Sejai

"Vitalitāti zaudējuša" āda ar neveselīgu toni, pigmentāciju un priekšlaicīgas novecošanas pazīmēm

Ārsta dermatologa konsultācija

Ārsta dermatologa konsultācija (40 min) 30.00 €saite uz pakalpojumu

Ādas, nagu un matu slimību un funkcionālo traucējumu diagnostika. Ārstēšanas nozīmēšana.
Sīkāka informācija
Pacienta ādas virsmas apskate, ādas un nagu slimību iemesla un rakstura noteikšana, nepieciešamās ārstēšanas nozīmēšana, kā arī rekomendāciju ieteikšana sejas un ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai. Pēc nepieciešamības, dermatologs var noteikt papildus izmeklēšanu un veikt materiālu savākšanu laboratoriskai izmeklēšanai.

Biopsijas un cita izmeklējamā materiāla paņemšana no 5.00€
Dermatoskopija (līdz 30 min)
Neinvazīva ādas jaunveidojumu diagnostika ar dermatoskopu (aparātu).
no 20.00€
Izmeklējums ar Wood lapu 5.00€
i-PRF Plazmoliftings

i-PRF Plazmoliftings (60 min) 250.00 €saite uz pakalpojumu

Unikāla sejas atjaunināšanas metode, izmantojot pacienta asins plazmas, kas bagātināta ar trombocītiem, fibrīnu un cilmes šūnām. Procedūra ir pilnībā nekaitīga un neizraisa blaknes, droša, bez alerģijas vai infekcijas riska. Procedūras rezultātā atjaunojas mitruma līdzsvars, sāk veidoties jauni fibroblasti, kolagēna un elastīna audi, kas nodrošina ādas elastību un spēcīgu liftinga efektu, uzlabojas ādas krāsa, tekstūra, izlīdzinās reljefs un samazinās pigmentācija.
Sīkāka informācija
i-PRF – jauna reģenerējoša sistēma, kas satur šūnas: trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlās un cilmes šūnas (no perifēriskās asinsrites), kas koncentrējas uz fibrīna autoloģiskās matricas – progresīva, efektīva un uzticama metode, kurai piemīt ādas reģenerācijas efekts. Atšķirībā no jau zināmajām metodēm, piemērma PRP, šajā metodē netiek izmantoti antikoagulanti

PRF Platelet Rich Fibrin, tiek iegūts no pacienta venozajām asinīm, apstrādājot to speciālā centrifūgā. Plazma tiek ievadīta problemātiskajās vietās un aktivizē dermas šūnu funkcionēšanu. Rezultātā, pateicoties organisma rezervēm, tiek „iedarbināts” bioloģiskais ādas dabiskās atjaunināšanās mehānisms. Veicot plazmoliftingu (iPRF), šūnas, kas laika gaitas ietekmē kļuvušas „slinkas”, sāk atkal intensīvi strādāt un ražot jaunas šūnas. Procedūras efekts ir ilglaicīgs un uzkrājošs.

i-PRF pēc savas būtības ir pilnveidota un daudz efektīvāka asins plazmas pielietošanas metode organisma šūnu atjaunināšanai ar plašāku pielietošanas indikāciju spektru (estētiskajā medicīnā, stomatoloģijā, ķirurģijā, ortopēdijā utt.).

Indikācijas I-PRF plazmoliftinga procedūras sejai un dekoltē zonas, delnu virsmas veikšanai:
 • Smalkās un dziļās grumbas;
 • Blīvuma, elastības un izteiktas sejas ovāla kontūras zudums; 
 • Nevienmērīgs un pelēcīgs sejas ādas tonis, ādas sausums;
 • Ādas atjaunošana pēc iedeguma (kā dabīgā, tā arī mākslīgā);
 • Akne ārstēšana pusaudžiem un nobriedušā vecumā;
 • Pēcakne rētu un rētu novēršana;
 • Hiperpigmentācijas un kuperozes samazināšana kompleksā terapijā.
Procedūru veikšanas periodiskums, sagatavošanās un ierobežojumi:
 • Pirms procedūras kursa ir vēlama konsultācija pie speciālista;
 • Procedūra tiek veikta reizi 3-4 nedēļās, kursa veidā, vidēji no 2 procedūrām akne ārstēšanai un līdz 4 procedūrām atjaunināšanai, neatkarīgi no gadalaika. 
 • Procedūru kursu biežumu (reizi 6 mēnešos vai reizi 1-2 gados) nosaka ņemot vērā problēmas un vecumu.

Kontrindikācijas:
 • Grūtniecība;
 • Autoimūnās saslimšanas.

Vēlamie ierobežojumi:
 • neveikt procedūru ne agrāk kā pēc 3-5 dienām pēc menstruāciju beigšanās;
 • neveikt procedūru ne agrāk kā pēc 7-10 dienām pēc antibiotiku lietošanas beigšanas;
 • neveikt procedūru ne agrāk kā pēc 7 dienām pēc aktīvas sauļošanās;
 • 2-3 stundas pirms procedūras izdzert ne mazāk kā 1 litru ūdens;
 • 24 stundas pirms procedūras nelietot treknu un asu pārtiku.

Pēc plazmoliftinga procedūras:
 • 5 dienas nedrīkst atrasties aktīvā saulē un apmeklēt solāriju;
 • 2 nedēļas nedrīkst apmeklēt pirti;
 • lietot speciālista rekomendētos ādas kopšanas mājas apstākļos produktus.

Sajūtas un ārējais izskats pēc procedūras:
 • Apsārtums pāriet pēc 2-6 stundām;
 • Veicot dziļo grumbu piepildīšanu, iespējamas petehijas un zilumiņi;
 • Viegla lobīšanās iespējama pēc 1-2 dienām;
 • Pirmās dienas laikā var saglabāties tūska.
PLEXR ādas defektu novēršana

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30min ) no 20.00 €saite uz pakalpojumu

Atsevišķu pigmentācijas plankumu, papillomu, kandilomu, kārpu, miliumu novēršana pielietojot plazmas sublimācijas metodi.
Sīkāka informācija
Ierīci Plexr radīja itāļu kompānija „GMV”, kas ir medicīnas estētikas un neablatīvās ķirurģijas ierīču pētījumu un izstrādes līderis.
Šī jaunākās paaudzes ierīce tiek pielietota ādas defektu novēršanai ar PLAZMU — vielas ceturto agregātstāvokli.

Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu rodas plazmas loks, kas līdzīgs zibenim. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūras, novērš tās defektus, neiedarbojoties uz veseliem audiem. Rezultātā veidojas sausa krevele, kas aizsargā iedarbības vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz sadzīt bez pēdām, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.
Anestēzijalīdz 9.00 EUR
Energizing IT with Siberian Ginseng SOTHYS

Energizing IT with Siberian Ginseng SOTHYS (75 min) 82.00 €saite uz pakalpojumu

Intensīva enerģizējoša atjauninoša procedūra ar Sibīrijas ženšeņa ekstraktu – ATJAUNOŠANAS SPĒKS UN ĀDAS JAUNĪBAS NEIZSĪKSTOŠS AVOTS!
Sīkāka informācija
Jebkurā vecumā ādas šūnām nepieciešama enerģija. Enerģijas trūkuma gadījumā ādas novecošanas un noguruma pazīmēs izpaužas aktīvāk.
Šīs atjauninošās procedūras visu profesionālo produktu pamatā – eleuterokoka (Acanthopanax senticosus (Eleuthero) root extract) vai – "Sibīrijas ženšeņa" ekstrakts.
Austrumu un krievu medicīnā ženšeņs jau gadsimtiem tiek izmantots kā spēka, veselības un dzīvotspējas avots. To dēvē par "dzīvības sakni", "pasaules brīnumu", "nemirstības velti", "svēto zāli". Tā ekstrakts ir visefektīvākais no zinātnei zināmajiem adaptogēniem, kas spēj harmonizēt visus organisma procesus.
Atjauninošā procedūra ar Sibīrijas ženšeņa ekstraktu – ekskluzīvas produktu formulas un manuālā masāža Sothys Digi-Esthétique®. Speciālas enerģizējošas kustības tiek veiktas uz noteiktām sejas zonām, lai uzlabotu enerģijas plūsmu, tādejādi palīdzot ādai atjaunot dabisko skaistumu un vitalitāti.

Pēc ādas stāvokļa diagnostikas un tās virspusējas attīrīšanas tiek veikta dziļa eksfoliācija ar enzīmu pīlingu un ādas sagatavošana labākai sekojošu aktīvu ingredientu uzņemšanai. Šis etaps ietver sevī, pēc nepieciešamības, komedonu ekstrakciju. Pēc tam atbilstoši diagnostikai tiek veikta aktīva iedarbība uz sejas, kakla un dekoltē ādu ar Sibīrijas ženšeņa ekstrakta koncentrātu – ādas aizsargspējas tiek atjaunotas, šūnas tiek piepildītas ar enerģiju. Tad seko masāža enerģijas līdzsvaram un aktīvai ādas reģenerācijai pielietojot kūstošu krēmu, kura pamatā ir Sibīrijas ženšeņa un boldo lapu ekstrakti, glicerīns un karitē sviests. Unikāla liftinga maska, kas sastāv no 3 komponentiem un „uzlādē” ar enerģiju, baro, mitrina ādu un atjauno vienmērīgu sejas krāsu.Un procedūras fināla akords – gēls ar perlamutra daļiņām tūlītējai veselīgas sejas ādas krāsas atjaunošanai.
Procedūra stimulē ādas pašas enerģijas ražošanu un piemērota visiem ādas tipiem kā sievietēm, tā arī vīriešiem jebkurā vecumā un jebkurā gada laikā!


Redzams efektīvs rezultāts jau pēc pirmās procedūras - seja sāk gluži starot, tās dabiskais skaistums tiek atklāts!
Resurfacing Peeling care SOTHYS

Resurfacing Peeling care SOTHYS (60 min) 55.00 €saite uz pakalpojumu

Procedūra intensīvai visu ādas tipu attīrīšanai un atjaunošanai. Lieliski detoksicē ādu, efektīvi noņem atmirušās šūnas, aktivizē ādas atjaunošanos un piepilda to ar skābekli. Apburoši maigai, elastīgai un starojošai ādai !
Sīkāka informācija

Procedūras sākumā – attīrīšana ar eksfoliējošu pastu ar detoksicējošiem (di)peptīdiem, korunda mikrokristāliem un balto mālu, kas lieliski attīra ādas virsmu no atmirušajām šūnām, veicina poru attīrīšanu un neitralizē nevēlamās baktērijas un kaitīgās vielas no ādas virsmas.
Pēc tam seko dziļa, bet saudzīga ādas attīrīšana ar izlīdzinošo pīlingu ar glikolskābi un salicilskābi. Kūstošas tekstūras balzāms ar kosmecevtisko kompleksu H2CR®< un vieglu ziedu-citrusu aromātu masāžas laikā atjaunos pēc ķīmiskā pīlinga ādas dabisko pH līmeni un virspusējo aizsargājošo mikrofloru. Bet skābekļa maska, piesātinot ādas šūnas ar skābekli, nodrošinās optimālu mitrināšanu un komfortu, pateicoties augu valsts izcelsmes biostimulīniem, baltā māla un NMF (dabisks mitrinošais faktors) kompleksa kombinācijai.

Procedūra noslēdzas ar barojoša, „sausās eļļas” tekstūras eliksīra uz vērtīgas jojoba un rīsu kliju eļļu kombinācijas bāzes uzklāšanu, kas mīkstina ādu, tūlītēji samazinot savilkuma sajūtu un atjaunojot ādas komfortablu stāvokli.

Procedūras rezultātā ievērojami uzlabosies sejas krāsa, āda attīrīsies, kļūs maiga un elastīga, redzami uzlabosies porainas ādas tekstūra.

*

Pigmentācijas plankumu intensitātes samazināšanai un efektīvai sejas toņa izlīdzināšanai procedūrā papildus tiek izmatots Brightening Serum with pure vitamin C – balinošs serums ar tīra C vitamīna aktīvu formu.

Resurfacing Peeling SOTHYS + Brightening Serum (75 min) 65.00 EUR
Brightening [W.]™+ SOTHYS

Brightening [W.]™+ SOTHYS (90 min) 60.00 €saite uz pakalpojumu

Procedūra pigmentācijas plankumu intensitātes samazināšanai, efektīvai sejas toņa izlīdzināšanai un ādas fotonovecošanas novēršanai.
Sīkāka informācija
Šajā procedūrā izmatojamo produktu sastāvā ir «šoka» terapijas komplekss [W.]™+ un kosmeceitiskais komplekss H2CR®, kas nodrošina intensīvu iedarbību uz pigmentācijas plankumiem un redzamu ādas toņa izlīdzināšanu.
Pēc rūpīgas dziļas ādas attīrīšanas uz tās tiek uzklāts Brightening Serum with pure vitamin C - serums intensīvai iedarbībai uz pigmentācijas plankumiem ar tīra C vitamīna aktīvu formu un tas ir galvenais procedūras produkts, kas tiek iestrādāts masāžas laikā.
Balinošā maska Brightening Mask [W.]™ + ar vieglu ziedu-citrusu aromātu mīkstina ādu, padara gaišākus pigmentācijas plankumus, āda atgūst veselīgu starojumu un tūlītēju komforta sajūtu. Procedūra tiek noslēgta uzklājot Brightening Fluid [W.]™ + - gēlveida emulsiju, kas turpina cīnīties ar pigmentācijas problēmām, uzlabo sejas krāsu, padarot ādu gaišāku un ievērojami jaunāku.

Optimālu rezultātu iegūšanai tiek rekomendēts kurss divām Brightening [W.]™+ procedūrām un divām Resurfacing Peeling SOTHYS ar Brightening Serum with pure vitamin C procedūrām.
Energy Enhancer DETOX Treatment Bernard Cassière

Energy Enhancer DETOX Treatment Bernard Cassière (45 min) 56.00 €saite uz pakalpojumu

Detokss procedūra ar sarkanā apelsīna ekstraktu jebkura ādas tipa bagātināšanai ar enerģiju un revitalizācijai.
Sīkāka informācija
Unikāla procedūra jebkurā gadalaikā visiem ādas tipiem, kas lieliski attīrīs sejas ādu no toksīniem, atmirušajām šūnām, citiem piesārņojumiem, atjaunos veselīgu starojumu, uzlabos tās krāsu, piesātinās ar skābekli un teicami relaksēs, pateicoties DETOKSS kompleksam ar sarkanā apelsīna ekstraktu un mandarīna ēterisko eļļu un С vitamīnam.

Pēc rūpīgas ādas attīrīšanas seko oriģināls pīlings – maska, kas procedūras gaitā maina savu tekstūru 3 (!) reizes: no gēlveida, pateicoties masāžas kustībām un ādas siltumam, iegūst eļļainu tekstūru, aktivizējot enzīmu pīlingu. Pēc emulsifikācijas ar pirkstu galiņiem produkts pārvēršas pieniņā un jau notiek mehāniskā pīlinga iedarbība.
Pēc tam tiek uzklāts detoksicējošs un relaksējošs masāžas krēms, pa kuru kosmetologs veic speciāli izstrādātu mērķtiecīgu punktveida relaksējošu masāžu ādas detoksikācijas procesu pastiprināšanai.
Enerģijas «injekcijas» – viens no galveniem procedūras etapiem koncentrēta С vitamīna ampulā uzklāšana.
ЕЕ krēms, kas tiek uzklāts procedūras nobeigumā, ne tikai pastiprina ādas piesātināšanu ar enerģiju, bet arī, pateicoties tās sastāvā esošiem inkapsulētiem pigmentiem, izlīdzina ādas toni un tekstūru!

Neaprakstāmi delikāti citrusu aromāti veicina pilnīgu relaksāciju.

Starojoša un atpūtusies āda, piepildīta ar dzīves enerģiju jau pēc 1 procedūras!
Pomegranate & AHA Superfruits Radiance care Bernard Cassière

Pomegranate & AHA Superfruits Radiance care Bernard Cassière (60 min) 58.00 €*saite uz pakalpojumu

Oriģināla profesionāla mikrodermabrāzijas procedūra ar redzamu atjaunojošu efektu uz mellenes, upenes un granātābola augļskābju pamata. Veicina ādas atmirušo šūnu noņemšanu, atjauno epidermu, samazina grumbu daudzumu, padara poras mazāk redzamas, izlīdzina sejas toni.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Procedūra ietver sevī mikrodermabrāzijas-masku* ar eksfoliējošām daļiņām efektīvai ādas virsējā slāņa mehāniskai attīrīšanai un dzērveņu kauliņu, bagātu ar taukskābēm, polifenoliem un mikroelementiem, eļļu vienlaicīgai ādas nostiprināšanai un aizsardzībai. АНА pīlings uz glikolskābju pamata (augļskābju komplekss (19.95 %*) ar granātābola ziedu ekstraktu) eksfoliē ādu, vienlaicīgi aktivizējot šūnu atjaunošanas procesus, veicina kolagēna sintēzi, piesātina ādu ar vitamīniem un minerāliem, aizsargā ādas ārējo struktūru. Pēc tam sekojošā nomierinošā maska ar sarkanām ogām (dzērveņu kauliņu eļļa, aveņu ekstrakts) un šī koka sviestu nostiprina ādu, atjauno tās barjerfunkcijas un baro to. Procedūras noslēgumā tiek uzklāts Radiance fluīds vai atjauninošs Radiance Retinol krēms.

Rekomendējamais kurss - 3 procedūras.

3 procedūras Pomegranate & AHA Superfruits Radiance care 156.00 €


*Šīs procedūras gaitā tiek izmantoti augsti koncentrēti produkti, kas var veicināt ādas jutīguma pret saules starojumu palielināšanos. Tāpēc pirmās dienas pēc procedūras ir jāizvairās no ilgstošas atrašanās tiešos saules staros un solārija apmeklēšanas, obligāti lietojiet kosmētiku ar saules aizsardzības filtriem!
Signature Anti-ageing treatment S.Mahler

Signature Anti-ageing treatment S.Mahler (75 min) 69.00 €saite uz pakalpojumu

Pretnovecošanas procedūra, kas apvieno sevī vairākas masāžas tehnikas, tajā skaitā japāņu modelējošo masāžas tehniku un masāžu ar akmeņiem, tūlītējam izlīdzinošam liftinga efektam un dziļai relaksācijai.
Sīkāka informācija
Procedūras noslēpums – trīs masāžas veidi pretnovecošanas efektam un dziļas relaksācijas radīšanai.

Pēc rūpīgas ādas attīrīšanas attīrīšanas notiek „iegremdēšanās” nesalīdzināmā rāmuma un relaksācijas sajūtā, pateicoties sejas un roku masāžai ar siltiem vulkāniskas izcelsmes akmeņiem. Pēc tam tiek uzklāta gēlveida maska uz melnās tējas, šī koka polifenolu un glicerīna bāzes, kurai piemīt liftinga efekts. Sekojošā sejas masāža ar intensīvi barojošu, atjaunojošu pretnovecošanas serumu, pielietojot seno japāņu sejas masāžas tehniku, uzlabo ādas oksigenāciju, reģenerē audus, relaksē un veicina dermas atjaunošanās un pretnovecošanas procesus. Noslēdzošā Simone Mahler dubultā masāža – redzamo ādas novecošanas pazīmju novēršana un cīņa ar tām ar mērķi uzlabot ādas barošanu, elastību un tekstūru, kā arī jauneklīgai ādai piemītošu īpašību saglabāšana.

Procedūra ideāli piemērota sausai, nobriedušai un nogurušai ādai.

Jau viena procedūra padarīs ādu tvirtu un piešķirs tai ilgstošu labsajūtu, novērsīs un samazinās ādas novecošanas pazīmes un atjaunos tās jauneklīgu starojumu!
LiftIntense S.Mahler

LiftIntense S.Mahler (45 min) 48.00 €*saite uz pakalpojumu

Intensīva atjaunojoša procedūra ar jaunā aparāta Actilift 3S S.Mahler unikālu tehnoloģiju kombināciju pielietošanu.
Procedūrā tiek pielietota četru aktīvu iedarbību unikāla kombinācija: ultraskaņas pīlings, radioviļņu liftings, ultraskaņas stimulācija un gaismas terapija.

*Iegādājoties abonementu – lētāk!

Sīkāka informācija
Sākumā ar augstas frekvences ultraskaņas pīlinga vibrējošu „lāpstiņu” un speciālu losjonu āda tiek rūpīgi attīra no piesārņojumiem un atmirušām šūnām un tiek sagatavota atjaunojošai iedarbībai. Pēc tam dziļa sildoša radioviļņu iedarbība stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, samazina ādas virsmu, nodrošinot liftinga efektu. Ultraskaņas manipulas un gaismas terapija nodrošina aktīva seruma dziļu iekļūšanu ādā, toksīnu izvadīšanu, asinsrites stimulāciju.

Rezultātā – maiga, piepildīta un starojoša āda ar gludu virsmu, izlīdzinātām grumbām.


4 procedūras LiftIntense S.Mahler 172.00 €
Repairlift™ S.Mahler

Repairlift™ S.Mahler (60 min) 76.00 €saite uz pakalpojumu

Profesionāla procedūra nobriedušai ādai, kas apvieno īpašu izpildes tehniku un aktīvus ingredientus efektīvam ilglaicīgam atjauninošam rezultātam. Visiem ādas tipiem no 40 gadu vecuma.
Sīkāka informācija
Pēc sagatavošanas etapa ar ādas attīrīšanu un eksfoliāciju seko intensīva ne tikai sejas, bet arī acu kontūru relaksācija, kas pamatīgi sagatavos ādu turpmāku mērķtiecīgas iedarbības ingredientu uzņemšanai. Inovācija kosmetoloģijas pasaulē – jauna biocelulozes maska ar nano-daļiņām, kas līdzīgi «otrai ādai», mērķtiecīgi piesātina ādu ar valgumu. Savukārt sensora stimulēšana ar īpašām otiņām pa virsu maskai, sniegs ādai un visam organismam pilnvērtīgas relaksācijas sajūtu. Maskas iedarbības laikā tiek veikta kakla un dekoltē masāža, bet procedūras noslēgumā – silta komprese uz pleciem.

Rekomendējamais procedūru kurss - 2 reizes nedēļā 5 nedēļas. Uzturošs kurss - 1 procedūra nedēļā 10 nedēļas.

Revitalisant S.Mahler

Revitalisant S.Mahler (75 min) 50.00 €saite uz pakalpojumu

Intensīva procedūra, kas apvieno sevī aparāt un manuālās tehnoloģijas nogurušai, stresam pakļautai un vitalitāti zaudējušai ādai. Novērš priekšlaicīgu ādas novecošanu un atjauno ādas dabisko jaunības starojumu.
Sīkāka informācija
Ultraskaņas un mehāniskā pīlinga apvienojums ideāli attīrīs ādu. Manuālā masāža un aprāta ACTILIFT™ ultraskaņas manipulas iedarbība nodrošinās mitrinošu un toksīnus neitralizējošu komponentu dziļu uzsūkšanos ādā. Bet maska, kas tiek piemeklēta atbilstoši ādas vajadzībām, uzlabos ādas struktūru un piedos tai elastību un svaigumu.
Atjauninošo līdzekļu maigās, samtainās tekstūras, aparāttehnoloģijas un unikāla masāža garantē efektivitāti un noturīgu rezultātu!
Rekomendējamais kurss - 3 procedūras.
Papildus procedūrai drenējoša un mitrinoša
maska acu zonai S.Mahler Patch Yeux Bio-Cellulose
+10.00€
Expert Duo Micro-dermabrasion+ S.Mahler

Expert Duo Micro-dermabrasion+ S.Mahler (75 min) 86.00 €saite uz pakalpojumu

Aparātpīlinga, manuālās trīskāršās dermabrāzijas kombinācija ar ādas mitrināšanu, pielietojot ultraskaņu, visiem ādas tipiem ar noguruma un priekšlaicīgas novecošanas pazīmēm.
Sīkāka informācija
Mikrodermabrāzija veicina ādas atjaunošanos un uzlabo tās ārējo izskatu. Galvenais procedūras etaps – dermabrāzija: manuālā mehāniskā un ķīmiskā pīlinga apvienojums ar ultraskaņas pīlingu ar aprātu ACTILIFT™. Procedūras gaitā tiek veikta dziļa ādas mitrināšana izmantojot aprāta ACTILIFT™ vibrējošo manipulu un ultraskaņu. Plastificējošā maska ar vitamīnu C un augu ekstraktiem neitralizē brīvos radikāļus un novērš noguruma un stresa pazīmes.
Expert Duo Micro-dermabrasion+ - ideāls sākums atjauninošo un mitrinošo procedūru kursam!
Ķīmiskais pīlings ar 25 % trihloretiķskābi

Ķīmiskais pīlings ar 25 % trihloretiķskābi (līdz 45 min) 64.00 €saite uz pakalpojumu

Vidēji dziļš 25 % trihloretiķskābes pīlings hiperpigmentācijas, melasmas, fotonovecošanas pazīmju mazināšanai un postakne rētu izlīdzināšanai.
Sīkāka informācija
Izveidots speciāli jutīgai ādai un personām, kas nevar atļauties pat uz īsu brīdi nepiedalīties sociāli aktīvam dzīves veidam.
Ķīmiskais pīlings satur komponentu, kas samazina diskomfortu hemoeksfoliācijas procedūras laikā. Kontrolēta ādas virspusējā un vidējā slāņa biezuma noņemšana lai veicināt ātru ādas reģenerāciju ar ādas šūnu atjaunošanu, atjaunot vielmaņas procesus, izlīdzināt ādas virsmas nelīdzenumus (arī pēcakne rētas), sašaurināt poras, padarīt hiperpigmentāciju mazāk redzamu. Tas ir cīņai pret ādas novecošanas pazīmēm un folikulāru hiperkeratozi.
Ārstēšanas kurss tiek sastādīts individuāli.
MezoVibrance

MezoVibrance (līdz 45 min) 60.00 €saite uz pakalpojumu

Aktīvu uzlādētu kosmeceitisku līdzekļu transdermālas ievadīšanas procedūra. Procedūra MеzоVibrance ir pilnīga un droša alternatīva mezoterapijai un biorevitalizācijai.
Sīkāka informācija
Šīs procedūras pamatā ir elektroporācijas metode, ar kuras palīdzību uz laiku atveras šūnu membrānu kanāli, tā saucamās elektroporas, pa kurām caur ādas raga slāni iekļūstošās ārstnieciskās vielas sasniedz nepieciešamo dziļumu bez traumatizācijas. Elektroporācijas procedūra paaugstina šūnu membrānas caurlaidību par 400 reizēm. Aktīvu komponentu ievadīšana tiek veikta pateicoties papildus transdermālu kanālu izveidošanai ādā.
Speciālists individuāli piemeklē ādai nepieciešamo aktīvu ingredientu „kokteili” no 0,5% hialuronskābes, kolagēna peptīdiem, oligoelementiem, organiska silīcija, DMAE un ievada to ādas dziļajos slāņos.

MеzоVibrance - mezoterapija un biorevitalizācija bez adatas, tūskām un zilumiem, iekaisuma reakcijām, pilnīgi nesāpīgs. Ideāls ādas mitrināšanas, barošanas un atjaunināšanas veids.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (līdz 45 min) 88.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva sejas, kakla un dekoltē ādas atjaunošana un atjaunināšana, izteikta sejas ovāla veidošana, tūskas un tumšo loku zem acīm novēršana.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām. Ievadot gāzi notiek spēcīga mikrocirkulācijas aktivizācija, jaunu kapilāru veidošanās, aktīva uzturvielu piegāde un jaunu elastīgu kolagēna šķiedru „celtniecība”. Tas viss novērš limfas nosprostošanos audos un uzlabo toksīnu izvadīšanu, nostiprina sejas ovālu, uzlabo sejas, kakla un dekoltē ādas kopējo tekstūru un efektīvi padara gaišākus tumšos lokus zem acīm. Āda kļūst gaiša, maiga un elastīga. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 4 – 6 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar pīlinga, biorevitalizācijas, radioviļņu liftinga un frakcionētās fototermolīzes procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās procesu sākums.

4 Karboksiterapijas procedūras 265.00 EUR

Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 70.00 EUR
Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA (līdz 50 min) 88.00 €*saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bezprecedenta atjauninošo efektu ļauj veidot Jūsu ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas! Sistēma nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu, novēršot ādas noslīdēšanu vaigu un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Procedūras laikā speciālists, pielietojot manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers un radiofrekvenču viļņi), sakombinētas lāzera sistēmā DEKA, masāžas kustībām secīgi iedarbojas uz visām sejas un kakla daļām.

Sākumā, speciālists pielieto lāzera manipulu ar ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu. Šajā procedūras etapā, pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivizējas arteriāli-venozā un limfātiskā mikrocirkulācija, vienlaicīgi veicot stimulējoši iedarbību uz fibroblastu (šūnu, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras) darbību. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, notiek to mobilizācija, atjaunojas ādas elastīgums. Bet lokāla atvēsināšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, novērš pat pašu spēcīgāko tūsku un veic ādas fitnesu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj ādai iegūt lielisku tonusu un elastību, harmoniski sagatavot ādu nākamajai procedūras fāzei – sejas kontūru remodelēšana ar radiofrekvencēm.

Otrajā etapā tiek pielietota radiofrekvences manipula. Noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (radioviļņi) iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, „izstieptu” gadu gaitā, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un pateicoties tam notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss.

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var sasniegt redzamu dabisku sejas liftingu, vaigu un zoda zonas noslīdējušas ādas novēršanu un efektīvu grumbu uz sejas un kakla izlīdzināšanu.

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un sasniedz savu maksimālo un noturīgo rezultātu 4 mēnešu laikā no kursa sākuma.

1 sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA 88.00 EUR
4 sejas skulpturēšanas procedūras ar lāzera sistēmu DEKA 265.00 EUR

Uzturošā procedūra 74.00 EUR

Procedūra LiftMassage® ar aparātu Lift6®

Procedūra LiftMassage® ar aparātu Lift6® (40 min) 34.00 €*saite uz pakalpojumu

Jauna apjomīgas sejas un kakla audu stimulācijas tehnika ādas tonusa atjaunošanai, skaidru sejas kontūru izveidei ar izteiktu liftinga efektu acu, lūpu un zoda zonā.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Lift6® LiftMassage® tehnoloģija nodrošina izteiktu sejas un kakla ādas liftingu pateicoties speciālai manipulai, kas iedarbojas uz ādas audiem ar nepārtrauktu mikropulsāciju vienlaicīgi trijās dimensijās (ādas satvēriens un tās mehāniska stimulācija vairākās plaknēs ar pulsējošu vakuumu un maigu vibrāciju). Īpaši izveidotā programma akcentēta uz acu, lūpu un zoda zonām. Tā izceļas ar īpašu mērķtiecīgu tehniku un ļauj panākt ādas elastības, turgora un tonusa izcilu atjaunošanu, novērst tūsku un izlīdzināt krunciņas ap acīm, piešķirt lūpām apjomu un novērst zoda audu ptozi (noslīdējumu), veidojot izteiksmīgas kontūras. Procedūru kursa rezultātā seja izskatās kopta, uzlabojas ovāla kontūras un sejas vaibsti kļūst izteiksmīgāki!

10 procedūras LiftMassage® ar aparātu Lift 6® 278.00 EUR

Papildus pie procedūras serums + 8.00 EUR
Papildus pie procedūras maska + 8.00 EUR
Papildus pie procedūras plastificējošā maska + 21.00 EUR

PLEXR plazmas pīlings ar krunku revitalizāciju

PLEXR plazmas pīlings ar krunku revitalizāciju (45 min) no 43.00 €saite uz pakalpojumu

Ādas virsmas izlīdzināšana ar plazmas sublimācijas metodi un redzamu krunku transdermāla revitalizācija.
Sīkāka informācija
Procedūra tiek veikta divos etapos. No sākuma tiek veikta ādas virsmas pārragojušos šūnu saudzīga mikrosublimācija un tās izlīdzināšana. Šajā procesā plazma padod transdermāli specifiskus impulsus, kas stimulē ādas bazālās šūnas. Tas nodrošina paātrinātu šūnu atjaunošanos.
Pēc tam soli pa solim notiek krunku apstrādāšana ar hialuronskābi un plazmas enerģiju, kas jonu līmenī veicina šūnu membrānu poru atvēršanās procesu un rada optimālu elektrolītu līdzsvaru šūnā ar bioloģisku atjaunināšanu. Notiek 0,5 % hialuronskābes transdermāla ievadīšana un uzņemšana.

Procedūras rezultātā tiek izlīdzināta ādas virsma, samazinās grumbu dziļums un tiek „iedarbināti” ādas atjaunināšanas pamatprocesi.
Jet Peel™

Jet Peel™ (līdz 45 min) 60.00 €saite uz pakalpojumu

Gāzes-šķīduma pīlinga procedūra – unikāla akvarevitalizācijas metode ar divu ādai draudzīgu komponentu – fizioloģiskā šķīduma un skābekļa – palīdzību !
Sīkāka informācija
Procedūras laikā īpašā uzgalī tiek radīta reaktīva, virsskaņas ātruma divfāžu plūsma, kas sastāv no skābekļa un smalkākajiem fizioloģiskā šķīduma pilieniem. Saskaroties ar ādu, šāda plūsma veic ādas slāņu atmirušo šūnu noņemšanu – dažāda dziļuma un intensitātes pīlingu. Rezultātā ādas virsma tiek lieliski attīrīta, izlīdzinās tās reljefs, tonis kļūst daudz vienmērīgāks, pigmentācijas plankumi mazāk redzami. Atskaitot pīlingu, Jet Peel iedarbībā notiek: zemādas muskuļu masāža – uzlabojas ādas tonuss; audu limfodrenāža – sejas pietūkuma mazināšana; āda tiek piesātināta ar skābekli un valgumu – grumbas izlīdzinās un nostiprinās sejas ovāls, āda iegūst papildus enerģijas resursu cīņai ar priekšlaicīgu novecošanu.
Papildus pie procedūras skābeklis 8 EUR
Papildus pie procedūras SOTHYS serums 8 EUR
Papildus pie procedūras SOTHYS maska 8 EUR
Fotoatjaunošana

Fotoatjaunošana (līdz 60 min) 150.00 €saite uz pakalpojumu

Novecojošas ādas atjaunošanas un atjaunināšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsu (IPL terapija) palīdzību.
Sīkāka informācija
Fotoatjaunošanas procedūras darbības pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsu ar noteiktu viļņu garumu IPL fizikālā īpašība iekļūt ādas struktūrā, veicot uz to atjauninošu iedarbību. Gaismas impulss, izejot caur ādu, iedarbojas uz kolagēna šķiedrām un stimulē to sintēzi. Rezultātā, uzlabojas ādas tonuss, nostiprinās sejas ovāls un izlīdzinās grumbas. Fotoatjaunošanas procedūrā tiek arī novērsti virspusēji asinsvadu bojājumi, pigmentācijas traucējumi un notiek ādas liftings. Procedūra tiek veikta ar aparātu DEKA Photosilk Plus, tā ir mazsāpīga, netraumē ādas virsmu un pēc tās nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Pēc procedūru kursa āda kļūst veselīga, līdzena, gluda, bez kosmētiskiem defektiem.

1 zibšņa cena (2 impulsi)3 EUR
1 zibšņa cena (3 impulsi)4 EUR

*Galīgā cena tiek noteikta pēc konsultācijas ar speciālistu.
Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) no 40.00 €saite uz pakalpojumu

Unikāla ādas struktūras, elastības atjaunošanas, pigmentācijas novēršanas, grumbu dziļuma samazināšanas metode ar lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Metodes darbības principi balstīti uz lāzera stara dozētas iedarbības uz ādas laukumiem: procedūras laikā lāzera gaisma simtiem tievu kūlīšu (staru) veidā nokļūst ādā. Lāzera staru iedarbības rezultātā epidermā un dermā izveidojas liels daudzums smalku, acīm neredzamu mikroperforāciju, tanī pat laikā ādas raga slānis netiek skarts un āda apkārt perforācijai netiek traumēta. Ādas reakcija uz procedūru – tas ir signāls dabiska ādas atjaunošanas procesa sākumam, kas ilgst 2 - 3 mēnešus. „Ieslēdzas” reģenerācijas mehānismi un atjaunināšanas procesi visos ādas slāņos. Rezultātā tiek atjaunota elastība un tvirtums, novērsti pigmentācijas plankumi, samazinās grumbu dziļums, atjaunojas izteiktas sejas ovāla kontūras un, pateicoties „liekās” ādas samazināšanai, manāmi tiek piepacelti augšējie plakstiņi.
Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama pretsāpju līdzekļu lietošana un īss rehabilitācijas periods.
Pigmentācijas plankuma noņemšana no 40.00 EUR
Zona ap acīm 265.00 EUR
Seja, ieskaitot zonu ap acīm 520.00 EUR
Kakla zona 220.00 EUR
Dekoltē zona 220.00 EUR
Delnas 220.00 EUR
Seja, ieskaitot zonu ap acīm +
kakla un dekoltē zonas
740.00 EUR
Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) 90.00 €saite uz pakalpojumu

Ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas ādā, tās atveseļošanai un atjaunošanai, novecošanas procesu aizkavēšanai.
Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšanas metode ādā. Nogurušas ādas ar neveselīgu toni, pigmentāciju un priekšlaicīgas novecošanas pazīmēm ārsti-kosmetologi izmanto speciālus individuāli piemeklētus „kokteiļus”. Tie sastāv no homeotāptiskiem un allopātiskiem preparātiem, vitamīniem, mikroelementiem un hialuronskābes. „Kokteiļi” tiek ievadīti tieši ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām. Procedūra ir praktiski nesāpīga. Ādā tiek radīta ilglaicīga ārstniecisko vielu rezerve, kas stimulē ādas šūnu dzīvības procesu norises, tās atjaunošanos un atveseļošanos. Āda iegūst veselīgu, vienmērīgu toni, tā ir labi mitrināta, tvirta un elastīga. Procedūru kurss tiek sastādīts individuāli.
Biorevitalizācija

Biorevitalizācija (līdz 60 min) no 121.00 līdz 300.00 €*saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu injekcijas efektīvai ādas priekšlaicīgas novecošanas novēršanai.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Biorevitalizācija – hialuronskābes injekcijas ādā.
Hialuronskābe – dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents. Ar vecumu tās daudzums samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē ūdens deficītu un veicina hialuronskābes izstrādāšanos, kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, pilnvērtīgu ādas piesātināšanu ar valgumu, kā rezultātā atjaunojas ādas tonuss, elastība un pazūd smalkās grumbiņas.


Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Decembris, 2017

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt