Sejai

Grumbas, tūska un tumšie loki acu zonā

HD Eye Contour Treatment SOTHYS

HD Eye Contour Treatment SOTHYS (75 min) 57.00 €saite uz pakalpojumu

Pilnvērtīga procedūra SOTHYS HD EYE CONTOUR TREATMENT tūlītēji samazina acu zonā redzamās noguruma un novecošanas pazīmes: tumšos lokus, tūskas un redzamās grumbas. Tiek veikta kopā ar SOTHYS pamata procedūru.
Sīkāka informācija
Inovatīva, SOTHYS zinātnieciski – pētnieciskās laboratorijas speciāli izstrādāta, procedūra pilnvērtīgai maigās ādas ap acīm visu vajadzību apmierināšanai sastāv no 4 galveniem etapiem:

pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas un ādas ap acīm eksfoliācijas uz acu zonas, pieres un „vārnu kājiņu” ādas tiek uzklāts atjauninošs un izlīdzinošs serums ar С, Е un F vitamīniem.
Pēc tam pa masāžas krēmu acu zonas ādai ar rūgtā apelsīna ekstraktu, kas novērš tūskas, tiek veikta divkārša masāža: ar speciāli izstrādātām porcelāna karotītēm, kas iepriekš atvēsinātas ledus aukstā ūdenī, un acu zonas manuāla masāža. Patīkams atvēsinošs efekts, neparasta svaiguma un «atvērtu» acu sajūta, maisiņu zem acīm samazināšana.
Trešais etaps – liftinga gēlveida maska uz acu zonas ādas uz 15 minūtēm, lai sasniegtu izlīdzinātu „vārnu kājiņu” efektu.
Procedūra tiek nobeigta uzklājot uz acu zonas ādas emulsiju ar ilglaicīgas iedarbības kompleksu*.

Paralēli tiek veikta sejas ādas kopšanas pamata procedūra atbilstoši ādas tipam.

Visu produktu pamatā – inovatīvs patentēts acu zonas ādas augstas aizsardzības pakāpes komplekss (“High protection eye complex”), kas sastāv no lina ekstrakta otrās paaudzes un kalnu auga ekstrakta, iegūta no cilmes (aizmetņu) šūnām.

Procedūra, veikta kopā ar pamata procedūru, tiek rekomendēta klientiem ar grumbām, tumšiem lokiem un tūskām, kā arī tiem, kurus negatīvi ietekmē laiku joslu maiņa (“jet lag”); pirms un/vai pēc ”iziešanas sabiedrībā” un klientiem, kuri ļoti rūpējas par acu zonu.

Dabisks acu zonas skaistums bez tumšiem lokiem, maisiņiem un grumbiņām tiek atgūts jau pēc pirmās procedūras!

Rekomendējamais kurss: 3 procedūras noturīga efekta iegūšanai.

*Piemērota kontaktlēcu valkātājiem.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (līdz 45 min) 88.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīvas tumšo loku un tūskas zem acīm, augšējo plakstiņu noslīdēšanu novēršanas un grumbu dziļumu samazināšanas procedūra. Tiek veikta kopā ar karboksiterapijas procedūru sejai, kakla un dekoltē zonām.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas tiek ievadīta medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Ievadot gāzi notiek spēcīga mikrocirkulācijas aktivizācija, jaunu kapilāru veidošanās un elastīgu kolagēna šķiedru „celtniecība”. Tas viss ļauj, vienlīdz ar sejas ovāla nostiprināšanu, sejas, kakla un dekoltē ādas kopējās tekstūras uzlabošanu, efektīvi padarīt gaišākus tumšos lokus un novērst tūskas zem acīm, pateicoties mikrocirkulācijas uzlabošanai, kā arī samazināt augšējo plakstiņu virsmu, pateicoties redzamam ādas liftingam. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 6 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar kontūru plastikas un frakcionētās fototermolīzes procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās procesu sākums.

4 Karboksiterapijas procedūras 265.00 EUR

Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 70.00 EUR

Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) 265.00 €saite uz pakalpojumu

Unikāla metode ādas struktūras atjaunošanai, grumbu apkārt acīm un augšējo plakstiņu ļenganuma novēršanai ar lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Metodes darbības principi balstīti uz lāzera stara dozētas iedarbības uz ādas apgabaliem: procedūras laikā lāzera gaisma simtiem tievu kūlīšu veidā nokļūst ādā. Lāzera iedarbības rezultātā epidermā un dermā izveidojas liels daudzums smalku, neredzamu mikroperforāciju. Tanī pat laikā ādas raga slānis netiek skarts un āda apkārt perforācijai netiek traumēta. Ādas reakcija uz procedūru – tas ir signāls dabiska ādas atjaunošanas procesa sākumam, kas ilgst 2 - 3 mēnešus. „Ieslēdzas” reģenerācijas mehānismi un atjaunināšanas procesi visos ādas slāņos un tās karkasā. Rezultātā āda apkārt acīm tiek atjaunota, ir elastīga un tvirta, pazūd smalkās grumbiņas, redzami tiek piepacelti augšējie plakstiņi. Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama pretsāpju līdzekļu lietošana un ir minimāls rehabilitācijas periods.
Biorevilatizācija

Biorevilatizācija (līdz 60 min) no 121.00 līdz 200.00 €saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu mikroinjekcijas zonā ap acīm efektīvai ādas mitrināšanai un atjaunināšanai.
Sīkāka informācija
Biorevitalizācija – hialuronskābes mikroinjekcijas ādā pēc īpašas metodes.
Hialuronskābe – dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents. Ar vecumu tās daudzums samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē tās deficītu un veicina savējās hialuronskābes izstrādāšanu, kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, pilnvērtīgu ādas piesātināšanu ar valgumu, kā rezultātā atjaunojas ādas tonuss, elastība un izlīdzinās smalkās grumbiņas.

KONTŪRPLASTIKA

Sejas ovāla, kontūru, vaibstu korekcija un modelēšana ar īpašu grumbu piepildīšanas metodi ar hialuronskābes preparātiem un botulotoksīna injekcijām.
PLEXR dinamiska neablatīva blefaroplastika

PLEXR dinamiska neablatīva blefaroplastika (60 min) no 150.00 €saite uz pakalpojumu

Noslīdējušas ādas novēršana uz plakstiņiem ar plazmas sublimācijas metodi bez ķirurģiskas iejaukšanās.
Sīkāka informācija
Noslīdējusi āda uz plakstiņiem piešķir sejai nogurušu un novecojošu izskatu. Daudzi cilvēki izvairās no tradicionālās blefaroplastikas, uztraucoties par anestēziju un iespējamiem sarežģījumiem.
Dinamiskā neablatīvā blefaroplastika tiek veikta, pateicoties raga slāņa novēršanai un plakstiņu ādas platības samazināšana ar plazmas sublimācijas metodi. Šī blefaroplastikas tehnika ir dinamiska, jo tā ļauj speciālistam kontrolēt apstrādājamās ādas apjomu klienta plakstiņu kustības laikā. Tā ir neablatīva, jo tiek veikta bez griezuma un noslīdējušas ādas izgriešanas.

Pateicoties jonizētam gaisam spraugā starp ādas virsmu un adatas galu, PLEXR rada plazmas loku, kas līdzīgs mikroskopiskam zibenim. Tas pārveido noslīdējušas ādas virsmas struktūru nelielos līdz 500 mikronu punktos, kas izvietoti noteiktā attālumā viens no otra. Katrā punktā ādas virsējais slānis tiek sublimēts, neizraisot asiņošanu un nenodarot nekādu kaitējumu apkārtējiem un dziļajiem audiem. Zem sīkām krevelītēm notiek droša, bez infekcijas nokļūšanas, audu sadzīšana ar to platības samazināšanos.

Krevelītes noies pēc 3 – 7 dienām, bet procedūras gala rezultāts parādīsies pilnīgi sadzīstot audiem pēc viena mēneša. Dinamiskas neablatīvas blefaroplastikas metode izveidota ilggadēju pētījumu rezultātā un ļauj samazināt pārlieku ādu uz augšējā plakstiņa, deniņu zonās ar sekojošu „vārnu kājiņu” izlīdzināšanu.

Procedūra tiek veikta ar vietējās anestēzijas pielietošanu (krēms Emla), ilgst ne vairāk kā 30 minūtes. Uzreiz pēc procedūras tiek saglabāta pilnīga plakstiņu mobilitāte, vienas procedūras laikā tiek apstrādāta tikai viena trešdaļa augšējā plakstiņa.
Botulotoksīna injekcijas

Botulotoksīna injekcijas (līdz 40 min) no 110 €saite uz pakalpojumu

Mīmisko grumbu korekcija zonā ap acīm ar botulotoksīna injekcijām.
Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota botulotoksīna (attīrīts A tipa botulisma neirotoksīns) unikālā īpašība atslābināt saspringtos muskuļus. Botulotoksīns tiek ievadīts ar injekciju palīdzību, kas tiek veiktas ar tievām adatām zonā apkārt acīm. Tas uz laiku bloķē nervu impulsu nodošanu muskuļiem, kuru darbības dēļ veidojas mīmiskās grumbas, un ierobežo to kustību aktivitāti. Pateicoties ilgstošam muskuļu atslābumam, grumbas izlīdzinātas uz 6 – 9 mēnešiem. Tas ir labākais acs ārējo kaktiņu apvidus mīmisko radiālo grumbu (tā saucamās „vārnu kājiņas”) korekcijas veids.
Injekcijas ir nesāpīgas, ierastais dienas aktivitātes režīms netiek izjaukts, klients saglabā pilnvērtīgu darbspēju.
Viegla grumbu acu zonā korekcija un to veidošanās novēršana110.00 EUR
Mīmisko grumbu acu zonā korekcija180.00 EUR
Grumbu piepildīšana ar hialuronskābi

Grumbu piepildīšana ar hialuronskābi (līdz 60 min) no 190.00 līdz 320.00 €saite uz pakalpojumu

Hialuronskābes injekcijas grumbu piepildīšanai zonā ap acīm.
Sīkāka informācija
Īpaši izstrādātu hialuronskābes preparātu ievadīšana ar tievu adatu ādas vidējā slānī pēc grumbas gaitas. Hialuronskābes pielietojums kosmetoloģijā ir viens no galvenajiem virzieniem bezoperāciju liftinga un ādas atjaunināšanas jomā - tas ir dabīgs, ādai „radniecīgs” komponents, kas padara ādu tvirtu un mitrinātu. Hialuronskābe aktīvi piedalās kolagēna un elastīna aktivitātes stimulācijā, aktivizē ādas atjaunošanās procesus. Atjauninošais efekts rodas uzreiz pēc hialuronskābes injekcijas – grumbas dibens «piepaceļas», grumba piepildās un izlīdzinās.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Decembris, 2017

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt