Īpašie piedāvājumi

Septembris, 2015
Ādas mitrināšana – tās jaunības un veselības avots!
Sejai

Ūdens - viena no svarīgākajām vielām pēc skābekļa, kas nepieciešama katra organisma pilnvērtīgai eksistencei, jo mūsu organisms sastāv no 60 % ūdens. 

Dienas laikā mūsu organisms funkcionējot izlieto un zaudē valgumu. Āda - pēc platības vislielākais orgāns, no kura virsmas notiek valguma iztvaikošana. Ja ūdens piegāde organismā ir nepietiekama, tad arī notiek tā dehidratācija, kas visredzamāk atspoguļojās uz ādas. 

Dehidratācija - pirmais solis uz priekšlaicīgu ādas novecošanu! Skaistuma Institūtā“Liorá” palīdzēs jūsu ādai būt maksimāli mitrinātai un skaistai, saglabājot vasarā iegūto iedegumu, kā arī aizsargās ādu no rudens laikapstākļu negatīvās ietekmes!!!

60 min 50.00 €
38.00 €
Sensitive SPA Care SOTHYS
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Apsārtums, savilkuma un dedzināšanas sajūta – cilvēku ar jutīgu ādu ikdienas realitāte, kas izraisa diskomfortu. Taču tādas „nepatikšanas” var piemeklēt arī cilvēkus ar jebkuru citu ādas tipu, it īpaši pēc karstas vasaras! Kardinālas laikapstākļu izmaiņas, negaidīta reakcija uz kādu produktu, apesto atvaļinājuma laikā vai jebkura cita ārējā agresija var izraisīt īslaicīgu ādas jutīgumu.

Pilnvērtīga procedūra ar ultra-maigas tekstūras hipoalerģiskiem produktiem bez aromāta, tie nodrošina ādu ar ingredientiem, kas aizsargā unpiešķir tai tūlītēju komfortu.

Pamatā irunikāls ingredients – termālais ūdens SPA™*: aizsargātu minerālo avotuūdens, kas regulē vairākus ādas fizioloģiskus mehānismus, palēnina saistaudu novecošanu, palīdz atjaunot ādas audus un veido aizsargājošu plēvīti uz tās virsmas. 

Nomierināta āda ar samazinātu jutīgumu un ilglaicīga komforta sajūta jau pēc pirmās procedūras! 

*Dabisks minerālais ūdens no MARIE-HENRIETTE avotu aizsargātās vides.
60 min 55.00 €
45.00 €
Hydra-nutrition concept Bamboo – Aloe-Vera Bernard Cassière

BERNARD CASSIÈRE apvieno labāko no dabas un tehnoloģijas bezprecedenta mitrinošā procedūrā!

Bambusa, alvejas un kaktusa ekstrakti kopā ar hialuronskābi un kolagēnu palielina ādas valguma līmeni. Savukārt saldo mandeļu, avokado eļļas un šī koka sviests intensīvi baro ādu. 

Procedūra sastāv no 6 etapiem, viens no tiem – inovācija kosmetoloģijas pasaulē: divkāršas mitrināšanas maska ar kolagēnu, hialuronskābi un biocelulozes šķiedrām, kas sniedz «otras ādas» efektu. 

+ 60 % mitrināšanas līmeņa jau pēc pirmās procedūras!
75 min 53.00 €
43.00 €
Hydra Radiance S.Mahler

«High-tech mitrināšana»

Ādas intensīvas mitrināšanas procedūra, kas apvieno sevī aparātu un manuālās tehnoloģijas. Ideāla procedūra pēc karstās vasaras, kad āda ir atūdeņota. 

Kosmētiskie preparāti, kas atšķiras ar paaugstinātu efektīvu ingredientu koncentrāciju, ultraskaņas pīlings, unikāla masāža un divu masku kombinācija - tas viss dziļai mitrināšanai un pilnvērtīgai ādas piesātināšanai, slāpju remdēšanai un neaizmirstamas komforta sajūtas piešķiršanai. 

Un DĀVANĀ unikāls papildinājums procedūrai - biocelulozes maska-plāksnīte acu zonai ar „otras ādas” efektu! Tūlītēji samazina grumbas, tumšos lokus un tūskas acu zonā! Āda kļūst tvirta un izlīdzināta, savukārt skatiens – starojošs.
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Jūlijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)
Jūnijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)

Marts, 2017

45 min.
47.00 €
39.90 €
50 min.
88.00 €
65.00 €
līdz 45 min.
88.00 €
65.00 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt