Īpašie piedāvājumi

Jūnijs, 2013
IDEĀLA SEJA, ĶERMENIS UN GARASTĀVOKLIS
Sejai
50 min 0.00 €
71.14 €
PERFECTION BY MICHELANGELO
Skaistuma institūts Liora iesaka!
Vai Jūs vēlaties izskatīties jaunāki, atbrīvoties no ļenganas ādas vaigu un zoda zonā, izlīdzināt grumbas un ādai piešķirt jaunības tvirtumu? Un tas viss – bez ķirurģiskas iejaukšanās ?
Itāļu kompānijas DEKA aparāts - "estētiskās medicīnas MIKELANDŽELO"- spēj gluži renesanses laikmeta skulptors veidot Jums ideālu sejas formu!

VIENĪGAIS BALTIJAS VALSTĪS procedūru komplekss ar savu bezprecedenta atjauninošu efektu nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu.

Procedūras gaita tiek sastādīta individuāli. Sistēma «Mikelandželo» ar daudzfunkcionālu lāzera platformu apvieno sevī dažādas unikālas manipulas un secīgu enerģijas avotu (diožu lāzers, radiofrekvenču viļņi) izmantošanu. Pieredzējušās speciālista rokās šis “instruments” kā īstens skulptora kalts radīs ideālu sejas formu, kā arī novērsīs tūskas, piešķirs sejas, kakla un dekoltē ādai tonusu, elastību un tvirtumu.

Hialuronskābes pielietojums kosmetoloģijā ir viens no galveniem virzieniem bezoperāciju liftinga un ādas atjaunināšanas jomā - tas ir dabīgs, ādai „radniecīgs” komponents, kas padara ādu tvirtu un mitrinātu. Hialuronskābe aktīvi piedalās kolagēna un elastīna sintēzes stimulācijā, aktivizē ādas atjaunošanās procesus.

Visu jūniju PAPILDUS hialuronskābes (0.5 %) bezinjekciju ievadīšana procedūras laikā papildus ādas mitrināšanai un atjaunināšanai DĀVANĀ!

Šādai skulpturēšanas procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un pieaug ģeometriskā progresijā.

60 min 0.00 €
41.26 €
SEASONAL CARE  SOTHYS Pavasarī ādai parādās noguruma pazīmes pēc ziemas perioda: tā „piepildīta” ar toksīniem, zaudē spēju efektīvi reģenerēties. Blāvai un novājinātai ādai ir nepieciešama imūnsistēmas atjaunošana, lai veselīga un skaista sagaidītu vasaru.

Visu jūniju jaunā procedūra uz hronobioloģiskas kopšanas pamata ar sulīgām persika un aprikozes notīm bagātinās ādu ar skābekli un vitamīniem rekordīsā laikā, sniedzot tai veselīgu starojumu un svaigumu! Bet, ja Jūsu āda ir tik ļoti „izžuvusi” ziemas laikā, ka tai ir nepieciešama papildus piesātināšana ar minerāliem, tad pamēģiniet Sezonas procedūru ar garšīgām, mūsu reģionam tuvām ābola un kazeņu notīm.

Ķermenim
30 min 0.00 €
19.92 €
Hydromassage
Skaistuma institūts Liora iesaka!
Ūdens – īsts vitāli nepieciešams elements un veselības avots. Ja tas ir bagātināts ar mikroelementiem, vērtīgiem vitamīniem un, it īpaši, ar Nāves jūras sāli, tad tas kļūst par enerģijas un labsajūtas avotu!

Jūnijā piedāvājam ārstnieciski-atveseļojošu manuālu zemūdens masāžu tonizējošai un stimulējošai iedarbībai uz audiem, muskuļiem, locītavām un iekšējiem orgāniem.
DĀVANĀ ūdens bagātināšana ar jūras sāli procedūras laikā priekš papildus ādas eksfoliācijas, maiguma piešķiršanas, stresa un sasprindzinājuma mazināšanas, notievēšanas un figūras modelēšanas!

Procedūra ideāla arī tiem, kuri plāno sauļoties vai lietot pašiedeguma līdzekli dabiska, zeltaina un veselīga iedeguma toņa piešķiršanai ādai.

Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt