Sejai

Nobrieduša āda ar grumbām, ļenganumu un deformētu sejas ovāla kontūru

SECRETS DE SOTHYS®

SECRETS DE SOTHYS® (90 min) 150.00 €saite uz pakalpojumu

Stilīga un eleganta "haute couture" līmeņa kopšana, kas ietērpj smalka aromāta plīvurā, nodrošina efektīvu pretnovecošanas iedarbību un raisa neaizmirstamas un fantastiskas sajūtas.
Sīkāka informācija
Sejas rituāla astoņi posmi – maiga dekoratīvās kosmētikas noņemšana, izmantojot plastisku, samtainu krēmu un atsvaidzinošu losjonu, ļoti efektīvs gaisīga krēma un putu tekstūras pīlings, dziļa, modelējoša masāža divos posmos, kas tiek veikta ar koncentrētiem balzamiem, augsti rezultatīvas liftinga maskas un noslēgumā atvēsinoša izlīdzināšana, izmantojot porcelāna karotītes. Brīnišķīga relaksācija un nepārspējama efektivitāte, kas saglabājas pat pēc nedēļas.

Ilggadējas selekcijas rezultātā speciāli izaudzētās rozes Sothys cilmes šūnu un vērtīgās porcelāna zieda eļļas izcilā kombinācija panāk laika gaitā bojāto jebkura tipa ādas dziļo struktūru noturīgu restaurāciju

11 ļoti koncentrētas galēniskas formas *; 100% apmierinātība – mitrināta, piesātināta un starojoša āda; ādas tekstūras uzlabošanās, izlīdzināšanās, mitrināšanās un tvirtums.

Procedūra – meistardarbs, kas ļaus sajusties vēl skaistākai.

NEKAD IEPRIEKŠ NEVIENA PROCEDŪRA NAV BIJUSI TIK EFEKTĪVA ** - par 4.5 gadiem jaunāka āriene jau pēc 1 procedūras!

* Galēniskās formas – ārstniecisko līdzekļu, kas iegūstami no augu valsts izejvielām ar ekstrakcijas palīdzību, grupa. Šajos preparātos esošie vairāku augu ķīmiskie komponenti iedarbojas kopā, savstarpēji papildinot un pastiprinot ārstniecisko efektu
** Starp Sothys kosmētiskajām procedūrām.

Iegremdējieties pilnīgā relaksācijā, apvienojot rituālu sejai ar rituālu ķermenim, kuru veido trīs posmi: "atmodinošā prelūdija", ādas attīrīšana, izmantojot kūstošu skrubi, un masāža ar barojošu eļļu, kas kopā panāk dziļu relaksēšanos un ādu padara mīkstu un zīdainu.

Secrets de Sothys® rituāls ķermenim un sejai 2.5 stundu 220.00 €

Ideāli līgavām, pirms svētkiem/ballītes, izsmalcināta dāvana vai vienkārši harmonijas un miera svētki ....
i-PRF Plazmoliftings

i-PRF Plazmoliftings (60 min) 250.00 €saite uz pakalpojumu

Unikāla sejas atjaunināšanas metode, izmantojot pacienta asins plazmas, kas bagātināta ar trombocītiem, fibrīnu un cilmes šūnām. Procedūra ir pilnībā nekaitīga un neizraisa blaknes, droša, bez alerģijas vai infekcijas riska. Procedūras rezultātā atjaunojas mitruma līdzsvars, sāk veidoties jauni fibroblasti, kolagēna un elastīna audi, kas nodrošina ādas elastību un spēcīgu liftinga efektu, uzlabojas ādas krāsa, tekstūra, izlīdzinās reljefs un samazinās pigmentācija.
Sīkāka informācija
i-PRF – jauna reģenerējoša sistēma, kas satur šūnas: trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlās un cilmes šūnas (no perifēriskās asinsrites), kas koncentrējas uz fibrīna autoloģiskās matricas – progresīva, efektīva un uzticama metode, kurai piemīt ādas reģenerācijas efekts. Atšķirībā no jau zināmajām metodēm, piemērma PRP, šajā metodē netiek izmantoti antikoagulanti

PRF Platelet Rich Fibrin, tiek iegūts no pacienta venozajām asinīm, apstrādājot to speciālā centrifūgā. Plazma tiek ievadīta problemātiskajās vietās un aktivizē dermas šūnu funkcionēšanu. Rezultātā, pateicoties organisma rezervēm, tiek „iedarbināts” bioloģiskais ādas dabiskās atjaunināšanās mehānisms. Veicot plazmoliftingu (iPRF), šūnas, kas laika gaitas ietekmē kļuvušas „slinkas”, sāk atkal intensīvi strādāt un ražot jaunas šūnas. Procedūras efekts ir ilglaicīgs un uzkrājošs.

i-PRF pēc savas būtības ir pilnveidota un daudz efektīvāka asins plazmas pielietošanas metode organisma šūnu atjaunināšanai ar plašāku pielietošanas indikāciju spektru (estētiskajā medicīnā, stomatoloģijā, ķirurģijā, ortopēdijā utt.).

Indikācijas I-PRF plazmoliftinga procedūras sejai un dekoltē zonas, delnu virsmas veikšanai:
 • Smalkās un dziļās grumbas;
 • Blīvuma, elastības un izteiktas sejas ovāla kontūras zudums; 
 • Nevienmērīgs un pelēcīgs sejas ādas tonis, ādas sausums;
 • Ādas atjaunošana pēc iedeguma (kā dabīgā, tā arī mākslīgā);
 • Akne ārstēšana pusaudžiem un nobriedušā vecumā;
 • Pēcakne rētu un rētu novēršana;
 • Hiperpigmentācijas un kuperozes samazināšana kompleksā terapijā.
Procedūru veikšanas periodiskums, sagatavošanās un ierobežojumi:
 • Pirms procedūras kursa ir vēlama konsultācija pie speciālista;
 • Procedūra tiek veikta reizi 3-4 nedēļās, kursa veidā, vidēji no 2 procedūrām akne ārstēšanai un līdz 4 procedūrām atjaunināšanai, neatkarīgi no gadalaika. 
 • Procedūru kursu biežumu (reizi 6 mēnešos vai reizi 1-2 gados) nosaka ņemot vērā problēmas un vecumu.

Kontrindikācijas:
 • Grūtniecība;
 • Autoimūnās saslimšanas.

Vēlamie ierobežojumi:
 • neveikt procedūru ne agrāk kā pēc 3-5 dienām pēc menstruāciju beigšanās;
 • neveikt procedūru ne agrāk kā pēc 7-10 dienām pēc antibiotiku lietošanas beigšanas;
 • neveikt procedūru ne agrāk kā pēc 7 dienām pēc aktīvas sauļošanās;
 • 2-3 stundas pirms procedūras izdzert ne mazāk kā 1 litru ūdens;
 • 24 stundas pirms procedūras nelietot treknu un asu pārtiku.

Pēc plazmoliftinga procedūras:
 • 5 dienas nedrīkst atrasties aktīvā saulē un apmeklēt solāriju;
 • 2 nedēļas nedrīkst apmeklēt pirti;
 • lietot speciālista rekomendētos ādas kopšanas mājas apstākļos produktus.

Sajūtas un ārējais izskats pēc procedūras:
 • Apsārtums pāriet pēc 2-6 stundām;
 • Veicot dziļo grumbu piepildīšanu, iespējamas petehijas un zilumiņi;
 • Viegla lobīšanās iespējama pēc 1-2 dienām;
 • Pirmās dienas laikā var saglabāties tūska.
[C]Collagene Hyaluronique™ SOTHYS

[C]Collagene Hyaluronique™ SOTHYS (75 min) 79.00 €*saite uz pakalpojumu

Kosmecevtiskas atjaunināšanas procedūra momentānai grumbu izlīdzināšanai, ādas barošanai un „piepildīšanai”, manāmam ādas tvirtumam un elastības uzlabošanai. Procedūra tiek individuāli adaptēta katram klientam, atkarībā no ādas nosacītā novecošanas līmeņa.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Patentētās momentānas atjaunināšanas procedūras pamatā ir inovatīvi aktīvie ingredienti un precīza, profesionāla ādas novecošanas līmeņa diagnostika.
Procedūrā izmantoto līdzekļu galvenais elements ir kosmecevtiskais komplekss H2CR®, kas dziļi iedarbojās ādā šūnu līmenī un no jauna pilnvērtīgi „iedarbina” galvenās ādas šūnu funkcijas un atjauno to funkcionēšanās spēju.
Procedūras ievada etaps ir ļoti nozīmīgs, jo tā gaitā notiek ādas diagnostika, kuras procesā definē ādas nosacīto novecošanas līmeni. Atkarībā no iegūtā diagnostikas rezultāta tiek piemeklēts procedūras individuālais sastāvs un intensitāte. Jūsu ādas vecums nav tāds pats kā Jums!
Pēc virspusējās ādas attīrīšanas seko ādas eksfoliācija un stimulācija – dziļa mehāniskā eksfoliācija, ķīmiskais pīlings, attīrīšana ar enzīmiem, un vienlaicīgi ādas šūnu enerģijas stimulācija ar mikroelementu kokteili.
Nākošajā procedūras etapā tiek veikta grumbu izlīdzināšana un piepildīšana ar aktīvu serumu ar hialuronskābi, kura darbojas kā „fillers”.
Dermas elastības atjaunošana un tās nostiprināšana notiek pateicoties nostiprinošā seruma sastāvā esošiem jauniem aktīviem ingredientiem – rudzu un diļļu sēklu ekstraktiem, kas restaurē kolagēna un elastīna šķiedras ādas karkasā.
Modelējušā Digi-Esthétique® masāža, pateicoties balzāmam ar kosmecevtisko kompleksu H2CR® un lina sēklu un eļļas ekstraktiem (piesātinātās skābes Omega 3, Omega 6), kas ir visu ādas struktūru būvmateriāls, relaksē un nodrošina ādas dziļo slāņu barošanu, piesātina, mitrina, nostiprina un izlīdzina ādas virsmu.
Efektīvu liftingu veic maska ar jūras kolagēna hidrolizātu un rūbijas saknes, Jāņa maizes koka un melikoka ekstraktiem, kas atjauno ādas šūnu spēju noturēt valgumu, aktivizē epidermas slāņu atjaunošanos, veic momentānu liftinga efektu un remodelē sejas ovālu. Maska tiek pagatavota individuāli katram klientam, atkarībā no ādas novecošanas nosacītā līmeņa.
Procedūra noslēdzas ar seruma, piemeklēta diagnostikas laikā, un krēma, kas atbilst ādas nosacītajam novecošanas līmenim.

Rekomendējamais kurss - 3 procedūras.

3 procedūras [C]Collagene Hyaluronique™ 210.00 €

Perfect Shape Treatment SOTHYS

Perfect Shape Treatment SOTHYS (45 min) 48.00 €saite uz pakalpojumu

Efektīva procedūra izteikta sejas ovāla un kakla un dekoltē ādas tvirtuma un elastības atjaunošanai.
Sīkāka informācija
Pateicoties unikālam serumam, intensīvai masāžai un trīskāršai maskai, šī procedūra „atgriež” sejas ovāla dabisko formu un izlīdzina kakla un dekoltē ādu.

Pēc virspusējas attīrīšanas un maiga visas sejas pīlinga pa serumu PERFECT SHAPE YOUTH SERUM tiek veikta sejas apakšējās trešdaļas, kakla un dekoltē speciāla enerģētiska masāža ar īpašu akcentu uz ovālu un dubultzodu.
Pēc tam seko maska Smoothing mask ar čufas un auzu ekstraktiem, kuri izlīdzina ādas mikroreljefu, nostiprina dermu un izlīdzina grumbas. Nākamā maska Firming mask ar šitaki sēņu ekstraktu un saldo mandeļu proteīniem rada noturīgu liftinga efektu, piešķir sejas ovālam izteiktumu un samazina grumbu dziļumu. Celulozes maska Pre-cut mask pastiprina iedarbību un rada papildus liftinga efektu, it kā apsaitējot un „pievelkot” sejas apakšējo trešdaļu un kaklu.
Procedūra turpinās ar seruma PERFECT SHAPE YOUTH SERUM uzklāšanu, kurš radīts tauku uzkrājumu dubultzoda zonā, tūskas un nokarenas vaigu ādas novēršanai un tvirtuma ļenganuma zonās un dabiskās sejas ovāla formas atjaunošanai. Noslēgumā tiek uzklāts atbilstošs atjauninošs krēms.

Rekomendētais intensīvais kurss - 3 procedūras ar periodiskumu 1 reizi nedēļā.
ETERN'I.T. DIAMOND Bernard Cassiere

ETERN'I.T. DIAMOND Bernard Cassiere (90 min) 100.00 €saite uz pakalpojumu

Grezna pretnovecošanas procedūra uz dimantu pūdera un balto pērļu ekstrakta bāzes nobriedušai ādai ar redzamām novecošanas pazīmēm.
Sīkāka informācija
Saudzīga visu tipu sejas, kakla, dekoltē un roku ādas kopšana redzamo novecošanas pazīmju novēršanai un maksimālai labsajūtai!
3 unikālas masāžas tehnikas, 2 maskas un 1 revolucionārs aksesuārs liftinga masāžai!

Tādu aktīvo ingredientu kā dimantu pūderis, balto pērļu ekstrakts, iekapsulētas aminoskābes, šī koka sviests, kolagēns un rozes ēteriskā eļļa, komplekss iekļūstot ādas dziļajos slāņos, atjauno to no iekšienes: uzlabo vielmaiņas procesus, veicina audu reģenerāciju, aktīvi mitrina un izlīdzina smalkās grumbiņas ap acīm un lūpām, ādas mikroreljefu un toni. Āda kļūst tvirta, gluda, maiga kā zīds un atkal izstaro jauneklību.

Pēc sagatavojošās relaksācijas, kas ietver sevī dekoltē, plecu un roku masāžu ar krēmu, kura sastāvā ir dimantu pūderis, un rūpīgas virspusējas un dziļas attīrīšanas, tiek veikta sejas liftinga masāža ar masāžas pērlēm, inovatīvu aksesuāru, kas nostiprina sejas ovāla kontūru. Pēc tam seko vienlaicīgi divu peel-off masku - sejai, kaklam un dekoltē zonai, kā arī acu un lūpu kontūru zonām – uzklāšana – tūlītējam pretnovecošanas efektam. Procedūras noslēgumā – pretnovecošanas seruma un krēma sejai, kaklam un dekoltē zonai un pretnovecošanas krēma acu un lūpu kontūrām uzklāšana!

Briljanti ir mūžīgi - tagad, pateicoties to spēkam, arī Jūsu ādas skaistums un jauneklība!

Ieteicamais kurss: 3 procedūras reizi nedēļā. Efekta uzturēšanai: 1 procedūra mēnesī.
Time Interceptor+ [DENSITY-VOLUME] Bernard Cassière

Time Interceptor+ [DENSITY-VOLUME] Bernard Cassière (75 min) 69.00 €*saite uz pakalpojumu

Pretnovecošanas procedūra palēnina ādas novecošanas procesus un jaunu grumbu parādīšanos, atjauno ādas elastību un tonusu. Rekomendēta no 35 gadiem. .

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Pēc klienta sejas ādas stāvokļa diagnostikas un attīrīšanas seko maigs, efektīvs pīlings, kas lieliski noņem ādas atmirušās šūnas, uzlabo šūnu atjaunošanos un maksimāli sagatavo ādu nākamo procedūras produktu uzņemšanai.

Trīs maskas un īpaša sejas, kakla un dekoltē zonas masāža novērsīs lipīdu, elastīna un kolagēna šķiedru trūkumu, koriģēs mīmikas grumbas, nodrošinās audu liftingu un pastiprinās ādas aizsardzības funkcijas.

Bernard Cassière INOVĀCIJA: jaunākas paaudzes biotehnoloģiskas izstrādes - 4 aktivatori-peptīdi, kas palīdzēs novērst novecošanas pazīmes atkarībā no diagnostikas laikā konstatētajām ādas vajadzībām!
2 - 3 aktivatoru 4 pilieni, sajaukti ar masku, palīdzēs sasniegt neticamus rezultātus – skulpturēšana, atjaunošana, mitrināšana un/vai barošana.

Procedūras beigās tiek uzklāts krēms Time Interceptor light vai Time Interceptor rich, bet koncentrāts-grumbu piepildītājs izlīdzina ādas nelīdzenumus, padarot ādu gludu un tvirtu.

Tūlītējs procedūras efekts – ievērojami jaunāka seja ar izlīdzinātām grumbiņām, lielisku atpūtušās un atsvaidzinātas ādas toni.

Visu procedūras produktu pamatā – augstas koncentrācijas dabiski ingredienti: argāna koka lapas, Āfrikā augošs koks, zemes mandele (čufa).

 
Rekomendējamais kurss - 3 procedūras reizi nedēļā.
3 procedūras Time Interceptor+ [DENSITY-VOLUME] 179.00 €

Skin Gravity™ S.Mahler

Skin Gravity™ S.Mahler (60 min) 69.00 €saite uz pakalpojumu

Atjauninoša procedūra tonusa un veselīga starojuma piešķiršanai sejas ādai. Procedūra apvieno sevī ekskluzīvus jaunas paaudzes ingredientus, oriģinālus aksesuārus, īpašu izpildīšanas tehniku un nesalīdzināmu relaksāciju. Visiem ādas tipiem ar tonusa zudumu un sejas ādas ļenganuma pazīmēm.
Sīkāka informācija
Procedūra sākas ar sagatavošanas etapu, kurā tiek veikta ādas attīrīšana un eksfoliācija ar ādas toni izlīdzinošu gēlu un siltu kompresi. Sejas ādas un delikātās acu zonas aktīva relaksācija un tonizēšana pilnībā sagatavo ādu aktīvu ingredientu uzņemšanai sekojošos etapos. Sejas muskuļu, atbildīgu par sejas ovāla tvirtumu, intensīva masāža ar divkāršu stimulējošu rullīti Skin’Lift™* garantē ne tikai patīkamas sajūtas, bet arī kontūru izteiksmīguma pastiprināšanu un sejas ovāla skulpturēšanu, ādas elastības un tonusa uzlabošanos, piešķir starojumu un uzlabo produktu penetrāciju. Nākošais procedūras etaps ietver sevī speciālas maskas uzklāšanu ar melno ikru ekstraktu sejas ovāla skulpturēšanai un tvirtuma piešķiršanai. Vienlaicīgi ar maskas uzklāšanu zem acīm tiek uzklātas biocelulozes nano maskas-plāksnītes ar “otras ādas” efektu ādas= piesātināšanai ar valgumu. Virs maskām tiek veikta krio-ietīšana tvirtuma piešķiršanai un speciāla manuāla masāža. Procedūras noslēgumā – atbilstošu ādas kopšanas un aizsardzības produktu uzklāšana un silta komprese!

Rezultāts – tūlītēja tonusa un veselīga starojuma piešķiršana sejas ādai, ilglaicīga liftinga efekta un ādas piesātināšanas sajūta jau pēc pirmās procedūras!

*SkinLift™ - īpaša dizaina stimulējošs rullītis ar diviem neatkarīgiem rullīšiem ar 7 zigzagveidā izvietotām kvadrāta plāksnītēm. Katrā piegājienā rullītis uz ādas uzspiež 56 punktus un vienlaicīgi starp rullīšiem notiek ādas «ievilkšana» un sekojoša audu stimulācija,  grumbu parādīšanās novēršana un mikrocirkulācijas uzlabošana. Pieejams lietošanai mājas apstākļos.

Expert LiftIntense S.Mahler

Expert LiftIntense S.Mahler (90 min) 74.00 €*saite uz pakalpojumu

Kompleksa atjauninoša procedūra ar jaunā aparāta Actilift 3S S.Mahler unikālu tehnoloģiju kombināciju pielietošanu.
Aktīvu produktu, manuālas masāžas apvienojums ar četru aktīvu iedarbību: ultraskaņas pīlings, radioviļņu liftings, ultraskaņas stimulācija un gaismas terapija unikālu kombināciju sniedz lielisku un noturīgu ādas atjaunināšanas un atjaunošanas efektu.

*Iegādājoties abonementu – lētāk!

Sīkāka informācija
Sākumā ar augstas frekvences ultraskaņas pīlinga vibrējošu „lāpstiņu” un speciālu losjonu āda tiek rūpīgi no piesārņojumiem un atmirušām šūnām un tiek sagatavota atjaunojošai iedarbībai. Relaksējoša manuāla masāža ar atjaunojošu serumu piesātina ar skābekli un atjauno ādas elastību. Pēc tam dziļa sildoša radioviļņu iedarbība stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, samazina ādas virsmu, nodrošinot liftinga efektu un izlīdzinot mikroreljefu.
Ultraskaņas manipulas un gaismas terapija nodrošina aktīva seruma dziļu iekļūšanu ādā, toksīnu izvadīšanu, asinsrites stimulāciju, ādai sniedz starojumu un tonusu.
Procedūras nobeiguma fāzē īpašas maskas acu zonai un sejas maskas ingredientu iedarbība un bagātīgi atjauninoši produkti.

Expert Lift Intense – 90 minūtes relaksācijas un sejas ādas atjaunināšanas ar mūsu ekspertu palīdzību.
Rezultātā – aktīvs sejas ādas liftings ar ilglaicīgu efektu.


3 procedūras Expert LiftIntense S.Mahler 198.00 €
SkinLift S. Mahler

SkinLift S. Mahler (75 min) 66.00 €saite uz pakalpojumu

Atjauninoša procedūra ar izteiktu liftinga efektu nobriedušai ādai ar aparāt un manuālo tehnoloģiju izmantošanu.
Sīkāka informācija
Saudzīga ādas attīrīšana un pīlings ar papaijas ekstraktu maigi noņem virspusējos piesārņojumus un atjauno svaigu sejas toni. Aktīva atjauninošā seruma ar sojas proteīna un valrieksta ekstraktiem ievadīšana ar aparāta ACTILIFT™ ultraskaņu un unikālā masāža pēc S.Mahler metodikas samazina smalko grumbu daudzumu un uzlabo ādas tvirtumu. Iegūtais atjauninošais un liftinga efekts tiek nostiprināts ar „divkāršo masku” – divu veidu secīgi uzklātas maskas (plastificējošā uz vēžveidīgo bruņu ekstraktu bāzes un mitrinoši–barojošā ar granātābolu un smiltsērkšķu ekstraktiem).
Liftoplastie S. Mahler

Liftoplastie S. Mahler (90 min) 78.00 €*saite uz pakalpojumu

Procedūra ar aparāttehnoloģiju izmantošanu intensīvai novecojošas ādas ar grumbām un tvirtuma zudumu atjaunināšanai.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Procedūras unikalitāte ir aparāta ACTILIFT™ (ultraskaņa un mikrostrāva) iedarbības secīgā pielietošanā aktīvai atjauninošu serumu dziļai ievadīšanai un katras grumbiņas „apstrādāšanai” saskaņā ar individuāli sastādītu programmu. Aparāttehnoloģijas papildinātas ar stimulējošu manuālu liftinga masāžu. Modelēšana un sejas karkasa tonusa uzlabošana tiek veikta ar liftinga-ietīšanu uz krio-tonika pamata un papildināta ar masku ar jūras ekstraktiem, kurai piemīt izlīdzinošs un liftinga efekts.
Sakiet noteiktu „nē” novecojošai ādai, grumbām, elastības un tonusa trūkumam, neizteiktām sejas un ovāla kontūrām!
Rekomendējamais kurss - 4 procedūras.
4 procedūras Liftoplastie 270.00 €
Ķīmiskais pīlings periorālai zonai

Ķīmiskais pīlings periorālai zonai (līdz 45 min) 22.00 €saite uz pakalpojumu

Virspusējs vai vidēji dziļš pīlings ar 3,75 % trihloretiķskābi zonai ap lūpām hrono- un fotonovecošanas pazīmju mazināšanai.
Sīkāka informācija
Ķīmiskais pīlings kontrolētai virspusējā ādas slāņa biezuma noņemšanai zonā ap lūpām ādas tekstūras uzlabošanai un smalko krunku dziļuma samazināšanai. Šis process veicina ātru ādas reģenerāciju, izraisa ādas šūnu atjaunošanos, izlīdzina ādas virsmas nelīdzenumus, novērš foto- un hrononovecošanas pazīmes.
Ārstēšanas kurss tiek sastādīts individuāli.
MezoVibrance

MezoVibrance (līdz 45 min) 60.00 €saite uz pakalpojumu

Aktīvu uzlādētu kosmeceitisku līdzekļu transdermālas ievadīšanas procedūra. Procedūra MеzоVibrance ir pilnīga un droša alternatīva mezoterapijai un biorevitalizācijai.
Sīkāka informācija
Šīs procedūras pamatā ir elektroporācijas metode, ar kuras palīdzību uz laiku atveras šūnu membrānu kanāli, tā saucamās elektroporas, pa kurām caur ādas raga slāni iekļūstošās ārstnieciskās vielas sasniedz nepieciešamo dziļumu bez traumatizācijas. Elektroporācijas procedūra paaugstina šūnu membrānas caurlaidību par 400 reizēm. Aktīvu komponentu ievadīšana tiek veikta pateicoties papildus transdermālu kanālu izveidošanai ādā.
Speciālists individuāli piemeklē ādai nepieciešamo aktīvu ingredientu „kokteili” no 0,5% hialuronskābes, kolagēna peptīdiem, oligoelementiem, organiska silīcija, DMAE un ievada to ādas dziļajos slāņos.

MеzоVibrance - mezoterapija un biorevitalizācija bez adatas, tūskām un zilumiem, iekaisuma reakcijām, pilnīgi nesāpīgs. Ideāls ādas mitrināšanas, barošanas un atjaunināšanas veids.
PLEXR ādas defektu novēršana

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30min ) no 30.00 €saite uz pakalpojumu

Grumbu, rētu dziļuma izlīdzināšana.
Sīkāka informācija
Ierīci Plexr radīja itāļu kompānija „GMV”, kas ir medicīnas estētikas un neablatīvās ķirurģijas ierīču pētījumu un izstrādes līderis.
Šī jaunākās paaudzes ierīce tiek pielietota ādas defektu novēršanai ar PLAZMU — vielas ceturto agregātstāvokli.

Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu rodas plazmas loks, kas līdzīgs zibenim. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūras, novērš tās defektus, neiedarbojoties uz veseliem audiem. Rezultātā veidojas sausa krevele, kas aizsargā iedarbības vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz sadzīt bez pēdām, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.
Anestēzijano 9.00 EUR
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (līdz 45 min) 88.00 €*saite uz pakalpojumu

Efektīva nobriedušas ādas ar redzamām novecošanas pazīmēm atjaunināšana, izteiktu sejas ovāla kontūru veidošana, tūskas un grumbu novēršana.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām. Ievadot gāzi notiek spēcīga mikrocirkulācijas aktivizācija, aktīva uzturvielu piegāde, jaunu kapilāru veidošanās un elastīgu kolagēna šķiedru „celtniecība”. Tas viss novērš limfas nosprostošanos audos un uzlabo toksīnu izvadīšanu, nostiprina sejas ovālu, uzlabo sejas, kakla un dekoltē ādas kopējo tekstūru un efektīvi padara gaišākus tumšos lokus zem acīm. Sejas, kakla un dekoltē āda kļūst gaiša, maiga un elastīga. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 6 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar pīlinga, biorevitalizācijas, kontūru plastikas, radioviļņu liftinga un frakcionētās fototermolīzes procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un atjaunināšanās procesu sākums.

4 Karboksiterapijas procedūras 265.00 EUR

Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa 70.00 EUR

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA (līdz 50 min) 88.00 €*saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bezprecedenta atjauninošo efektu ļauj veidot Jūsu ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas! Sistēma nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu, novēršot ādas noslīdēšanu vaigu un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla.

*Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Procedūras laikā speciālists, pielietojot manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers un radiofrekvenču viļņi), sakombinētas lāzera sistēmā DEKA, masāžas kustībām secīgi iedarbojas uz visām sejas un kakla daļām.

Sākumā, speciālists pielieto lāzera manipulu ar ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu. Šajā procedūras etapā, pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivizējas arteriāli-venozā un limfātiskā mikrocirkulācija, vienlaicīgi veicot stimulējoši iedarbību uz fibroblastu (šūnu, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras) darbību. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, notiek to mobilizācija, atjaunojas ādas elastīgums. Bet lokāla atvēsināšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, novērš pat pašu spēcīgāko tūsku un veic ādas fitnesu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj ādai iegūt lielisku tonusu un elastību, harmoniski sagatavot ādu nākamajai procedūras fāzei – sejas kontūru remodelēšana ar radiofrekvencēm.

Otrajā etapā tiek pielietota radiofrekvences manipula. Noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (radioviļņi) iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, „izstieptu” gadu gaitā, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un pateicoties tam notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss.

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var sasniegt redzamu dabisku sejas liftingu, vaigu un zoda zonas noslīdējušas ādas novēršanu un efektīvu grumbu uz sejas un kakla izlīdzināšanu.

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un sasniedz savu maksimālo un noturīgo rezultātu 4 mēnešu laikā no kursa sākuma.

1 sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA 88.00 EUR

4 sejas skulpturēšanas procedūras ar lāzera sistēmu DEKA 265.00 EUR

Uzturošā procedūra 74.00 EUR

Masāžas procedūra FaceMaster™ 2.0

Masāžas procedūra FaceMaster™ 2.0 (līdz 40 min) 43.00 €*saite uz pakalpojumu

Kombinēta ritmiskas aspirācijas masāžas, diožu lāzera starojuma un krioterapijas iedarbība lieliska ādas tonusa un elastības iegūšanai, smalko grumbiņu izlīdzināšanai un skaidru sejas kontūru veidošanai.

*Iegādājoties abonementu – lētāk !

Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota lāzera sistēmas DEKA manipula ar ritmisku aspirācijas masāžu, diožu lāzera starojumu un ādas virsmas atvēsināšanu. Trīs iedarbības veidi, kas vienlaicīgi darbojoties pastiprina cits cita efektu.
Ar ritmisku aspirāciju tiek veikta dziļa dermas masāža, kas lieliski drenē audus, notiek to mobilizācija, atjaunojas ādas elastīgums. Rezultātā samazinās sejas tūskas un samazinās tauku uzkrājumu apjoms dubultzoda zonā.
Infrasarkanā spektra lāzera starojums uzlabo asinsriti un paātrina vielmaiņu, veic pretiekaisuma un antiseptisku efektu, ārstējot akne un rētas pēc tās, stimulē fibroblastu reģenerāciju (šūnu, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras), veicina lipolīzi.
Bet vietējā atvēsināšana (krioterapija) tonizē un nomierina ādu, atvēsinot to lāzera starojuma iedarbības laikā, nostiprina asinsvadu sieniņas (kuperozes novēršana) un aktivizē nervu receptoru darbu, nodrošinot «ādas fitnesu».
Sejas masāža FaceMaster™2.0 ir arī procedūra Nr.1 pacientu reabilitēšanai pēc plastiskajām operācijām (sejas liftinga), jo tā veiksmīgi atjauno normālu audu funkcionēšanu un veicina kosmētisko rētu sadzīšanu.
Procedūras gaita un iedarbības intensitāte tiek veidota individuāli, atkarībā no ādas stāvokļa un vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 10 procedūras ar periodiskumu 1 - 2 reizes nedēļā.

10 procedūras FaceMaster™ 2.0 338.00 EUR

Papildus pie procedūras serums + 8.00 EUR
Papildus pie procedūras maska + 8.00 EUR
Papildus pie procedūras plastificējoša maska + 21.00 EUR

Fotoatjaunošana

Fotoatjaunošana (līdz 60 min) 150.00 €saite uz pakalpojumu

Ādas atjaunināšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem (IPL terapija).
Sīkāka informācija
Fotoatjaunošanas procedūras darbības pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsu ar noteiktu viļņu garumu IPL fizikālā īpašība iekļūt ādas struktūrā. IPL starojumam piemīt ārstnieciska un atjauninoša iedarbība. Gaismas vilnis, izejot caur ādu, iedarbojas uz kolagēna šķiedrām un stimulē to restaurāciju un sintēzi. Rezultātā, uzlabojas ādas tonuss, nostiprinās sejas ovāls un izlīdzinās grumbas. Fotoatjaunošanas procedūrā vienlaikus tiek novērsti virspusēji asinsvadu bojājumi, pigmentācijas traucējumi un notiek ādas liftings. Procedūra tiek veikta ar aparātu DEKA Photosilk Plus. Tā ir mazsāpīga, netraumē ādas virsmu un pēc tās nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Jaunākais datoraprīkojums ļauj individuāli noteikt iedarbības dziļumu, spēku un ilgumu atkarībā no novecošanas līmeņa, ādas tipa un tās stāvokļa.
Pēc procedūru kursa āda kļūst veselīga, līdzena, gluda, bez kosmētiskiem defektiem.

1 zibšņa cena (2 impulsi)3.00 EUR*
1 zibšņa cena (3 impulsi)4.00 EUR*

*Galīgā cena tiek noteikta pēc konsultācijas ar speciālistu.
Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) no 40.00 €saite uz pakalpojumu

Unikāla sejas, kakla un dekoltē ādas atjaunināšanas metode, kuras rezultativitāte salīdzināma ar plastisko operāciju, izmantojot lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Metodes darbības principi balstīti uz lāzera staru dozētas iedarbības uz ādas laukumiem: procedūras laikā lāzera gaisma simtiem tievu kūlīšu (staru) veidā nokļūst ādā. Lāzera staru iedarbības rezultātā epidermā un dermā izveidojas liels daudzums acīm neredzamu mikroperforāciju, tanī pat laikā ādas raga slānis netiek skarts un āda apkārt perforācijai netiek traumēta. Ādas reakcija uz procedūru – tas ir signāls dabiska ādas atjaunošanas procesa sākumam, kas ilgst 2 - 3 mēnešus. „Ieslēdzas” reģenerācijas mehānismi un atjaunināšanas procesi visos ādas slāņos. Rezultātā ādai ar izteiktām novecošanas pazīmēm tiek atjaunota elastība un tvirtums, atjaunojot izteiktas sejas kontūras. Novērsti vecuma pigmentācijas plankumi, izlīdzinās ļenganas ādas mikroreljefs, samazinās grumbu dziļums, atjaunojas izteiktas sejas ovāla kontūras un, pateicoties „liekās” ādas samazināšanai, manāmi tiek piepacelti augšējie plakstiņi.
Procedūra ir īsa, droša, ar īsu rehabilitācijas periodu, nav nepieciešama pretsāpju līdzekļu lietošana.
Pigmentācijas plankuma noņemšana no 40.00 EUR
Zona ap acīm 265.00 EUR
Seja, ieskaitot zonu ap acīm 520.00 EUR
Kakla zona 220.00 EUR
Dekoltē zona 220.00 EUR
Delnu aizmugurējā virsma 220.00 EUR
Seja, ieskaitot zonu ap acīm +
kakla un dekoltē zonas
740.00 EUR
Biorevitalizācija

Biorevitalizācija (līdz 60 min) no 121.00 līdz 512.00 €*saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu injekcijas efektīvai ādas atjaunināšanai.

* Iegādājoties procedūru kursu – lētāk!

Sīkāka informācija
Biorevitalizācija – hialuronskābes injekcijas ādā.
Hialuronskābe – dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents. Ar vecumu tās daudzums samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes injekcijas kompensē tās deficītu un tā kā hialuronskābe spēj noturēt līdz 500 ūdens molekulām, tā ir unikāls līdzeklis, kas spēj uz ilgu laiku un pilnvērtīgi piesātināt pat pašu dehidrētāko ādu. Pirmais, kas ir redzams uzreiz pēc procedūras, - grumbu izlīdzināšana, pateicoties tiešai hialuronskābes ievadīšanai vietās, kur tās trūkums ir acīmredzams. Turpmāk, no ārpuses ievadīto hialuronskābe utilizējas ādas šūnas un tās sāk izstrādāt pašas savu hialuronskābi, sintezēt kolagēna un elastīna šķiedras, restaurējot novecojošās ādas struktūru. Šādas restaurācijas rezultātā tonuss un piesātināšana ar valgumu pakāpeniski uzlabojas, samazinās grumbu daudzums un dziļums, āda kļūst daudz noturīgāka pret ārējo faktoru negatīvo iedarbību.

Kontūrplastika

Korekcija un sejas ovāla kontūru modelēšana ar īpašu grumbu piepildīšanas metodi ar hialuronskābes preparātiem un botulotoksīna injekcijām.
Needle Shaping

Needle Shaping (no 30 min ) 100.00-150.00 €saite uz pakalpojumu

Apjomīga sejas, lūpu un grumbu modelēšana bez jebkura veida filleru un svešķermeņu pielietošanas.
Sīkāka informācija
NEEDLE SHAPING unikāla, patentēta un autortiesībām aizsargāta metode, kas ļauj atjaunot apjomu un novērst sejas audu noslīdēšanu, pateicoties elektrisko impulsu kombinācijai.

Procedūra tiek veikta ar ļoti smalkas elastīgas adatas palīdzību, kas tiek secīgi ievadīta ādas virsējā slānī, un ar ierīci VIBRANCE. Pa adatu īslaicīgi tiek palaists impulss, ko klients nejūt, pie adatas „pievelkas” autofibrillas, cilvēka audu dabiskie komponenti. Adata tiek izņemta un tās vietā paliek smalks autofibrillas pavediens.
Tā soli pa solim, atbilstoši shēmai, ādas virsējos audos veidojas ļoti autofibrillu smalks tīkls – matrica.
Mēneša laikā šis smalkais tīkls pārveidojas noturīgā karkasā, kas vairākus gadus uzturēs nemainīgu audu apjomu. Šī metode ļauj atjaunot sejas formu, vaigu un lūpu apjomu, mazināt grumbu dziļumu ar vienlaicīgu audu biostimulāciju.

NEEDLE SHAPING – alternatīva mezodiegu ievadīšanai, jo tā izslēdz blakusefektus: diegu migrāciju, to atgrūšanu, palēninātu reabsorbciju (to sairšanu).

NEEDLE SHAPING procedūra ilgst ne vairāk kā 30 minūtes, tai nav nepieciešama atsāpināšana. Tā ir absolūti droša, neizraisa alerģiskas reakcijas klientiem ar hialuronskābes nepārnesamību. Speciālists nav ierobežots veicamās procedūras apjomā. Pilnvērtīgam ilglaicīgam rezultātam, kas ilgs aptuveni 3 gadus, nepieciešams veikt ne mazāk kā 4 procedūras.
Botulotoksīna injekcijas

Botulotoksīna injekcijas (līdz 60 min) no 50.00 €saite uz pakalpojumu

Starpuzacu, horizontālo pieres un mīmisko grumbu apkārt acīm korekcija ar botulotoksīna injekcijām.
Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota botulotoksīna (attīrīts A tipa botulisma neirotoksīns) unikālā īpašība atslābināt muskuļus. Botulotoksīns tiek ievadīts ar injekciju palīdzību, kas tiek veiktas ar tievām adatām hiperaktīvos muskuļos un tie atslābinās. Botulotoksīns ļauj „atslēgt” nervu, kas izraisa muskulī kustību. Vienkāršāk sakot – preparāts „paralizē” grumbu veidojošus mīmiskos muskuļus, tādēļ arī notiek grumbu izlīdzināšanās. Injekcijas neatrofē muskuļus, bet tikai uz laiku bloķē nervu receptorus, tā rezultātā notiek muskuļu kustību aktivitātes ierobežošana. Pateicoties ilgstošam muskuļu atslābumam, grumbas tiek izlīdzinātas. Daudzos gadījumos botulotoksīna injekcijas ir labākā mīmisko grumbu korekcijas metode. Injekcijas ir nesāpīgas, tiek veiktas ambulatori. Ierastais ikdienas aktivitātes režīms netiek izjaukts, klients saglabā pilnvērtīgu darbspēju. 
Viegla grumbu korekcija un to veidošanās novēršana.

Starpuzacu grumbu korekcija 75.00 EUR
Grumbu zonā ap acīm korekcija 110.00 EUR
Pieres horizontālo grumbu korekcija 135.00 EUR
Grumba uz virsdegunes 50.00 EUR
Grumbas ap muti (periorālās) 60.00 EUR
Grumbas zoda un sejas ovāla zonās 60.00 EUR
Vertikālās "joslas" uz kakla (platizma) 120.00 EUR

Starpuzacu, horizontālo pieres un mīmisko grumbu apkārt acīm korekcija ar botulotoksīna injekcijām.
Starpuzacu grumbu korekcija 145.00 EUR
Grumbu zonā ap acīm korekcija 180.00 EUR
Pieres horizontālo grumbu korekcija 205.00 EUR
Grumbas zoda un sejas ovāla zonās 90.00 EUR
Vertikālās "joslas" uz kakla (platizma) 120.00 EUR
Grumbu piepildīšana ar hialuronskābi

Grumbu piepildīšana ar hialuronskābi no 230.00 līdz 300.00 €saite uz pakalpojumu

Sejas un kakla grumbu piepildīšanas injekcijas.
Sīkāka informācija
Īpaši izstrādātu hialuronskābes preparātu ievadīšana ar tievu adatu ādas vidējā slānī grumbas dibenā. Hialuronskābes pielietojums kosmetoloģijā ir viens no galvenajiem virzieniem bezoperāciju liftinga un ādas atjaunināšanas jomā - tas ir dabīgs, ādai „radniecīgs” komponents, kas padara ādu tvirtu un mitrinātu. Hialuronskābe aktīvi piedalās kolagēna un elastīna sintēzes stimulācijā, aktivizē ādas atjaunošanās procesus. Atjauninošais efekts rodas uzreiz pēc hialuronskābes injekcijas – grumbas dibens «piepaceļas», grumba piepildās un izlīdzinās.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Decembris, 2017

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt