Vīriešiem

Relaksācija un stresa mazināšana

Body Escape massage Sothys

Body Escape massage Sothys (55 min) saite uz pakalpojumu

Ekskluzīva Sothys masāža, saviļņojoši aromāti, masāžas produktu unikālas tekstūras – tā ir īstena „atslēgšanās” no realitātes, rāmuma un labsajūtas iegūšana.
Sīkāka informācija
Jūs esat savas procedūras radītājs ! Jums ir unikāla iespēja izveidot savu masāžu, izvēloties masāžas līdzekli – vieglu eļļu, maigu krēmu vai kūstošu vasku un pievienot vienu no trim burvīgiem eliksīriem. Jūsu arsenālā ir eliksīri, kuru smalkais aromāts Jūs pavadīs vēl ilgu laiku: citrons/rūgtais apelsīns ar svaigu, tonizējošu aromātu; vaniļa/sandalkoks ar siltu, saldu aromātu; apelsīna ziedi/ciedrs ar muskusa-koksnes aromātu.
Body Escape treatment Sothys

Body Escape treatment Sothys (70 min) saite uz pakalpojumu

Ekskluzīva Sothys procedūra – ķermeņa pīlings un masāža, saviļņojoši aromāti, masāžas produktu unikālas tekstūras – tā ir īstena „atslēgšanās” no realitātes, rāmuma un labsajūtas iegūšana.
Sīkāka informācija
Jūs esat savas procedūras radītājs ! Jums ir unikāla iespēja izveidot individuālu procedūru no pīlinga un masāžas, izvēloties masāžas līdzekli – vieglu eļļu, maigu krēmu vai kūstošu vasku un pievienot vienu no trim burvīgiem eliksīriem. Jūsu arsenālā ir eliksīri, kuru smalkais aromāts Jūs pavadīs vēl ilgu laiku: citrons/rūgtais apelsīns ar svaigu, tonizējošu aromātu; vaniļa/sandalkoks ar siltu, saldu aromātu; apelsīna ziedi/ciedrs ar muskusa-koksnes aromātu.
Klasiskā masāža

Klasiskā masāža (no 45 min) saite uz pakalpojumu

Klasiskās masāžas procedūra uzlabo nervu sistēmas darbību, atjauno muskuļu spēku, aktivizē vielmaiņu un asins pieplūdi audiem.
Sīkāka informācija
Masāža var gan atslābināt, gan arī tonizēt un stimulēt. Klasiskā masāža ir efektīva palīgmetode dažādu kaišu ārstēšanai un profilaksei. Masāža veicina sāpju, tūsku, saaugumu likvidēšanu, dzimumfunkcijas normalizēšanu, traumēto audu reģenerācijas procesu paātrināšanu. Masāža atjauno pārpūlēto muskuļu spēku, paaugstina to darbspēju, stiprina locītavas un saites. <
Hidromasāža (zemūdens masāža)

Hidromasāža (zemūdens masāža) (30 min) saite uz pakalpojumu

Zemūdens manuālā masāža.

Sīkāka informācija
Hidromasāža - viens no ārstnieciski - atveseļojošās masāžas veidiem. Zemūdens strūklu iedarbība hidromasāžas laikā lieliski attīra ādu, piesātina to ar skābekli, izvada toksīnus, stimulē un piešķir audiem un muskuļiem tonusu, aktivizē asinsriti un vielmaiņu, paātrina atjaunošanās procesus un uzlabo organisma vispārējo stāvokli. Procedūras gaitā tiek izmantots hidromasāžas vannas automātiskais un manuālais režīms, kad speciālists ar rokām virza spēcīgo ūdens strūklu uz apstrādājamajām ķermeņa zonām. Virzītā ūdens strūkla ļauj dziļi iedarboties uz saistaudiem, muskuļiem, locītavām un iekšējiem orgāniem. Hidromasāžas procedūra ir viena no iespējām ne tikai atbrīvoties no stresa, bet arī ātrs notievēšanas un figūras veidošanas veids.
ORIENT ESSENCES CEREMONY

ORIENT ESSENCES CEREMONY (80 min) saite uz pakalpojumu

Austrumu atjaunošanās ceremonija - Austrumu atveseļošanas tradīciju iedvesmota ceremonija.
Sīkāka informācija
Ceremonija sākas ar Atmodinošo Prelūdiju – īsu relaksējošu masāžu, kas atmodina jūtas un soli pa solim iegremdē harmonijas un miera pasaulē. Tam seko saudzīga ādas attīrīšana ar ingvera balzāmu. Galvenā rituāla daļa – tradicionālā Indijas masāža ar akmeņiem, kas ietīti maisiņos ar garšvielām (kanēlis, kardamons, Indijas ķimenes, ingvers, krustnagliņas, pačūlija, muskatrieksts un smaržīgie pipari) un uzsildīti karstā karitē un šorejas eļļu maisījumā. Masāža tiek veikta pēc īpašas enerģiju atjaunojošas tehnikas.

Satriecoši dziļi sasildīta ķermeņa, atbrīvotu no muskuļu saspringuma, kustīgu, elastīgu locītavu sajūta, apburošs ādas aromāts pavadīs Jūs ilgu laiku!

Pirts procedūra saunā

Pirts procedūra saunā (60 min) saite uz pakalpojumu

Atveseļojoša attīrīšanas un relaksācijas procedūra saunā ar mitru tvaiku un masāžu ar pirts slotiņām. Gaisa mitrums 50 %, t° 50° - 70°C.
Sīkāka informācija
Procedūra tiek veikta vairākos etapos. Sākumā ir pirts apmeklējums, kura laikā pirts speciālists ar pirts slotiņām regulē gaisa plūsmu. Pēc tam noskalošanās un atpūta relaksācijas zālē, kas papildināta ar karstu zāļu tēju un relaksējošu Birmas masāžu galvai vai pēdām, pēc klienta izvēles, (10 min). Atkārtots pirts apmeklējums, kura laikā pirts speciālists veic masāžu ar pirts slotiņām. Noskalošanās ar aukstu ūdeni vai mazgāšanās dušā.

Pirts procedūras laikā papildus tiek piedāvāts:

Pirts procedūra turku pirtī hamam

Pirts procedūra turku pirtī hamam (60 min) saite uz pakalpojumu

Atveseļojoša attīrīšanas un relaksācijas procedūra turku pirtī hamam. Gaisa mitrums 100 %, t° 38° - 46° C.
Sīkāka informācija
Procedūra tiek veikta vairākos etapos. Sākumā ir hamam apmeklējums, kura laikā pirts speciālists regulē karstā tvaika plūsmu, veidojot ideālu vidi - tā saucamo Arābijas tveici. Tālāk noskalošanās un atpūta relaksācijas zālē, kas papildināta ar karstu zāļu tēju un relaksējošu Birmas masāžu galvai vai pēdām, pēc klienta izvēles, (10 min). Atkārtots hamam apmeklējums ar karsta tvaika plūsmu - Arābijas tveici. Noskalošanās ar aukstu ūdeni vai mazgāšanās dušā.

Sejas kopšana
Ķermeņa kopšana
Matiem
Roku un pēdu kopšana

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt