Īpašie piedāvājumi

Novembris, 2012
Ideāla seja, ķermenis un garastāvoklis
Sejai
50 min 0.00 €
78.26 €
PERFECTION BY MICHELANGELO
Skaistuma institūts Liora iesaka!
Vai Jūs vēlaties izskatīties jaunāki, atbrīvoties no ļenganas ādas vaigu un zoda zonā, izlīdzināt grumbas un ādai piešķirt jaunības tvirtumu? Un tas viss – bez ķirurģiskas iejaukšanās?
Itāļu kompānijas DEKA aparāts - "estētiskās medicīnas MIKELANDŽELO"- spēj gluži renesanses laikmeta skulptors veidot Jums ideālu sejas formu!

VIENĪGAIS BALTIJAS VALSTĪS procedūru komplekss ar savu bezprecedenta atjauninošu efektu nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu. Procedūras gaita tiek sastādīta individuāli. Sistēma «Mikelandželo»,ar daudzfunkcionālu lāzera platformu apvieno sevī dažādas unikālas manipulas un secīgu enerģijas avotu (diožu lāzers, radiofrekvenču viļņi) izmantošanu.
Pieredzējušās speciālista rokās šis “instruments” kā īstens skulptora kalts radīs ideālu sejas formu, kā arī novērsīs tūskas, piešķirs sejas, kakla un dekoltē ādai tonusu, elastību un tvirtumu.

Šādai skulpturēšanas procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un pieaug ģeometriskā progresijā.

Ķermenim
Jaunums!
Jaunums!
60 min 0.00 €
27.03 €
CLASSICAL MASSAGE
Skaistuma institūts Liora iesaka!
Klasiskā masāža – vecākā ārstniecības metode, kas jau vairāk kā 4000 gadus tiek izmantota labvēlīgai iedarbībai uz cilvēka fizisko un psihisko stāvokli.

Profesionālas klasiskās masāžas procedūra, ko veic mūsu jaunā speciāliste Marija Buevich, mazinās muskuļu sasprindzinājumu, sāpes un nogurumu muskuļos, samazinās hronisku sāpju intensitāti, palielinās muskuļu elastību un ādas tvirtumu, palīdzēs atslābināties, kā arī tikt galā ar stresu un depresiju, nomierinās nervus, uzlabos miegu, uzlādēs ar enerģiju un tonusu uz ilgu laiku.

40 min 0.00 €
34.15 €
DETOX BODY WRAP     Ar aukstā laika atnākšanu rodas divi jautājumi: ko apēst un kā notievēt ? Un atkal diētas, notievēšanas procedūras, sporta zāle...

Taču pirms ķerties klāt efektīvu procedūru kursam notievēšanai un figūras korekcijai, ir jāveic ādas detoksikācija.
Jaunā procedūra ne tikai pilnvērtīgi attīra ādu, izlīdzina mikroreljefu, aktivizē asinsriti, bet arī efektīvi izvada toksīnus. Procedūra sastāv no pīlinga un ietīšanas, kas ne tikai attīra, bet arī veicina taukšūnu “iztukšošanos”. Savukārt pēdu masāža, kas tiek veikta ietīšanas laikā, palīdz līdzsvarot visa organisma darbību.

Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt