Īpašie piedāvājumi

Maijs, 2014
«Inovatīvas tehnoloģijas, atbildīgas par Jūsu skaistumu !»
Sejai

„Rīts bija kluss, tumsas apņemtā pilsēta mierīgi dusēja. Gaisā strāvoja vasaras elpa, vējš bija glāsmaini maigs un zemes dvaša mierīga, silta un rāma. Tik vien bija kā jāpieceļas un jāizliecas ārā pa logu, lai īsti izjustu, ka ar šo brīdi patiešām sākas brīve un dzīve, ka pienācis pirmais vasaras rīts.”(c) Rejs Bredberijs „Pieneņu vīns”

40 min 34.01 €
27.00 €
LiftMassage®

Jau sen vairs nav noslēpums, ka aparāts Lift6® ir atzīts visā pasaulē un šī tehnoloģija – pirmā un vienīgā metode, kas palielina dabisko kolagēna sintēzi par 80 %!

Šī ir trīsdimensiju iedarbība uz sejas ādas audiem pēc speciāli izstrādātas programmas ādas tonusa atjaunošanai un sejas ovāla izteiksmīgu kontūru veidošanai.

Liftinga efektam, tūskas novēršanai un grumbu izlīdzināšanai procedūras laikā tiek akcentētas tādas zonas kā acis, lūpas un zods.

Netraucē iedeguma iegūšanai, nav kontrindikāciju, piemērots visiem ādas tipiem un jebkurā vecumā! Īsa procedūra ar ilgstošu rezultātu!

Papildus procedūrai tiek piedāvāts Sothys serums, maska vai plastificējoša maska.
75 min 45.50 €
39.00 €
Bilberry IT

Īstena dāvana jutīgai un kuperozai ādai.

Procedūrā tiek pielietoti produkti uz melleņu ekstrakta bāzes, kas jau kopš seniem laikiem ir pazīstams ar savām ārstnieciskām īpašībām.

Procedūras galvenais etaps – plastificējoša melleņu maska. Tai piemīt redzams liftinga un nomierinošs efekts, tā uzlabo jutīgas un kuperozas ādas stāvokli.
Procedūra derēs arī sejas ādai ar saules radītiem bojājumiem.
Ķermenim
105 min 70.01 €
59.00 €
CELLU-DELETE™
Skaistuma institūts Liora iesaka!
Divkāršs trieciens celulītam! Jums ir šaubas, ka ir vērts no skapja vilkt ārā peldkostīmu? Jūs mulsina Jūsu ķermeņa problēmzonas? Neraizējieties! Ar procedūru Cellu-Delete™ Jūs atbrīvosieties no visām šaubām tieši uz pludmales sezonas sākumu, jo tā ir supertehnoloģijas un kosmētisku inovāciju apvienojums cīņai ar tauku uzkrājumiem un celulītu, kā arī satriecošas figūras veidošanai!
Pēc ķermeņa stāvokļa individuālas diagnostikas tiek veikta procedūras pirmā daļa – tehnoloģija Endermologie® ar LPG ® aparātu – pazīstamu un visā pasaulē atzītu taukšūnu „sašķelšanas”, celulīta novēršanas, ādas nostiprināšanas un figūras veidošanas metodi. Tikai 40 minūtes, bet rezultāts jau ir redzams un sajūtams!

Tad seko otrā daļa – augsti efektīva procedūras manuālā daļa ķermeņa apjomu samazināšanai ar speciālu plastisku pastu, kas «iztukšo» taukšūnas, izvada lieko šķidrumu un toksīnus. Procedūras noslēgumā - speciāla seruma iestrādāšana celulīta novēršanai (atbilstoši veiktajai diagnostikai).

Abas daļas mijiedarbojoties pastiprina viena otras efektivitāti un rezultāta noturīgumu!

Speciālā kostīma priekš Endermologie® ar aparātu LPG® vērtība nav iekļauta cenā.
Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt