Īpašie piedāvājumi

Janvāris, 2011
Negaidīts atvaļinājums
Sejai
Jaunums!
Jaunums!
75 min
Blue Lagoon SOTHYS Link
0.00 €
41.26 €
Blue Lagoon SOTHYS Brīnišķīga liftinga procedūra ādas tvirtuma un elastības atjaunošanai. Procedūrā tiek pielietoti produkti uz minerālā ūdens no termālā SPA avota bāzes. Skrubis ar smalkākajām kvarca daļiņām, ābolskābi un cigoriņa polisaharīdiem lieliski attīrīs ādu no atmirušajām šūnām, izlīdzinās ādas raupjumus un nelīdzenumus. Pēc relaksējošās masāžas ar speciālo krēmu ar karitē un avokado eļļām, plastificējošās liftinga maskas un apsmidzināšanas ar dižskābārža pumpuru ekstraktu saturošu termālo ūdeni, āda iegūst jauneklīgu tonusu un elastību. Procedūra noslēdzas ar izteikta liftinga efekta seruma uzklāšanu, kas palīdzēs noturēt valgumu un izlīdzinās ādas virsējo slāni.

Šī īstenā SPA procedūra palīdzēs Jums iegūt minerālūdens avota spēku un nodrošinās ādai tvirtumu, maigumu un apburošu starojumu ! Atpūtieties „Zilajā Lagūnā”!

90 min 0.00 €
42.54 €
Bernard Cassière TRIBAL IT
Skaistuma institūts Liora iesaka!
Neplānots ceļojums etniskā stilā pa Piecu Kontinentu eksotiskām zemēm! Ādas sagatavošana atbilstoši ar senajām Marokas tradīcijām, pīlings ar maisiņiem pēc japāņu tehnikas, atjaunojošā maska pēc Austrālijas receptes, ādas aizsardzībai ar maģisku balzāmu no Mozambikas ... Procedūra noris pasaules cilšu etniskās mūzikas ritmos apvienojumā ar burvīgiem aromātiem !

Pilnīgi neaizmirstams ceļojums pa visu pasauli – no Amazones džungļiem līdz Āfrikas savvanām, - un izbaudiet seno skaistuma recepšu labsajūtu un noslēpumainību!

Ķermenim
60 min
MARINE VACATION Link
0.00 €
29.88 €
MARINE VACATION Atpūta pie jūras ! Zemūdens virpuļplūsmu masāžas procedūra ar jūras sāli un ēteriskajām eļļām ar sekojošu ķermeņa ietīšanu pielietojot siltus jūras dubļus atbrīvos Jūs no pārmērīga stresa, izvadīs toksīnus, ādai piešķirs tonusu, atjaunos tās tekstūru, veiks atveseļojošu iedarbību un bagātinās organismu ar minerāliem un vitamīniem. Procedūra atgādinās atpūtu pie siltās jūras Šarm El Šeihā, Eilatā vai Antālijā !

Ietīšanas procedūra Marine Wave un hidromasāžas procedūra Marine Bath DĀVANĀ – negaidītas brīvdienas un lielisks Jaunā gada sākums!

Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt