Vīriešiem

Galvas ādas un matu atveseļošana un ārstēšana

Propolis jelly

Propolis jelly (15 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra rūpīgai taukainas un/vai iekaisušas galvas ādas attīrīšanai un ārstēšanai uz Propolis Jelly for Oily Scalp pamata
Sīkāka informācija

Propolisam piemīt nomierinošas un atveseļojošas īpašības, savukārt tā 10 % saturs produktā garantē galvas ādas iekaisušu procesu novēršanu, mikrocirkulācijas uzlabošanos un papildus skābekļa pieplūdi matu saknēm. Vienlaicīgi palīdz likvidēt mikroorganismus, kas veicina palielinātu ādas sebuma izdalīšanos un blaugznu veidošanos. Pirms galvas mazgāšanas tieši uz galvas ādas tiek uzklāts, viegli iemasēts Propolis Jelly un 5 minūšu laikā tas novērš pārlieku ādas sebumu, galvas ādas atmirušās šūnas, dezinficē, mazina niezi un kairinājumu (bieži blaugznu priekšvēstneši).
Rekomendējamais procedūru kurss: taukainai galvas ādai ar blaugznām 2 reizes nedēļā; taukainai galvas ādai bez blaugznām vienu reizi nedēļā kursa veidā, citiem ādas tipiem 1 reizi 2 nedēļās.

Massage gel

Massage gel (15 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra dziļai taukainas galvas ādas ar blaugznām attīrīšanai un ārstēšanai uz Massage Gel for Deep Cleansing pamata
Sīkāka informācija
Procedūra ar masāžas gēlu nodrošina nomierinošu, sadziedējošu, antibakteriālu un ārstniecisku iedarbību uz galvas ādu, sniedz atsvaidzinošu efektu visas dienas garumā, pateicoties tā sastāvā esošam mentolam. Mīkstinošs ārstniecisks komplekss, kas novērš disbalansu; glicerīns un citi masāžas gēla mitrinoši, attīroši un eksfoliējoši komponenti nodrošina pilnvērtīgu ārstēšanu un labvēlīgu ilglaicīgu iedarbību uz ādu. Novērš blaugznas un pastiprina citu ārstniecisku līdzekļu iekļūšanu un iedarbību un vienkārši sniedz viegluma un svaiguma sajūtu.
Rekomendējamais procedūru kurss: taukainai galvas ādai ar blaugznām 2 reizes nedēļā; taukainai galvas ādai bez blaugznām vienu reizi nedēļā kursa veidā, citiem ādas tipiem 1 reizi 2 nedēļās.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (30 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva matu augšanas atjaunošana pie matu izkrišanas pēc vīriešu tipa.
Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem galvas matainās daļas ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādāmajā ādas zonā pienāk vairāk skābekļa un uzturvielu, sākas matu sīpolu šūnu atjaunošanās process. Matu saknes saņems vairāk skābekļa un nepieciešamo barojošo vielu, atjaunojas bojātie matu sīpoli, atsākas aktīva matu augšana; uzlabojas to struktūra. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts kurss no 8 procedūrām, vēlams kombinācijā ar mezoterapijas un matu augšanas stimulācijas ar lāzeri procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunojošo procesu sākums.

Matu augšanas stimulācija ar lāzeri

Matu augšanas stimulācija ar lāzeri (līdz 30 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva cīņa ar dažādas etioloģijas matu izkrišanu.
Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota lāzera sistēmas DEKA manipula ar ritmisku aspirācijas masāžu, diodu lāzera starojumu un ādas virsmas atvēsināšanu. Trīs iedarbības veidi, kas vienlaicīgi darbojoties pastiprina cits cita efektu.
Procedūra sākas ar muguras un apkakles zonas masāža muskuļu spazmu samazināšanai, kas ir viens no galvas ādas asinsrites traucējumu iemesliem. Tālāk ar ritmisku aspirāciju mikrocirkulācijas aktivizācijai tiek veikta dziļa skalpa un kakla aizmugurējās virsmas masāža. Infrasarkanā spektra lāzera starojums stimulē mata sīpola maksts asinsriti. Matu saknes saņem vairāk skābekļa un nepieciešamo barojošo vielu, atjaunojas bojātie matu sīpoli un matu aktīva augšana; uzlabojas to struktūra. Noturīgu rezultātu sasniegšanai tiek rekomendēts kurss vismaz no 10 procedūrām, vēlams kombinācijā ar mezoterapijas procedūrām.

Sejas kopšana
Ķermeņa kopšana
Matiem
Roku un pēdu kopšana

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt