Īpašie piedāvājumi

Februāris, 2015
Spēku atjaunošana!
Sejai

Pēc piesātinātiem ziemas svētkiem pienāk brīdis, kad vienkārši gribas atslābināties, atjaunot spēkus, ādas un ķermeņa veselīgu stāvokli un vienkārši ne par ko nedomāt... Mēs piedāvājam Jums sākt šo 2015. gadu tieši ar relaksējošām, „iekšējās baterijas pārlādējošām” procedūrām!

60 min 54.00 €
39.00 €
Seasonal Care Sothys

Āda, tāpat kā daba, «dzīvo» saskaņā ar gadalaiku ritmu un atbilstoši to nomaiņai mainās arī tās vajadzības. Piesātināta ziemas „ēdienkarte” ar dabiskiem augļu ekstraktiem – vitaminizācija, barošana un mitrināšana ar vienlaicīgu aizsardzību no nelabvēlīgu sezonas faktoru ietekmes un priekšlaicīgas novecošanas novēršanu. Sāciet šo 2015.gadu ar debešķīgu baudījumu!

Maigs skrubis-maska, relaksējoša masāža un plastificējoša maska bagātinās ādu ar skābekli un vitamīniem, atjaunos pēc svētkiem un aizsargās no ziemas nelabvēlīgo laikapstākļu ietekmes rekordīsā laikā! Savukārt ārstnieciskie aveņu un līčijas ekstrakti sniegs komforta un relaksācijas sajūtu!

Efektīva enerģijas, starojuma un veselīga tonusa atjaunošana visiem ādas tipiem.

Līčijas ekstrakts stimulē kolagēna sintēzi audos, bet aveņu ekstrakts satur aktīvus dabiskus antioksidantus un piešķir ādai gludumu un elastību, stimulē vielmaiņu, atjauno un tonizē, izlīdzina ādu, nodrošina optimālu mitrināšanas līmeni.

līdz 50 min 88.00 €
70.00 €
PERFECTION BY MICHELANGELO
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Jūs vēlaties izskatīties jaunāki, atbrīvoties no ļenganas vaigu un zoda ādas, izlīdzināt grumbas un piešķirt ādai tvirtumu? Un tas viss – bez ķirurģiskas iejaukšanās? Itāļu kompānijas DEKA aparāts - "Estētiskās medicīnas MIKELANDŽELO" spēj gluži kā renesanses laikmeta skulptors izveidot Jums ideālu sejas formu!

Bezprecedenta pēc sava atjauninoša efekta procedūru komplekss nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu.

Procedūras gaita tiek sastādīta individuāli. Sistēma Mikelandželo ar daudzfunkcionālu lāzera platformu apvieno sevī dažādas unikālas manipulas un secīgu enerģijas avotu (diožu lāzers, radiofrekvenču viļņi) izmantošanu. Pieredzējušās speciālista rokās šis “instruments” kā īstens skulptora kalts radīs ideālu sejas formu, kā arī novērsīs tūskas, piešķirs sejas, kakla un dekoltē ādai tonusu, elastību un tvirtumu.

Šādai skulpturēšanas procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts minimāls kurss no 6 procedūrām 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un pieaug ģeometriskā progresijā.

Ķermenim
30 min 27.00 €
21.00 €
Hydro Massage

Ūdens – īsts vitāli nepieciešams elements un enerģijas un veselības avots. Sāļajā ūdenī, it īpaši, ja tas ir Nāves jūras sāls, ir milzum daudz vērtīgu vitamīnu, mikroelementu un minerālu!

Šajā ziemā mēs piedāvājam ārstnieciski-atveseļojošu manuālu zemūdens masāžu tonizējošai un stimulējošai iedarbībai uz audiem, muskuļiem, locītavām un iekšējiem orgāniem. DĀVANĀ ūdens bagātināšana ar jūras sāli procedūras laikā ādas papildus eksfoliācijai, maiguma piešķiršanai, stresa un sasprindzinājuma mazināšanai, notievēšanai un figūras modelēšanai! 

Procedūra ideāla tiem, kuri atgriezušies no kūrorta un vēlas saglabāt svaigu, dabisku un veselīgu iedeguma toni, bet it īpaši tā tiek rekomendēta pilnvērtīgai spēku atjaunošanai tiem, kuri neaizbrauca atpūsties, bet pavadīja svētkus steigā un rosībā!
70 min 65.00 €
53.00 €
Hanakasumi

Unikāls, senu pirts tradīciju iedvesmots rituāls japāņu stilā, kas valdzina ar savu smalko aromātu un iegremdē bezrūpības dūmakā.

Visa ķermeņa divkāršs - mehānisks un enzīmu - rīsu pūdera pīlings ar ziedošas sakuras ekstraktu, speciāla pēdu masāža uz akupunktūras pamata un relaksējoša ķermeņa masāža ar sasildītu šī koka sviestu.

Tūkstošgadīgas vēstures bagātināts rituāls piesātinās un atjaunos ne tikai ķermeņa ādu, bet arī garu, kā arī izmainīs Jūsu pasaules izpratni!

Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt