Īpašie piedāvājumi

Septembris, 2014
Ādas mitrināšana – tās jaunības un veselības avots!
Sejai

Ūdens - viena no svarīgākajām vielām pēc skābekļa, kas nepieciešama katram organismam pilnvērtīgai eksistencei, jo mūsu organisms sastāv no 60 % ūdens. Dienas laikā mūsu organisms funkcionējot zaudē valgumu. Āda - pēc platības vislielākais orgāns, no kura virsmas notiek valguma iztvaikošana. Ja ūdens piegāde organismā ir nepietiekama, tad notiek tā dehidratācija. Visredzamāk tas izpaužas uz ādas stāvokli. Bet dehidratācija - pirmais solis uz priekšlaicīgu ādas novecošanu! Skaistuma Institūts “Liorá” palīdzēs jūsu ādai palikt maksimāli mitrinātai un skaistai, saglabājot vasarā iegūto iedegumu, kā arī aizsargās ādu no rudens laikapstākļu negatīvās ietekmes !!

85 min 70.00 €
55.00 €
Hydradvance™ Sothys
Skaistuma institūts Liora iesaka!

ĢENerējoša intensīvas mitrināšanas programma. Atklājiet sev absolūtu, tūlītēju un ilglaicīgu ādas mitrināšanu.

Procedūra tūlītēji aktivizē ādas šūnas un atjauno ādas dabisko mitrināšanas spēju, stimulējot šūnas hidratācijas mehānismu, un “apmāca” ādu noturēt valgumu. Āda tūlītēji piesātinās ar valgumu, izlīdzinot smalkās grumbiņas, bet pateicoties gēlveida maskai, kas satur dabisku cieti, glikozi un tūlītējas mitrināšanas kompleksu, sniedz atjauninošu efektu ar liftingu un sejas ovāla nostiprināšanu.

Universāla jebkura sejas ādas tipa kopšana, jebkuram vecumam, kā sievietēm, tā arī vīriešiem un jebkurā gadalaikā.
75 min 53.00 €
43.00 €
HydraRadiance S.Mahler

«High-tech mitrināšana»!

Ādas intensīvas mitrināšanas procedūra, kas apvieno sevī aparātu un manuālās tehnoloģijas. Ideāla procedūra pēc karstās vasaras, kad āda ir atūdeņota. Kosmētiskie preparāti, kas atšķiras ar paaugstinātu efektīvu ingredientu koncentrāciju, ultraskaņas pīlings, unikāla masāža un divu masku kombinācija - tas viss dziļai mitrināšanai un pilnvērtīgai ādas piesātināšanai, slāpju remdēšanai un neaizmirstamas komforta sajūtas piešķiršanai.

Un DĀVANĀ unikāls papildinājums procedūrai - biocelulozes maska-plāksnīte acu zonai ar „otras ādas” efektu! Tūlītēji samazina grumbas, tumšos lokus un tūskas acu zonā! Āda kļūst tvirta un izlīdzināta, savukārt skatiens – starojošs.
60 min 55.00 €
45.00 €
Hydra-nutrition concept Bamboo – Aloe-Vera Bernard Cassière

BERNARD CASSIÈRE apvieno labāko no dabas un tehnoloģijas bezprecedenta mitrinošai procedūrai!

Bambusa, alvejas un kaktusa ekstrakti kopā ar hialuronskābi un kolagēnu palielina ādas valguma līmeni. Savukārt saldo mandeļu, avokado eļļas un šī koka sviests intensīvi baro ādu. Procedūra sastāv no 6 etapiem, viens no tiem – inovācija kosmetoloģijas pasaulē: divkāršas mitrināšanas maska ar kolagēnu, hialuronskābi un biocelulozes šķiedrām, kas sniedz «otras ādas» efektu. + 60 % mitrināšanas līmeņa jau pēc pirmās procedūras!
līdz 120 min
PERMANENT MAKE-UP

Celties no rītiem un raizēties par grimu? Ieekonomēt laiku, lai sagatavotos iziešanai no mājas? Tajā jums palīdzēs droša un noturīga mikropigmentācijas vai permanentā grima procedūra!

Tikai šomēnes – unikāls piedāvājums no mūsu permanentā grima speciālistiem! Jebkura mikropigmentācijas procedūra lūpu kontūru, uzacu un/vai plakstiņu korekcijai, akcentēšanai, asimetrijas izlabošanai un/vai harmonijas piešķiršanai – PAR 10% LĒTĀK!
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Jūlijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)

Aprīlis, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
45 min.
50.00 €
42.50 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt