Īpašie piedāvājumi

Marts, 2012
Atplauksim pavasarī!
Sejai
Biorevitalisation + Fractional Photothermolysis
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Laiks dāvā mums iekšējo skaistumu, brieduma burvību, pieredzi un gudrību, taču tas nenāk par labu ādai. Pateicoties frakcionētās fototermolīzes metodei, ko īsteno ar unikālo SmartXide DOT lāzeri, beidzot iespējams „izdzēst” laika ritējuma atstātās pēdas.

Pati iedarbīgākā atjaunināšanas metode bez ķirurģiskās iejaukšanās – frakcionētā fototermolīze novecojošas ādas atjaunināšanai jebkurā zonā – uz sejas, kakla, dekoltē zonas un rokām; sejas ovāla remodelēšanai; sīku un dziļu grumbu izlīdzināšanai; pigmentācijas plankumu novēršanai; ķirurģisku un akne izraisītu rētu izlīdzināšanai.
Ātri, nesāpīgi, bez darba ritma pārtraukšanas, droši un galvenais - reāla un ilglaicīga atjaunināšana.

Martā, iegādājoties frakcionētās fototermolīzes procedūru konkrētai sejas zonai, Jūs DĀVANĀ saņemsiet unikālu iespēju – attiecīgas zonas biorevitalizācijas procedūru ādas nodrošināšanai ar nepieciešamajiem komponentiem un frakcionētās fototermolīzes iedarbības pastiprināšanai!

Biorevitalizācijas procedūra tiek veikta PIRMS frakcionētās fototermolīzes procedūras.
60 min 0.00 €
41.26 €
SEASONAL CARE SOTHYS

Ziemā mūsu āda cieš no aukstuma, vēja un temperatūras svārstībām un tai nepieciešama īpaša šim gadalaikam piemērota kopšana.

Lakricas, piparmētras un kakao pupiņu ekstrakti šajā profesionālajā procedūrā gardēžiem ļaus Jums iegremdēties svaiguma un labsajūtas pasaulē, savukārt ādu padarīs gludu, piešķirs tai tonusu, enerģiju, komfortu un starojumu. Un pats galvenais – dāvanā maiga kūstoša emulsija Mint Gourmand Fluid, bagātināta ar vitamīniem sejas ādas sezonas kopšanas turpināšanai mājas apstākļos!
Ķermenim
Jaunums!
Jaunums!
85 min 0.00 €
55.49 €
SLIMNESS HARMONY SOTHYS
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Atcerieties tos džinsus, kuros Jūs jau otro gadu sapņojat „ielīst” ? Ar jauno efektīvo tauku uzkrājumu samazināšanas un figūras korekcijas procedūru tas būs iespējams jau pēc mēneša!

Procedūras unikalitāte ir tajā, ka ingredienti tiek piemeklēti pēc detalizētas diagnostikas atkarībā no Jūsu individuālā ķermeņa stāvokļa!
Pīlings, ietīšana un enerģiska anticelulīta masāža ar īstena tauku «likvidatora» uzklāšanu procedūras noslēgumā martā par iepazīšanās cenu !

Nepalaidiet garām, jo tagad īstais laiks sākt sagatavot ķermeni pludmales sezonai! Celulīts nav spējīgs noturēties pret !
Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt