Īpašie piedāvājumi

Decembris, 2015
MIRDZI ŠAJOS SVĒTKOS!
Sejai
Jaunums!
Jaunums!
75 min
GLITTERS & SPARKLES 2015 BERNARD CASSIERE Link
60.00 €
49.00 €
GLITTERS & SPARKLES 2015 BERNARD CASSIERE
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Šampanietis, pērles, dārgakmeņi... kādi vēl ingredienti nepieciešami grezniem, spožiem un elegantiem svētkiem?!

Tāpēc šajā ziemā uzdāviniet sev un saviem tuvajiem īstenu „dārgakmeņu” kopšanu uz Champagne šķirnes vīnogu – franču greznības simbola, rubīnu – leģendāro dārgakmeņu, kas piešķir enerģiju un spēku, ekstraktu un pērļu pulvera bāzes starojošai, jauneklīgākai ādai un relaksētam, lieliskam garastāvoklim!

Mirdziet un starojiet!

līdz 90 min 73.00 €
59.00 €
[C] Collagene Hyaluronique™ SOTHYS

Kā ātri un efektīvi, pie tam vēl ar labsajūtu atjaunināties tieši uz svētkiem?

Individuāla ādas diagnostika nosacītā novecošanas līmeņa noteikšanai, patentēta tūlītējas atjaunināšanas procedūra: izlīdzina un piepilda grumbas ar aktīvu serumu ar hialuronskābi, kas iedarbojas kā „fillers”, atjauno dermas elastību un blīvumu, restaurējot kolagēna un elastīna šķiedras, nodrošina efektīvs liftings un ādas barošana.

Tūlītējs un ilglaicīgs efekts!!
60 min 69.00 €
56.00 €
SkinGravity™ S.MAHLER

Svarīga katras sievietes investīcija – ieguldījums viņas skaistumā, veselībā un ārējā izskatā. Plastiskā ķirurģija – pēdējais variants, taču pastāv liels daudzums veidu, kā atlikt ķirurģisku iejaukšanos uz ilgu laiku! Franču profesionālais dermakosmētikas zīmols SIMONE MAHLER izstrādāja risinājumu sievietēm, kuras meklē novājinātas ādas problēmas autentisku un efektīvu risinājumu un vēlas „cīnīties” ar laiku - SKIN GRAVITY™!

Ekskluzīva jaunas paaudzes ingredientu kombinācija, lai uzlabotu ādas elastību un tvirtumu, cīnītos ar tās ļenganumu un nostiprinātu sejas ovālu. Šai augsti efektīvai procedūrai ir divas īpatnības: krio-ietīšana virs speciālas izlīdzinošas maskas uz melno ikru ekstrakta bāzes sejas ovāla skulpturēšanai un intensīva sejas muskuļu masāža ar speciālu aksesuāru SkinLift elastības un tonusa uzlabošanai.

Rezultāts – tūlītēja tonusa un veselīga starojuma piešķiršana sejas ādai, ilglaicīga liftinga efekta un ādas piesātināšanas sajūta jau pēc pirmās procedūras!
Ķermenim
no 15 min
- 20% €
Shea Butter Mask J.F.LAZARTIGUE
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Ne tikai sejas un ķermeņa ādai jāstaro un jāizskatās jauneklīgi svētkos!

Nedrīkst aizmirst par matiem! It īpaši ņemot vērā dažādu frizūru, kas sagaida korporatīvajos pasākumos, svinībās un eglītēs.., daudzumu. Tās taču ir lakas, matu krāsošana, ilgviļņi, iztaisnošana un daudz kas cits, kas negatīvi ietekmē matu veselību un izturību. 

Sarīkojiet saviem matiem nelielus svētkus! 

Procedūra dziļai sausu, bojātu un cietu matu atjaunošanai, barošanai un aizsardzībai uz Āfrikas šī koka riekstu sviesta bāzes. 
Jau pēc pirmā procedūras pat ļoti sausi, cieti un nepaklausīgi mati ir viegli izķemmējami, patīkami pēc taustes uz ilgu laiku un iegūst dabisku mirdzumu. 

Procedūra tiek veikta atsevišķi vai matu griešanas/veidošanas laikā. 

Procedūras laikā tiek pielietota tvaika iedarbība (ar stīmera palīdzību), tādejādi tiek nodrošināta dziļa iekļūšana un papildus mitrināšana.
85 min 68.00 €
61.00 €
Slimness Harmony SOTHYS
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Atradāt ideālo kleitu korporatīvajai ballītei, taču Jums nepatīk kā tā “sēž” dažās vietās? Vēlaties izskatīties satriecoši Jaungada eglītē? Ar efektīvo tauku uzkrājumu apjoma samazināšanas un figūras korekcijas procedūru tas būs iespējams tieši laikā uz svētkiem!

Pīlings, ietīšana un enerģiska anticelulīta masāža ar īstena tauku «likvidatora» uzklāšanu procedūras noslēgumā!

Celulīts nav spējīgs noturēties pretī!

105 min 70.00 €
61.00 €
CELLU-DELETE™
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Divkāršs trieciens celulītam!

Vēl nav pārliecības, ka Jūsu svētku tērps Jums ideāli derēs? Jūs mulsina Jūsu ķermeņa problēmzonas? Neraizējieties! Ar procedūru Cellu-Delete™ Jūs atbrīvosieties no visām šaubām vēl šajā gadā, jo tā ir supertehnoloģijas un kosmētisku inovāciju apvienojums cīņai ar tauku uzkrājumiem un celulītu, kā arī satriecošas figūras veidošanai!
Pirmā procedūras daļa - tehnoloģija Endermologie® ar LPG ® aparātu – pazīstamu un visā pasaulē atzītu taukšūnu „sašķelšanas”, celulīta novēršanas, ādas nostiprināšanas un figūras veidošanas metodi. Tikai 40 minūtes, bet ir jau redzams sajūtams rezultāts! Pēc tam – augsti efektīva procedūras manuālā daļa ķermeņa apjomu samazināšanai ar speciālu plastisku pastu, kas «iztukšo» taukšūnas, izvada lieko šķidrumu un toksīnus. Procedūras noslēgumā - speciāla seruma iestrādāšana celulīta novēršanai (atbilstoši veiktajai diagnostikai).

Abas daļas mijiedarbojoties pastiprina viena otras efektivitāti un rezultāta noturīgumu!

Speciālā kostīma priekš Endermologie® ar aparātu LPG® vērtība nav iekļauta cenā.
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Jūlijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)

Aprīlis, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
45 min.
50.00 €
42.50 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt