Ķermenim

Nevēlama ķermeņa apmatojuma noņemšana

Depilācija (vaksācija)

Depilācija (vaksācija) (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Nevēlamā ķermeņa apmatojuma noņemšanas procedūra ar vasku saturošiem līdzekļiem.
Sīkāka informācija
Vaksācija – tas ir depilācijas paņēmiens ar uzsildītu vasku. Pirms epilācijas sākuma ādas virsma tiek dezinficēta ar speciālu līdzekli, kas samazina sāpīgās sajūtas. Sasildītais vasks tiek mērķtiecīgi uzklāts uz nepieciešamo ādas virsmu matu augšanas virzienā. Āda sasilst, poras atveras un matiņi viegli noņemas kopā ar vasku. Pēc tam tiek uzklāts speciālais līdzeklis ar nomierinošo efektu, kas mazina kairinājumu un aizkavē matiņu augšanu.
Depilācija ar cukura pastu PANDHY'S

Depilācija ar cukura pastu PANDHY'S (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Nevēlamā ķermeņa apmatojuma noņemšanas procedūra ar cukura pastu Pandhy’s.
Sīkāka informācija
Cukura depilācijas metode (sugaring) – apmatojuma noņemšanas procedūra ar īpašām masāžas kustībām un cukura masu, kas sastāv tikai no ūdens un cukura. Cukura pasta tiek uzklāta pretēji matu augšanas virzienam, bet noņemta matu augšanas virzienā, izslēdzot to nolūšanu un ieaugšanu. Šī delikātā cukura pasta pielīp tikai pie matiņiem, bet ne pie ādas, tāpēc procedūra ir pilnībā nesāpīga. Atšķirībā no citiem vaksācijas paņēmieniem, ar šīs metodes palīdzību lieliski tiek noņemti pat ļoti īsi un plāni matiņi.
Fotoepilācija

Fotoepilācija (līdz 30 min) saite uz pakalpojumu

Nevēlamā ķermeņa apmatojuma likvidēšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem (IPL terapija).
Sīkāka informācija
Fotoepilācijas metodes pamatā ir mata melanīna (pigmenta) īpašība absorbēt un vadīt gaismu. Gaismas enerģiju absorbē matu sīpola melanīns, izraisot sasilšanu un mata sīpola sairšanu, kas noved pie mata izkrišanas. Fotoepilācijas procedūra tiek veikta ar jaunākās paaudzes aparātu DEKA Photosilk Plus. Tas ir aprīkots ar datoru, kas precīzi programmē gaismas impulsa jaudu un ilgumu, atkarībā no klienta ādas tipa un īpatnībām, matu krāsas, to augšanas dziļuma – tas nodrošina efektīvu visu krāsu matiņu noņemšanu! Aparāta darba galviņas virsmas izmērs ir 8,3 cm2, kas ļauj vienā reizē apstrādāt lielus laukumus. Darba galviņā iebūvētā sistēma dzesē ādu līdz 15 grādiem.
Fotoepilācijas procedūra ar Photosilk Plus ir komfortabla, mazsāpīga, netraumē ādas virsmu un pēc tās nav nepieciešama rehabilitācija!
Lāzerepilācija

Lāzerepilācija saite uz pakalpojumu

Efektīva ķermeņa nevēlamā apmatojuma lāzerepilācija
Sīkāka informācija
Pieejams jauns Lumenis Lightsheer™ DESIRE diodes (805 nm) lāzers, kas piemērots liekā apmatojuma likvidēšanai. Ilgu laiku to pasaule uzskatīja par “zelta”standartu liekā apmatojuma likvidēšanā. Lāzera drošība un efektivitāte ar ilgnoturīgu rezultātu ir apstiprināta vairākos zinātniskos pētījumos.
Lāzers lieliski piemērots gan lielu ķermeņa zonu, gan mazāku laukumu apstrādei, kurās nepieciešama maksimāla precizitāte un augstāka plūsma, kur atrodami plāni un smalki matiņi. Īpašu efektīvitāti un komfortu procedūras laikā nodrošinaHigh Speed vakuuma unChillTip™ atvēsinošā tehnoloģija.
Lāzeram ir divu veidu uzgaļi (mazais un lielais), kas ļauj apstrādāt jebkuru sejas un ķermeņa zonu ātrāk un efektīvāk.

Speciālistu konsultācijas
Relaksācija un stresa noņemšana
Ķermeņa ādas attīrīšana un detoksikācija
Tūskas mazināšana
Nevēlamie tauku uzkrājumi, celulīts, liekais svars
Ķermeņa ādas ļenganums, strijas
Redzami asinsvadiņi uz kājām, pigmentācijas traucējumi, dzimumzīmes, kārpas, papillomas, izsitumi
Pastiprinātas svīšanas korekcija
Nevēlama ķermeņa apmatojuma noņemšana

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt