Īpašie piedāvājumi

Novembris, 2014
Jaunība Jums piestāv!
Sejai

Pēc ādas intensīva pīlinga un attīrīšanas kursa veikšanas oktobrī, pienācis laiks tās atjaunošanai un citu ādas defektu novēršanai! Novembrī Skaistuma Institūts “Liorá” piedāvā inovatīvas metodes no vadošiem pasaules zīmoliem ādas atjaunināšanai, skulpturēšanai, tonusa stiprināšanai, kas ne tikai piesātinātas ar vērtīgiem aktīviem ingredientiem un jaunākās paaudzes izstrādnēm, bet tām arī piemīt relaksējošas īpašības!

līdz 60 min 300.00 €
200.00 €
Hi-tech Cosmetology
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Fotoatjaunošana – viena no visefektīvākajām aparātu iedarbības uz ādu metodēm, kas ļauj, neizmantojot injekciju metodes un plastisko ķirurģiju, dažos seansos novērst dažādus defektus.

IPL atjaunināšanas ārstnieciskā tehnoloģijā tiek izmantoti intensīvi pulsējoši gaismas avoti – Intense Pulsed Light (IPL), kas, iedarbojoties uz ādu, novērš dažādu stadiju kuperozes pazīmes, smalkas grumbiņas un pigmentācijas plankumus, sašaurina poras un uzlabo kopējo ādas stāvokli: veic sejas ovāla liftingu, paaugstina ādas elastību.
Fotoatjaunošanas procedūra ir neinvazīva, augsti efektīva, ar īsu rehabilitācijas periodu un nelielu skaitu blakusefektu.
Tā ļaus „atlikt” sejas ķirurģiskas korekcijas nepieciešamību!

Novembris – ideāls laiks šai procedūrai, jo Jūs pagūsiet novērst defektus un iegūt svaigu, gludu un jauneklīgu ādu ar vienmērīgu toni jau uz svētkiem! Mūsu profesionāļi ārsti-kosmetologi kopā ar itāļu kompānijas DEKA aparāta PhotosilkPlus tehnoloģijām piedāvā veikt sejas ādas fotoatjaunošanas kursu no 2 procedūrām ar 3 nedēļu intervālu par īpašu cenu!

Sagatavošanās: 2 – 3 nedēļas pirms procedūras netiek rekomendēts sauļoties un/vai lietot paštonējošu līdzekli; dažas dienas pirms – apturēt antibiotiku lietošanu, izvairīties no aspirīna un ibuprofēna lietošanas; bet pēc procedūras obligāti lietot saules aizsargājošo krēmu ilglaicīgai rezultāta saglabāšanai.
līdz 90 min 73.00 €
59.00 €
[C] Collagene Hyaluronique™ SOTHYS

Jūsu ādai ne vienmēr ir tāds pats vecums kā Jums!

I ndividuāla ādas diagnostika nosacītā novecošanas līmeņa noteikšanai, patentēta tūlītējas atjaunināšanas procedūra: izlīdzina un piepilda grumbas, atjauno dermas elastību un blīvumu, efektīvs liftings un ādas barošana.

Tūlītējs un ilglaicīgs efekts!
Jaunums!
Jaunums!
60 min
65.00 €
SkinGravity™ S.MAHLER
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Svarīga katras sievietes investīcija – ieguldījums viņas skaistumā, veselībā un ārējā izskatā. Plastiskā ķirurģija – pēdējais variants, taču pastāv liels daudzums veidu, kā atlikt ķirurģisku iejaukšanos uz ilgu laiku! Franču profesionālais dermakosmētikas zīmols SIMONE MAHLER izstrādāja risinājumu sievietēm, kuras meklē novājinātas ādas problēmas autentisku un efektīvu risinājumu un vēlas „cīnīties” ar laiku - SKIN GRAVITY™!

Ekskluzīva jaunas paaudzes ingredientu kombinācija, lai uzlabotu ādas elastību un tvirtumu, cīnītos ar tās ļenganumu un nostiprinātu sejas ovālu. Šai augsti efektīvai procedūrai ir divas īpatnības: krio-ietīšana virs speciālas izlīdzinošas maskas uz melno ikru ekstrakta bāzes sejas ovāla skulpturēšanai un intensīva sejas muskuļu masāža ar speciālu aksesuāru SkinLift elastības un tonusa uzlabošanai.

Rezultāts – tūlītēja tonusa un veselīga starojuma piešķiršana sejas ādai, ilglaicīga liftinga efekta un ādas piesātināšanas sajūta jau pēc pirmās procedūras!
Ķermenim
Jaunums!
Jaunums!
no 60 min 56.00 €
49.00 €
Tribal orient
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Nefertiti, Kleopatra, karaliene Šeba... vārdi, kas asociējas ar Austrumu skaistuma karalienēm... Ādas skaistuma un jaunības saglabāšana vienmēr ir bijusi svarīgs ikdienas rituāls. Franču profesionālā zīmola Bernard Cassière jauns rituāls TRIBAL ORIENT «Tūkstots un viena nakts» ielūdz Jūs ceļojumā uz tālajiem Austrumiem, atklājot senatnes valdnieču skaistuma noslēpumus un mīklas.

Austrumu rituāls sākas ar ādas attīrīšanu un eksfoliāciju ar «melnām ziepēm» ar eikalipta ekstraktu un Kessa cimdu. Pēc tam sekojoša ietīšana uz detoksicējošas māla Rhassoul bāzes atklās ādas dabisko skaistumu, bet noslēdzošā masāža ar argāna eļļu* pastiprinās rāmuma un relaksācijas sajūtu, radot lielisku pašsajūtu!

Īstens ceļojums uz labsajūtas un atpūtas pasauli dabiskam ķermeņa ādas skaistumam!

Procedūra ideāla kā sievietēm, tā arī vīriešiem, pakļautiem stresam un nogurumam, ar jebkuru ādas tipu, izņemot reaktīvu. Īpaši piemērota sausai, nobriedušai ādai. Nenoņem iedegumu.

Pilnvērtīgs attīrīšanas rituāls, kurā gūto baudījumu var pastiprināt, procedūru veicot Hammam pirtī. Tvaika pirts siltums palielinās Jūsu baudījumu no procedūras. Tikai novembrī īpašs piedāvājums arī procedūrai Hammam pirtī 70 € (80 € vietā)!

*Holistiskas izcelsmes
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Jūlijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)
Jūnijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)

Marts, 2017

45 min.
47.00 €
39.90 €
50 min.
88.00 €
65.00 €
līdz 45 min.
88.00 €
65.00 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt