Sejai

Akne, pinnes un dažāda veida izsitumi

Ārsta dermatologa konsultācija

Ārsta dermatologa konsultācija (40 min) saite uz pakalpojumu

Ādas, nagu un matu slimību un funkcionālo traucējumu diagnostika. Ārstēšanas nozīmēšana.
Sīkāka informācija
Pacienta ādas virsmas apskate, ādas un nagu slimību iemesla un rakstura noteikšana, nepieciešamās ārstēšanas nozīmēšana, kā arī rekomendāciju ieteikšana sejas un ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai. Pēc nepieciešamības, dermatologs var noteikt papildus izmeklēšanu un veikt materiālu savākšanu laboratoriskai izmeklēšanai.
i-PRF Plazmoliftings

i-PRF Plazmoliftings (60 min) saite uz pakalpojumu

Unikāla sejas ādas atjaunošanas un uzlabošanas metode, izmantojot pacienta asins plazmu, kas bagātināta ar trombocītiem, fibrīnu un cilmes šūnām. Procedūra ir nekaitīga un neizraisa blaknes, tā ir bez alerģiju un infekciju riska. Procedūras rezultātā atjaunojas mitruma līdzsvars, sāk veidoties jauni fibroblasti, kolagēna un elastīna audi, kas nodrošina ādas elastību un spēcīgu liftinga efektu, uzlabojas ādas krāsa, tekstūra, izlīdzinās reljefs un samazinās pigmentācija.
Sīkāka informācija
i-PRF – jauna ādas reģenerējoša sistēma, kas satur šūnas: trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlās un cilmes šūnas (no perifēriskās asinsrites), kas koncentrējas uz fibrīna autoloģiskās matricas – progresīva, efektīva un uzticama metode, kurai piemīt ādas reģenerācijas efekts. Atšķirībā no jau zināmajām metodēm, piemērma PRP, šajā metodē netiek izmantoti antikoagulanti

PRF Platelet Rich Fibrin tiek iegūts no pacienta venozajām asinīm, apstrādājot to speciālā centrifūgā. Plazma tiek ievadīta problemātiskajās vietās un aktivizē dermas šūnu funkcionēšanu. Rezultātā, pateicoties organisma rezervēm, tiek aktivizēts bioloģiskais ādas atjaunošanās mehānisms. Veicot plazmoliftingu (iPRF), šūnas, kas laika gaitā kļuvušas neaktīvas, sāk atkal intensīvi strādāt un ražot jaunas šūnas. Procedūras efekts ir ilglaicīgs.

i-PRF ir pilnveidota un daudz efektīvāka asins plazmas pielietošanas metode organisma šūnu atjaunošanai ar plašāku pielietošanas indikāciju spektru - estētiskajā medicīnā, stomatoloģijā, ķirurģijā, ortopēdijā utt.

Indikācijas I-PRF plazmoliftinga procedūras sejas, dekoltē zonas un delnu virsmas veikšanai:
 • Smalkās un dziļās grumbas;
 • Blīvuma, elastības un izteiktas sejas ovāla kontūras zudums;
 • Nevienmērīgs un pelēcīgs sejas ādas tonis, ādas sausums;
 • Ādas atjaunošana pēc iedeguma (kā dabīgā, tā arī mākslīgā);
 • Aknes ārstēšana pusaudžiem un nobriedušā vecumā;
 • Pēcaknes rētu novēršana;
 • Hiperpigmentācijas un kuperozes samazināšana.
Procedūru veikšanas periodiskums, sagatavošanās un ierobežojumi:
 • Pirms procedūras kursa ir vēlama konsultācija pie speciālista;
 • Procedūra tiek veikta reizi 3-4 nedēļās, vidēji no 2 procedūrām aknes ārstēšanai un līdz 4 procedūrām ādas atjauninošanai, neatkarīgi no gadalaika;
 • Procedūru kursa biežumu nosaka, ņemot vērā ādas problēmas un vecumu.

Kontrindikācijas:
 • Grūtniecība;
 • Autoimūnās saslimšanas.

Vēlamie ierobežojumi:
 • neveikt procedūru 3 - 5 dienas pēc menstruāciju beigšanās;
 • neveikt procedūru 7 - 10 dienas pēc antibiotiku lietošanas;
 • neveikt procedūru 7 dienas pēc aktīvas sauļošanās;
 • 2-3 stundas pirms procedūras izdzert ne mazāk kā 1 litru ūdens;
 • 24 stundas pirms procedūras nelietot treknu un asu pārtiku.

Pēc plazmoliftinga procedūras:
 • 5 dienas nedrīkst atrasties aktīvā saulē un apmeklēt solāriju;
 • 2 nedēļas nedrīkst apmeklēt pirti;
 • lietot speciālista rekomendētos ādas kopšanas produktus.

Sajūtas un ārējais izskats pēc procedūras:
 • Apsārtums pāriet pēc 2-6 stundām;
 • Veicot dziļo grumbu piepildīšanu, iespējamas petehijas un zilumiņi;
 • Viegla lobīšanās iespējama pēc 1-2 dienām;
 • Pirmās dienas laikā var saglabāties tūska.
PLEXR ādas defektu novēršana

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30min ) saite uz pakalpojumu

Atsevišķu pigmentācijas plankumu, papillomu, kandilomu, kārpu un miliumu novēršana, pielietojot plazmas sublimācijas metodi.
Sīkāka informācija
Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu, rodas plazmas loks, kas līdzīgs zibenim. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūru, novēršot tās defektus. Manipulācija nekaitē veseliem audiem, kas atrodas blakus problēmzonai. Rezultātā veidojas sausa krevele, kas aizsargā iedarbības vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz sadzīt bez pēdām, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.
Ierīci Plexr radīja itāļu kompānija "GMV", kas ir estētikās medicīnas un neablatīvās ķirurģijas ierīču, pētījumu un izstrādes līderis.
Šī jaunākās paaudzes ierīce tiek pielietota ādas defektu novēršanai ar PLAZMU - vielas ceturto agregātstāvokli.
Correcting treatment SOTHYS

Correcting treatment SOTHYS (75 min) saite uz pakalpojumu

Daudzfunkcionāla procedūra problemātiskas un taukainas ādas, kurai nosliece uz pārmērīgu ādas tauku izdalīšanos, komedoniem, akni un pastāvīgu taukainu spīdumu, atveseļošanai.
Sīkāka informācija
Komprese ar eksfoliējošu losjonu ar kaolīnu, glikolskābi un salicilskābi izšķīdina netīrumus uz ādas virsmas un porās, ļaujot saudzīgi attīrīt ādu. Intensīvs attīrošs serums uz salicilskābes, tējas koka eļļas un lakricas ekstrakta bāzes normalizē tauku dziedzeru darbību, mazina iekaisumu un dezinficē ādu. Patīkama atvēsinoša maska nekavējoties sniedz komforta sajūtu iekaisušai ādai, tā kļūst svaiga, tonizēta un iegūst veselīgu toni. Procedūra noslēdzas ar aktīva ārstnieciskā līdzekļa uzklāšanu, kas satur lakricas ekstraktu, kadiķu, rozmarīna, lavandas, salvijas, savvaļas timiāna, ģerānijas un mirtes ēteriskās eļļas, un samazina pārmērīgu sebuma izdalīšanos, veicina aktīvu reģenerāciju, mitrina un aizsargā ādu.
Cleanodermie S.Mahler

Cleanodermie S.Mahler (75 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra taukainas un kombinētas ādas, kurai ir nosliece uz aknes veidošanos, intensīvai attīrīšanai ar ultraskaņas pīlingu, komedonu ekstrakciju un ārstniecisko masku.
Sīkāka informācija
Ādas attīrīšana ar dermakosmētiskiem līdzekļiem, masāžas un infrasarkanā starojuma laikā. Procedūra sākas ar ultraskaņas pīlingu, izmantojot aparātu ACTILIFT, pēc tam mehāniski tiek veikts pīlings un attīrītas piesārņotās poras. Komedonu mehāniskā ekstrakcija tiek noslēgta ar ārstniecisku masku, kuras pamatā ir dabiskais raugs, rīsu pūderis, zaļie māli un dadža ekstrakts. Maskai piemīt antibakteriāla iedarbība, tā regulē ādas tauku izdalīšanās procesus, normalizē ādas skābju-sārmu līdzsvaru, kas savukārt novērš piņņu veidošanos. Procedūra noslēdzas ar ārstnieciskā krēma ar kanēļa ekstraktu uzklāšanu.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva ādas ar pēcaknes rētām ārstēšana.
Sīkāka informācija
Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla ierīce un smalka adata, ar kuru zem ādas problēmzonā un apkārt tai tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze. Injekcija tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādātajā ādas zonā piekļūst vairāk skābekļa un uzturvielu, sākas šūnu atjaunošanās process. Spēcīga asinsrites aktivizācija pēc ogļskābās gāzes ievadīšanas stimulē ādas reparācijas procesu.
Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Iespējams neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta. Oglekļa dioksīds ir 20 reizes ātrāk šķīstošs kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietai tuvumā esošajos audos. Pēc injekcijas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un radīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un ārstēšanās procesa sākums. Lai sasniegtu optimālu rezultātu, nepieciešams procedūras kurss, kura ilgumu un intensitāti nosaka speciālists.
Jet Peel ™

Jet Peel ™ (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Gāzes-šķīduma pīlinga procedūra. Unikāla piņņu ārstēšanas metode ar divu ādai draudzīgu komponentu – fizioloģiskā šķīduma un skābekļa – palīdzību
Sīkāka informācija
Pinnes lieliski tiek ārstētas ar Jet Peel tehnoloģijas - ādas apstrāde ar gāzes šķīdumu – palīdzību. Uz ādu virsskaņas ātrumā iedarbojas mikronizēta šķīduma un gāzes maisījuma plūsma. Kā šķidrums tiek izmantots fizioloģiskais šķīdums, bet kā gāze – gaiss vai medicīnas skābeklis. Šī gāzes-šķīduma plūsma attīra ādu, noņem epidermas augšējo slāni, atver tauku dziedzeru izvades kanālus un novērš piņņu parādīšanās iemeslu. Skābekļa iedarbība daudzkārt paātrina audu atjaunošanās procesus, regulē sebosekrēciju (ādas tauku izdalīšanos). Procedūrai piemīt antibakteriāla, antiseptiska un dezinficējoša iedarbība (likvidē iekaisuma procesus un novērš to atkārtotu rašanos).
Iekaisušu piņņu gadījumā gandrīz visi citi pīlinga veidi ir kontrindicēti (nav ieteicami). Jet Peel tehnoloģija palīdz atbrīvoties no pēcaknes plankumiem un rētām.
Ķīmiskais pīlings ar 30% salicilskābi

Ķīmiskais pīlings ar 30% salicilskābi (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Virspusējas iedarbības pīlings komedogēnas un iekaisušas aknes formas korekcijai.
Sīkāka informācija
Ķīmiskais pīlings - kontrolēta ādas slāņa noteikta biezuma noņemšana dažādos ādas līmeņos (vidējā, virspusējā, ļoti virspusējā), pielietojot pīlingu, kas satur 30% salicīlskābes.
Šis process veicina ātru ādas reģenerāciju, izraisa ādas šūnu atjaunošanos un normālu tauku izdalīšanos, izlīdzina ādas virsmas nelīdzenumus (pēcaknes rētas), sašaurina poras un padara pēcaknes pigmentāciju mazāk redzamu.
Ārstēšanās kurss tiek sastādīts individuāli.
IPL terapija

IPL terapija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Taukainas, problemātiskas ādas, kurai nosliece uz akni, ārstēšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem, kuras rezultātā uzlabojas problemātiskas ādas stāvoklis un tās ārējais izskats.

Sīkāka informācija
IPL terapijas pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsu fizikālā īpašība ar noteiktu viļņu garumu, kas iekļūst ādas struktūrā, veicot ārstniecisku iedarbību. Problemātiskas ādas ārstēšanā tiek izmantota gaismas spēcīgā baktericīdā iedarbība. Notiek ķīmiska reakcija, kuras rezultātā rodas skābekļa molekulas, kas iznīcina baktērijas un tiek pārtraukta akne slimības attīstība. Notiek tauku dziedzeru aktivitātes samazināšanās un izdalās mazāk sebums, aktivizējas kolagēna un elastīna sintēzes procesi, samazinot poru paplašināšanos un likvidējot pēcakne pigmentāciju. Procedūra ir mazsāpīga, netraumē ādas virsmu un pēc procedūras nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Procedūra tiek veikta ar aparātu DEKA Photosilk plus.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt