Īpašie piedāvājumi

Oktobris, 2014
Atvasaras pieskariens
Sejai
Vasaras laikā saules, vēja, sāļā ūdens iedarbībā āda varēja kļūt daudz raupjāka, sausāka, nelīdzenāka, grumbuļaināka, zaudēt elastību. Arī parādās vairums ādas bojājumu (grumbas, pigmentācija, asinsvadu „zvaigznītes”...), izraisītu UV staru negatīvas iedarbības rezultātā. Bet tas viss lieliski padodas novēršanai un korekcijai ar profesionālu pīlingu rudens periodā.
60 min 54.00 €
44.00 €
 Resurfacting Peeling Care Sothys Kosmeceitiska ādas atjaunošanas programmas uz ķīmiskā pīlinga un mikrodermabrāzijas pamata.

Attīrīšana ar eksfoliējošu pastu; dziļa, bet saudzīga attīrīšana ar izlīdzinošu pīlingu ar glikolskābi un salicilskābi; kūstošas tekstūras balzāms ar kosmeceitisku kompleksu H2CR® un ziedu-citrusu aromātu ādas atjaunošanai; skābekļa maska optimālam komfortam un mitrināšanai; bet nobeigumā – barojošs eliksīrs!

Procedūras rezultātā ievērojami uzlabosies sejas krāsa, āda attīrīsies, kļūs maiga un elastīga, redzami uzlabosies porainas ādas tekstūra.
60 min 54.00 €
44.00 €
Pomegranate & AHA Superfruits Radiance care Bernard Cassière
Skaistuma institūts Liora iesaka!
Profesionāla atjauninoša mikrodermabrāzijas procedūra* uz melleņu, granātābolu un upeņu augļskābju pamata.

Procedūra ietver sevī mikrodermabrāzijas masku ar dzērveņu eļļu mehāniskai eksfoliācijai, АНА pīlingu ar superaugļu skābju un granātābola ziedu ekstrakta kompleksu, nomierinošu masku ar sarkanajām ogām un noslēgumā Radiance fluīda vai Retinol Radiance krēma uzklāšana ādas aizsardzībai no ārējās vides iedarbības un ilglaicīgai efektīvai atjauninošai iedarbībai.

Procedūras rezultāts ir maiga, gluda āda ar izlīdzinātu reljefu, skaistu vienmērīgu toni un veselīgu starojumu.
75 min 81.00 €
65.00 €
Expert Duo Microdermabrasion+ S.Mahler Aparātpīlinga un manuālās trīskāršās dermabrāzijas kombinācija ar ādas mitrināšanu, pielietojot ultraskaņu, visiem ādas tipiem ar noguruma un priekšlaicīgas novecošanas pazīmēm.

Galvenais procedūras etaps – dermabrāzija: manuālā mehāniskā un ķīmiskā pīlinga apvienojums ar ultraskaņas pīlingu ar aparātu ACTILIFT, dziļa mitrināšana, plastificējoša maska.

Ādas atjaunošanas procedūra, pielietojot aparāt un manuālās tehnikas, - ideāls sākums atjauninošo un mitrinošo procedūru kursam!
Ķermenim
40 min 43.00 €
33.00 €
Detox Body Wrap Sothys
Skaistuma institūts Liora iesaka!
Ar aukstā laika atnākšanu rodas divi jautājumi: ko apēst un kā notievēt ? Un atkal diētas, notievēšanas procedūras, sporta zāle...

Taču pirms ķerties klāt efektīvu procedūru kursam notievēšanai un figūras korekcijai, ir jāveic ādas detoksikācija.
Jaunā procedūra ne tikai pilnvērtīgi attīra ādu, izlīdzina mikroreljefu, aktivizē asinsriti, bet arī efektīvi izvada toksīnus. Procedūra sastāv no pīlinga un ietīšanas, kas ne tikai attīra, bet arī veicina taukšūnu “iztukšošanos”. Savukārt pēdu masāža, kas tiek veikta ietīšanas laikā, palīdz līdzsvarot visa organisma darbību.

Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt