Sejai

Nobrieduša āda ar grumbām, ļenganumu un deformētu sejas ovāla kontūru

i-PRF Plazmoliftings

i-PRF Plazmoliftings (60 min) saite uz pakalpojumu

Unikāla sejas ādas atjaunošanas un uzlabošanas metode, izmantojot pacienta asins plazmu, kas bagātināta ar trombocītiem, fibrīnu un cilmes šūnām. Procedūra ir nekaitīga un neizraisa blaknes, tā ir bez alerģiju un infekciju riska. Procedūras rezultātā atjaunojas mitruma līdzsvars, sāk veidoties jauni fibroblasti, kolagēna un elastīna audi, kas nodrošina ādas elastību un spēcīgu liftinga efektu, uzlabojas ādas krāsa, tekstūra, izlīdzinās reljefs un samazinās pigmentācija.
Sīkāka informācija
i-PRF – jauna ādas reģenerējoša sistēma, kas satur šūnas: trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlās un cilmes šūnas (no perifēriskās asinsrites), kas koncentrējas uz fibrīna autoloģiskās matricas – progresīva, efektīva un uzticama metode, kurai piemīt ādas reģenerācijas efekts. Atšķirībā no jau zināmajām metodēm, piemērma PRP, šajā metodē netiek izmantoti antikoagulanti

PRF Platelet Rich Fibrintiek iegūts no pacienta venozajām asinīm, apstrādājot to speciālā centrifūgā. Plazma tiek ievadīta problemātiskajās vietās un aktivizē dermas šūnu funkcionēšanu. Rezultātā, pateicoties organisma rezervēm, tiek aktivizēts bioloģiskais ādas atjaunošanās mehānisms. Veicot plazmoliftingu (iPRF), šūnas, kas laika gaitā kļuvušas neaktīvas, sāk atkal intensīvi strādāt un ražot jaunas šūnas. Procedūras efekts ir ilglaicīgs.

i-PRF ir pilnveidota un daudz efektīvāka asins plazmas pielietošanas metode organisma šūnu atjaunošanai ar plašāku pielietošanas indikāciju spektru - estētiskajā medicīnā, stomatoloģijā, ķirurģijā, ortopēdijā utt.

Indikācijas I-PRF plazmoliftinga procedūras sejas, dekoltē zonas un delnu virsmas veikšanai:
 • Smalkās un dziļās grumbas;
 • Blīvuma, elastības un izteiktas sejas ovāla kontūras zudums;
 • Nevienmērīgs un pelēcīgs sejas ādas tonis, ādas sausums;
 • Ādas atjaunošana pēc iedeguma (kā dabīgā, tā arī mākslīgā);
 • Aknes ārstēšana pusaudžiem un nobriedušā vecumā;
 • Pēcaknes rētu un rētu novēršana;
 • Hiperpigmentācijas un kuperozes samazināšana.
Procedūru veikšanas periodiskums, sagatavošanās un ierobežojumi:
 • Pirms procedūras kursa ir vēlama konsultācija pie speciālista;
 • Procedūra tiek veikta reizi 3-4 nedēļās, vidēji no 2 procedūrām akne ārstēšanai un līdz 4 procedūrām atjaunināšanai, neatkarīgi no gadalaika;
 • Procedūru kursu biežumu nosaka, ņemot vērā problēmas un vecumu.

Kontrindikācijas:
 • Grūtniecība;
 • Autoimūnās saslimšanas.

Vēlamie ierobežojumi:
 • neveikt procedūru 3 - 5 dienas pēc menstruāciju beigšanās;
 • neveikt procedūru 7 - 10 dienas pēc antibiotiku lietošanas;
 • neveikt procedūru 7 dienas pēc aktīvas sauļošanās;
 • 2-3 stundas pirms procedūras izdzert ne mazāk kā 1 litru ūdens;
 • 24 stundas pirms procedūras nelietot treknu un asu pārtiku.

Pēc plazmoliftinga procedūras:
 • 5 dienas nedrīkst atrasties aktīvā saulē un apmeklēt solāriju;
 • 2 nedēļas nedrīkst apmeklēt pirti;
 • lietot speciālista rekomendētos ādas kopšanas produktus.

Sajūtas un ārējais izskats pēc procedūras:
 • Apsārtums pāriet pēc 2-6 stundām;
 • Veicot dziļo grumbu piepildīšanu, iespējamas petehijas un zilumiņi;
 • Viegla lobīšanās iespējama pēc 1-2 dienām;
 • Pirmās dienas laikā var saglabāties tūska.
Time Interceptor+ [DENSITY-VOLUME] Bernard Cassière

Time Interceptor+ [DENSITY-VOLUME] Bernard Cassière (75 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra palēnina ādas novecošanās procesus un jaunu grumbu parādīšanos, atjauno ādas elastību un tonusu. Rekomendēta no 35 gadiem.
Sīkāka informācija
Pēc klienta sejas ādas stāvokļa diagnostikas un attīrīšanas seko maigs, efektīvs pīlings, kas lieliski noņem ādas atmirušās šūnas, uzlabo šūnu atjaunošanos un maksimāli sagatavo ādu nākamo procedūras produktu uzņemšanai.

Trīs maskas un paša sejas, kakla un dekoltē zonas masāža novērsīs lipīdu, elastīna un kolagēna šķiedru trūkumu, koriģēs mīmikas grumbas, nodrošinās audu liftingu un pastiprinās ādas aizsardzības funkcijas.

Bernard Cassière INOVĀCIJA: jaunākas paaudzes biotehnoloģiskas izstrādes - 4 aktivatori-peptīdi, kas palīdzēs novērst novecošanās pazīmes atkarībā no diagnostikas laikā konstatētajām ādas vajadzībām!
2 - 3 aktivatoru 4 pilieni, sajaukti ar masku, palīdzēs sasniegt neticamus rezultātus – skulpturēšana, atjaunošana, mitrināšana un barošana.

Procedūras beigās tiek uzklāts krēms Time Interceptor light vai Time Interceptor rich koncentrāts - grumbu piepildītājs, kas izlīdzina ādas nelīdzenumus, padarot ādu gludu un tvirtu.

Tūlītējs procedūras efekts – ievērojami jaunāka seja ar izlīdzinātām grumbiņām, lielisku atpūtušās un atsvaidzinātas ādas toni.
Visu procedūras produktu pamatā – augstas koncentrācijas dabiskas sastāvdaļas: argāna koka lapas, Āfrikā augošs koks, zemes mandele (čufa).

[C]Collagene Hyaluronique™ SOTHYS

[C]Collagene Hyaluronique™ SOTHYS (75 min) saite uz pakalpojumu

Kosmecevtiskas atjaunināšanas procedūra momentānai grumbu izlīdzināšanai, ādas barošanai un „piepildīšanai”, manāmam ādas tvirtumam un elastības uzlabošanai. Procedūra tiek individuāli adaptēta katram klientam, atkarībā no ādas nosacītā novecošanas līmeņa.
Sīkāka informācija
Patentētās momentānas atjaunināšanas procedūras pamatā ir inovatīvi aktīvie ingredienti un precīza, profesionāla ādas novecošanas līmeņa diagnostika.
Procedūrā izmantoto līdzekļu galvenais elements ir kosmecevtiskais komplekss H2CR®, kas dziļi iedarbojās ādā šūnu līmenī un no jauna pilnvērtīgi „iedarbina” galvenās ādas šūnu funkcijas un atjauno to funkcionēšanās spēju.
Procedūras ievada etaps ir ļoti nozīmīgs, jo tā gaitā notiek ādas diagnostika, kuras procesā definē ādas nosacīto novecošanas līmeni. Atkarībā no iegūtā diagnostikas rezultāta tiek piemeklēts procedūras individuālais sastāvs un intensitāte. Jūsu ādas vecums nav tāds pats kā Jums! Pēc virspusējās ādas attīrīšanas seko ādas eksfoliācija un stimulācija – dziļa mehāniskā eksfoliācija, ķīmiskais pīlings, attīrīšana ar enzīmiem, un vienlaicīgi ādas šūnu enerģijas stimulācija ar mikroelementu kokteili.
Nākošajā procedūras etapā tiek veikta grumbu izlīdzināšana un piepildīšana ar aktīvu serumu ar hialuronskābi, kura darbojas kā „fillers”. Dermas elastības atjaunošana un tās nostiprināšana notiek pateicoties nostiprinošā seruma sastāvā esošiem jauniem aktīviem ingredientiem – rudzu un diļļu sēklu ekstraktiem, kas restaurē kolagēna un elastīna šķiedras ādas karkasā.
Modelējušā Digi-Esthétique® masāža, pateicoties balzāmam ar kosmecevtisko kompleksu H2CR® un lina sēklu un eļļas ekstraktiem (piesātinātās skābes Omega 3, Omega 6), kas ir visu ādas struktūru būvmateriāls, relaksē un nodrošina ādas dziļo slāņu barošanu, piesātina, mitrina, nostiprina un izlīdzina ādas virsmu.
Efektīvu liftingu veic maska ar jūras kolagēna hidrolizātu un rūbijas saknes, Jāņa maizes koka un melikoka ekstraktiem, kas atjauno ādas šūnu spēju noturēt valgumu, aktivizē epidermas slāņu atjaunošanos, veic momentānu liftinga efektu un remodelē sejas ovālu. Maska tiek pagatavota individuāli katram klientam, atkarībā no ādas novecošanas nosacītā līmeņa.
Procedūra noslēdzas ar seruma, piemeklēta diagnostikas laikā, un krēma, kas atbilst ādas nosacītajam novecošanas līmenim.
Needle Shaping

Needle Shaping (no 30 min ) saite uz pakalpojumu

Sejas, lūpu un grumbu modelēšana bez jebkāda veida filleru un svešķermeņu pielietošanas.
Sīkāka informācija
NEEDLE SHAPING ir unikāla, patentēta un autortiesībām aizsargāta metode, kas ļauj atjaunot apjomu un novērst sejas audu noslīdēšanu, pateicoties elektrisko impulsu kombinācijai.

Procedūra tiek veikta ar ļoti smalkas elastīgas adatas palīdzību, kas tiek secīgi ievadīta ādas virsējā slānī, un ar ierīci VIBRANCE. Pa adatu īslaicīgi tiek palaists impulss, ko klients nejūt, pie adatas pievelkas autofibrillas -cilvēka audu dabiskie komponenti. Adata tiek izņemta un tās vietā paliek smalks autofibrillas pavediens.
Tā, soli pa solim, atbilstoši shēmai, ādas virsējos audos veidojas ļoti smalks autofibrillu tīkls - matrica.
Mēneša laikā šis smalkais tīkls pārveidojas noturīgā karkasā, kas vairākus gadus uzturēs nemainīgu audu apjomu. Šī metode ļauj atjaunot sejas formu, vaigu un lūpu apjomu, mazināt grumbu dziļumu ar vienlaicīgu audu biostimulāciju.
NEEDLE SHAPING ir alternatīva mezodiegu ievadīšanai, jo tā izslēdz blakusefektus: diegu migrāciju, to atgrūšanu, palēninātu reabsorbciju (to sairšanu).

NEEDLE SHAPING procedūra ilgst ne vairāk kā 30 minūtes, tai nav nepieciešama atsāpināšana. Tā ir absolūti droša, neizraisa alerģiskas reakcijas klientiem ar hialuronskābes nepārnesamību.
SkinLift S. Mahler

SkinLift S. Mahler (75 min) saite uz pakalpojumu

Atjaunojoša procedūra ar izteiktu liftinga efektu nobriedušai ādai.
Sīkāka informācija
Saudzīga ādas attīrīšana un pīlings ar papaijas ekstraktu maigi noņem virspusējos piesārņojumus un atjauno svaigu sejas toni. Aktīva atjaunojošā seruma ar sojas proteīna un valrieksta ekstraktiem ievadīšana ar aparāta ACTILIFT™ ultraskaņu un unikālā masāža pēc S.Mahler metodikas samazina smalko grumbu daudzumu un uzlabo ādas tvirtumu. Iegūtais atjaunojošais un liftinga efekts tiek nostiprināts ar „divkāršo masku” – divu veidu secīgi uzklātas maskas (plastificējošā uz vēžveidīgo bruņu ekstraktu bāzes un mitrinoši–barojošā ar granātābolu un smiltsērkšķu ekstraktiem).
PLEXR ādas defektu novēršana

PLEXR ādas defektu novēršana (līdz 30min ) saite uz pakalpojumu

Grumbu un rētu dziļuma izlīdzināšana.
Sīkāka informācija
Jonizējot gaisu spraugā starp ādu un manipulas adatas galu, rodas plazmas loks, kas līdzīgs zibenim. Šis plazmas loks pārveido ādas struktūru un novērš tās defektus, neietekmējots veselos audus. Rezultātā veidojas sausa krevele, kas aizsargā iedarbības vietu no infekcijas iekļūšanas un palīdz sadzīt bez pēdām, neizraisot dishromiju un ādas reljefa izmaiņas.
Liftoplastie S. Mahler

Liftoplastie S. Mahler (90 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra intensīvai novecojušas ādas atjaunināšanai.
Sīkāka informācija
Procedūras unikalitāte ir aparāta ACTILIFT (ultraskaņa un mikrostrāva) iedarbības secīgā pielietošana aktīvai atjauninošu serumu dziļai ievadīšanai un katras grumbiņas apstrādāšanai saskaņā ar individuāli sastādītu programmu. Aparāttehnoloģija papildināta ar stimulējošu manuālu liftinga masāžu. Modelēšana un sejas karkasa tonusa uzlabošana tiek veikta ar liftinga-ietīšanu uz krio-tonika pamata un papildināta ar masku ar jūras ekstraktiem, kurai piemīt izlīdzinošs un liftinga efekts.
Sakiet noteiktu „nē” novecojošai ādai, grumbām, elastības un tonusa trūkumam, neizteiktām sejas un ovāla kontūrām!
Expert LiftIntense S.Mahler

Expert LiftIntense S.Mahler (90 min) saite uz pakalpojumu

Atjaunojoša procedūra ar iekārtas Actilift 3S S.Mahler unikālu tehnoloģiju kombināciju pielietošanu.
Manuālas masāžas apvienojums ar četru aktīvu iedarbību pielietošanu - ultraskaņas pīlings, radioviļņu liftings, ultraskaņas stimulācija un gaismas terapija - sniedz lielisku un noturīgu ādas atjaunošanas rezultātu.

Sīkāka informācija
Sākumā ar augstas frekvences ultraskaņas pīlinga vibrējošu lāpstiņu un speciālu gelu āda tiek rūpīgi attīrīta no piesārņojumiem un atmirušām šūnām, un tiek sagatavota atjaunojošai iedarbībai. Pēc tam dziļa sildoša radioviļņu iedarbība stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, samazina ādas virsmu, nodrošinot liftinga efektu. Ultraskaņas manipulas un gaismas terapija nodrošina aktīva seruma dziļu iekļūšanu ādā, toksīnu izvadīšanu, asinsrites stimulāciju.
Procedūras nobeigumā tiek uzklāta iedarbīgu sastāvdaļu maska acu zonā, kā arī uz pārējās sejas.
Perfect Shape Treatment SOTHYS

Perfect Shape Treatment SOTHYS (45 min) 48.00 €saite uz pakalpojumu

Efektīva procedūra izteikta sejas ovāla un kakla un dekoltē ādas tvirtuma un elastības atjaunošanai.
Sīkāka informācija
Pateicoties unikālam serumam, intensīvai masāžai un trīskāršai maskai, šī procedūra „atgriež” sejas ovāla dabisko formu un izlīdzina kakla un dekoltē ādu.

Pēc virspusējas attīrīšanas un maiga visas sejas pīlinga pa serumu PERFECT SHAPE YOUTH SERUM tiek veikta sejas apakšējās trešdaļas, kakla un dekoltē speciāla enerģētiska masāža ar īpašu akcentu uz ovālu un dubultzodu.
Pēc tam seko maska Smoothing mask ar čufas un auzu ekstraktiem, kuri izlīdzina ādas mikroreljefu, nostiprina dermu un izlīdzina grumbas. Nākamā maska Firming mask ar šitaki sēņu ekstraktu un saldo mandeļu proteīniem rada noturīgu liftinga efektu, piešķir sejas ovālam izteiktumu un samazina grumbu dziļumu. Celulozes maska Pre-cut mask pastiprina iedarbību un rada papildus liftinga efektu, it kā apsaitējot un „pievelkot” sejas apakšējo trešdaļu un kaklu.
Procedūra turpinās ar seruma PERFECT SHAPE YOUTH SERUM uzklāšanu, kurš radīts tauku uzkrājumu dubultzoda zonā, tūskas un nokarenas vaigu ādas novēršanai un tvirtuma ļenganuma zonās un dabiskās sejas ovāla formas atjaunošanai. Noslēgumā tiek uzklāts atbilstošs atjauninošs krēms.

Rekomendētais intensīvais kurss - 3 procedūras ar periodiskumu 1 reizi nedēļā.
ETERN'I.T. DIAMOND Bernard Cassiere

ETERN'I.T. DIAMOND Bernard Cassiere (90 min) saite uz pakalpojumu

Pretnovecošanās procedūra uz dimantu pūdera un balto pērļu ekstrakta bāzes nobriedušai ādai ar redzamām novecošanās pazīmēm.
Sīkāka informācija
Saudzīga visu tipu sejas, kakla, dekoltē un roku ādas kopšana redzamo novecošanās pazīmju novēršanai un maksimālai labsajūtai!
3 unikālas masāžas tehnikas, 2 maskas un 1 revolucionārs aksesuārs liftinga masāžai!

Tādu aktīvo sastāvdaļu kā Dimantu pūderis, Balto pērļu ekstrakts, iekapsulētās aminoskābes, šī koka sviests, kolagēns< un rozes ēteriskā eļļa, komplekss, iekļūstot ādas dziļajos slāņos, atjauno to no iekšienes: uzlabo vielmaiņas procesus, veicina audu reģenerāciju, aktīvi mitrina un izlīdzina smalkās grumbiņas ap acīm un lūpām, ādas mikroreljefu un toni. Āda kļūst tvirta, gluda, maiga un atkal izstaro jauneklību.

Pēc sagatavošanās posma, kas ietver sevī dekoltē, plecu un roku masāžu ar krēmu, kura sastāvā ir dimantu pūderis, un rūpīgas virspusējas un dziļas attīrīšanas, tiek veikta sejas liftinga masāža ar masāžas pērlēm, kas nostiprina sejas ovāla kontūru. Pēc tam seko vienlaicīgi divas peel-off maskas - sejai, kaklam un dekoltē zonai, kā arī acu un lūpu kontūru zonām – uzklāšana – tūlītējam pretnovecošanas efektam. Procedūras noslēgumā – pretnovecošanas seruma un krēma sejai, kaklam un dekoltē zonai un pretnovecošanās krēma acu un lūpu kontūrām uzklāšana!
SECRETS DE SOTHYS®

SECRETS DE SOTHYS® (90 min) saite uz pakalpojumu

Smalku aromātu procedūra, kas nodrošina efektīvu pretnovecošanās iedarbību un rada labsajūtu Jūsu ādai.
Sīkāka informācija
Sejas rituāla astoņi posmi – maiga dekoratīvās kosmētikas noņemšana, izmantojot plastisku, samtainu krēmu un atsvaidzinošu losjonu, ļoti efektīvs gaisīga krēma un putu tekstūras pīlings, dziļa, modelējoša masāža divos posmos, kas tiek veikta ar koncentrētiem balzamiem, augsti rezultatīvas liftinga maskas un noslēgumā atvēsinoša izlīdzināšana, izmantojot porcelāna karotītes. Brīnišķīga relaksācija un nepārspējama efektivitāte, kas saglabājas pat pēc nedēļas.

Ilggadējas selekcijas rezultātā speciāli izaudzētās rozes Sothys cilmes šūnu un vērtīgās porcelāna zieda eļļas izcilā kombinācija panāk laika gaitā bojāto jebkura tipa ādas dziļo struktūru noturīgu restaurāciju

Procedūrā tiek izmantotas 11 ļoti koncentrētas galēniskas formas. Galēniskās formas ir ārstniecisko līdzekļu, kas iegūstami no augu valsts izejvielām ar ekstrakcijas palīdzību, grupa. Šajos preparātos esošie vairāku augu ķīmiskie komponenti iedarbojas kopā, savstarpēji papildinot un pastiprinot ārstniecisko efektu
Frakcionētā fototermolīze

Frakcionētā fototermolīze (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Unikāla sejas, kakla un dekoltē ādas atjaunināšanas metode, kuras rezultativitāte salīdzināma ar plastisko operāciju, izmantojot lāzeri DEKA SmartXide DOT.
Sīkāka informācija
Šī procedūra ir balstīta uz lāzera staru iedarbību konkrētās ādas zonās: procedūras laikā simtiem smalku lāzera staru iekļūst ādā - dermā un epidermā. Mikroperforācija nav acīm redzama un nebojā ādu ap perforācijas zonām. Procedūra rada dabisku vidi visu ādas slāņu reģenerācijas un atjaunošanās procesam, kas ilgst aptuveni 2 - 3 mēnešus. Rezultāti ir acīmredzami - āda atgūst elastību un tvirtumu, atjaunojas sejas kontūra, tiek izlīdzinātas ķiruģiskās iejaukšanās un aknes atstātās rētas, tiek noķemti pigmentācijas plankumi, samazinās grubas un tiek nostiprināta, pacelta āda uz acu plakstiņiem. Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama anestēzija un ilgs rehabilitācijas periods.
Procedūra ir īsa, droša, nav nepieciešama pretsāpju līdzekļu lietošana un īss rehabilitācijas periods.
Skin Gravity™ S.Mahler

Skin Gravity™ S.Mahler (60 min) saite uz pakalpojumu

Atjaunojoša procedūra sejas ādas tonusa un veselīga starojuma piešķiršanai. Procedūra apvieno sevī ekskluzīvas jaunās paaudzes sastāvdaļas, īpašu izpildīšanas tehniku un lielisku relaksāciju. Visiem ādas tipiem ar tonusa zudumu un sejas ādas ļenganuma pazīmēm.
Sīkāka informācija
Procedūra sākas ar sagatavošanās etapu, kurā tiek veikta ādas attīrīšana un eksfoliācija ar ādas toni izlīdzinošu gēlu un siltu kompresi. Sejas ādas un delikātās acu zonas aktīva relaksācija un tonizēšana pilnībā sagatavo ādu aktīvu ingredientu uzņemšanai sekojošos etapos. Sejas muskuļu, atbildīgu par sejas ovāla tvirtumu, intensīva masāža ar divkāršu stimulējošu rullīti Skin’Lift™* garantē ne tikai patīkamas sajūtas, bet arī kontūru izteiksmīguma pastiprināšanu un sejas ovāla skulpturēšanu, ādas elastības un tonusa uzlabošanos, piešķir starojumu un uzlabo produktu penetrāciju. Nākošais procedūras etaps ietver sevī speciālas maskas uzklāšanu ar melno ikru ekstraktu sejas ovāla skulpturēšanai un tvirtuma piešķiršanai. Vienlaicīgi ar maskas uzklāšanu zem acīm tiek uzklātas biocelulozes nano maskas-plāksnītes ar “otras ādas” efektu ādas= piesātināšanai ar valgumu. Virs maskām tiek veikta krio-ietīšana tvirtuma piešķiršanai un speciāla manuāla masāža. Procedūras noslēgumā – atbilstošu ādas kopšanas un aizsardzības produktu uzklāšana un silta komprese!
Rezultāts – tūlītēja tonusa un veselīga starojuma piešķiršana sejas ādai, ilglaicīga liftinga efekta un ādas piesātināšanas sajūta jau pēc pirmās procedūras! SkinLift™ - īpaša dizaina stimulējošs rullītis ar diviem neatkarīgiem rullīšiem ar 7 zigzagveidā izvietotām kvadrāta plāksnītēm. Katrā piegājienā rullītis uz ādas uzspiež 56 punktus un vienlaicīgi starp rullīšiem notiek ādas «ievilkšana» un sekojoša audu stimulācija,  grumbu parādīšanās novēršana un mikrocirkulācijas uzlabošana. Pieejams lietošanai mājas apstākļos.
Ķīmiskais pīlings periorālai zonai

Ķīmiskais pīlings periorālai zonai (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Virspusējs vai vidēji dziļš pīlings ar 3,75 % trihloretiķskābi zonai ap lūpām hrono- un fotonovecošanas pazīmju mazināšanai.
Sīkāka informācija
Ķīmiskais pīlings kontrolētai virspusējā ādas slāņa biezuma noņemšanai zonā ap lūpām ādas tekstūras uzlabošanai un smalko krunku dziļuma samazināšanai. Šis process veicina ātru ādas reģenerāciju, izraisa ādas šūnu atjaunošanos, izlīdzina ādas virsmas nelīdzenumus, novērš foto- un hrononovecošanas pazīmes.
MezoVibrance

MezoVibrance (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Aktīvu uzlādētu kosmeceitisku līdzekļu transdermālas ievadīšanas procedūra. Procedūra MеzоVibrance ir pilnīga un droša alternatīva mezoterapijai un biorevitalizācijai.
Sīkāka informācija
Šīs procedūras pamatā ir elektroporācijas metode, ar kuras palīdzību uz laiku atveras šūnu membrānu kanāli, tā saucamās elektroporas, pa kurām caur ādas raga slāni iekļūstošās ārstnieciskās vielas sasniedz nepieciešamo dziļumu bez traumatizācijas. Elektroporācijas procedūra paaugstina šūnu membrānas caurlaidību par 400 reizēm. Aktīvu komponentu ievadīšana tiek veikta pateicoties papildus transdermālu kanālu izveidošanai ādā.
Speciālists individuāli piemeklē ādai nepieciešamo aktīvu ingredientu „kokteili” no 0,5% hialuronskābes, kolagēna peptīdiem, oligoelementiem, organiska silīcija, DMAE un ievada to ādas dziļajos slāņos.

MеzоVibrance - mezoterapija un biorevitalizācija bez adatas, tūskām un zilumiem, iekaisuma reakcijām, pilnīgi nesāpīgs. Ideāls ādas mitrināšanas, barošanas un atjaunināšanas veids.
Karboksiterapijas procedūra

Karboksiterapijas procedūra (līdz 45 min) saite uz pakalpojumu

Efektīva nobriedušas ādas ar redzamām novecošanas pazīmēm atjaunināšana, izteiktu sejas ovāla kontūru veidošana, tūskas un grumbu novēršana.

Sīkāka informācija
Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu zem ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām. Ievadot gāzi notiek spēcīga mikrocirkulācijas aktivizācija, aktīva uzturvielu piegāde, jaunu kapilāru veidošanās un elastīgu kolagēna šķiedru „celtniecība”. Tas viss novērš limfas nosprostošanos audos un uzlabo toksīnu izvadīšanu, nostiprina sejas ovālu, uzlabo sejas, kakla un dekoltē ādas kopējo tekstūru un efektīvi padara gaišākus tumšos lokus zem acīm. Sejas, kakla un dekoltē āda kļūst gaiša, maiga un elastīga. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus tiek rekomendēts procedūru kurss no 6 procedūrām. Lieliskus rezultātus var sasniegt kombinācijā ar pīlinga, biorevitalizācijas, kontūru plastikas, radioviļņu liftinga un frakcionētās fototermolīzes procedūrām.

Procedūras laikā var sajust vieglu pulsāciju vai spiedienu. Neliels diskomforts, viegla izplešanās sajūta zem ādas, kamēr tiek ievadīta gāze, parasti ilgst 2 – 4 minūtes. Oglekļa dioksīds 20 reizes šķīstošāks kā skābeklis, tāpēc viegli un ātri izplatās injekcijas vietā tuvumā esošajos audos un izvadās no organisma. Pēc ievadīšanas gāze tiks absorbēta 5 minūšu laikā un parādīsies pietūkums, viegls apsārtums. Tas arī būs atjaunošanās un atjaunināšanās procesu sākums.

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA (līdz 50 min) saite uz pakalpojumu

Procedūra ar bezprecedenta atjauninošo efektu ļauj veidot Jūsu ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas! Sistēma nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu, novēršot ādas noslīdēšanu vaigu un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla. <
Sīkāka informācija
Procedūras laikā speciālists, pielietojot manipulas ar dažādiem enerģijas avotiem (infrasarkanā diapazona diožu lāzers un radiofrekvenču viļņi), sakombinētas lāzera sistēmā DEKA, masāžas kustībām secīgi iedarbojas uz visām sejas un kakla daļām.

Sākumā, speciālists pielieto lāzera manipulu ar ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu. Šajā procedūras etapā, pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivizējas arteriāli-venozā un limfātiskā mikrocirkulācija, vienlaicīgi veicot stimulējoši iedarbību uz fibroblastu (šūnu, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras) darbību. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, notiek to mobilizācija, atjaunojas ādas elastīgums. Bet lokāla atvēsināšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, novērš pat pašu spēcīgāko tūsku un veic ādas fitnesu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj ādai iegūt lielisku tonusu un elastību, harmoniski sagatavot ādu nākamajai procedūras fāzei – sejas kontūru remodelēšana ar radiofrekvencēm.

Otrajā etapā tiek pielietota radiofrekvences manipula. Noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (radioviļņi) iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, „izstieptu” gadu gaitā, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un pateicoties tam notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss.

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var sasniegt redzamu dabisku sejas liftingu, vaigu un zoda zonas noslīdējušas ādas novēršanu un efektīvu grumbu uz sejas un kakla izlīdzināšanu.

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un sasniedz savu maksimālo un noturīgo rezultātu 4 mēnešu laikā no kursa sākuma.

Masāžas procedūra FaceMaster™ 2.0

Masāžas procedūra FaceMaster™ 2.0 (līdz 40 min) saite uz pakalpojumu

Kombinēta ritmiskas aspirācijas masāžas, diožu lāzera starojuma un krioterapijas iedarbība lieliska ādas tonusa un elastības iegūšanai, smalko grumbiņu izlīdzināšanai un skaidru sejas kontūru veidošanai.
Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota lāzera sistēmas DEKA manipula ar ritmisku aspirācijas masāžu, diožu lāzera starojumu un ādas virsmas atvēsināšanu. Trīs iedarbības veidi, kas vienlaicīgi darbojoties pastiprina cits cita efektu.
Ar ritmisku aspirāciju tiek veikta dziļa dermas masāža, kas lieliski drenē audus, notiek to mobilizācija, atjaunojas ādas elastīgums. Rezultātā samazinās sejas tūskas un samazinās tauku uzkrājumu apjoms dubultzoda zonā.
Infrasarkanā spektra lāzera starojums uzlabo asinsriti un paātrina vielmaiņu, veic pretiekaisuma un antiseptisku efektu, ārstējot akne un rētas pēc tās, stimulē fibroblastu reģenerāciju (šūnu, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras), veicina lipolīzi.
Bet vietējā atvēsināšana (krioterapija) tonizē un nomierina ādu, atvēsinot to lāzera starojuma iedarbības laikā, nostiprina asinsvadu sieniņas (kuperozes novēršana) un aktivizē nervu receptoru darbu, nodrošinot «ādas fitnesu».
Sejas masāža FaceMaster™2.0 ir arī procedūra Nr.1 pacientu reabilitēšanai pēc plastiskajām operācijām (sejas liftinga), jo tā veiksmīgi atjauno normālu audu funkcionēšanu un veicina kosmētisko rētu sadzīšanu.
Procedūras gaita un iedarbības intensitāte tiek veidota individuāli, atkarībā no ādas stāvokļa un vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 10 procedūras ar periodiskumu 1 - 2 reizes nedēļā.
Fotoatjaunošana

Fotoatjaunošana (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Ādas atjaunināšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas impulsiem (IPL terapija).
Sīkāka informācija
Fotoatjaunošanas procedūras darbības pamatā ir augstas intensitātes gaismas impulsu ar noteiktu viļņu garumu IPL fizikālā īpašība iekļūt ādas struktūrā. IPL starojumam piemīt ārstnieciska un atjauninoša iedarbība. Gaismas vilnis, izejot caur ādu, iedarbojas uz kolagēna šķiedrām un stimulē to restaurāciju un sintēzi. Rezultātā, uzlabojas ādas tonuss, nostiprinās sejas ovāls un izlīdzinās grumbas. Fotoatjaunošanas procedūrā vienlaikus tiek novērsti virspusēji asinsvadu bojājumi, pigmentācijas traucējumi un notiek ādas liftings. Procedūra tiek veikta ar aparātu DEKA Photosilk Plus. Tā ir mazsāpīga, netraumē ādas virsmu un pēc tās nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Jaunākais datoraprīkojums ļauj individuāli noteikt iedarbības dziļumu, spēku un ilgumu atkarībā no novecošanas līmeņa, ādas tipa un tās stāvokļa.
Pēc procedūru kursa āda kļūst veselīga, līdzena, gluda, bez kosmētiskiem defektiem.
Biorevitalizācija

Biorevitalizācija (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Dažādu hialuronskābes preparātu injekcijas efektīvai ādas atjaunināšanai.

Sīkāka informācija
Biorevitalizācija – hialuronskābes injekcijas ādā.
Hialuronskābe – dabisks un ļoti nozīmīgs cilvēka ādas komponents. Ar vecumu tās daudzums samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidratēta. Hialuronskābes injekcijas kompensē tās deficītu un tā kā hialuronskābe spēj noturēt līdz 500 ūdens molekulām, tā ir unikāls līdzeklis, kas spēj uz ilgu laiku un pilnvērtīgi piesātināt pat pašu dehidrētāko ādu. Pirmais, kas ir redzams uzreiz pēc procedūras, - grumbu izlīdzināšana, pateicoties tiešai hialuronskābes ievadīšanai vietās, kur tās trūkums ir acīmredzams. Turpmāk, no ārpuses ievadīto hialuronskābe utilizējas ādas šūnas un tās sāk izstrādāt pašas savu hialuronskābi, sintezēt kolagēna un elastīna šķiedras, restaurējot novecojošās ādas struktūru. Šādas restaurācijas rezultātā tonuss un piesātināšana ar valgumu pakāpeniski uzlabojas, samazinās grumbu daudzums un dziļums, āda kļūst daudz noturīgāka pret ārējo faktoru negatīvo iedarbību.

Kontūrplastika

Korekcija un sejas ovāla kontūru modelēšana ar īpašu grumbu piepildīšanas metodi ar hialuronskābes preparātiem un botulotoksīna injekcijām.
Botulotoksīna injekcijas

Botulotoksīna injekcijas (līdz 60 min) saite uz pakalpojumu

Starpuzacu, horizontālo pieres un mīmisko grumbu apkārt acīm korekcija ar botulotoksīna injekcijām.
Sīkāka informācija
Procedūrā tiek izmantota botulotoksīna (attīrīts A tipa botulisma neirotoksīns) unikālā īpašība atslābināt muskuļus. Botulotoksīns tiek ievadīts ar injekciju palīdzību, kas tiek veiktas ar tievām adatām hiperaktīvos muskuļos un tie atslābinās. Botulotoksīns ļauj „atslēgt” nervu, kas izraisa muskulī kustību. Vienkāršāk sakot – preparāts „paralizē” grumbu veidojošus mīmiskos muskuļus, tādēļ arī notiek grumbu izlīdzināšanās. Injekcijas neatrofē muskuļus, bet tikai uz laiku bloķē nervu receptorus, tā rezultātā notiek muskuļu kustību aktivitātes ierobežošana. Pateicoties ilgstošam muskuļu atslābumam, grumbas tiek izlīdzinātas. Daudzos gadījumos botulotoksīna injekcijas ir labākā mīmisko grumbu korekcijas metode. Injekcijas ir nesāpīgas, tiek veiktas ambulatori. Ierastais ikdienas aktivitātes režīms netiek izjaukts, klients saglabā pilnvērtīgu darbspēju. 
Viegla grumbu korekcija un to veidošanās novēršana.
Grumbu piepildīšana ar hialuronskābi

Grumbu piepildīšana ar hialuronskābi saite uz pakalpojumu

Sejas un kakla grumbu piepildīšanas injekcijas.
Sīkāka informācija
Īpaši izstrādātu hialuronskābes preparātu ievadīšana ar tievu adatu ādas vidējā slāņa grumbās. Hialuronskābes pielietojums kosmetoloģijā ir viens no galvenajiem virzieniem bezoperāciju liftinga un ādas atjaunošanas jomā - tas ir dabīgs, ādai radniecīgs komponents, kas padara ādu tvirtu un mitrinātu. Hialuronskābe aktīvi piedalās kolagēna un elastīna sintēzes stimulācijā, aktivizē ādas atjaunošanās procesus. Atjaunojošais efekts rodas uzreiz pēc hialuronskābes injekcijas.

Speciālistu konsultācijas
Regulāra kopšana
Procedūras problēmu risināšanai
Pēdējais pieskāriens

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt