Sejai

Grumbas, tūska un tumšie loki acu zonā

HD Eye Contour Treatment SOTHYS

HD Eye Contour Treatment SOTHYS (75 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra nekavējoties samazina redzamās noguruma grumbas acu zonā un novecošanās pazīmes: tumšos lokus, tūsku un redzamās grumbas.
Sīkāka informācija
SOTHYS zinātnieciski-pētnieciskās laboratorijas speciāli izstrādāta procedūra pilnvērtīgai acu zonas visu vajadzību apmierināšanai, kas sastāv no 4 galveniem etapiem:
Pēc dekoratīvās kosmētikas noņešanas un ādas ap acīm eksfoliācija, tiek uzklāts atjauninojošs un izlīdzinošs serums ar С, Е un F vitamīniem.
Pēc tam acu zonā tiek veikta masāža ar rūgtā apelsīna ekstraktu, kas novērš tūskas veidošano. Papildu tiek veikta masāža ar speciāli izstrādātām porcelāna karotītēm, kas pirms procedūras atvēsinātas ledus aukstā ūdenī. Patīkams, atvēsinošs efekts, neparasta svaiguma sajūta, kā arī maisiņu zem acīm samazināšana.
Trešais etaps ir 15 minūšu liftinga gēlveida maska, lai izlīdzinātu mazās krunciņas acs zonā.
Procedūru beidzot, uzklāj uz acu zonas ādas emulsiju ar ilglaicīgas iedarbības sastāvdaļām

Paralēli tiek veikta sejas ādas kopšanas pamata procedūra atbilstoši ādas tipam.

Visu produktu pamatā – inovatīvs patentēts acu zonas ādas augstas aizsardzības pakāpes komplekss (“High protection eye complex”), kas sastāv no lina ekstrakta otrās paaudzes un kalnu auga ekstrakta, iegūta no cilmes (aizmetņu) šūnām.

Procedūra, veikta kopā ar pamata procedūru, tiek rekomendēta klientiem ar grumbām, tumšiem lokiem un tūskām, kā arī tiem, kurus negatīvi ietekmē laiku joslu maiņa (“jet lag”); pirms un/vai pēc ”iziešanas sabiedrībā” un klientiem, kuri ļoti rūpējas par acu zonu.

Dabisks acu zonas skaistums bez tumšiem lokiem, maisiņiem un grumbiņām tiek atgūts jau pēc pirmās procedūras!

Rekomendējamais kurss: 3 procedūras noturīga efekta iegūšanai.

*Piemērota kontaktlēcu valkātājiem.
Kontūrplastika

Kontūrplastika (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Sejas ovāla, kontūru, vaibstu korekcija un modelēšana ar hialuronskābes preparātiem un botulotoksīna injekcijām.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Efektīvas tumšo loku un tūskas zem acīm likvidēšanas, augšējo plakstiņu noslīdēšanas novēršanas un grumbu dziļumu samazināšanas procedūra. Tiek veikta kopā ar karboksiterapijas procedūru sejai, kakla un dekoltē zonām.
Sīkāka informācija
Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla ierīce un smalka adata, ar kuru zem ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze. Injekcija tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Procedūra nodrošina sejas, kakla un dekoltē ādas kopējās tekstūras uzlabošanu, efektīvi padara gaišākus tumšos lokus un novērš tūsku zem acīm. Mikrocirkulācijas uzlabošanās rezultātā samazinās augšējo plakstiņu virsma, radot liftinga efektu.
Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 6 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar kontūru plastikas frakcionētās fototermolīzes procedūrām.
Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunojošo procesu sākums.
Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Unikāla metode ādas struktūras atjaunošanai, grumbu ap acīm un augšējo plakstiņu ļenganuma novēršanai ar lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Šī procedūra ir balstīta uz lāzera staru iedarbību konkrētās ādas zonās: procedūras laikā simtiem smalku lāzera staru iekļūst ādā - dermā un epidermā. Mikroperforācija nav acīm redzama un nebojā ādu ap perforācijas zonām. Procedūra rada dabisku vidi visu ādas slāņu reģenerācijas un atjaunošanās procesam, kas ilgst aptuveni 2 - 3 mēnešus. Rezultāti ir acīmredzami - āda atgūst elastību un tvirtumu, atjaunojas sejas kontūra, tiek izlīdzinātas ķiruģiskās iejaukšanās un aknes atstātās rētas, tiek noķemti pigmentācijas plankumi, samazinās grubas un tiek nostiprināta, pacelta āda uz acu plakstiņiem. Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama anestēzija un ilgs rehabilitācijas periods.
Biorevilatizācija

Biorevilatizācija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu mikroinjekcijas zonā ap acīm efektīvai ādas mitrināšanai un atjaunināšanai.
Sīkāka informācija
Biorevitalizācija - īpašas metodes hialuronskābes mikroinjekcijas ādā.

Hialuronskābe – dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents. Ar vecumu tās daudzums samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē tās deficītu un veicina savējās hialuronskābes izstrādāšanu, kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, pilnvērtīgu ādas piesātināšanu ar valgumu, kā rezultātā atjaunojas ādas tonuss, elastība un izlīdzinās smalkās grumbiņas.
PLEXR dinamiska neablatīva blefaroplastika

PLEXR dinamiska neablatīva blefaroplastika (60 min) saite uz pakalpojumu

Noslīdējušas ādas novēršana uz plakstiņiem ar plazmas sublimācijas metodi un bez ķirurģiskas iejaukšanās.
Sīkāka informācija
Noslīdējusi āda uz plakstiņiem piešķir sejai nogurušu un novecojušu izskatu.
Dinamiskā neablatīvā blefaroplastika tiek veikta, novēršot raga slāni, un tiek veikta plakstiņu ādas platības samazināšana ar plazmas sublimācijas metodi. Šī blefaroplastikas tehnika ir dinamiska, jo tā ļauj speciālistam kontrolēt apstrādājamās ādas apjomu klienta plakstiņu kustības laikā. Tā ir neablatīva, jo tiek veikta bez griezuma un noslīdējušās ādas izgriešanas.

Pateicoties jonizētam gaisam spraugā starp ādas virsmu un adatas galu, PLEXR rada plazmas loku, kas līdzīgs mikroskopiskam zibenim. Tas pārveido noslīdējušas ādas virsmas struktūru nelielos līdz 500 mikronu punktos, kas izvietoti noteiktā attālumā viens no otra. Katrā punktā ādas virsējais slānis tiek sublimēts, neizraisot asiņošanu un nenodarot nekādu kaitējumu apkārt esošajiem un dziļajiem audiem. Zem sīkām krevelītēm notiek droša audu sadzīšana ar to platības samazināšanos.

Krevelītes noiet pēc 3 - 7 dienām, bet procedūras gala rezultāts parādīsies pēc viena mēneša, kad audi būs pilnībā sadzijuši.

Dinamiskas neablatīvas blefaroplastikas metode izveidota ilggadēju pētījumu rezultātā un ļauj samazināt pārlieku ādu uz augšējā plakstiņa, deniņu zonā un apa acīm.

Procedūra tiek veikta ar vietējās anestēzijas pielietošanu (krēms Emla), kas ilgst ne vairāk kā 30 minūtes. Uzreiz pēc procedūras tiek saglabāta pilnīga plakstiņu mobilitāte, vienas procedūras laikā tiek apstrādāta tikai viena trešdaļa no augšējā plakstiņa.
Botulotoksīna injekcijas

Botulotoksīna injekcijas (līdz 40 min) saite uz pakalpojumu

Mīmisko grumbu korekcija zonā ap acīm ar botulotoksīna injekcijām.
Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota botulotoksīna (attīrīts A tipa botulisma neirotoksīns) unikālā īpašība atslābināt saspringtos muskuļus. Botulotoksīns tiek ievadīts ar injekciju palīdzību, kas tiek veiktas ar tievām adatām zonā ap acīm. Tas uz laiku bloķē nervu impulsu nodošanu muskuļiem, kuru darbības dēļ veidojas mīmiskās grumbas, un ierobežo to kustību aktivitāti. Pateicoties ilgstošam muskuļu atslābumam, grumbas izlīdzinātas uz 6 - 9 mēnešiem. Tas ir labākais acs ārējo kaktiņu apvidus mīmisko radiālo grumbu korekcijas veids.
Grumbu piepildīšana ar hialuronskābi

Grumbu piepildīšana ar hialuronskābi (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Hialuronskābes injekcijas grumbu piepildīšanai zonā ap acīm.
Sīkāka informācija
Īpaši izstrādātu hialuronskābes preparātu ievadīšana ar tievu adatu ādas vidējā slānī. Hialuronskābes lietošana kosmetoloģijā ir viens no galvenajiem virzieniem bezoperāciju liftinga un ādas atjaunošanas jomā - tas ir dabīgs, ādai „radniecīgs” komponents, kas padara ādu tvirtu un mitrinātu. Hialuronskābe aktīvi piedalās kolagēna un elastīna aktivitātes stimulācijā, aktivizē ādas atjaunošanās procesus. Efekts rodas uzreiz pēc hialuronskābes injekcijas – grumba piepildās un izlīdzinās.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt