Veselībai

Estētiskā dermatoloģija

Ārsta dermatologa konsultācija

Ārsta dermatologa konsultācija (40 min) 30.00 €saite uz pakalpojumu

Ādas, nagu un matu slimību un funkcionālo traucējumu diagnostika. Ārstēšanas nozīmēšana.
Sīkāka informācija
Pacienta ādas virsmas apskate, ādas un nagu slimību iemesla un rakstura noteikšana, nepieciešamās ārstēšanas nozīmēšana, kā arī rekomendāciju ieteikšana sejas un ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai. Pēc nepieciešamības, dermatologs var noteikt papildus izmeklēšanu un veikt materiālu savākšanu laboratoriskai izmeklēšanai.

Biopsijas un cita izmeklējamā materiāla paņemšana no 5.00€
Dermatoskopija (līdz 30 min)
Neinvazīva ādas jaunveidojumu diagnostika ar dermatoskopu (aparātu).
no 20.00€
Izmeklējums ar Wood lapu 5.00€
Estētiskās medicīnas ārsta konsultācija

Estētiskās medicīnas ārsta konsultācija (40 min) 30.00 €saite uz pakalpojumu

Ādas stāvokļa diagnostika un optimālas profesionālas ādas kopšanas programmas piemeklēšana. Ādas atjaunošana un estētisko defektu un vecuma izraisītu izmaiņu korekcija.
Sīkāka informācija
Konsultācijas procesā speciālists veic vizuālo novērtējumu un sejas ādas aparātdiagnostiku, nosaka tās stāvokli un vecuma izmaiņu līmeni. Rezultātā tiek izveidota individuāla profesionālo procedūru programma un piemeklēti līdzekļi ādas kopšanai mājās.
Dermatoskopija

Dermatoskopija (līdz 30 min) no 20.00 €saite uz pakalpojumu

Neinvazīva ādas jaunveidojumu diagnostika ar dermatoskopu (aparātu).
Sīkāka informācija
Dermatoskopija – virsējo ādas slāņu vizuālā izmeklēšanas metode ar mērķi atpazīt veidojumus un pigmentācijas traucējumus. Ar speciālās ierīces – dermatoskopa – palīdzību ārsts iegūst desmitkārtīgu ādas laukuma palielinājumu. Ar dermatoskopiju var atklāt nelabvēlīgo ādas slimību agrīnās stadijas un laicīgi brīdināt par to nevēlamo attīstību.
PLEXR ādas defektu novēršana

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30min ) no 20.00 €saite uz pakalpojumu

Atsevišķu pigmentācijas plankumu, papillomu, kandilomu, kārpu, miliumu novēršana pielietojot plazmas sublimācijas metodi.
Sīkāka informācija
Ierīci Plexr radīja itāļu kompānija „GMV”, kas ir medicīnas estētikas un neablatīvās ķirurģijas ierīču pētījumu un izstrādes līderis.
Šī jaunākās paaudzes ierīce tiek pielietota ādas defektu novēršanai ar PLAZMU — vielas ceturto agregātstāvokli.

Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu rodas plazmas loks, kas līdzīgs zibenim. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūras, novērš tās defektus, neiedarbojoties uz veseliem audiem. Rezultātā veidojas sausa krevele, kas aizsargā iedarbības vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz sadzīt bez pēdām, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.

Anestēzija  līdz 9.00 EUR

Karboksiterapijas procedūra lokāliem defektiem

Karboksiterapijas procedūra lokāliem defektiem (līdz 10 min) no 30.00 €saite uz pakalpojumu

Efektīva ādas defektu un slimību ārstēšana (psoriāze, sklerodermija, rupjas pēcoperāciju vai apdegumu rētas).
Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas problēmzonā un apkārt tai tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādāmajā ādas zonā pienāk vairāk skābekļa un uzturvielu, sākas šūnu atjaunošanās process. Spēcīga asinsrites aktivizācija pēc ogļskābās gāzes ievadīšanas stimulē ādas reparācijas procesu.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un ārstēšanās procesu sākums. Lai sasniegtu optimālu rezultātu nepieciešams procedūru kurss, kura ilgumu un intensitāti nosaka speciālists.

Asinsvadu pataloģiju uz sejas un ķermeņa likvidēšana ar lāzeri

Asinsvadu pataloģiju uz sejas un ķermeņa likvidēšana ar lāzeri (līdz 30 min) no 20.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva asinsvadu pataloģiju likvidācijas procedūra ar lāzeri.

* Cena tiek aprēķināta atkarībā no apstrādājamās platības.

Sīkāka informācija
Procedūra tiek veikta ar neodīmo lāzeri Smart VS (Nd:Yag). Atšķirībā no iepriekšējās paaudzes daudzfunkcionāliem lāzeriem, tas ir izveidots tikai asinsvadu patoloģiju problēmas risināšanai. Šī lāzera tehnoloģijas pamatā ir „selektīvās fototermolīzes” fenomens, pēc kura bojātais asinsvads tiek pakļauts selektīvai gaismas iedarbībai. Gaismas enerģija pārvēršas siltuma enerģijā, koagulē asinsvada sieniņas olbaltumvielu, notiek asinsvada sklerotizācija, t. i., tā „saplakšana un salīmēšanās”. Tālāk, asinsvads aizaug ar saistaudiem, bet āda iegūst dabisku toni. Šī metode ir unikāla ar to, ka lāzers iedarbojas tikai uz bojātajiem asinsvadiem, tāpēc netraumē ādu, neizjauc pigmentāciju, neizraisa ādas sakaršanu. Pēc procedūras nav rehabilitēšanas perioda. Noturīgs, redzams efekts var tikt iegūts jau pēc vienas procedūras.
Jet Peel™

Jet Peel™ (līdz 45 min) 60.00 €saite uz pakalpojumu

Gāzes-šķīduma pīlinga procedūra – unikāla akne ārstēšanas, rētu noņemšanas un ādas atjaunināšanas metode ar diviem ādai draudzīgiem komponentiem – fizioloģisko šķīdumu un skābekli!
Sīkāka informācija
Procedūras laikā īpašā uzgalī iedarbojas virsskaņas ātruma plūsma no šķidruma un gāzes. Kā šķidrums tiek izmantots fizioloģiskais šķīdums, bet kā gāze – gaiss vai medicīniskais skābeklis. Šī gāzes-šķīduma plūsma attīra ādu, noņem epidermas virsējo slāni, „atver” tauku dziedzeru izvades kanālus un novērš piņņu parādīšanās iemeslu. Pinnes lieliski tiek ārstētas ar Jet Peel™ tehnoloģiju – ādas apstrādi ar skābekli un fizioloģisko šķīdumu. Skābekļa iedarbība daudzkārt paātrina audu atjaunošanās procesu, regulē sebosekrēciju (ādas tauku izdalīšanos). Piemīt antibakteriāla, antiseptiska un dezinficējoša iedarbība (likvidē iekaisuma procesus un novērš to atkārtotu rašanos). Iekaisušu piņņu gadījumā gandrīz visi citi pīlinga veidi ir kontrindicēti. Gāzes-šķīduma plūsmas iedarbības intensitāti un dziļumu var regulēt, kas ir svarīgi pigmentācijas plankumu un rētu slīpēšanā. Populārs ir Jet Peel tehnoloģijas pielietojums, lai uzlabotu ādas mikrocirkulāciju, tās mitrināšanu un piesātināšanu ar skābekli ar mērķi „iedarbināt” ādas atjaunināšanas mehānismus. Ārstēšanās kurss dažādu ādas stāvokļu gadījumā tiek sastādīts individuāli.

Papildus pie procedūras skābeklis 8 EUR
Papildus pie procedūras SOTHYS serums 8 EUR
Papildus pie procedūras SOTHYS maska 8 EUR
Ķīmiskais pīlings 10% - 50%

Ķīmiskais pīlings 10% - 50% (līdz 60 min) no 44.00 līdz 64.00 €saite uz pakalpojumu

Piņņu, pigmentācijas traucējumu ārstēšanas procedūra ar glikolskābju pīlingu.
Sīkāka informācija
Ķīmiskais pīlings – kontrolēta ādas virsējā slāņa noteikta biezuma noņemšana (pīlings), pateicoties organisko augļskābju iedarbībai. Šis process veicina ātru ādas reģenerāciju, izraisa ādas šūnu atjaunošanos, ļauj atjaunot normālu tauku izdalīšanos, izlīdzināt ādas virsmas nelīdzenumus(pēcakne rētas), sašaurināt poras, padarīt pēcakne pigmentāciju mazāk redzamu. Ārstēšanas kurss tiek sastādīts individuāli.
IPL terapija

IPL terapija (līdz 60 min) no 40.00 €saite uz pakalpojumu

Ādas slimību (akne, pēcakne rētas, pigmentācijas traucējumi, kuperoze, daži dermatītu veidi) ārstēšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem.
Sīkāka informācija
IPL terapijas pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsu fizikālā īpašība ar noteiktu viļņu garumu iekļūt ādas struktūrā, veicot ārstniecisku un atjauninošu iedarbību. Gaismas impulsi iekļūst ādā, stimulē plānās ādas audu sablīvēšanos virs kapilāriem, pateicoties šim efektam kapilāri vizuāli kļūst mazāk redzami. Aktivizējas apmaiņas procesi ādā, kas veicina kapilāru sieniņu nostiprināšanos un venozās asins atteci, novēršot apsārtumu un kairinājuma pazīmes. Procedūra ir kuperozes un rozācijas ārstēšanas programmas viena no galvenajām sastāvdaļām.
Problemātiskas ādas ārstēšanā tiek izmantota gaismas spēcīgā baktericīdā iedarbība. Notiek ķīmiska reakcija, kuras rezultātā rodas skābekļa molekulas, kas iznīcina baktērijas un tiek pārtraukta akne slimības attīstība. Notiek tauku dziedzeru aktivitātes samazināšanās un sebums mazāk izdalās, aktivizējas kolagēna un elastīna sintēzes procesi, samazinot poru paplašināšanos un likvidējot pēcakne pigmentāciju. Kā arī notiek imūno procesu normalizācija, kas noved pie ādas lobīšanās un kairinājumu novēršanas dažu ādas saslimšanu gadījumā.

* Galīgā cena tiek noteikta pēc konsultācijas ar speciālistu.

Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (30 min) 44.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva matu augšanas atjaunošana pie matu izkrišanas pēc vīriešu tipa, kā arī pēc dzemdībām un laktācijas laikā.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem galvas matainās daļas ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādāmajā ādas zonā pienāk vairāk skābekļa un uzturvielu, sākas matu sīpolu šūnu atjaunošanās process. Matu saknes saņems vairāk skābekļa un nepieciešamo barojošo vielu, atjaunojas bojātie matu sīpoli, atsākas aktīva matu augšana; uzlabojas to struktūra. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts kurss no 8 procedūrām, vēlams kombinācijā ar mezoterapijas un matu augšanas stimulācijas ar lāzeri procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunojošo procesu sākums.

8 karboksiterapijas procedūras alopēcijas ārstēšanai 264.00 EUR

Matu augšanas stimulācija ar lāzeri

Matu augšanas stimulācija ar lāzeri (līdz 30 min) 40.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva cīņa ar dažādas etioloģijas matu izkrišanu.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota lāzera sistēmas DEKA manipula ar ritmisku aspirācijas masāžu, diodu lāzera starojumu un ādas virsmas atvēsināšanu. Trīs iedarbības veidi, kas vienlaicīgi darbojoties pastiprina cits cita efektu.
Procedūra sākas ar muguras un apkakles zonas masāža muskuļu spazmu samazināšanai, kas ir viens no galvas ādas asinsrites traucējumu iemesliem. Tālāk ar ritmisku aspirāciju mikrocirkulācijas aktivizācijai tiek veikta dziļa skalpa un kakla aizmugurējās virsmas masāža. Infrasarkanā spektra lāzera starojums stimulē mata sīpola maksts asinsriti. Matu saknes saņem vairāk skābekļa un nepieciešamo barojošo vielu, atjaunojas bojātie matu sīpoli un matu aktīva augšana; uzlabojas to struktūra. Noturīgu rezultātu sasniegšanai tiek rekomendēts kurss vismaz no 10 procedūrām, vēlams kombinācijā ar mezoterapijas procedūrām.

10 stimulācijas ar lāzeri procedūras 220.00 EUR
Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) no 40.00 €saite uz pakalpojumu

Unikāla ādas defektu novēršana un saslimšanu ārstēšana, kā arī sejas, kakla, dekoltē un roku ādas atjaunināšana ar frakcionētās fototermolīzes metodi ar СО2 lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Metodes darbības principi balstīti uz lāzera staru dozētas iedarbības uz ādas laukumiem: procedūras laikā lāzera gaisma simtiem tievu kūlīšu (staru) nokļūst ādā. Lāzera staru iedarbības rezultātā epidermā un dermā izveidojas liels daudzums acīm neredzamu mikroperforāciju, tanī pat laikā ādas raga slānis netiek skarts un āda apkārt perforācijai netiek traumēta. Ādas reakcija uz procedūru – tas ir signāls dabiska ādas atjaunošanas procesa sākumam, kas ilgst 2 - 3 mēnešus. „Ieslēdzas" reģenerācijas mehānismi un atjaunināšanas procesi visos ādas slāņos. Rezultātā ādai ar izteiktām novecošanas pazīmēm tiek atjaunota elastība un tvirtums, atjaunojot izteiktas sejas kontūras. Efektīvi tiek izlīdzinātas ķirurģiskās un pēcakne rētas, novērsti vecuma pigmentācijas plankumi, izlīdzinās ļenganas ādas mikroreljefs, samazinās grumbu dziļums, pateicoties liekās ādas samazināšanai, manāmi tiek piepacelti augšējie plakstiņi. Procedūra ir īsa, droša, ar īsu rehabilitācijas periodu, nav nepieciešama pretsāpju līdzekļu lietošana.
Pigmentācijas plankuma veidojumu, kārpu noņemšana, rētas no 40.00 EUR
Zona ap acīm 265.00 EUR
Seja, ieskaitot zonu ap acīm 520.00 EUR
Kakla zona 220.00 EUR
Dekoltē zona 220.00 EUR
Seja, iskaitot zonu ap acīm, kakls un dekolte 740.00 EUR
Delnas 220.00 EUR
Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) no 65.00 €saite uz pakalpojumu

Ārstniecisku preparātu injekcijas ādā ar mērķtiecīgu ārstniecisku iedarbību piņņu, plikpaurības, aptaukošanās, celulītu, ļenganas roku ādas, sāpju sindromu gadījumā.

Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu mikroinjekcijas ādā akne, kuperozes, plikpaurības un citu ādas estētisko problēmu ārstēšanai. Vairāku problēmu ārstēšanai ārsti izmanto speciālus „kokteiļus”, kas tiek individuāli piemeklēti un sastāv no homeopātiskiem un allopātiskiem preparātiem, vitamīniem, mikroelementiem. „Kokteiļi” tiek ievadīti ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām. Procedūra ir nesāpīga. Mezoterapija kalpo ilglaicīgas ārstniecisko vielu rezerves radīšanai ādā un to lietošanai ādas struktūrām, tauku dziedzeriem, matu sīpoliem, kā arī pilnvērtīgai mitrināšanai, atjaunošanai un ādas struktūru nostiprināšanai.
Procedūru kurss tiek sastādīts individuāli.
Botulotoksīna injekcijas

Botulotoksīna injekcijas (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Hiperhidrozes (pastiprinātas svīšanas) korekcija ar botulotoksīna injekcijām.
Sīkāka informācija
Cilvēki, kuri cieš no pastiprinātas vai pārmērīgas plaukstu, pēdu un padušu (iedobumu) svīšanas (lokālā hiperhidroze), piedzīvo ne tikai fizioloģisku, bet arī sociālu diskomfortu. Botulotoksīns bloķē sviedru izdalīšanās procesu palaišanas mehānismu, kā rezultātā tiek pārtraukta sviedru izdalīšanās. Svīšanas korekcijai ādā tiek ievadītas injekcijas apmēram 3 mm dziļumā. Procedūra tiek veikta ar virspusēju anestēziju. Preparāts darbojas ātri un sniedz 100 % rezultātu, bloķējot svīšanu uz laika periodu no 6 līdz 12 mēnešiem un neizraisot blaknes.
Jūs vienkārši pārstājat svīst, iegūstot pie tam pārliecību par sevi un dzīvesprieku!
Padušu iedobes no 270.00 līdz 540.00 €
Plaukstas no 270.00 līdz 540.00 €
Pēdas no 270.00 līdz 540.00 €

*Cena tiek noteikta pēc speciālista konsultācijas un Minora proves (sviedru testa).

Estētiskā dermatoloģija

Decembris, 2017

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt