Sejai

Jūtīga āda, ar kuperozi un redzamiem asinsvadiem

Ārsta dermatologa konsultācija

Ārsta dermatologa konsultācija (40 min) 30.00 €saite uz pakalpojumu

Ādas, nagu un matu slimību un funkcionālo traucējumu diagnostika. Ārstēšanas nozīmēšana.
Sīkāka informācija
Pacienta ādas virsmas apskate, ādas un nagu slimību iemesla un rakstura noteikšana, nepieciešamās ārstēšanas nozīmēšana, kā arī rekomendāciju ieteikšana sejas un ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai. Pēc nepieciešamības, dermatologs var noteikt papildus izmeklēšanu un veikt materiālu savākšanu laboratoriskai izmeklēšanai.

Biopsijas un cita izmeklējamā materiāla paņemšana no 5.00€
Dermatoskopija (līdz 30 min)
Neinvazīva ādas jaunveidojumu diagnostika ar dermatoskopu (aparātu).
no 20.00€
Izmeklējums ar Wood lapu 5.00€
Sensitive SPA Care SOTHYS

Sensitive SPA Care SOTHYS (60 min) 50.00 €saite uz pakalpojumu

Nomierinoša procedūra ar termālo ūdeni SPA™ iedzimtai jutīgai ādai un īslaicīgi jutīgai ādai. Aizsargā ādu no ārējās vides negatīvās iedarbības, novērš visus diskomforta simptomus (apsārtumu, savilkumu, dedzināšanu utt.), līdzsvaro šūnu atjaunošanās procesus, nostiprina asinsvadus, samazina ādas jutīgumu.
Sīkāka informācija
Pilnvērtīga procedūra ar ultra-maigu tekstūru hipoalerģiskiem produktiem bez aromāta, kas nodrošina jutīgu vai īslaicīgi jutīgu ādu ar ingredientiem. Tie aizsargā ādu un piešķir tai tūlītēju komfortu. Visu produktu pamatā ir unikāls ingredients – termālais ūdens SPA™*: aizsargātu minerālo avotu ūdens, kas regulē daudzus ādas fizioloģiskus mehānismus, palēnina saistaudu novecošanu, palīdz atjaunot visus ādas audus un veido aizsargājošu plēvīti uz tās virsmas.

Ļoti maiga attīrīšana ar micelāro ūdeni un sekojoša mīkstinoša un vienlaicīgi attīroša maska atjauno ādas starojumu, noņem virspusējus piesārņojumus un sagatavo ādu procedūras nākamo etapu uztveršanai. Viegls ekspress serums tūlītējai jebkuru diskomforta sajūtu novēršanai. Noslēgumā - ādu nomierinoša, mīkstinoša, mitrinoša un barojoša gaisīga maska un sejas, kakla un dekoltē masāža ar speciālām porcelāna modelējošām karotītēm, kas nodrošina pilnvērtīgu komfortu un fantastisku relaksāciju.

Nomierināta āda ar samazinātu jutīgumu un ilglaicīga komforta sajūta jau pēc pirmās procedūras!

*Dabisks minerālais ūdens no MARIE-HENRIETTE avotu aizsargātās vides.
Clarté&Comfort SOTHYS

Clarté&Comfort SOTHYS (75 min) 43.00 €saite uz pakalpojumu

Procedūra kapilāru nostiprināšanai un momentāna komforta nodrošināšanai jutīgai un kuperozai ādai.
Sīkāka informācija
Šajā procedūrā izmantojamo produktu ingredientu sastāvs izveidots īpaši jutīgas ādas ar kuperozi vajadzībām. Jau attīrīšanas etapā līdzekļi ar gurķa un burvju lazdas ekstraktiem, rutīna sāļiem, allantoīnu ne tikai attīra un detoksicē ādu, bet arī regulē mikrocirkulāciju, tonizē asinsvadus, mitrina, mīkstina un atsvaidzina.
Unikāls serums – galvenais procedūras produkts nostiprina asinsvadu sieniņas, noņem apsārtumu, kairinājumus un dedzināšanas sajūtu, atjauno ādas imunitāti. Bet maska uz arnikas ārstnieciskā ekstrakta bāzes – īsta „ātrā palīdzība” kuperozai, trauslai un jutīgai ādai.

Procedūras rezultātā āda kļūst gaišāka, mīksta, elastīga un mazāk jutīga pret ārējās vides kairinošajiem faktoriem.

Delicate Skin SOS Bilberry IT Bernard Cassière

Delicate Skin SOS Bilberry IT Bernard Cassière (75 min) 48.00 €saite uz pakalpojumu

Jutīgas, delikātas un kuperozas ādas regulāras kopšanas procedūra uz melleņu, lāceņu un pasifloras organisku ekstraktu bāzes - īstena dāvana jutīgai ādai!
Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantoti produkti, kuru pamatā ir melleņu ekstrakts, kas jau no seniem laikiem ir pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām – stimulē asins cirkulāciju kapilāros, uzlabo to elastību, neitralizē brīvos radikāļus, aktivizē kolagēna un elastīna sintēzi, atjauno bojātos kapilārus. Ziemeļu ogas, plašāk pazīstamas kā lācene, un pasifloras ekstrakti labvēlīgi ietekmē nogurušu, blāvu ādu un tiem piemīt ādu nomierinošas, mīkstinošas, pretiekaisuma un barojošas īpašības.

Plastificējošai melleņu maskai ar С vitamīnu, melleņu ekstraktu, jūras minerāliem un aļģu ekstraktiem piemīt redzams liftinga un nomierinošs efekts, tā uzlabo jutīgas un kuperozas ādas stāvokli.

Procedūra lieliski nomierinās kairinājumus un noņems ādas apsārtumu, atjaunos kapilāru elastību, mazinās sasprindzinājumu un kuperozes redzamās pazīmes, kā arī nodrošinās ādu ar ilglaicīgu aizsardzību un komforta stāvokli!
Ķīmiskais pīlings ar 40 % mandeļskābi vai Jessner pīlings

Ķīmiskais pīlings ar 40 % mandeļskābi vai Jessner pīlings (līdz 45 min) 51.00 €saite uz pakalpojumu

Virspusējs pīlings ādai ar kuperozi, rozāciju un hiperpigmentāciju.
Sīkāka informācija
Ķīmiskais pīlings – kontrolēta ādas slāņa noteikta biezuma noņemšana dažādos ādas līmeņos (vidējā, virspusējā, ļoti virspusējā), pateicoties 40% mandeļskābes iedarbībai notiek maiga ādas virsējās kārtsa eksfoliācija.
Procesa dziļums tiek kontrolēts un nekairina jutīgu ādu. Šis process veicina ātru ādas reģenerāciju, izraisa ādas šūnu atjaunošanos, padarot ādu maigu ar vienmērīgu toni un mazāk redzamus pigmentācijas un kuperozes pazīmes.
Ārstēšanas kurss tiek sastādīts individuāli.
IPL terapija

IPL terapija (līdz 60 min) no 40.00 €saite uz pakalpojumu

Kuperozes ārstēšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsu palīdzību.

Sīkāka informācija
IPL terapijas pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsu fizikālā īpašība ar noteiktu viļņu garumu iekļūt ādas struktūrā, veicot ārstniecisku iedarbību. Gaismas impulsi iekļūst ādā, stimulējot plāno ādas audu virs kapilāriem sablīvēšanos, pateicoties šim efektam kapilāri kļūst vizuāli mazāk redzami. Ādā aktivizējas apmaiņas procesi, kas veicina kapilāru sieniņu nostiprināšanos un venozās asins atteci, novēršot apsārtumu un kairinājuma pazīmes. Procedūra ir rekomendēta kā kuperozes un rozācijas ārstēšanas programmas sastāvdaļa.


*Galīgā cena tiek noteikta pēc konsultācijas ar speciālistu.
Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) 90.00 €saite uz pakalpojumu

Ārstniecisko preparātu mikroinjekcijas ādā, tās asinsvadu nostiprināšanai un ādas kopējā stāvokļa uzlabošanai.
Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšana ādā ar mikroinjekcijām. Ādas ar kuperozi un paplašinātiem asinsvadiem ārstēšanai ārsti-kosmetologi izmanto speciālus „kokteiļus”, kas tiek individuāli piemeklēti un sastāv nо homeopātiskiem un allopātiskiem preparātiem, vitamīniem un mikroelementiem, kas ir angioprotektori (aizsargā asinsvadu sieniņas). „Kokteilis” tiek ievadīts ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir nesāpīga. Pateicoties mezoterapijai ādā izveidojas ārstniecisko vielu uzkrājums, kas ilgstoši tiek patērēts ārstnieciskos nolūkos kuperozes gadījumā. Kā arī nodrošina ilglaicīgu ādas mitrināšanu, atjaunošanos un nostiprināšanos.
Ārstēšanas kurss tiek sastādīts individuāli.
Asinsvadu likvidēšana ar lāzeri

Asinsvadu likvidēšana ar lāzeri (līdz 30 min) no 20.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva asinsvadu pataloģiju novēršanas procedūra.

* Cena tiek aprēķināta atkarībā no apstrādājamās platības.

Sīkāka informācija
Procedūra tiek veikta ar neodīmo lāzeri Smart VS (Nd:Yag). Atšķirībā no pagājušās paaudzes daudzfunkcionāliem lāzeriem, tas ir izveidots tikai asinsvadu patoloģiju problēmas risināšanai. Šī lāzera tehnoloģijas pamatā ir „selektīvās fototermolīzes” fenomens, pēc kura bojātais asinsvads tiek pakļauts selektīvai gaismas iedarbībai. Gaismas enerģija pārvēršas siltuma enerģijā, koagulē olbaltumvielas, notiek asinsvada sklerotizācija, t. i., tā „saplakšana un salīmēšanās”. Tālāk, asinsvads aizaug ar saistaudiem, bet āda iegūst dabisku toni. Šī metode ir unikāla ar to, ka lāzers iedarbojas tikai uz bojātajiem asinsvadiem, tāpēc netraumē ādu, neizjauc pigmentāciju, neizraisa ādas sakaršanu.
Pēc procedūras nav rehabilitēšanas perioda. Noturīgu, redzamu efektu pacients iegūst jau pēc pirmās procedūras.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Decembris, 2017

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt