Rokām un pēdām

Manikīrs

MAVALA «zelta» manikīrs

MAVALA «zelta» manikīrs (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Atveseļojošs manikīrs bez kutikulas apgriešanas, kas netraumē ādu un noņem tieši atmirušās šūnas, piešķirot kutikulai koptu kontūru, veicina veselīgu nagu augšanu.
Sīkāka informācija
Procedūra ietver netraumatisku naga plāksnītes attīrīšanu un kutikulas brīvās malas noņemšanu ar speciālu līdzekļu palīdzību, kas noņem tieši atmirušās šūnas un neprovocē kutikulas turpmāku intensīvu augšanu un raupjuma veidošanos, naga plāksnītes un kutikulas ārstēšanu, roku masāžu. Procedūras laikā speciālists sniedz profesionālu rekomendāciju ar individuālu kopšanas produktu piemeklēšanu, atkarībā no nagu un roku ādas stāvokļa.
MAVALA «platīna» manikīrs

MAVALA «platīna» manikīrs (līdz 65 min) 19.00 €saite uz pakalpojumu

Atveseļojošs manikīrs bez kutikulas apgriešanas, kas netraumē ādu un noņem tieši atmirušās šūnas, piešķirot kutikulai koptu kontūru, atjauno veselīgu nagu augšanu ar papildus attīrošu masku-pīlingu rokām.
Sīkāka informācija
Procedūra sastāv no netraumatisku naga plāksnītes attīrīšanas un kutikulas brīvās malas noņemšanas ar speciālu līdzekļu palīdzību, kas noņem tieši atmirušās šūnas un neprovocē kutikulas intensīvu augšanu un raupjuma veidošanos, naga plāksnītes un kutikulas ārstēšanas, roku masāžas. Procedūras laikā tiek veikta attīroša maska-pīlings roku ādas un nagu atjaunošanai un mitrināšanai. Kā arī speciālists sniedz profesionālu rekomendāciju ar kopšanas produktu individuālu piemeklēšanu, atkarībā no nagu un roku ādas stāvokļa.
Nagu krāsošana ar MAVALA

Nagu krāsošana ar MAVALA (15 min) saite uz pakalpojumu

Nagu krāsošana ietver sevī ārstnieciskas vai koriģējošas bāzes piemeklēšanu un uzklāšanu, kas atjauno bojātu naga plāksnīti, mitrina un izlīdzina tās virsmu, nostiprina nagu slāņojošos galiņus. Pēc tam tiek uzklāta izvēlētā laka divās kārtās un tā fiksēta ar speciālu līdzekli, kas piešķir veselīgu spīdumu nagiem un nodrošina ilgstošu lakas noturēšanos uz nagiem.
Klasiskais „sausais” manikīrs

Klasiskais „sausais” manikīrs (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Kutikulas apstrādāšana ar speciālu līdzekli un apgriešana, formas piešķiršana nagiem, masāža, nagu lakošana ar caurspīdīgu, aizsargājošu nagu laku.
Klasiskā nagu lakošana

Klasiskā nagu lakošana (līdz 20 min) saite uz pakalpojumu

Nagu pārklāšana ar bāzi, vienas krāsas laku, lakas nostiprināšanas līdzekli un līdzekli ātrākai nagu lakas žūšanai.
Permanentā nagu lakošana ar gēlu

Permanentā nagu lakošana ar gēlu (40 min) saite uz pakalpojumu

Produktu līnijā – bāze, laka un lakas nostiprinošais līdzeklis, kuru sastāvā ietilpst speciāls komponents, kas izžūst tikai zem UV lampas. Manikīrs ar gēla laku – tās ir koptas rokas ar nevainojamu nagu krāsojumu uz divām nedēļām.
Sīkāka informācija
Permanentās nagu lakošanas ar gēlu priekšrocības:

1. Jūs netērējat laiku nagu lakas nožūšanai.

2. Nagu lakas virsma netiek bojāta.

3. Laka nelobās, neatslāņojas no naga.

4. Lakas virsma neplaisā.

5. Lielisks atstarojošs spīdums priecē Jūs ne mazāk kā 2 nedēļas.

Parafīna vanniņa rokām

Parafīna vanniņa rokām (līdz 30 min) saite uz pakalpojumu

Delnas aplikācija ar siltu parafīnu - mīkstina, mitrina un atjaunina roku ādu.

Roku kopšana
Pēdu kopšana

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt