Sejai

Sausuma un savilkuma sajūta

Hydra3Ha™ Sothys

Hydra3Ha™ Sothys (75 min) saite uz pakalpojumu

Šī bagātīgā daudzu posmu procedūra uz trīskāršas hialuronskābes bāzes tūlītēji piesātina ādu ar vitamīniem, novēršot tās novecošanos! Pēc procedūras āda kļūst piepildīta ar valgumu, apvīta ar maigumu un absolūtu komfortu!
Sīkāka informācija
Jaunā 6 posmu procedūra nodrošina tūlītēju, augsti kvalitatīvu un ilglaicīgu, praktiski nemainīgu ādas mitrināšanu, pateicoties ekskluzīviem sastāvdaļām, produktu jaunām tekstūrām un manuālai masāžas tehnikai. SOTHYS patentētā "Boletus 1055" ekstrakta un augsta molekulāra un zema molekulāra svara hialuronskābju kombinācija iedarbojas uz visiem galvenajiem hidratācijas mehānismiem. 

Procedūra sākas ar vieglu stimulējošu muguras masāžu ar rozmarīna, mirtes, lavandas un citrona eļļu maisījumu. Pēc virspusējas attīrīšanas un dziļas eksfoliācijas ar enzīmu pīlingu uz ādas tiek uzklāts kūstoša vaska tekstūras serums ar Sacha Inchi (inku zemesrieksta) augļu ekstraktu ādas komforta tūlītējai atjaunošanai. Virs seruma ar speciālām masāžas kustībām ādā tiek iestrādātas divu veidu hialuronskābes, kuras ir mitrinošās un atsvaidzinošās gēla-maskas pamatā. Nākamā maska ar Boletus 1055 ekstraktu un biomimētiskiem fosfolipīdiem kalpo kā pamats ilglaicīgai liftinga masāžai. Pēc tam reģenerācijas un liftinga posmā tiek pielietota trešā jaunākās paaudzes Peel-off maska, bagātināta ar argāna un saulespuķu sēklu eļļām, kuras ir Omega-6 un 9, Е vitamīna avots. Un noslēgumā hialuronskābes devas injekcija, kas bagātināta ar baobaba polisaharīdiem un ļauj noturēt valgumu ādā. Smoothing serums procedūras nobeigumā apvij ādu ar aizsargājošu plēvīti un vizuāli izlīdzina tās virsmu.

Procedūra tūlītēji mitrina ādu un novērš pirmās novecošanas pazīmes. 
Rezultāts pēc pirmās procedūras - līdz +71 % mitrināta āda! 

 Procedūra rekomendēta kā kurss (3 procedūras mēnesī) vai kā uzturošā procedūra 1 - 2 reizes mēnesī.

 
3 procedūras HYDRA3HA 210.00 €
Hydra-nutrition concept Bamboo – Aloe-Vera Bernard Cassière

Hydra-nutrition concept Bamboo – Aloe-Vera Bernard Cassière (60 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bambusa un alvejas ekstraktiem, kas paredzēta ādas mitruma, elastības un tvirtuma atgūšanai. Apvieno intensīvu ādas barošanu un dubultu mitrināšanu ar kolagēnu hialuronskābi.
Sīkāka informācija
Pēc ādas attīrīšanas no virspusējiem piesārņojumiem tiek veikts sejas, kakla un dekoltē ādas pīlings ar atjaunojošu gomāžu. Pēc tam ir galvenais procedūras etaps - divkārša kopšana: intensīva mitrināšana un barošana ar avokado un saldo mandeļu eļļu koncentrātu, kas izveido ļoti plānu augsti molekulāru elastīgu plēvīti no proteīniem. Koncentrāts veicina ādas mikroreljefa izlīdzināšanos un nodrošina tūlītēju sejas ovāla kontūras liftingu. Saldo mandeļu eļļa ar spēcīgām antioksidējošām īpašībām nostiprina un aizsargā ādu. Relaksējoša masāža ar barojošu un mitrinošu krēmu, kura sastāvā ietilpst opuncijas kaktusa ekstrakts ar fantastiskām mitrinošām un dziedējošām īpašībām. Dubultas iedarbības maska ar kolagēnu un hialuronskābi stimulē šūnu reģenerāciju, samazina grumbu izteiksmību, veicina imunitāti un tai piemīt pretiekaisuma iedarbība. Pēc maskas tiek uzklāts intensīvas mitrināšanas koncentrāts ar bambusa, alvejas un kaktusa ekstraktiem. Procedūra noslēdzas ar ādas stāvoklim un vajadzībām atbilstoša aizsargājoša krēma uzklāšanu uz sejas, kakla un dekoltē.
Jau pēc pirmās procedūras tiek novērsta ādas atūdeņošanās, atjaunojas elastība un mitrināšana, āda ir aizsargāta no ārējās vides negatīvo faktoru iedarbības.
HydraRadiance S.Mahler

HydraRadiance S.Mahler (60 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra ādas intensīvai mitrināšanai, tās piesātināšanai ar vitamīniem, kombinējot aparāttehnoloģijas ar manuālo masāžu.
Sīkāka informācija
Ādas attīrīšana ar dermakosmētiskiem līdzekļiem un ultraskaņas pīlingu veicina labāku aktīvo komponentu un skābekļa uzņemšanu ādas šūnās. Ar ultraskaņas palīdzību ādā tiek iestrādāts Phytoserin serums - aktīvs mitrinošs līdzeklis uz saulespuķes, kastaņa, linu un sarkanās tuksneša zāles ekstraktu bāzes. Unikāla masāža un divu veidu masku, bagātinātu ar vitamīniem un mikroelementiem, kombinācija nodrošina dziļu mitrināšanu un pilnvērtīgu ādas barošanu.
MezoVibrance

MezoVibrance (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Aktīvu uzlādētu kosmētisko līdzekļu transdermālas ievadīšanas procedūra. Procedūra MеzоVibrance ir droša alternatīva mezoterapijai un biorevitalizācijai.
Sīkāka informācija
Šīs procedūras pamatā ir elektroporācijas metode, ar kuras palīdzību uz laiku atveras šūnu membrānu kanāli, tā saucamās elektroporas, pa kurām caur ādas raga slāni iekļūstošās ārstnieciskās vielas sasniedz nepieciešamo dziļumu bez traumatizācijas. Elektroporācijas procedūra paaugstina šūnu membrānas caurlaidību par 400 reizēm. Aktīvu komponentu ievadīšana tiek veikta, pateicoties papildus transdermālu kanālu izveidošanai ādā.

Speciālists individuāli sagatavo nepieciešamo sastāvdaļu "kokteili" no 0,5% hialuronskābes, kolagēna peptīdiem, oligoelementiem, organiska silīcija, DMAE un ievada to ādas dziļajos slāņos.

MеzоVibrance - mezoterapija un biorevitalizācija bez adatas, tūskām un zilumiem, iekaisuma reakcijām. Tas ir pilnīgi nesāpīgs. Ideāls ādas mitrināšanas, barošanas un atjauninošanas veids.
Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Pilnvērtīgu mitrinošu ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas ādas dziļai mitrināšanai un noturīga rezultāta panākšanai.
Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšanas metode ādā. Ādas efektīvai mitrināšanai ārsti-kosmetologi izveido speciālus preperātus no homeopātiskām un allopātiskām sastāvdaļām, hialuronskābes, vitamīniem un mikroelementiem, kuriem piemīt lieliska mitrinoša iedarbība. Preperāti tiek ievadīti ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir praktiski nesāpīga.
Biorevitalizācija

Biorevitalizācija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu injekcijas efektīvai ādas mitrināšanai un atjaunināšanai.
Sīkāka informācija
Biorevitalizācija - hialuronskābes injekcijas ādā.

Hialuronskābe – dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents, kuras daudzums gadu gaitas laikā samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē tās deficītu, par cik tā spēj noturēt līdz 500 ūdens molekulas un ir unikāls līdzeklis, kas spēj ilgi un pilnvērtīgi piesātināt ar valgumu pat pašu dehidrētāko ādu. Tā arī veicina savējās hialuronskābes izstrādāšanu un kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā rezultātā atjaunojas ādas tonuss, elastība un pazūd smalkās grumbiņas.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt