Sejai

Sausuma un savilkuma sajūta

Hydra3Ha™ Sothys

Hydra3Ha™ Sothys (75 min) 79.00 €*saite uz pakalpojumu

Šī neparasti bagātā daudzu etapu procedūra uz trīskāršas hialuronskābes bāzes tūlītēji piesātina ādu ar valgumu, novēršot tās novecošanu! Pēc procedūras āda kļūst piepildīta ar valgumu, apvīta ar maigumu un absolūtu komfortu!

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Jaunā 6 etapu procedūra HYDRA3HA nodrošina tūlītēju, augsti kvalitatīvu un ilglaicīgu, praktiski nemainīgu ādas mitrināšanu, pateicoties ekskluzīviem ingredientiem, produktu jaunām tekstūrām un manuālai masāžas tehnikai Digi -Esthetique®
SOTHYS patentētā Boletus 1055 ekstrakta un augsta molekulāra un zema molekulāra svara hialuronskābju kombinācija iedarbojas uz visiem galvenajiem hidratācijas mehānismiem. 

Procedūra sākas ar vieglu stimulējošu muguras masāžu ar rozmarīna, mirtes, lavandas un citrona eļļu maisījumu. Pēc virspusējas attīrīšanas un dziļas eksfoliācijas ar enzīmu pīlingu uz ādas tiek uzklāts kūstoša vaska tekstūras serums ar Sacha Inchi (inku zemesrieksta) augļu ekstraktu ādas komforta tūlītējai atjaunošanai. Virs seruma ar speciālām masāžas kustībām ādā tiek iestrādātas divu veidu hialuronskābes, kuras ir mitrinošās atsvaidzinošās gēla-maskas pamatā. Nākamā maska ar Boletus 1055 ekstraktu un biomimētiskiem fosfolipīdiem kalpo kā pamats ilglaicīgai liftinga masāžai. Pēc tam reģenerācijas un liftinga etapā tiek pielietota trešā jaunākās paaudzes Peel-off maska, bagātināta ar argāna un saulespuķu sēklu eļļām, kuras ir Omega-6 un 9, Е vitamīna avots. Un noslēgumā – hialuronskābes devas „injekcija”, bagātināta ar baobaba polisaharīdiem, kas ļauj noturēt valgumu ādā. Serums Smoothing serum procedūras nobeigumā apvij ādu ar aizsargājošu plēvīti un vizuāli izlīdzina tās virsmu. 

Procedūra tūlītēji mitrina ādu un novērš pirmās novecošanas pazīmes. 
Rezultāts pēc pirmās procedūras - līdz +71 % mitrināta āda! 

 Procedūra rekomendēta kā kurss (3 procedūras mēnesī) vai kā uzturošā procedūra 1 - 2 reizes mēnesī.

 
3 procedūras HYDRA3HA 210.00 €
Hydra-nutrition concept Bamboo – Aloe-Vera Bernard Cassière

Hydra-nutrition concept Bamboo – Aloe-Vera Bernard Cassière (60 min) 62.00 €*saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bambusu un alveju, paredzēta ādai ar mitrināšanas, elastības un tvirtuma trūkumu. Apvieno intensīvu ādas barošanu un dubultu mitrināšanu, pateicoties maskai ar kolagēnu hialuronskābi un „otrās ādas” efektam.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Pēc ādas attīrīšanas no virspusējiem piesārņojumiem tiek veikts sejas, kakla un dekoltē ādas pīlings ar atjaunojošu gomāžu. Pēc tam ir galvenais procedūras etaps - divkārša kopšana: intensīva mitrināšana un barošana ar avokado un saldo mandeļu eļļu koncentrātu, kas izveido ļoti plānu augsti molekulāru elastīgu plēvīti no proteīniem. Koncentrāts veicina ādas mikroreljefa izlīdzināšanos un nodrošina tūlītēju sejas ovāla kontūras liftingu. Saldo mandeļu eļļa ar spēcīgām antioksidējošām īpašībām nostiprina un aizsargā ādu. Relaksējoša masāža ar barojošu–mitrinošu krēmu, kura sastāvā ietilpst opuncijas kaktusa ekstrakts ar fantastiskām mitrinošām un sadziedējošām īpašībām. Dubultas iedarbības maska ar kolagēnu un hialuronskābi stimulē šūnu reģenerāciju, samazina grumbu izteiksmību, veicina imunitāti un tai piemīt pretiekaisuma iedarbība. Pēc maskas tiek uzklāts intensīvas mitrināšanas koncentrāts ar bambusa, alvejas un kaktusa ekstraktiem. Procedūra noslēdzas ar atbilstoša ādas stāvoklim un vajadzībām aizsargājoša krēma uzklāšanu uz sejas, kakla un dekoltē.
Jau pēc pirmās procedūras tiek novērsta ādas atūdeņošanās, atjaunojas elastība un mitrināšana, āda ir aizsargāta no ārējās vides negatīvo faktoru iedarbības.

Rezultāts: maiga, gluda, piesātināta, elastīga un mitrināta āda! Rekomendējamais kurss - 3 procedūras.
3 procedūras Hydra-nutrition concept Bamboo – Aloe-Vera 175.00 €

HydraRadiance S.Mahler

HydraRadiance S.Mahler (60 min) 46.00 €*saite uz pakalpojumu

Procedūra ādas intensīvai mitrināšanai, tās piesātināšanai ar valgumu un vitamīniem, kombinējot aparāttehnoloģijas ar manuālo masāžu.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Ādas attīrīšana ar dermakosmētiskiem līdzekļiem un ultraskaņas pīlingu ar aparātu ACTILIFT™ veicina labāku aktīvo komponentu un skābekļa uzņemšanu ādas šūnās. Ar ultraskaņas palīdzību ādā tiek iestrādāts Phytoserin serums – aktīvs mitrinošs līdzeklis uz saulespuķes, kastaņa, linu un sarkanās tuksneša zāles ekstraktu bāzes. Unikāla masāža un divu veidu masku, bagātinātu ar vitamīniem un mikroelementiem, kombinācija nodrošina dziļu mitrināšanu un pilnvērtīgu ādas barošanu.

Procedūra HydraRadiance – slāpju remdēšana un komforta sajūta!

126.00€
3 procedūras HydraRadiance
Papildus procedūrai drenējoša un mitrinoša
maska acu zonai S.Mahler Patch Yeux Bio-Cellulose
+10 EUR 

MezoVibrance

MezoVibrance (līdz 45 min) 60.00 €saite uz pakalpojumu

Aktīvu uzlādētu kosmeceitisku līdzekļu transdermālas ievadīšanas procedūra. Procedūra MеzоVibrance ir pilnīga un droša alternatīva mezoterapijai un biorevitalizācijai.
Sīkāka informācija
Šīs procedūras pamatā ir elektroporācijas metode, ar kuras palīdzību uz laiku atveras šūnu membrānu kanāli, tā saucamās elektroporas, pa kurām caur ādas raga slāni iekļūstošās ārstnieciskās vielas sasniedz nepieciešamo dziļumu bez traumatizācijas. Elektroporācijas procedūra paaugstina šūnu membrānas caurlaidību par 400 reizēm. Aktīvu komponentu ievadīšana tiek veikta pateicoties papildus transdermālu kanālu izveidošanai ādā.
Speciālists individuāli piemeklē ādai nepieciešamo aktīvu ingredientu „kokteili” no 0,5% hialuronskābes, kolagēna peptīdiem, oligoelementiem, organiska silīcija, DMAE un ievada to ādas dziļajos slāņos.

MеzоVibrance - mezoterapija un biorevitalizācija bez adatas, tūskām un zilumiem, iekaisuma reakcijām, pilnīgi nesāpīgs. Ideāls ādas mitrināšanas, barošanas un atjaunināšanas veids.
Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) 90.00 €saite uz pakalpojumu

Pilnvērtīgu mitrinošu ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas ādas dziļai mitrināšanai un noturīga rezultāta panākšanai.
Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšanas metode ādā. Ādas efektīvai mitrināšanai ārsti-kosmetologi izveido speciālus „kokteiļus” no homeopātiskiem un allopātiskiem preparātiem, hialuronskābes, vitamīniem un mikroelementiem, kuriem piemīt lieliska mitrinoša iedarbība. „Kokteiļi” tiek ievadīti ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir praktiski nesāpīga. Procedūru kurss tiek sastādīts individuāli.
Biorevitalizācija

Biorevitalizācija (līdz 60 min) no 121.00 līdz 300.00 €*saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu injekcijas efektīvai ādas mitrināšanai un atjaunināšanai.

*Iegādājoties procedūru kursu - lētāk!

Sīkāka informācija
Biorevitalizācija – hialuronskābes injekcijas ādā.
Hialuronskābe – dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents, kuras daudzums gadu gaitas laikā samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē tās deficītu, par cik tā spēj noturēt līdz 500 ūdens molekulas un ir unikāls līdzeklis, kas spēj ilgi un pilnvērtīgi piesātināt ar valgumu pat pašu dehidrētāko ādu. Tā arī veicina savējās hialuronskābes izstrādāšanu un kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā rezultātā atjaunojas ādas tonuss, elastība un pazūd smalkās grumbiņas.


Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Decembris, 2017

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt