Vīriešiem

Nevēlama ķermeņa apmatojuma noņemšana

Depilācija (vaksācija)

Depilācija (vaksācija) (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Nevēlamā ķermeņa apmatojuma noņemšanas procedūra ar vasku saturošiem līdzekļiem.
Sīkāka informācija
Vaksācija – tas ir depilācijas paņēmiens ar uzsildītu vasku. Pirms epilācijas sākuma ādas virsma tiek dezinficēta ar speciālu līdzekli, kas samazina sāpīgās sajūtas. Silts vasks tiek mērķtiecīgi uzklāts uz ādas virsmas matu augšanas virzienā. Āda sasilt, poras atveras un matiņi viegli noņemas kopā ar vasku. Pēc tam tiek uzklāts speciālais līdzeklis ar nomierinošo efektu, kas mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšanu.
Depilācija ar cukura pastu

Depilācija ar cukura pastu (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Nevēlamā ķermeņa apmatojuma noņemšanas procedūra ar cukura pastu Pandhy’s.
Sīkāka informācija
Cukura depilācijas metode (sugaring) - depilācijas paņēmiens ar īpašām masāžas kustībām un cukura masu, kas sastāv tikai no ūdens un cukura. Cukura pasta tiek uzklāta pretēji matu augšanas virzienam, bet noņemta matu augšanas virzienā, izslēdzot to nolūšanu un ieaugšanu. Šī delikātā cukura pasta pielīp tikai pie matiņiem, bet ne pie ādas, tāpēc procedūra ir pilnībā nesāpīga. Atšķirībā no citiem vaksācijas paņēmieniem, ar šīs metodes palīdzību lieliski tiek noņemti pat ļoti īsi un plāni matiņi.
Fotoepilācija

Fotoepilācija (līdz 30 min) saite uz pakalpojumu

Nevēlamā ķermeņa apmatojuma likvidēšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem (IPL terapija).
Sīkāka informācija
Gaismas enerģiju absorbē matu sīpola melanīns, izraisot sasilšanu un mata sīpola sairšanu, kas noved pie mata izkrišanas. Fotoepilācijas procedūra tiek veikta ar jaunākas paaudzes aparātu DEKA Photosilk Plus. Tas ir aprīkots ar datoru, kas precīzi programmē gaismas impulsa jaudu un ilgumu, atkarībā no klienta ādas tipa un īpatnībām, matu krāsas, to augšanas dziļuma – tas nodrošina efektīvu visu krāsu matiņu noņemšanu! Aparāta darba galviņas virsmas izmērs ir 8,3 cm2, kas ļauj vienā reizē apstrādāt lielus laukumus. Darba galviņā iebūvētā sistēma dzesē ādu līdz 15 grādiem.
Fotoepilācijas procedūra ar Photosilk Plus ir komfortabla, mazsāpīga, netraumē ādas virsmu un pēc tās nav nepieciešama rehabilitācija! 
 

Sejas kopšana
Ķermeņa kopšana
Matiem
Roku un pēdu kopšana

Marts, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt