iedarbību un modelējošu serumu, kas satur sojas fitoestrogēnus, rudzu, apelsīna ekstraktus un kofeīna koncentrātu.
Kavitācijas efekts pastiprinās ar radioviļņu iedarbību un lipodrenāžas masāžu, bet plastificējoša modelējoša maska ar zīdkoka, vīnogu sulas ekstraktiem un С vitamīnu uzlabos ādas tvirtumu un tonusu, nostiprinās ovālu un izlīdzinās ādas mikroreljefu.

Noturīga rezultāta sasniegšanai nepieciešams kurss no 6 – 10 procedūrām.

Procedūra LiftMassage® ar aparātu Lift6®

Procedūra LiftMassage® ar aparātu Lift6® (40 min) saite uz pakalpojumu

Jauna kakla audu stimulācijas tehnika ādas tonusa atjaunošanai, skaidru sejas kontūru izveidei ar izteiktu liftinga efektu zoda zonā.
Sīkāka informācija
Lift6® LiftMassage® tehnoloģija nodrošina izteiktu sejas un kakla ādas liftingu, pateicoties speciālai manipulai, kas iedarbojas uz ādas audiem ar nepārtrauktu mikropulsāciju vienlaicīgi trijās dimensijās (ādas satvēriens un tās mehāniska stimulācija vairākās plaknēs ar pulsējošu vakuumu un maigu vibrāciju). Īpaši izveidotā programma akcentēta uz zoda zonu. Tā izceļas ar īpašu mērķtiecīgu tehniku un ļauj panākt ādas elastības, turgora un tonusa izcilu atjaunošanu, novērst zoda audu ptozi (noslīdējumu), veidojot izteiksmīgas kontūras. Procedūru kursa rezultātā seja izskatās kopta, uzlabojas ovāla kontūras un sejas vaibsti kļūst izteiksmīgāki!
Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA (līdz 50 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra ļauj veidot Jūsu ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas! Tehnoloģija nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu, novēršot ādas noslīdēšanu vaigu un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla.
Sīkāka informācija
Procedūras laikā speciālists, pielietojot manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers un radiofrekvenču viļņi), lāzera sistēmā DEKA, masāžas kustībām secīgi iedarbojas uz visām sejas un kakla daļām.
Sākumā, speciālists pielieto lāzera manipulu ar ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu. Šajā procedūras etapā, pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivizējas arteriāli-venozā un limfātiskā mikrocirkulācija, vienlaicīgi veicot stimulējošu iedarbību uz fibroblastu (šūnu, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras) darbību. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, notiek to mobilizācija, atjaunojas ādas elastīgums. Lokāla atvēsināšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, novērš pat pašu spēcīgāko tūsku. Šī trīskāršā iedarbība ļauj ādai iegūt lielisku tonusu, elastību un harmoniski sagatavot ādu nākamajai procedūras fāzei - sejas kontūru remodelēšana ar radiofrekvencēm.
Otrajā etapā tiek pielietota radiofrekvences manipula. Noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi iekļūst dziļi ādā. Enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss.
Tikai pateicoties šādai kombinācijai var sasniegt redzamu dabisku sejas liftingu, vaigu un zoda zonas noslīdējušas ādas novēršanu un efektīvu grumbu uz sejas un kakla izlīdzināšanu.
„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un sasniedz savu maksimālo un noturīgo rezultātu 4 mēnešu laikā no kursa sākuma.

Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas ādā tauku uzkrājumu sašķelšanai un ādas elastības atjaunošanai zoda apvidū.
Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšana ādā. Dubultzoda mazināšanai ārsti-kosmetologi lieto speciālu homeopātisku un allopātisku preparātu, vitamīnu un mikroelementu savienojumus, kas ir lipolītiķi (sašķeļ taukus) un kuriem piemīt spēcīgs liftinga efekts. Attiecīgie šķidrumi tiek ievadīti ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir praktiski nesāpīga.
Biorevitalizācija

Biorevitalizācija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu injekcijas efektīvai izteiksmīgu sejas ovāla kontūru modelēšanai.
Sīkāka informācija
Biorevitalizācija - hialuronskābes mikroinjekcijas ādā.
Hialuronskābe - dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents, kuras daudzums gadu gaitā samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē tās deficītu un veicina savējās hialuronskābes izstrādāšanu, kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, pilnvērtīgu ādas piesātināšanu ar valgumu, kā rezultātā atjaunojas ādas tonuss, un elastība.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt