Sejai

"Vitalitāti zaudējuša" āda ar neveselīgu toni, pigmentāciju un priekšlaicīgas novecošanas pazīmēm

Ķīmiskais pīlings ar 25 % trihloretiķskābi

Ķīmiskais pīlings ar 25 % trihloretiķskābi (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Vidēji dziļš 25 % trihloretiķskābes pīlings hiperpigmentācijas, melasmas, fotonovecošanās pazīmju mazināšanai un pēcaknes rētu izlīdzināšanai.
Sīkāka informācija
Procedūra piemērota īpaši jutīgai ādai un ar momentālu iedarbību.
Ķīmiskais pīlings satur komponentu, kas samazina diskomfortu hemoeksfoliācijas procedūras laikā. Kontrolēta ādas virspusējā un vidējā slāņa biezuma noņemšana, lai veicināt ātru ādas reģenerāciju ar ādas šūnu atjaunošanos, atjaunot vielmaņas procesus, izlīdzinātu ādas virsmas nelīdzenumus (arī pēcaknes rētas), sašaurinātu poras, padarītu hiperpigmentāciju mazāk redzamu. Procedūra paredzēta cīņai ar ādas novecošanās pazīmēm un folikulāru hiperkeratozi.
MezoVibrance

MezoVibrance (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Aktīvi uzlādētu kosmeceitisku līdzekļu transdermālas ievadīšanas procedūra. Procedūra MеzоVibrance ir pilnīga un droša alternatīva mezoterapijai un biorevitalizācijai.
Sīkāka informācija
Šīs procedūras pamatā ir elektroporācijas metode, ar kuras palīdzību uz laiku atveras šūnu membrānu kanāli, tā saucamās elektroporas, pa kurām caur ādas raga slāni iekļūstošās ārstnieciskās vielas sasniedz nepieciešamo dziļumu bez traumatizācijas. Elektroporācijas procedūra paaugstina šūnu membrānas caurlaidību par 400 reizēm. Aktīvo komponentu ievadīšana tiek veikta, pateicoties papildus transdermālu kanālu izveidošanai ādā.
Speciālists individuāli piemeklē ādai nepieciešamo aktīvo sastāvdaļu kopumu no 0,5% hialuronskābes, kolagēna peptīdiem, oligoelementiem, organiska silīcija, DMAE un ievada to ādas dziļajos slāņos.
MеzоVibrance - mezoterapija un biorevitalizācija bez adatas, tūskām un zilumiem, iekaisuma reakcijām, pilnīgi nesāpīgs. Ideāls ādas mitrināšanas, barošanas un atjaunošanas veids.
i-PRF Plazmoliftings

i-PRF Plazmoliftings (60 min) saite uz pakalpojumu

Unikāla sejas ādas atjaunošanas un uzlabošanas metode, izmantojot pacienta asins plazmu, kas bagātināta ar trombocītiem, fibrīnu un cilmes šūnām. Procedūra ir nekaitīga un neizraisa blaknes, tā ir bez alerģiju un infekciju riska. Procedūras rezultātā atjaunojas mitruma līdzsvars, sāk veidoties jauni fibroblasti, kolagēna un elastīna audi, kas nodrošina ādas elastību un spēcīgu liftinga efektu, uzlabojas ādas krāsa, tekstūra, izlīdzinās reljefs un samazinās pigmentācija.
Sīkāka informācija
i-PRF – jauna ādas reģenerējoša sistēma, kas satur šūnas: trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlās un cilmes šūnas (no perifēriskās asinsrites), kas koncentrējas uz fibrīna autoloģiskās matricas – progresīva, efektīva un uzticama metode, kurai piemīt ādas reģenerācijas efekts. Atšķirībā no jau zināmajām metodēm, piemērma PRP, šajā metodē netiek izmantoti antikoagulanti

PRF Platelet Rich Fibrintiek iegūts no pacienta venozajām asinīm, apstrādājot to speciālā centrifūgā. Plazma tiek ievadīta problemātiskajās vietās un aktivizē dermas šūnu funkcionēšanu. Rezultātā, pateicoties organisma rezervēm, tiek aktivizēts bioloģiskais ādas atjaunošanās mehānisms. Veicot plazmoliftingu (iPRF), šūnas, kas laika gaitā kļuvušas neaktīvas, sāk atkal intensīvi strādāt un ražot jaunas šūnas. Procedūras efekts ir ilglaicīgs.

i-PRF ir pilnveidota un daudz efektīvāka asins plazmas pielietošanas metode organisma šūnu atjaunošanai ar plašāku pielietošanas indikāciju spektru - estētiskajā medicīnā, stomatoloģijā, ķirurģijā, ortopēdijā utt.

Indikācijas I-PRF plazmoliftinga procedūras sejas, dekoltē zonas un delnu virsmas veikšanai:
 • Smalkās un dziļās grumbas;
 • Blīvuma, elastības un izteiktas sejas ovāla kontūras zudums;
 • Nevienmērīgs un pelēcīgs sejas ādas tonis, ādas sausums;
 • Ādas atjaunošana pēc iedeguma (kā dabīgā, tā arī mākslīgā);
 • Aknes ārstēšana pusaudžiem un nobriedušā vecumā;
 • Pēcaknes rētu un rētu novēršana;
 • Hiperpigmentācijas un kuperozes samazināšana.
Procedūru veikšanas periodiskums, sagatavošanās un ierobežojumi:
 • Pirms procedūras kursa ir vēlama konsultācija pie speciālista;
 • Procedūra tiek veikta reizi 3-4 nedēļās, vidēji no 2 procedūrām akne ārstēšanai un līdz 4 procedūrām atjaunināšanai, neatkarīgi no gadalaika;
 • Procedūru kursu biežumu nosaka, ņemot vērā problēmas un vecumu.

Kontrindikācijas:
 • Grūtniecība;
 • Autoimūnās saslimšanas.

Vēlamie ierobežojumi:
 • neveikt procedūru 3 - 5 dienas pēc menstruāciju beigšanās;
 • neveikt procedūru 7 - 10 dienas pēc antibiotiku lietošanas;
 • neveikt procedūru 7 dienas pēc aktīvas sauļošanās;
 • 2-3 stundas pirms procedūras izdzert ne mazāk kā 1 litru ūdens;
 • 24 stundas pirms procedūras nelietot treknu un asu pārtiku.

Pēc plazmoliftinga procedūras:
 • 5 dienas nedrīkst atrasties aktīvā saulē un apmeklēt solāriju;
 • 2 nedēļas nedrīkst apmeklēt pirti;
 • lietot speciālista rekomendētos ādas kopšanas produktus.

Sajūtas un ārējais izskats pēc procedūras:
 • Apsārtums pāriet pēc 2-6 stundām;
 • Veicot dziļo grumbu piepildīšanu, iespējamas petehijas un zilumiņi;
 • Viegla lobīšanās iespējama pēc 1-2 dienām;
 • Pirmās dienas laikā var saglabāties tūska.
Energizing IT with Siberian Ginseng SOTHYS

Energizing IT with Siberian Ginseng SOTHYS (75 min) saite uz pakalpojumu

Intensīvi enerģizējoša un sejas ādas atjaunojoša procedūra ar Sibīrijas ženšeņa ekstraktu
Sīkāka informācija
Ādas šūnām jebkurā vecumā ir nepieciešama enerģija. Enerģijas trūkuma gadījumā ādas novecošanās un noguruma pazīmēs izpaužas aktīvāk.
Šīs atjauninojošās procedūras produktu pamatā ir eleuterokoka (Acanthopanax senticosus (Eleuthero) root extract) un Sibīrijas ženšeņa ekstrakts.
Austrumu un krievu medicīnā ženšeņs jau gadsimtiem tiek izmantots kā spēka, veselības un dzīvotspējas avots. To dēvē par dzīvības sakni, pasaules brīnumu, nemirstības velti, kā arī svēto zāli. Tā ekstrakts ir visefektīvākais no zinātniski pierādītajiem adaptogēniem, kas spēj harmonizēt visus organisma procesus.
Atjaunojošā procedūra ar Sibīrijas ženšeņa ekstraktu – ekskluzīvas produktu formulas un manuālā masāža Sothys Digi-Esthétique®. Enerģizējošas kustības tiek veiktas noteiktās sejas zonās, lai uzlabotu enerģijas plūsmu un palīdzētu ādai atjaunot dabisko skaistumu un vitalitāti.

Pēc ādas stāvokļa diagnostikas pie speciālista un tās virspusējas attīrīšanas, tiek veikta dziļa eksfoliācija ar enzīmu pīlingu, sagatavojot ādu labākai aktīvo sastāvdaļu uzņemšanai. Šis etaps, pēc nepieciešamības, ietver sevī komedonu ekstrakciju. Pēc tam, atbilstoši diagnostikai, tiek veikta aktīva iedarbība uz sejas, kakla un dekoltē ādu ar Sibīrijas ženšeņa ekstrakta koncentrātu. Ādas aizsargspējas tiek atjaunotas, šūnas tiek piepildītas ar enerģiju. Tad seko masāža enerģijas līdzsvaram un aktīvai ādas reģenerācijai, pielietojot kūstošu krēmu, kura pamatā ir Sibīrijas ženšeņa un boldo lapu ekstrakti, glicerīns un karitē sviests. Pēc tam tiek uzklāta liftinga maska, kas sastāv no 3 komponentiem un „uzlādē” ar enerģiju, baro, mitrina ādu un atjauno vienmērīgu sejas krāsu.Un procedūras fināla posms – gēls ar perlamutra daļiņām tūlītējai veselīgas sejas ādas krāsas atjaunošanai.
Procedūra stimulē ādas pašas enerģijas ražošanu un piemērota visiem ādas tipiem kā sievietēm, tā arī vīriešiem jebkurā vecumā un jebkurā gadalaikā!


Redzams efektīvs rezultāts jau pēc pirmās procedūras.
Pomegranate & AHA Superfruits Radiance care Bernard Cassière

Pomegranate & AHA Superfruits Radiance care Bernard Cassière (60 min) saite uz pakalpojumu

Oriģināla mikrodermabrāzijas procedūra ar redzamu atjaunojošu efektu uz melleņu, upeņu un granātābolu augļskābju pamata. Veicina ādas atmirušo šūnu noņemšanu, atjauno epidermu, samazina grumbu daudzumu, padara poras mazāk redzamas, izlīdzina sejas toni.
Sīkāka informācija
Procedūra ietver mikrodermabrāzijas-masku* ar eksfoliējošām daļiņām efektīvai ādas virsējā slāņa mehāniskai attīrīšanai un dzērveņu kauliņu, bagātu ar taukskābēm, polifenoliem un mikroelementiem, eļļu vienlaicīgai ādas nostiprināšanai un aizsardzībai. АНА pīlings uz glikolskābju pamata ar granātābola ziedu ekstraktu eksfoliē ādu, vienlaicīgi aktivizējot šūnu atjaunošanās procesus, veicina kolagēna sintēzi, piesātina ādu ar vitamīniem un minerāliem, aizsargā ādas ārējo struktūru. Pēc tam sekojošā nomierinošā maska ar sarkanām ogām (dzērveņu kauliņu eļļa, aveņu ekstrakts) un šī koka sviestu nostiprina ādu, atjauno tās barjerfunkcijas un baro to. Procedūras noslēgumā tiek uzklāts Radiance fluīds vai atjaunojošs Radiance Retinol krēms.

Rekomendējamais kurss - 3 procedūras.


*Šīs procedūras gaitā tiek izmantoti augsti koncentrēti produkti, kas var veicināt ādas jutīguma palielināšanos pret saules starojumu. Tāpēc pirmās dienas pēc procedūras ir jāizvairās no ilgstošs atrašanās tiešos saules staros un solārija apmeklēšanas. Ikdienā obligāti lietojiet kosmētiku ar saules aizsardzības filtriem!
Expert Duo Micro-dermabrasion+ S.Mahler

Expert Duo Micro-dermabrasion+ S.Mahler (75 min) saite uz pakalpojumu

Aparātpīlinga, ultraskaņas un manuālas dermabrāzijas kombinācija ādas mitrināšanai. Piemērota visiem ādas tipiem ar noguruma un priekšlaicīgas novecošanās pazīmēm.
Sīkāka informācija
Mikrodermabrāzija veicina ādas atjaunošanos un uzlabo tās ārējo izskatu. Galvenais procedūras etaps – dermabrāzija: manuālā mehāniskā un ķīmiskā pīlinga apvienojums ar ultraskaņas pīlingu. Procedūras gaitā tiek veikta dziļa ādas mitrināšana izmantojot aprāta ACTILIFT™ vibrējošo manipulu un ultraskaņu. Plastificējošā maska ar vitamīnu C un augu ekstraktiem neitralizē brīvos radikāļus un novērš noguruma un stresa pazīmes.
Expert Duo Micro-dermabrasion+ - ideāls sākums atjauninošo un mitrinošo procedūru kursam!
Revitalisant S.Mahler

Revitalisant S.Mahler (75 min) saite uz pakalpojumu

Intensīva procedūra, kas apvieno aparāta un manuālās tehnoloģijas nogurušai, stresam pakļautai un vitalitāti zaudējušai ādai. Novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos un atjauno ādas dabisko jaunības starojumu.
Sīkāka informācija
Ultraskaņas un mehāniskā pīlinga apvienojums ideāli attīrīs ādu. Manuālā masāža un aprāta ultraskaņas manipulas iedarbība nodrošina mitrinošu un toksīnus neitralizējošu komponentu dziļu uzsūkšanos ādā. Bet maska, kas tiek piemeklēta atbilstoši ādas vajadzībām, uzlabos ādas struktūru un piešķirs tai elastību un svaigumu.
Atjauninošo līdzekļu maigās, samtainās tekstūras, aparāttehnoloģijas un unikāla masāža garantē efektivitāti un noturīgu rezultātu!
Rekomendējamais kurss - 3 procedūras.
Repairlift™ S.Mahler

Repairlift™ S.Mahler (60 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra nobriedušai ādai, kas apvieno īpašu izpildes tehniku un aktīvas sastāvdaļas efektīvam un ilglaicīgam atjaunojošam rezultātam. Visiem ādas tipiem pēc 40 gadu vecuma.
Sīkāka informācija
Pēc sagatavošanas etapa ar ādas attīrīšanu un eksfoliāciju, seko intensīva ne tikai sejas, bet arī acu kontūru relaksācija, kas pamatīgi sagatavos ādu turpmāku mērķtiecīgas iedarbības sastāvdaļu uzņemšanai. Inovācija kosmetoloģijas pasaulē – jauna biocelulozes maska ar nano-daļiņām, kas mērķtiecīgi piesātina ādu ar valgumu. Savukārt sensora stimulēšana ar īpašām otiņām pa virsu maskai sniegs ādai un visam organismam pilnvērtīgas relaksācijas sajūtu. Maskas iedarbības laikā tiek veikta kakla un dekoltē masāža, bet procedūras noslēgumā – silta komprese uz pleciem.

Energy Enhancer DETOX Treatment Bernard Cassière

Energy Enhancer DETOX Treatment Bernard Cassière (45 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra ar sarkanā apelsīna ekstraktu jebkuram ādas tipam. Ādas bagātināšanai ar enerģiju un revitalizācijai.
Sīkāka informācija
Pateicoties DETOKSS kompleksam ar sarkanā apelsīna ekstraktu, mandarīna ēterisko eļļu un С vitamīnu, procedūra piemērota visiem ādas tipiem - lieliski attīrīs sejas ādu no toksīniem, atmirušajām šūnām, citiem piesārņojumiem, atjaunos veselīgu starojumu, uzlabos tās krāsu, piesātinās ar skābekli un teicami relaksēs. Procedūru var veikt jebkurā gadalaikā

Pēc rūpīgas ādas attīrīšanas seko pīlings – maska, kas procedūras gaitā maina savu tekstūru 3 reizes: no gēlveida tā iegūst eļļainu tekstūru, pateicoties masāžas kustībām un ādas siltumam, paralēli aktivizējot enzīmu pīlingu. Pēc emulsifikācijas ar pirkstu galiņiem, produkts pārvēršas pieniņā un jau notiek mehāniskā pīlinga iedarbība.
Pēc tam tiek uzklāts relaksējošs masāžas krēms un kosmetologs veic speciāli izstrādātu mērķtiecīgu punktveida relaksējošu masāžu ādas detoksikācijas procesu pastiprināšanai.
Enerģijas «injekcijas»– viens no galveniem procedūras etapiem koncentrēta С vitamīna ampulā uzklāšana.
ЕЕ krēms, kas tiek uzklāts procedūras nobeigumā, ne tikai pastiprina ādas piesātināšanu ar enerģiju, bet arī, pateicoties tās sastāvā esošiem inkapsulētiem pigmentiem, izlīdzina ādas toni un tekstūru!

Neaprakstāmi delikāti citrusu aromāti veicina pilnīgu relaksāciju.

Starojoša un atpūtusies āda, piepildīta ar dzīves enerģiju jau pēc 1 procedūras!
Brightening [W.]™+ SOTHYS

Brightening [W.]™+ SOTHYS (90 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra pigmentācijas plankumu intensitātes samazināšanai, efektīvai sejas toņa izlīdzināšanai un ādas fotonovecošanās novēršanai.
Sīkāka informācija
Šajā procedūrā izmatoto produktu sastāvā ir šoka terapijas un balinošās sastāvdaļas, kas nodrošina intensīvu iedarbību uz pigmentācijas plankumiem un redzamu ādas toņa izlīdzināšanu.
Pēc rūpīgas, dziļas ādas attīrīšanas tiek uzklāts Brightening Serum with pure vitamin C - serums intensīvai iedarbībai uz pigmentācijas plankumiem ar tīra C vitamīna aktīvu formu.
Balinošā maska Brightening Mask ar vieglu ziedu-citrusu aromātu mīkstina ādu, padara gaišākus pigmentācijas plankumus, āda atgūst veselīgu starojumu un tūlītēju komforta sajūtu. Procedūras beigās tiek uzklāts Brightening Fluid - gēlveida emulsija, kas turpina cīnīties ar pigmentācijas problēmām, uzlabo sejas krāsu, padarot ādu gaišāku un ievērojami jaunāku.
Resurfacing Peeling care SOTHYS

Resurfacing Peeling care SOTHYS (60 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra intensīvai ādas attīrīšanai un atjaunošanai, kas piemērota jebkurai tipa ādai. Efektīvi noņem atmirušās šūnas, aktivizē ādas atjaunošanos un piepilda to ar skābekli. Apburoši maigai, elastīgai un starojošai ādai
Sīkāka informācija
Procedūra sākas ar sejas ādas attīrīšanu, izmantojot eksfoliējošu pastu ar detoksicējošiem (di)peptīdiem, korunda mikrokristāliem un balto mālu, kas lieliski attīra ādas virsmu no atmirušajām šūnām, veicina poru attīrīšanos un neitralizē nevēlamās baktērijas un kaitīgās vielas no ādas virsmas.
Pēc tam seko dziļa, saudzīga ādas attīrīšana ar izlīdzinošo pīlingu, kas bagātināts ar glikolskābi un salicilskābi. Kūstošas tekstūras balzāms ar kosmeceutisko kompleksu H2CR un vieglu ziedu-citrusu aromātu masāžas laikā atjaunos pēc ķīmiskā pīlinga ādas dabisko pH līmeni un virspusējo aizsargājošo mikrofloru. Bet skābekļa maska, piesātinot ādas šūnas ar skābekli, nodrošinās optimālu mitrināšanu un komfortu, pateicoties augu valsts izcelsmes biostimulīniem, baltā māla un NMF (dabisks mitrinošais faktors) kompleksa kombinācijai.

Procedūra noslēdzas ar barojošu, "sausās eļļas" tekstūras eliksīru, kura pamatā ir jojoba un rīsu kliju eļļu kombinācija, kas mīkstina ādu, tūlītēji samazinot savilkuma sajūtu un atjaunojot ādas komfora stāvokli.

Procedūras rezultātā ievērojami uzlabosies sejas krāsa, āda būs attīrīta, kļūs maiga un elastīga, redzami uzlabosies porainas ādas tekstūra.

Pigmentācijas plankumu intensitātes samazināšanai un efektīvai sejas toņa izlīdzināšanai procedūrā papildus tiek izmatots Brightening Serum with pure vitamin C – balinošs serums ar tīra C vitamīna aktīvu formu.

Ārsta dermatologa konsultācija

Ārsta dermatologa konsultācija (40 min) saite uz pakalpojumu

Ādas, nagu un matu slimību un funkcionālo traucējumu diagnostika. Ārstēšanas nozīmēšana.
Sīkāka informācija
Pacienta ādas virsmas apskate, ādas un nagu slimību iemesla un rakstura noteikšana, nepieciešamās ārstēšanas nozīmēšana, kā arī rekomendāciju ieteikšana sejas un ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai. Pēc nepieciešamības, dermatologs var noteikt papildus izmeklēšanu un veikt materiālu savākšanu laboratoriskai izmeklēšanai.
Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Unikāla ādas struktūras, elastības atjaunošanas, pigmentācijas novēršanas, grumbu dziļuma samazināšanas metode ar lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Šī procedūra ir balstīta uz lāzera staru iedarbību konkrētās ādas zonās: procedūras laikā simtiem smalku lāzera staru iekļūst ādā - dermā un epidermā. Mikroperforācija nav acīm redzama un nebojā ādu ap perforācijas zonām. Procedūra rada dabisku vidi visu ādas slāņu reģenerācijas un atjaunošanās procesam, kas ilgst aptuveni 2 - 3 mēnešus. Rezultāti ir acīmredzami - āda atgūst elastību un tvirtumu, atjaunojas sejas kontūra, tiek izlīdzinātas ķiruģiskās iejaukšanās un aknes atstātās rētas, tiek noķemti pigmentācijas plankumi, samazinās grubas un tiek nostiprināta, pacelta āda uz acu plakstiņiem. Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama anestēzija un ilgs rehabilitācijas periods.
Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama pretsāpju līdzekļu lietošana un īss rehabilitācijas periods.
PLEXR ādas defektu novēršana

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30min ) saite uz pakalpojumu

Atsevišķu pigmentācijas plankumu, papillomu, kandilomu, kārpu, miliumu novēršana, izmantojot plazmas sublimācijas metodi.
Sīkāka informācija
Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu, rodas plazmas loks, kas līdzīgs zibenim. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūru un novērš tās defektus, neiedarbojoties uz veselajiem audiem. Rezultātā veidojas sausa krevele, kas aizsargā iedarbības vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz sadzīt, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.
Ierīci Plexr radīja itāļu kompānija "GMV", kas ir medicīnas estētikas un neablatīvās ķirurģijas ierīču pētījumu un izstrādes līderis. Šī jaunākās paaudzes ierīce tiek pielietota ādas defektu novēršanai ar PLAZMU - vielas ceturto agregātstāvokli.
Signature Anti-ageing treatment S.Mahler

Signature Anti-ageing treatment S.Mahler (75 min) saite uz pakalpojumu

Pretnovecošanās procedūra, kas apvieno vairākas masāžas tehnikas, tajā skaitā japāņu modelējošo masāžu un masāžu ar akmeņiem, tūlītējam izlīdzinošam liftinga efektam un dziļai relaksācijai.
Sīkāka informācija
Procedūras noslēpums – trīs masāžas veidi pretnovecošanās efektam un dziļas relaksācijas radīšanai.

Pēc rūpīgas ādas attīrīšanas attīrīšanas notiek „iegremdēšanās” rāmuma un relaksācijas sajūtā, pateicoties sejas un roku masāžai ar siltiem vulkāniskas izcelsmes akmeņiem. Pēc tam tiek uzklāta gēlveida maska uz melnās tējas, šī koka polifenolu un glicerīna bāzes, kurai piemīt liftinga efekts. Pēc tam seko sejas masāža ar intensīvi barojošu, atjaunojošu pretnovecošanās serumu, izmantojot seno japāņu sejas masāžas tehniku, uzlabo ādas oksigenāciju, reģenerē audus, relaksē un veicina dermas atjaunošanās un pretnovecošanas procesus. Noslēdzošā ir Simone Mahler dubultā masāža – redzamo ādas novecošanas pazīmju novēršana un cīņa ar tām ar mērķi uzlabot ādas barošanu, elastību un tekstūru, kā arī jauneklīgai ādai piemītošu īpašību saglabāšana.

Procedūra ideāli piemērota sausai, nobriedušai un nogurušai ādai.

Jau viena procedūra padarīs ādu tvirtu un piešķirs tai ilgstošu labsajūtu, novērsīs un samazinās ādas novecošanās pazīmes un atjaunos tās jauneklīgu starojumu!
Biorevitalizācija

Biorevitalizācija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Hialuronskābes preparātu injekcijas efektīvai ādas priekšlaicīgas novecošanās novēršanai.
Sīkāka informācija
Biorevitalizācija ir hialuronskābes injekcijas ādā.
Hialuronskābe ir dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents. Ar vecumu tās daudzums samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē ūdens deficītu un veicina hialuronskābes izstrādāšanos, kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, pilnvērtīgu ādas piesātināšanu ar valgumu, kā rezultātā atjaunojas ādas tonuss, elastība un pazūd smalkās grumbiņas.

Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas ādā, tās atveseļošanai un atjaunošanai, novecošanās procesu aizkavēšanai.
Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšanas metode ādā. Ādas efektīvai mitrināšanai ārsti-kosmetologi izveido speciālus preperātus no homeopātiskām un allopātiskām sastāvdaļām, hialuronskābes, vitamīniem un mikroelementiem, kuriem piemīt lieliska mitrinoša iedarbība. Preperāti tiek ievadīti ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir praktiski nesāpīga. Ādā tiek radīta ilglaicīga ārstniecisko vielu rezerve, kas stimulē ādas šūnu dzīvības procesu norises, tās atjaunošanos un atveseļošanos. Āda iegūst veselīgu, vienmērīgu toni, tā ir labi mitrināta, tvirta un elastīga.
Fotoatjaunošana

Fotoatjaunošana (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Novecojušas ādas atjaunošanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsu (IPL terapija) palīdzību.
Sīkāka informācija
Fotoatjaunošanas procedūras pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsi ar noteiktu viļņu garumu, lai iekļūtu ādas struktūrā, veicot atjauninošu iedarbību. Gaismas impulss iedarbojas uz kolagēna šķiedrām un stimulē to sintēzi. Rezultātā, uzlabojas ādas tonuss, nostiprinās sejas ovāls un izlīdzinās grumbas. Fotoatjaunošanas procedūrā tiek arī novērsti virspusēji asinsvadu bojājumi, pigmentācijas traucējumi un notiek ādas liftings. Procedūra tiek veikta ar aparātu DEKA Photosilk Plus, tā ir mazsāpīga, netraumē ādas virsmu un pēc tās nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Pēc procedūru kursa āda kļūst veselīga, līdzena, gluda, bez kosmētiskiem defektiem.
Procedūra LiftMassage® ar aparātu Lift6®

Procedūra LiftMassage® ar aparātu Lift6® (40 min) saite uz pakalpojumu

Jauna apjomīgas sejas un kakla audu stimulācijas tehnika ādas tonusa atjaunošanai, skaidru sejas kontūru izveidei ar izteiktu liftinga efektu acu, lūpu un zoda zonā.
Sīkāka informācija
LiftMassage® tehnoloģija nodrošina izteiktu sejas un kakla ādas liftingu, pateicoties speciālai manipulai, kas iedarbojas uz ādas audiem ar nepārtrauktu mikropulsāciju vienlaicīgi trīs dimensijās (ādas satvēriens un tās mehāniska stimulācija vairākās plaknēs ar pulsējošu vakuumu un maigu vibrāciju). Īpaši izveidotā programma ir akcentēta uz acu, lūpu un zoda zonām. Tā izceļas ar īpašu tehniku un ļauj panākt ādas elastības, turgora un tonusa izcilu atjaunošanu, novērst tūsku un izlīdzināt krunciņas ap acīm, piešķirt lūpām apjomu un novērst zoda audu ptozi (noslīdējumu), veidojot izteiksmīgas kontūras. Procedūras kursa rezultātā seja izskatās kopta, uzlabojas ovāla kontūras un sejas vaibsti kļūst izteiksmīgāki!
PLEXR plazmas pīlings ar krunku revitalizāciju

PLEXR plazmas pīlings ar krunku revitalizāciju (45 min) saite uz pakalpojumu

Ādas virsmas izlīdzināšana ar plazmas sublimācijas metodi un redzamu krunku transdermāla revitalizācija.
Sīkāka informācija
Procedūra tiek veikta divos etapos. No sākuma tiek veikta ādas virsmas pārragojušo šūnu saudzīga mikrosublimācija un tās izlīdzināšana. Šajā procesā plazma padod transdermāli specifiskus impulsus, kas stimulē ādas bazālās šūnas. Tas nodrošina paātrinātu šūnu atjaunošanos.
Pēc tam soli pa solim notiek krunku apstrādāšana ar hialuronskābi un plazmas enerģiju, kas jonu līmenī veicina šūnu membrānu poru atvēršanās procesu un rada optimālu elektrolītu līdzsvaru šūnā ar bioloģisku atjaunošanu. Notiek 0,5 % hialuronskābes transdermāla ievadīšana un uzņemšana.

Procedūras rezultātā tiek izlīdzināta ādas virsma, samazinās grumbu dziļums un tiek veicināti ādas atjaunošanās pamatprocesi.
Jet Peel™

Jet Peel™ (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Gāzes-šķīduma pīlinga procedūra ar divu ādai draudzīgu komponentu – fizioloģiskā šķīduma un skābekļa – palīdzību
Sīkāka informācija
Procedūras laikā īpašā uzgalī tiek radīta reaktīva, virsskaņas ātruma divfāžu plūsma, kas sastāv no skābekļa un smalkākajiem fizioloģiskā šķīduma pilieniem. Saskaroties ar ādu, šāda plūsma veic ādas slāņu atmirušo šūnu noņemšanu - dažāda dziļuma un intensitātes pīlingu. Rezultātā ādas virsma tiek lieliski attīrīta, izlīdzinās tās reljefs, tonis kļūst daudz vienmērīgāks, pigmentācijas plankumi mazāk redzami. Atskaitot pīlingu, Jet Peel iedarbībā notiek zemādas muskuļu masāža – uzlabojas ādas tonuss; audu limfodrenāža – sejas pietūkuma mazināšana; āda tiek piesātināta ar skābekli un valgumu – grumbas izlīdzinās un nostiprinās sejas ovāls, āda iegūst papildus enerģijas resursu cīņai ar priekšlaicīgu novecošanu.
LiftIntense S.Mahler

LiftIntense S.Mahler (45 min) saite uz pakalpojumu

Intensīva atjaunojoša procedūra ar jaunā aparāta Actilift 3S S.Mahler unikālu tehnoloģiju kombināciju pielietošanu.
Procedūrā tiek pielietota četru aktīvu iedarbību unikāla kombinācija: ultraskaņas pīlings, radioviļņu liftings, ultraskaņas stimulācija un gaismas terapija.

Sīkāka informācija
Sākumā ar augstas frekvences ultraskaņas pīlinga vibrējošu lāpstiņu un speciālu gelu āda tiek rūpīgi attīrīta no piesārņojumiem un atmirušām šūnām, un tiek sagatavota atjaunojošai iedarbībai. Pēc tam dziļa sildoša radioviļņu iedarbība stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, samazina ādas virsmu, nodrošinot liftinga efektu. Ultraskaņas manipulas un gaismas terapija nodrošina aktīva seruma dziļu iekļūšanu ādā, toksīnu izvadīšanu, asinsrites stimulāciju.

Rezultātā - maiga, piepildīta un starojoša āda ar gludu virsmu, izlīdzinātām grumbām.

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA (līdz 50 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bezprecedenta atjaunojošo efektu, ļauj veidot Jūsu ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas! Procedūra nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu, novēršot ādas noslīdēšanu vaigu un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla.
Sīkāka informācija
Procedūras laikā speciālists, pielietojot manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers un radiofrekvenču viļņi), sakombinētas lāzera sistēmā DEKA, masāžas kustībām secīgi iedarbojas uz visām sejas un kakla daļām.
Sākumā speciālists pielieto lāzera manipulu ar ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu. Šajā procedūras posmā, pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivizējas arteriāli-venozā un limfātiskā mikrocirkulācija, vienlaicīgi veicot stimulējošu iedarbību uz fibroblastu (šūnu, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras) darbību. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, notiek to mobilizācija, atjaunojas ādas elastīgums. Bet lokāla atvēsināšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, novērš pat pašu spēcīgāko tūsku un veic ādas fitnesu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj ādai iegūt lielisku tonusu un elastību, harmoniski sagatavot ādu nākamajai procedūras fāzei – sejas kontūru remodelēšana ar radiofrekvencēm.

Otrajā etapā tiek pielietota radiofrekvences manipula. Noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (radioviļņi) iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, „izstieptu” gadu gaitā, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un pateicoties tam notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss.

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var sasniegt redzamu dabisku sejas liftingu, vaigu un zoda zonas noslīdējušas ādas novēršanu un efektīvu grumbu uz sejas un kakla izlīdzināšanu.

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un sasniedz savu maksimālo un noturīgo rezultātu 4 mēnešu laikā no kursa sākuma.

Karboksiterapija

Karboksiterapija (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Efektīvas tumšo loku un tūskas zem acīm likvidēšanas, augšējo plakstiņu noslīdēšanas novēršanas un grumbu dziļumu samazināšanas procedūra.
Sīkāka informācija
Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla ierīce un smalka adata, ar kuru zem ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze. Injekcija tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Procedūra nodrošina sejas, kakla un dekoltē ādas kopējās tekstūras uzlabošanu, efektīvi padara gaišākus tumšos lokus un novērš tūsku zem acīm. Mikrocirkulācijas uzlabošanās rezultātā samazinās augšējo plakstiņu virsma, radot liftinga efektu. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 6 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar kontūru plastikas frakcionētās fototermolīzes procedūrām. Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunojošo procesu sākums.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt