Vīriešiem

Roku un pēdu kopšana

MAVALA «zelta» manikīrs

MAVALA «zelta» manikīrs (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Atveseļojošs manikīrs bez kutikulas apgriešanas, kas netraumē ādu un noņem tieši atmirušās šūnas, piešķirot kutikulai koptu kontūru, veicina veselīgu nagu augšanu.
Sīkāka informācija
Procedūra ietver netraumatisku naga plāksnītes attīrīšanu un kutikulas brīvās malas noņemšanu ar speciālu līdzekļu palīdzību, kas noņem tieši atmirušās šūnas un neprovocē kutikulas turpmāku intensīvu augšanu un raupjuma veidošanos, naga plāksnītes un kutikulas ārstēšanu, roku masāžu. Procedūras laikā speciālists sniedz profesionālu rekomendāciju ar individuālu kopšanas produktu piemeklēšanu, atkarībā no nagu un roku ādas stāvokļa.
Klasiskais „sausais” manikīrs

Klasiskais „sausais” manikīrs (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Kutikulas apstrādāšana ar speciālu līdzekli, kutikulas apgriešana, formas piešķiršana nagiem, masāža, nagu lakošana ar caurspīdīgu, aizsargājošu nagu laku.
Medicīniskais aparātpedikīrs

Medicīniskais aparātpedikīrs (līdz 75 min) saite uz pakalpojumu

Patīkama un komfortabla procedūra kopta un veselīga nagu pirkstu ādas un pēdu stāvokļa uzturēšanai.
Sīkāka informācija
Medicīniskais aparātpedikīrs tiek veikts pilnībā sausā vidē, kas absolūti izslēdz sēnīšu infekcijas pārnešanos. Pārragojušies ādas slāņi un kutikula tiek apstrādāti ar īpašiem līdzekļiem un uzgaļiem-frēzēm, neizjaucot ādas virsmas viengabalainību un iegūstot dabisku ādas mīkstumu. Tiek veikta tulznu un varžacu, ieaugušu nagu un pēdas plaisu ārstēšana, pielietojot speciālu nagu iztaisnošanas metodi. Procedūrā ietilpst īsa pēdu masāža, kas iedarbojas uz bioloģiski aktīviem punktiem, kuru stimulācijas rezultātā uzlabojas vispārējais organisma tonuss.

Sejas kopšana
Ķermeņa kopšana
Matiem
Roku un pēdu kopšana

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt