Veselībai

Estētiskā dermatoloģija

Ārsta dermatologa konsultācija

Ārsta dermatologa konsultācija (40 min) saite uz pakalpojumu

Ādas, nagu un matu slimību un funkcionālo traucējumu diagnostika. Ārstēšanas nozīmēšana.
Sīkāka informācija
Pacienta ādas virsmas apskate, ādas un nagu slimību iemesla un rakstura noteikšana, nepieciešamās ārstēšanas nozīmēšana, kā arī rekomendāciju ieteikšana sejas un ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai. Pēc nepieciešamības, dermatologs var noteikt papildus izmeklēšanu un veikt materiālu savākšanu laboratoriskai izmeklēšanai.
Estētiskās medicīnas ārsta konsultācija

Estētiskās medicīnas ārsta konsultācija (40 min) saite uz pakalpojumu

Ādas stāvokļa diagnostika un piemērotas ādas kopšanas programmas izveidošana.
Sīkāka informācija
Konsultācijas laikā speciālists veic vizuālo novērtējumu un sejas ādas diagnostiku, nosakot tās stāvokli un vecuma izmaiņu līmeni. Rezultātā tiek izveidota individuāla profesionālo procedūru programma un piemeklēti līdzekļi ādas kopšanai mājās aptākļos.
Dermatoskopija

Dermatoskopija (līdz 30 min) saite uz pakalpojumu

Neinvazīva ādas jaunveidojumu diagnostika ar dermatoskopu.
Sīkāka informācija
Dermatoskopija – virsējo ādas slāņu vizuālā izmeklēšanas metode ar mērķi atpazīt pigmentācijas veidojumus. Ar dermatoskopa palīdzību ārsts iegūst desmitkārtīgu ādas laukuma palielinājumu, kas dod iespēju atklāt nelabvēlīgo ādas slimību agrīnās stadijas un laicīgi brīdināt par to nevēlamo attīstību.
PLEXR ādas defektu novēršana

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30min ) saite uz pakalpojumu

Atsevišķu pigmentācijas plankumu, papillomu, kandilomu, kārpu, miliumu novēršana, pielietojot plazmas sublimācijas metodi.
Sīkāka informācija
Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu, rodas plazmas loks. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūras, novērš tās defektus, neietekmējot veselos audus. Procedūras rezultātā veidojas krevele, kas aizsargā apstrādāto vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz ādai sadzīt, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.

*Ierīci Plexr radīja itāļu kompānija „GMV”, kas ir medicīnas estētikas un neablatīvās ķirurģijas ierīču pētījumu un izstrādes līderis.
Šī jaunākās paaudzes ierīce tiek pielietota ādas defektu novēršanai ar PLAZMU — vielas ceturto agregātstāvokli.

Karboksiterapijas procedūra lokāliem defektiem

Karboksiterapijas procedūra lokāliem defektiem (līdz 10 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva ādas defektu un slimību ārstēšana (psoriāze, sklerodermija, rupjas pēcoperāciju vai apdegumu rētas).
Sīkāka informācija
Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla ierīce un smalka adata, ar kuru zem ādas problēmzonā un apkārt tai tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze. Injekcija tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādātajā ādas zonā piekļūst vairāk skābekļa un uzturvielu, sākas šūnu atjaunošanās process. Spēcīga asinsrites aktivizācija pēc ogļskābās gāzes ievadīšanas stimulē ādas reparācijas procesu.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Iespējams neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta. Oglekļa dioksīds ir 20 reizes ātrāk šķīstošs kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietai tuvumā esošajos audos. Pēc injekcijas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un radīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un ārstēšanās procesa sākums. Lai sasniegtu optimālu rezultātu, nepieciešams procedūras kurss, kura ilgumu un intensitāti nosaka speciālists.

Asinsvadu pataloģiju likvidēšana ar lāzeri

Asinsvadu pataloģiju likvidēšana ar lāzeri (līdz 30 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva asinsvadu pataloģiju likvidācijas procedūra ar lāzeri.
Sīkāka informācija
Procedūrā izmantotā lāzera tehnoloģijas pamatā ir „selektīvās fototermolīzes” fenomens, pēc kura bojātais asinsvads tiek pakļauts selektīvai gaismas iedarbībai. Gaismas enerģija pārvēršas siltuma enerģijā, koagulē asinsvada sieniņas olbaltumvielas, kā rezultātā notiek asinsvada sklerotizācija - tā saplakšana un salīmēšanās. Vēlāk asinsvads aizaug ar saistaudiem, bet āda iegūst dabisku toni. Šī metode ir unikāla ar to, ka lāzers iedarbojas tikai uz bojātajiem asinsvadiem, tāpēc netraumē ādu, neizjauc pigmentāciju, neizraisa ādas sakaršanu. Pēc procedūras nav rehabilitēšanas perioda. Noturīgs, redzams efekts var tikt iegūts jau pēc vienas procedūras.

*Procedūra tiek veikta ar neodīmo lāzeri Smart VS (Nd:Yag). Atšķirībā no iepriekšējās paaudzes daudzfunkcionāliem lāzeriem, tas ir izveidots tikai asinsvadu patoloģiju problēmas risināšanai.

Jet Peel™

Jet Peel™ (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Gāzes - šķīduma pīlinga procedūra – aknes ārstēšana, rētu noņemšana un ādas atjaunošana ar diviem ādai draudzīgiem komponentiem – fizioloģisko šķīdumu un skābekli.
Sīkāka informācija
Procedūras laikā ierīces uzgalī iedarbojas virsskaņas ātruma plūsma no šķidruma un gāzes. Procedūrā tiek izmantots fizioloģiskais šķīdums un gāze – gaiss vai medicīniskais skābeklis. Šī gāzes - šķīduma plūsma attīra ādu, noņem epidermas virsējo slāni, „atver” tauku dziedzeru izvades kanālus un likvidē piņņu parādīšanās iemeslu. Skābekļa iedarbība daudzkārt paātrina audu atjaunošanās procesu, regulē sebosekrēciju (ādas tauku izdalīšanos), tai piemīt antibakteriāla, antiseptiska un dezinficējoša iedarbība (likvidē iekaisuma procesus un novērš to atkārtotu rašanos). Iekaisušu piņņu gadījumā, gandrīz visi citi pīlinga veidi ir kontrindicēti. Gāzes - šķīduma plūsmas iedarbības intensitāti un dziļumu var regulēt, kas ir svarīgi pigmentācijas plankumu un rētu slīpēšanā. Populārs ir Jet Peel tehnoloģijas pielietojums, lai uzlabotu ādas mikrocirkulāciju, tās mitrināšanu un piesātināšanu ar skābekli. Ārstēšanās kurss dažādu ādas stāvokļu gadījumā tiek sagatavots individuāli.
Ķīmiskais pīlings

Ķīmiskais pīlings (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Piņņu, pigmentācijas traucējumu ārstēšanas procedūra ar glikolskābju pīlingu.
Sīkāka informācija
Ķīmiskais pīlings – kontrolēta ādas virsējā slāņa noteikta biezuma noņemšana (pīlings), izmantojot organisko augļskābju iedarbību. Šī procedūra veicina ātru ādas reģenerāciju, sekmē ādas šūnu atjaunošanos, ļauj atjaunot normālu tauku izdalīšanos, izlīdzina ādas virsmu (pēcaknes rētas), sašaurina poras, padara pēcakne pigmentāciju mazāk redzamu. Ārstēšanas kurss tiek sagatavots individuāli.
IPL terapija

IPL terapija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Ādas slimību (akne, pēcaknes rētas, pigmentācijas traucējumi, kuperoze, dažādi dermatītu veidi) ārstēšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem.
Sīkāka informācija
IPL procedūras pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsi, kas ar noteiktu viļņu garumu iekļūst ādā, veicot ārstniecisku un atjaunojošu iedarbību. Gaismas impulsi stimulē plānas ādas audu sablīvēšanos virs kapilāriem un, pateicoties šim efektam, kapilāri vizuāli kļūst mazāk redzami. Procedūras ietvaros tiek veicināta kapilāru sieniņu nostiprināšanās un venozās asins attece, novēršot apsārtumu un kairinājuma pazīmes. Procedūra ir kuperozes un rozācijas ārstēšanas programmas viena no galvenajām sastāvdaļām.
Problemātiskas ādas ārstēšanai tiek izmantota gaismas spēcīgā baktericīdā iedarbība. Notiek ķīmiska reakcija, kuras rezultātā rodas skābekļa molekulas, kas iznīcina baktērijas un tiek pārtraukta aknes slimības attīstība. Notiek tauku dziedzeru aktivitātes samazināšanās un izdalās mazāk sebums, aktivizējas kolagēna un elastīna sintēzes procesi, samazinot poru paplašināšanos un likvidējot pēcakne pigmentāciju. Kā arī notiek imūno procesu normalizācija, kas noved pie ādas lobīšanās un kairinājumu novēršanas dažu ādas saslimšanu gadījumā.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (30 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva matu augšanas atjaunošanas procedūra. Piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm.
Sīkāka informācija
Procedūras veikšanai tiek izmantota speciāla ierīce un smalka adata, ar kuru zem galvas matainās daļas ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze. Injekcija tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonā. Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādātajā ādas zonā piekļūst vairāk skābekļa un uzturvielu, kas nodrošina matu sīpolu šūnu atjaunošanās procesu. Matu saknes saņems vairāk skābekļa un nepieciešamo barojošo vielu, atjaunojas bojātie matu sīpoli, atsākas aktīva matu augšana, uzlabojas to struktūra.

Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts 8 procedūru kurss, vēlams kombinācijā amezoterapijas un matu augšanas stimulācijas ar lāzeri procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunojošo procesu sākums.

Matu augšanas stimulācija ar lāzeri

Matu augšanas stimulācija ar lāzeri (līdz 30 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva cīņa ar dažādas etioloģijas matu izkrišanu.
Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota lāzera sistēma DEKA ar ritmisku aspirācijas masāžu, diodu lāzera starojumu un ādas virsmas atvēsināšanu. Savstarpēji iedarbojoties, tie vienlaicīgi pastiprina cits cita efektu.
Procedūra sākas ar muguras un apkakles zonas masāžu muskuļu spazmu samazināšanai, kas ir viens no būtiskākajiem galvas ādas asinsrites traucējumu iemesliem. Tālāk ar ritmisku aspirāciju mikrocirkulācijas aktivizācijai tiek veikta dziļa skalpa un kakla aizmugurējās virsmas masāža. Infrasarkanā spektra lāzera starojums stimulē mata sīpola maksts asinsriti. Matu saknēm piekļūst vairāk skābeklis un nepieciešamās barības vielas, atjaunojas bojātie matu sīpoli, tādējādi veicinot matu augšanu, kā arī uzlabojas to struktūra.
Noturīga rezultāta sasniegšanai, tiek rekomendēts kurss vismaz no 10 procedūrām, kuru vēlams kombinēt ar mezoterapijas procedūrām.
Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra ādas defektu un slimību novēršanai un ārstēšanai, kā arī sejas, kakla un dekoltē ādas atjaunošanai ar frakcionētu fototeremolīzi, izmantojot DEKA SmartXide DOT CO 2 lāzeru
Sīkāka informācija
Šī procedūra ir balstīta uz lāzera staru iedarbību konkrētās ādas zonās: procedūras laikā simtiem smalku lāzera staru iekļūst ādā - dermā un epidermā. Mikroperforācija nav acīm redzama un nebojā ādu ap perforācijas zonām. Procedūra rada dabisku vidi visu ādas slāņu reģenerācijas un atjaunošanās procesam, kas ilgst aptuveni 2 - 3 mēnešus. Rezultāti ir acīmredzami - āda atgūst elastību un tvirtumu, atjaunojas sejas kontūra, tiek izlīdzinātas ķiruģiskās iejaukšanās un aknes atstātās rētas, tiek noķemti pigmentācijas plankumi, samazinās grubas un tiek nostiprināta, pacelta āda uz acu plakstiņiem. Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama anestēzija un ilgs rehabilitācijas periods.
Mezoterapija

Mezoterapija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Ārstnieciskas injekcijas ādā ar efektīvu iedarbību piņņu, plikpaurības, aptaukošanās, celulītu, ļenganas roku ādas un sāpju sindromu novēršanai

Sīkāka informācija
Mezoterapija — ārstniecisku vielu mikroinjekcijas ādā aknes, kuperozes, plikpaurības un citu ādas estētisko problēmu ārstēšanai. Problēmu ārstēšanai speciālisti izmanto īpašus šķidrumus, kas tiek individuāli piemeklēti un sastāv no homeopātiskiem un allopātiskiem preparātiem, vitamīniem un mikroelementiem. Attiecīgais šķidrums tiek ievadīts ādā mikrodevās ar smalkas adatas palīdzību, kas procedūru padara nesāpīgu. Mezoterapija kalpo ilglaicīgai ārstniecisko vielu rezervju radīšanai ādā. Procedūra tiek veikta tauku dziedzeriem, matu sīpoliem, kā arī pilnvērtīgai ādas mitrināšanai, atjaunošanai un tās struktūras nostiprināšanai.
Procedūru kurss tiek sastādīts individuāli.
Botulotoksīna injekcijas

Botulotoksīna injekcijas (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Hiperhidrozes (pastiprinātas svīšanas) korekcija ar botulotoksīna injekcijām.
Sīkāka informācija
Cilvēki, kuri cieš no pastiprinātas vai pārmērīgas plaukstu, pēdu un padušu (iedobumu) svīšanas (lokālā hiperhidroze), piedzīvo ne tikai fizioloģisku, bet arī sociālu diskomfortu. Botulotoksīns bloķē sviedru izdalīšanās procesu, kā rezultātā tiek pārtraukta sviedru izdalīšanās. Svīšanas korekcijai ādā tiek ievadītas injekcijas apmēram 3 mm dziļumā. Procedūra tiek veikta ar virspusēju anestēziju. Preparāts darbojas ātri un sniedz 100 % rezultātu, bloķējot svīšanu uz laika periodu no 6 līdz 12 mēnešiem un neizraisot blaknes.

Estētiskā dermatoloģija

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt