Ķermenim

Ķermeņa ādas ļenganums, strijas

Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (no 10 min) no 30.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva ķermeņa ādas ļenganuma, striju un rētu uz ķermeņa novēršana ar ogļskābās gāzes injekcijām.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas problēmzonā un apkārt tai tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām. Mikrocirkulācijas spēcīgas aktivizācijas rezultātā apstrādāmajā ādas zonā pienāk vairāk skābekļa un uzturvielu, notiek fibroblastu – šūnu, kas izstrādā ādas celtniecības olbaltumvielu kolagēnu – darbības stimulēšana. Rezultātā tiek novērots izteikts liftinga efekts. Pēc karboksiterapijas kursa (4 – 8 procedūras) redzami samazināsies ādas virsmas laukums, uzlabosies ādas tonuss un kvalitāte, strijas un rētas būs mazāk redzamas.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un ārstēšanās procesu sākums. Lai sasniegtu optimālu rezultātu nepieciešams procedūru kurss, kura ilgumu un intensitāti nosaka speciālists. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar lipomasāžas™ ar LPG aparātu, un radioviļņu liftinga procedūrām.

1 karboksiterapijas procedūra augšējai ķermeņa daļai 65.00 EUR
8 karboksiterapijas procedūras augšējai ķermeņa daļai 397.00 EUR
Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 55.00 EUR
1 karboksiterapijas procedūra apakšējai ķermeņa daļai 81.00 EUR
8 karboksiterapijas procedūras apakšējai ķermeņa daļai 485.00 EUR
Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 70.00 EUR
1 karboksiterapijas procedūra visam ķermenim 116.00 EUR
8 karboksiterapijas procedūras visam ķermenim 705.00 EUR
Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 100.00 EUR

Striju un rētu likvidēšanas procedūra līdz 10 cm/cm²

30.00 EUR
Katrs nākamais 10 cm/cm² +15.00 EUR

Papildus jebkurai karboksiterapijas procedūrai:

1 karboksiterapijas procedūra delnām + 14.00 EUR

VIBRANCE BODY

VIBRANCE BODY (40 min) 38.00 €saite uz pakalpojumu

Lokālu tauku uzkrājumu likvidācijas, tūskas un ādas ļenganuma novēršanas procedūra, pielietojot bioelektrostimuluāciju ar ierīci Vibrance.
Sīkāka informācija
Pirms procedūras sākuma speciālists piemeklēt aktīvo serumu, kura mērķis ir iekļūt ar bioelektrostimuluācijas palīdzību un darboties ādas dziļos slāņos. Procedūras laikā aktivizējas mikrocirkulācija, pastiprinās asinsrite un limfas attece. Šūnu membrānas „atveras” un aktīvā seruma ingredienti iedarbina lipolīzes un/vai kolagēna sintēzes procesus. Spēcīga miostimulējoša iedarbība pastiprina muskuļu un zemādas audus, kas īpaši svarīgs „vājai” muskulatūrai un ļenganai ādai. Procedūru var salīdzināt ar vieglu mērķtiecīgu fitnesa treniņu. Īpaši izteikts rezultāts ir sasniedzams apvienojumā ar karboksiterapijas, endermoloģijas, detoksikācijas procedūrām.

6 procedūras Vibrance body 184.00 EUR
10 procedūras Vibrance body 298.00 EUR
Uzturošā procedūra
pēc procedūru kursa
31.00 EUR

Ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA

Ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA (līdz 80 min) no 88.00 €*saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bezprecedenta skulpturējošo efektu ļauj veidot Jūsu ideālo ķermeņa formu bez plastiskās operācijas ! Sistēma nodrošina efektīvu bezoperācijas ķermeņa ādas liftingu ar vienlaicīgu bezoperācijas lipolīzi, novēršot celulīta izpausmes un lokalizētus tauku uzkrājumus, likvidējot gurnu un roku iekšējo virsmu, vēdera ādas ļenganumu un nokarāšanos.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Procedūras laikā speciālists, pielietojot manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers, divu veida ultraskaņa un radiofrekvenču viļņi), sakombinētas lāzera sistēmā DEKA, masāžas kustībām secīgi iedarbojas uz izvēlēto ķermeņa zonu.

Atkarībā no izvēlētās ķermeņa zonas problēmas – celulīts un/vai tauku uzkrājumi, ādas ļenganums un nokarāšanās, audu tūskas, ..., dažādā secībā tiek izmantota lāzera manipula, augstas vai zemas frekvences ultraskaņas manipulas un radiofrekvenču manipula. Speciālists, gluži kā skulptors, katrai zonai nosaka iedarbības veidu, secību un intensitāti, atkarībā no stāvokļa, problēmas un uzstādītājiem mērķiem.

Lāzera manipula ar ritmisko aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu, pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivizē arteriāli-venozā un limfātisko mikrocirkulāciju. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, nodrošina to mobilizāciju, novēršot pat pašu spēcīgāko tūsku. Lokāla atvēsināšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, veic ādas fitnesu, atjauno tās vingrumu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj ādai iegūt lielisku tonusu un elastību un harmoniski sagatavot ādu radiofrekvenču liftingam vai attīrīt audus no tauku sašķelšanās produktiem pēc ultraskaņas kavitācijas.

Ar ultraskaņas manipulas iedarbību iespējama ļoti dziļa audu masāža (līdz 5 cm), kas veiksmīgi noārda tauku konglomerātu (celulīta mezgliņu) fibrozos apvalkus, atbrīvojot taukšūnas. Un izjauc pašas taukšūnas viengabalainību (ultraskaņas kavitācija), tā rezultātā šūna tiek „iztukšota” taukšūna un tauku sašķelšanās produkti tiek efektīvi izvadīti no audiem. Tagad ar šīs spēcīgās tehnoloģijas palīdzību var veiksmīgi novērst lokālus tauku uzkrājumus un/vai jebkuras stadijas celulītu uz gurniem, rokām un vēdera.

Pielietojot radiofrekvences manipulu noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (radioviļņi) iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, „izstieptu” gadu gaitā, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un pateicoties tam notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss. Tieši šī iedarbība ļauj īsā laikā novērst roku un gurnu iekšējo virsmu, vēdera ādas nokarāšanos!

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var veiksmīgi novērst roku iekšējās virsmas ādas ļenganumu, veidot skaistu vidukli (likvidēt tauku krunkas uz sānu virsmām), „skulpturēt” pievilcīgu vēderu, likvidēt tauku uzkrājumus un celulītu uz gurniem un sēžas, veikt gurnu iekšējās virsmas ādas liftingu ar vienlaicīgu lipolīzi!

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un pieaug laika gaitā.

Vienas zonas skulpturēšana līdz 40 min

1 ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA 88.00 EUR
6 ķermeņa skulpturēšanas procedūras ar lāzera platformu DEKA 441.00 EUR
8 ķermeņa skulpturēšanas procedūras ar lāzera platformu DEKA 555.00 EUR
Uzturošā procedūra 70.00 EUR

Divu zonu skulpturēšana līdz 80 min

1 ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA 132.00 EUR
6 ķermeņa skulpturēšanas procedūras ar lāzera platformu DEKA 662.00 EUR
8 ķermeņa skulpturēšanas procedūras ar lāzera platformu DEKA 868.00 EUR
Uzturošā procedūra 110.00 EUR

Lipomasāža™ ar aparātu LPG®

Lipomasāža™ ar aparātu LPG® (40 min) 38.00 €*saite uz pakalpojumu

Skaistu ķermeņa kontūru modelēšanas procedūra ar Endermoloģijas® metodi – celulīta ārstēšana, lokālo tauku uzkrājumu novēršana, estētisku kontūru modelēšana, izstieptas, ļenganas ādas nostiprināšana un tās laukuma samazināšana. Katra procedūra tiek veikta ņemot vērā klienta stāvokli un vajadzības.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija

Aparāta LPG® manipulas sastāv no kameras, kur tiek radīts vakuums, un diviem cilindriskas formas rolleriem, kas griežas uz priekšu vai atpakaļ ar dažādu ātrumu un nodrošina aktīvu, dziļu audu masāžu. Rolleri bīdās viens pie otra horizontālā plaknē un, atkarībā no padotā vakuuma lieluma, rada «vilni». Pie tam pirmais rollers satver ādas kroku, bet otrs rollers to izlīdzina. Rolleri kustās uz priekšu un atpakaļ, pa diagonāli un sānis, un griežas te vienā virzienā, te viens otram pretī, te pretējā virzienā.

Vienas Lipomasāžas™ procedūras ilgums ir 40 minūtes, procedūra tiek veikta individuālā elastīgā kostīmā. Procedūras laikā tiek masēta visa ķermeņa virsma, tomēr īpaša uzmanība tiek veltīta zonām, kam nepieciešama korekcija. Pateicoties speciālai masāžas veikšanas tehnikai un individuālai pieejai iespējams efektīvi:

• samazināt lokālo tauku uzkrājumu apjomu;
• novērst ādas virsmas nelīdzenumus, kas ir radušies kā celulīta izpausme;
• nodrošināt sēžas un gurnu liftingu.

Endermoloģijas® metodes iedarbības spektrs:
Āda un vielmaiņa. Endermoloģija uzlabo mikrocirkulāciju, pastiprina asinsriti un limfas atteci. Aktivizējas apmaiņas procesi, audi tiek piesātināti ar skābekli, notiek kolagēna un elastīna šķiedru, kas veido ādas atjaunotu karkasu ar pareizu struktūru, «restaurācija», tādejādi novēršot ļenganumu un ādas nokarāšanos. Kā “blakus” efekts tiek novērota nomierinoša un atsāpinoša iedarbība, imūnās sistēmas nostiprināšana.
Tauku uzkrājumi un celulīts. Paātrinās lipolīzes process, taukšūnas iztukšojas, manāmi samazinās zemādas taukaudu apjoms. Pateicoties limfodrenāžas efektam tiek novērstas audu tūskas, samazinās fibrozes (sāpīga celulīta) parādība.
Muskuļi. Vienlaicīgi ar taukaudu sairšanu notiek aktīva muskuļu stimulācija. Pastiprinās muskulatūras tonuss, kas ir īpaši svarīgi cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu un vāju muskulatūru.

Lai sasniegtu labus rezultātus, tiek rekomendēts cikls no 10 procedūrām divas reizes nedēļā.

6 Lipomasāžas™ procedūras 185.00 EUR
10 Lipomasāžas™ procedūras 297.00 EUR 
Individuāls daudzkārtējas lietošanas kostīms 22.00 EUR
Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 31.00 EUR
Stimferm S.Mahler

Stimferm S.Mahler (30 min) 31.00 €*saite uz pakalpojumu

Figūras korekcijas un ķermeņa kontūru uzlabošanas procedūra, pateicoties muskuļu masas nostiprināšanai un palielināšanai ar miostimulācijas metodi ar aparātu ACTILIFT.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Miostimulācijas procedūra – dozēta strāvas impulsa izmatošana muskuļu stiprināšanai, asinsrites un limfteces uzlabošanai, vielmaiņas un lokālās lipolīzes aktivizēšanai. Procedūras rezultātā vīrieši var „uzpumpēt” sev tā saucamos «kvadrātus» uz vēdera preses, bet sievietes – iegūt plakanu vēderu un novērst muskuļu ļenganumu sēžas un gurnu zonās.
Lai sasniegtu noturīgu rezultātu tiek rekomendēts kurss no 10 – 15 procedūrām, kas tiek veiktas divas-trīs reizes nedēļā.

Procedūrās tiek izmantots individuālu aplikātoru komplekts daudzkārtējai lietošanai.

10 procedūras Stimferm 235.00 EUR
Individuālu aplikatoru komplekts 22.00 EUR

Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) no 142.00 €saite uz pakalpojumu

Unikāla ādas struktūras atjaunošanas, ļenganuma novēršanas, tās virsmas, striju un rētu izlīdzināšanas metode, izmantojot lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Metodes darbības principi balstīti uz lāzera stara dozētu iedarbību uz ādas laukumiem: procedūras laikā lāzera gaisma simtiem tievu kūlīšu (staru) veidā nokļūst ādā. Lāzera staru iedarbības rezultātā epidermā un dermā izveidojas liels daudzums acij neredzamu mikroperforāciju, tanī pat laikā ādas raga slānis netiek skarts un āda apkārt perforācijām netiek traumēta. Ādas reakcija uz procedūru – tas ir signāls dabiska ādas atjaunošanas procesa sākumam, kas ilgst 2 - 3 mēnešus. „Ieslēdzas” reģenerācijas mehānismi un atjaunināšanas procesi visos ādas slāņos. Rezultātā tiek atjaunota ādas elastība un tvirtums, novērsta nokarāšanās, izlīdzinātas strijas un pēcoperācijas rētas. Procedūra ir īsa, droša, ar īsu rehabilitācijas periodu, nav nepieciešama pretsāpju līdzekļu lietošana.

Speciālistu konsultācijas
Relaksācija un stresa noņemšana
Ķermeņa ādas attīrīšana un detoksikācija
Tūskas mazināšana
Nevēlamie tauku uzkrājumi, celulīts, liekais svars
Ķermeņa ādas ļenganums, strijas
Redzami asinsvadiņi uz kājām, pigmentācijas traucējumi, dzimumzīmes, kārpas, papillomas, izsitumi
Pastiprinātas svīšanas korekcija
Nevēlama ķermeņa apmatojuma noņemšana

Aprīlis, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
45 min.
50.00 €
42.50 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt