Īpašie piedāvājumi

Janvāris, 2016
Jaunā gadā - Hi-Tech Skaistumu!
Sejai

Gada nogali vienmēr pavada saraksti... idejas nākamajam gadam, plānošana, aizejošā gada kopsavilkums... un tur vienmēr būs punkts – laiks sev, skaistumam, veselībai, laba pašsajūta

Skaistuma Institūts “LIORÁ” piedāvā Jums sākt jauno gadu ar sevis atjaunošanu! 
Jaunā gada visu pirmo mēnesi mēs veltām sejas ādas, matu atjaunināšanas, atjaunošanas un ķermeņa korekcijas unikālām tehnoloģijām un metodēm

Lai gada laikā vērotu, kā mainās Jūsu atspulgs spogulī un uz Jums skatās jauneklīgāks cilvēks!
60 min 150.00 €
100.00 €
Photorejuvenation
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Ja esiet nolēmusi, ka ir pienācis laiks ķerties klāt priekšlaicīgas novecošanas pazīmju novēršanai, tad visefektīvāka un optimālāka atbilde ir FOTOterapija!

Sejas ādas atjaunināšanas procedūra ar augstas intensitātes gaismas avotiem (IPL terapija) uzlabo ādas tonusu, nostiprina sejas ovālu un izlīdzina grumbas, kā arī vienlaikus novērš virspusēju asinsvadu bojājumus, pigmentācijas traucējumus un veic sejas ādas liftingu. Procedūra ir mazsāpīga, netraumē ādas virsmu, nav nepieciešams pēcrehabilitācijas periods. Veselīga, gluda sejas āda bez kosmētiskiem defektiem! 

Ir kontrindikācijas!
Jaunums!
Jaunums!
45 min 60.00 €
40.00 €
Mezovibrance
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Aktīvu uzlādētu kosmeceitisku līdzekļu transdermālas ievadīšanas procedūra ādas mitrināšanai, atjaunināšanai un barošanai ar vienīgo Baltijā unikālo itāļu aparātu Vibrance (mezoporācija).

Pateicoties impulsu iedarbībai, ādā atveras papildus transdermāli transporta kanāli un dermas dziļumā tiek ievadīts individuāli piemeklēts un ierīcē aktivizēts ādai nepieciešamo līdzekļu „kokteilis”. 

MEZOVIBRANCE - pilnīga un droša alternatīva mezoterapijai un biorevitalizācijai bez adatas, tūskām un zilumiem, iekaisuma reakcijām, pilnīgi nesāpīga.
Ķermenim
līdz 45 min 116.00 €
65.00 €
Carboxytherapy
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Efektīva lokālu tauku uzkrājumu un celulīta novēršana, tūskas likvidēšana un silueta veidošana ar vienīgo Rīgā mūsdienīgu medicīnas ierīci C.D.T. evolution®, aprīkotu ar gāzes plūsmas ātruma, tās tīrības, spiediena un temperatūras kontroli, kas padara karboksiterapijas veikšanu absolūti drošu.

Ar speciālu aparātu un caur tievu adatu tauku uzkrājumu un/vai celulīta zonās zem ādas tiek ievadīta sterila medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauju lokālas asinsrites pastiprināšanos, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām. Ievadot zem spiediena gāzi zemādā, daļa fibrozo audu un taukaudu noārdās mehāniskā veidā un vienlaicīgi aktivizējas šūnu metabolisma procesi. Ogļskābā gāze izraisa asinsvadu paplašināšanos un aktivizē asinsriti zemādas šūnaudos, kas noved pie lipolīzes – tauku sašķelšanas procesa – pastiprināšanās, limfas nosprostošanās audos novēršanas un toksīnu izvadīšanas uzlabošanās. 

Rezultāts – zemādas taukšūnu noārdīšana, tūsku, sastrēguma parādību samazināšana, ādas elastības un tonusa atjaunošana.
no 15 min
-20% €
Shea Butter Mask J.F.LAZARTIGUE

Ne tikai sejas un ķermeņa ādai jāstaro un jāizskatās jauneklīgi svētkos!

Nedrīkst aizmirst par matiem! It īpaši ņemot vērā dažādu frizūru, kas sagaida korporatīvajos pasākumos, svinībās un eglītēs.., daudzumu. Tās taču ir lakas, matu krāsošana, ilgviļņi, iztaisnošana un daudz kas cits, kas negatīvi ietekmē matu veselību un izturību. 

Sarīkojiet saviem matiem nelielus svētkus! 

Procedūra dziļai sausu, bojātu un cietu matu atjaunošanai, barošanai un aizsardzībai uz Āfrikas šī koka riekstu sviesta bāzes. 
Jau pēc pirmā procedūras pat ļoti sausi, cieti un nepaklausīgi mati ir viegli izķemmējami, patīkami pēc taustes uz ilgu laiku un iegūst dabisku mirdzumu. 

Procedūra tiek veikta atsevišķi vai matu griešanas/veidošanas laikā. 

Procedūras laikā tiek pielietota tvaika iedarbība (ar stīmera palīdzību), tādejādi tiek nodrošināta dziļa iekļūšana un papildus mitrināšana.
Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt