Ķermenim

Nevēlamie tauku uzkrājumi, celulīts, liekais svars

Slimness Harmony Sothys

Slimness Harmony Sothys (85 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva tauku uzkrājumu apjoma samazināšanas un figūras korekcijas procedūra – reāla iespēja veidot pievilcīgu siluetu.
Sīkāka informācija
Procedūra sākas ar ķermeņa stāvokļa diagnostiku, kuras laikā speciālists nosaka zemādas tauku daudzumu un celulīta veidus ķermeņa zonās, kurām nepieciešama specifiska iedarbība.
Pēc tam, pielietojot dažādu pasaules reģionu (Himalaji, Nāves jūra, Francija) sāļu pastu, tiek veikts dziļš, intensīvs ķermeņa ādas pīlings. Šie trīs sāļi, papildinot viens otru, bagātina ādu ar mikro- un makroelementiem, maigi eksfoliē epidermu, atjauno un līdzsvaro ūdens-sāļu apmaiņu, uzlabo asins un limfas cirkulāciju.
Tad tiek uzklāti aktīvi pašsildoši dubļi, kuru sastāvā ir brūnaļģe laminārija un zaļais māls. Ietīšanas laikā tiek efektīvi „iztukšotas” taukšūnas (lipolīze), samazināts tauku uzkrājumu daudzums, izvadīts liekais šķidrums un toksīni, atjaunota epiderma. Šī procedūras posma laikā speciālists veic pēdu masāžu visu organisma sistēmu darbības stimulēšanai un līdzsvarošanai. Pirms enerģiskas anticelulīta masāžas pēc Sothys metodes, kas tiek veikta pielietojot emulsiju, kuras sastāvā ir spēcīgi lipolītiski („taukus dedzinoši”) un drenāžas (toksīnus izvadoši) komponenti, uz labi attīrītām ķermeņa problēmzonām tiek uzklāti speciāli, diagnostikas laikā izvēlēti, serumi. Katrs no serumiem intensīvi iedarbojas uz vienu no celulīta veidiem: tūskaino, adipozo vai fibrozo.
Procedūra noslēdzas ar gēla-aktivatora, īsta tauku uzkrājumu „likvidatora”, uzklāšanu.
Slimness Perfection Sothys

Slimness Perfection Sothys (60 min) saite uz pakalpojumu

Aktīva masāža nevēlamo tauku uzkrājumu un celulīta novēršanai.
Sīkāka informācija
Procedūra sākas ar ķermeņa stāvokļa diagnostiku, kuras laikā speciālists nosaka zemādas tauku daudzumu un celulīta veidus ķermeņa zonās, kurām nepieciešama specifiska iedarbība.
Speciāla Sothys masāžas tehnika efektīvai iedarbībai uz taukaudiem pielietojot emulsiju, kuras sastāvā ir spēcīgi lipolītiski («taukus dedzinoši») un drenāžas (toksīnus izvadoši) komponenti. Pirms enerģiskas anticelulīta masāžas uz ķermeņa problēmzonām tiek uzklāti speciāli, diagnostikas laikā izvēlēti, serumi un katrs no tiem intensīvi iedarbojas uz vienu no celulīta veidiem: tūskaino, adipozo vai fibrozo.
Procedūra tiek nobeigta ar 24 stundu iedarbības krēma notievēšanai, īstena tauku uzkrājumu «likvidatora», uzklāšanu

Tiek rekomendēta atsevišķa kursa veidā vai procedūru programmā notievēšanai un figūras veidošanai.

Stubborn cellulite removal SOTHYS

Stubborn cellulite removal SOTHYS (60 min) saite uz pakalpojumu

Speciāla procedūra ar termoaktīvu dubļu ietīšanu „noturīga” celulīta novēršanai problēmzonās: vēders, augšstilbi, rokas, viduklis.
Sīkāka informācija
Procedūra sākas ar ķermeņa stāvokļa diagnostiku, kuras laikā speciālists nosaka zonas, kurām ir nepieciešama īpaši aktīva iedarbība.

Pēc tam uz „noturīga” celulīta zonām enerģiskām plaukstējošām kustībām tiek uzklāts aktīvs serums adipozā vai fibrozā celulīta novēršanai.
Tālāk ar speciālu masāžas līdzekli ar rozā pipara eļļu, efejas, fuka un vīgriezes ekstraktiem, citrusu ēteriskajām eļļām, kas stimulē „noturīga” celulīta novēršanu, tiek veikta efektīva anticelulīta masāža pēc Sothys metodes.
Pēc masāžas uz ķermeņa problēmzonām (augšstilbiem, sēžas, vēdera un rokām) tiek uzklāti aktīvi pašsildoši dubļi, kuru sastāvā ir brūnaļģe laminārija un zaļais māls. Šajā procedūras relaksējošajā etapā, kad ķermenis tiek ieskauts siltā „kūniņā”, atjaunojas ādas minerālais līdzsvars, notiek asinsrites stimulēšana un seruma un masāžas līdzekļa aktīvo ingredientu iekļūšana ādas dziļajos slāņos.
Procedūra noslēdzas ar diennakts iedarbības notievēšanas krēms, īstena tauku uzkrājumu “likvidatora” uzklāšanu.
The Ideal Silhouette Slimming Treatment Bernard Cassière

The Ideal Silhouette Slimming Treatment Bernard Cassière (90 min) saite uz pakalpojumu

Inovatīva procedūra ideāla silueta veidošanai: ķermeņa apjomu samazināšana un ādas tonusa nostiprināšana.
Sīkāka informācija
Procedūra, kas paredzēta lokālai kosmētiskai kopšanai (augšstilbi, vēders, kājas, rokas), notiek 4 etapos.
Sākumā - pīlings stimulēšanai un procesu atvizēšanai, pēc tam problēmzonu tiek veikta modelējoša masāža rezultatīvai iedarbībai uz taukaudiem. Procedūras trešais etaps – relaksējoša ietīšana uz garšvielu (ingvers, guarāna) pamata un jūras komponentiem lipolīzes procesu pastiprināšanai, spēcīgai detoksikācijai un ādas tonizēšanai.
Procedūras noslēgumā – uzreiz divu unikālu produktu divkāršai iedarbībai uz problēmzonām uzklāšana! Vispirms divfāžu super-serums problēmzonām (it īpaši noturīgam celulītam) ar speciālu kompleksu notievēšanai (Alpu puķes, ingvera ekstrakti un kofeīns), Jamaikas piparu un super-kofeīnu taukšūnu „iztukšošanai”. Pa virsu tiek vēl uzklāts speciāls gēls, kas stimulē tauku sadedzināšanu un nodrošina ideāla silueta modelēšanu.

Rezultātā – zemādas tauku apjoma uz augšstilbiem, sēžas, rokām un vēdera samazināšanās līdz -2 cm*, vizuāli mazāk manāma «apelsīna miziņa», lieliska ādas elastība un tvirtums - tas ir estētisks siluets!

Rekomendējamais procedūru kurss: 10 procedūras vienu reizi nedēļā. Uzturēšanai: 1 - 2 reizes mēnesī. Netiek rekomendēts grūtniecēm, cilvēkiem ar dažādiem iekaisuma procesiem, sirds un onkoloģiskām pataloģijām.

Izvairieties no stresiem, jo tie izraisa hormonālus traucējumus, kas savukārt var kļūt par “apelsīna miziņas” efekta rašanās iemeslu!
Algal Minceur S.Mahler

Algal Minceur S.Mahler (75 min) saite uz pakalpojumu

Notievēšanas procedūra ar termoietīšanu toksīnu izvadīšanai, tūsku un zemādas tauku apjoma samazināšanai, cīņai ar celulītu
Sīkāka informācija
Trīs etapu procedūra sākas uzklājot vieglu termogēlu uz laminārijas, efejas un fukusa ekstraktu pamata cīņai ar fibrozo (cieto) celulītu un asinsrites stimulēšanai.
Problēmzonu apstrāde un visa ķermeņa ietīšana ar gēlu ar laminārijas aļģes ekstraktu, kofeīnu un minerālsāļiem nodrošina ideālu rezultātu un noturīgu efektu. Nekādas aļģu smaržas! Patīkamais gēla aromāts un dziļš siltums sniedz pilnīgu relaksāciju ietīšanas laikā.
Noslēdzošā modelējošā masāža pa serumu ar iekapsulēta kofeīna un Biosculptine® kompleksu samazina tauku apjomu, stimulē to izvadīšanu no organisma un neļauj taukiem „apvienoties” un uzkrāties „depo”.

Rezultāts: slaids un tvirts ķermenis, noturīgs rezultāts.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (no 45 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva lokālu tauku uzkrājumu un celulīta novēršana, tūskas likvidēšana un silueta veidošana ar ogļskābās gāzes injekcijām.
Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas taukaudu sakrāšanās un/vai celulīta vietās tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām. Ievadot zem spiediena gāzi zemādā daļa fibrozo audu un taukaudu noārdās mehāniskā veidā un vienlaicīgi aktivizējas šūnu metabolisma procesi. Ogļskābā gāze izraisa asinsvadu paplašināšanos un aktivizē asinsriti zemādas šūnaudos, kas noved pie lipolīzes – tauku sašķelšanas procesa – pastiprināšanās, kā arī novērš limfas nosprostošanos audos un uzlabo toksīnu izvadīšanu. Rezultāts – zemādas taukšūnu noārdīšana, tūsku, sastrēguma parādību samazināšana, ādas elastības un tonusa atjaunošana. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 8 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar lipomasāžas™ ar LPG aparātu, ultraskaņas kavitācijas un mezoterapijas procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un ārstēšanās procesu sākums.

Ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA

Ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA (līdz 80 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bezprecedenta skulpturējošo efektu ļauj veidot Jūsu ideālo ķermeņa formu bez plastiskās operācijas ! Sistēma nodrošina efektīvu bezoperācijas ķermeņa ādas liftingu ar vienlaicīgu bezoperācijas lipolīzi, novēršot celulīta izpausmes un lokalizētus tauku uzkrājumus, likvidējot gurnu un roku iekšējo virsmu, vēdera ādas ļenganumu un nokarāšanos.
Sīkāka informācija
Procedūras laikā speciālists, pielietojot manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers, divu veida ultraskaņa un radiofrekvenču viļņi), sakombinētas lāzera sistēmā DEKA, masāžas kustībām secīgi iedarbojas uz izvēlēto ķermeņa zonu.

Atkarībā no izvēlētās ķermeņa zonas problēmas – celulīts un/vai tauku uzkrājumi, ādas ļenganums un nokarāšanās, audu tūskas,dažādā secībā tiek izmantota lāzera manipula, augstas vai zemas frekvences ultraskaņas manipulas un radiofrekvenču manipula. Speciālists, gluži kā skulptors, katrai zonai nosaka iedarbības veidu, secību un intensitāti, atkarībā no stāvokļa, problēmas un uzstādītājiem mērķiem.

Lāzera manipula ar ritmisko aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu, pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivizē arteriāli-venozā un limfātisko mikrocirkulāciju. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, nodrošina to mobilizāciju, novēršot pat pašu spēcīgāko tūsku. Lokāla atvēsināšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, veic ādas fitnesu, atjauno tās vingrumu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj ādai iegūt lielisku tonusu un elastību un harmoniski sagatavot ādu radiofrekvenču liftingam vai attīrīt audus no tauku sašķelšanās produktiem pēc ultraskaņas kavitācijas.

Ar ultraskaņas manipulas iedarbību iespējama ļoti dziļa audu masāža (līdz 5 cm), kas veiksmīgi noārda tauku konglomerātu (celulīta mezgliņu) fibrozos apvalkus, atbrīvojot taukšūnas. Un izjauc pašas taukšūnas viengabalainību (ultraskaņas kavitācija), tā rezultātā šūna tiek „iztukšota” taukšūna un tauku sašķelšanās produkti tiek efektīvi izvadīti no audiem. Tagad ar šīs spēcīgās tehnoloģijas palīdzību var veiksmīgi novērst lokālus tauku uzkrājumus un/vai jebkuras stadijas celulītu uz gurniem, rokām un vēdera.

Pielietojot radiofrekvences manipulu noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (radioviļņi) iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, „izstieptu” gadu gaitā, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un pateicoties tam notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss. Tieši šī iedarbība ļauj īsā laikā novērst roku un gurnu iekšējo virsmu, vēdera ādas nokarāšanos!

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var veiksmīgi novērst roku iekšējās virsmas ādas ļenganumu, veidot skaistu vidukli (likvidēt tauku krunkas uz sānu virsmām), „skulpturēt” pievilcīgu vēderu, likvidēt tauku uzkrājumus un celulītu uz gurniem un sēžas, veikt gurnu iekšējās virsmas ādas liftingu ar vienlaicīgu lipolīzi!

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un pieaug laika gaitā.

Vienas zonas skulpturēšana līdz 40 min
Lipomasāža™ ar aparātu LPG®

Lipomasāža™ ar aparātu LPG® (40 min) saite uz pakalpojumu

Skaistu ķermeņa kontūru modelēšanas procedūra ar Endermoloģijas® metodi – celulīta ārstēšana, lokālo tauku uzkrājumu novēršana, estētisku kontūru modelēšana, izstieptas, ļenganas ādas nostiprināšana un tās laukuma samazināšana. Katra procedūra tiek veikta ņemot vērā klienta stāvokli un vajadzības.
Sīkāka informācija

Aparāta LPG® manipulas sastāv no kameras, kur tiek radīts vakuums, un diviem cilindriskas formas rolleriem, kas griežas uz priekšu vai atpakaļ ar dažādu ātrumu un nodrošina aktīvu, dziļu audu masāžu. Rolleri bīdās viens pie otra horizontālā plaknē un, atkarībā no padotā vakuuma lieluma, rada «vilni». Pie tam pirmais rollers satver ādas kroku, bet otrs rollers to izlīdzina. Rolleri kustās uz priekšu un atpakaļ, pa diagonāli un sānis, un griežas te vienā virzienā, te viens otram pretī, te pretējā virzienā.

Vienas Lipomasāžas™ procedūras ilgums ir 40 minūtes, procedūra tiek veikta individuālā elastīgā kostīmā. Procedūras laikā tiek masēta visa ķermeņa virsma, tomēr īpaša uzmanība tiek veltīta zonām, kam nepieciešama korekcija. Pateicoties speciālai masāžas veikšanas tehnikai un individuālai pieejai iespējams efektīvi:

• samazināt lokālo tauku uzkrājumu apjomu;
• novērst ādas virsmas nelīdzenumus, kas ir radušies kā celulīta izpausme;
• nodrošināt sēžas un gurnu liftingu.

Endermoloģijas® metodes iedarbības spektrs:
Āda un vielmaiņa. Endermoloģija uzlabo mikrocirkulāciju, pastiprina asinsriti un limfas atteci. Aktivizējas apmaiņas procesi, audi tiek piesātināti ar skābekli, notiek kolagēna un elastīna šķiedru, kas veido ādas atjaunotu karkasu ar pareizu struktūru, «restaurācija», tādejādi novēršot ļenganumu un ādas nokarāšanos. Kā “blakus” efekts tiek novērota nomierinoša un atsāpinoša iedarbība, imūnās sistēmas nostiprināšana.
Tauku uzkrājumi un celulīts. Paātrinās lipolīzes process, taukšūnas iztukšojas, manāmi samazinās zemādas taukaudu apjoms. Pateicoties limfodrenāžas efektam tiek novērstas audu tūskas, samazinās fibrozes (sāpīga celulīta) parādība.
Muskuļi. Vienlaicīgi ar taukaudu sairšanu notiek aktīva muskuļu stimulācija. Pastiprinās muskulatūras tonuss, kas ir īpaši svarīgi cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu un vāju muskulatūru.
CelluDelete™

CelluDelete™ (90 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra – divkāršs trieciens celulītam! Apvienotas divas supertehnoloģijas cīņai ar tauku uzkrājumiem, celulītu, veidojot pievilcīgu figūru.
Sīkāka informācija
Procedūra sākas ar ķermeņa stāvokļa diagnostiku, kuras laikā speciālists nosaka zemādas tauku daudzumu un celulīta veidus ķermeņa zonās, kurām nepieciešama specifiska iedarbība.
Pirmā daļa - Endermoloģija® ar aparātu LPG. Unikāla tehnoloģija samazina zemādas tauku slāni, novērš celulītu un ādai piedod tonusu. 40 minūšu laikā intensīvas iedarbības uz visu ķermeņa virsmu rezultātā aktivizējas asinsrite un limftece, āda piesātinās ar skābekli, tonizējas, paātrinās taukšūnu iztukšošanās process, samazinās audu tūskas un veidojas skaistas ķermeņa kontūras.
Otrā daļa – augsti efektīva ķermeņa apjomu mazināšanas metode ar apbrīnojamu pēc sava sastāva pastu (jūras sāls kristāli, pienskābe, kaolīns, rūgtā apelsīna ziedu ekstrakts un sasmalcināta miziņa), kas uzklāšanas laikā lieliski attīra ādu, savukārt ietīšanas laikā „iztukšo” taukšūnas (lipolīze), samazina tauku uzkrājumu daudzumu un veicina liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanu. Ietīšanas laikā speciālists veic pēdu masāžu visu organisma sistēmu darbības stimulēšanai un līdzsvarošanai.
Procedūra tiek nobeigta uzklājot speciālus, diagnostikas laikā izvēlētus, serumus un 24 stundu iedarbības krēmu notievēšanai, īstenu tauku uzkrājumu «likvidatoru». Katrs no serumiem intensīvi iedarbojas uz vienu no celulīta veidiem: tūskaino, adipozo vai fibrozo.
Rezultātā notiek tauku sašķelšanas mehānismu aktivizācija un organisma attīrīšana kopumā, paaugstinās tvirtums un uzlabojas ādas stāvoklis.
Lokālu taukaudu likvidācija ar injekcijam

Lokālu taukaudu likvidācija ar injekcijam (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas zemādā ar mērķi sašķelt tauku uzkrājumus, stimulēt toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu.
Sīkāka informācija
Celulīta un tauku uzkrājumu novēršanai ārsti-kosmetologi pielieto speciālus homeopātisku un allopātisku preparātu, vitamīnu un mikroelementu „kokteiļus”, kas ir spēcīgi lipolītiķi (sašķeļ taukus). Ārstnieciskie „kokteiļi” tiek ievadīti zemādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir praktiski nesāpīga.

Speciālistu konsultācijas
Relaksācija un stresa noņemšana
Ķermeņa ādas attīrīšana un detoksikācija
Tūskas mazināšana
Nevēlamie tauku uzkrājumi, celulīts, liekais svars
Ķermeņa ādas ļenganums, strijas
Redzami asinsvadiņi uz kājām, pigmentācijas traucējumi, dzimumzīmes, kārpas, papillomas, izsitumi
Pastiprinātas svīšanas korekcija
Nevēlama ķermeņa apmatojuma noņemšana

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt