Īpašie piedāvājumi

Aprīlis, 2017
Pavasara karaliene
Sejai

Gatavojamies vasarai!

Tāpat kā sniegpulkstenīši aprīlī, tā arī ādas nepilnības parādās un kļūst redzamas, kā arī ziemas laikā uzkrājušies tauku uzkrājumi jau nedod mieru...

Nevajag satraukties! Mēs piedāvājam jums tehnoloģijas un visaktuālākos aktīvos ingredientus atjaunināšanai, veselīga starojuma atjaunošanai, nevēlamo ādas nepilnību novēršanai, kā arī cīņai ar celulītu un figūras korekcijai un vienkārši lieliskam pavasarīgam garastāvoklim!

Sauli, smaidus, skaistumu un labu garastāvokli!


75 min
Perfect Shape + HD Eye Contour Treatment SOTHYS Link
82.00 €
69.00 €
Perfect Shape + HD Eye Contour Treatment SOTHYS
Skaistuma institūts Liora iesaka!

„Vispasaules gravitācijas likums darbojas!” -

priecājās Ņūtons, atklājot gravitācijas parādību. „Vispasaules gravitācijas likums „krīt uz nerviem"”, domā sieviete, skumji lūkojoties uz sevi spogulī.

Nodzīvoto gadu gaitā zemes pievilkšanās spēks ir atstājis neizdzēšamas pēdas viņas sejā: kādreiz ideālais ovāls „izplūdis”, vaigu āda ir ļengana, kakla āda ir novītusi. „Kā atgriezt to laiku, kad es biju jauna un burvīga”, nopūšas viņa, saprotot, protams, ka tas ir nereāli – laiku, tāpat kā gravitāciju, nevar atcelt un atgriezt atpakaļ. Ja jūs esat šī sieviete, tad jums ir paveicies dzīvot divdesmit pirmajā gadsimtā, SOTHYS kosmetoloģisko brīnumu gadsimtā.

Pilnvērtīga programma, kas ietver sevī sejas ovāla kontūru un kakla ādas stāvokļa atjaunošu, kā arī acu zonas ādas atjaunināšu un veselīga starojuma piešķiršanu tai – rezultāts būs redzams jau pēc vienas procedūras!

Perfect Shape – bezprecedenta pēc savas efektivitātes un mērķtiecīgas iedarbības procedūra izteikta sejas ovāla un kakla, dekoltē ādas tvirtuma un elastības atjaunošanai, kuras laikā PAPILDUS tiek veikta arī procedūra HD Eye Contour treatment tūlītējai acu zonā redzamo noguruma un novecošanas pazīmju (tumšo loku, tūsku un grumbu) samazināšanai.
Abas procedūras ir rekomendētas arī vīriešiem!
60 min 62.00 €
53.00 €
Repairlift™ S.Mahler

Lai grumbas izdaiļo tikai Jūsu mīluli!

EGF-Repairlift™ - pilnvērtīga programma, kas apvieno zinātnes sasniegumus, efektivitāti un rezultavitāti, pateicoties inovācijām dermakosmētikā. Procedūras produktu sastāvā esošais epidermālais augšanas faktors stimulē šūnu augšanu, ādas reģenerāciju, palēnina kolagēna degradācijas procesu un paildzina šūnu dzīves ilgumu.

Īpašas tehnikas pretnovecošanas kopšana visiem ādas tipiem vecumā no 40 gadiem, kas samazinās grumbas, novērsīs jaunu grumbu parādīšanos, uzlabos ādas tonusu, elastību, blīvumu un struktūru, kā arī atjaunos tās veselīgu jaunības starojumu.
45 min 50.00 €
42.50 €
Energy Enhancer DETOX Treatment Bernard Cassière

Ja āda izskatās nogurusi un pelēcīga, kļūst redzamas grumbas – pienācis laiks izmest ārā spoguli vai attīrīt organismu no toksīniem.

Normālos apstākļos āda pati spēj kontrolēt un regulēt toksīnu plūsmu. Tomēr, kad toksīni ir pārāk lielā daudzumā vai āda ir nogurusi, tās dabiskā attīrīšanās funkcija tiek traucēta. Uzkrājot toksīnus, āda zaudē starojumu un ātrāk noveco!

Toksīni – „atkritumi”, kas uzkrājas organismā apkārtējās vides negatīvo faktoru iedarbības, kaitīgo ieradumu, medikamentu, stresa un nepareiza uztura rezultātā. Palēninās šūnu apmaiņas procesi, pasliktinās kopējā pašsajūta, āda ātrāk noveco, bet sejas krāsa kļūst pelēcīga un blāva. Ādas detoksikācija kosmetoloģijā nozīmē tās attīrīšanu ne tikai no putekļiem, ādas tauku pārlieka daudzuma un pārragojošajām šūnām, bet arī no toksiskām vielām, kas novērš šūnu pareizu funkcionēšanu.

Bernard Cassière piedāvā pirmo detokss programmu ENERGY ENHANCER* detoksikācijai un revitalizācijai ar sarkanā apelsīna ekstraktu!

Bagātināšana ar enerģiju un detoksikācija procedūrā, kas 3 daļās apvieno baudījumu un efektivitāti uzlabotai sejas krāsai, starojošai, atpūtušai un piesātinātai ar skābekli un enerģiju jebkura tipa sejas ādai! Redzams rezultāts jau pēc 1 procedūras!

Ideāla procedūra pirms vasaras – Jūs būsiet pludmales karaliene!

* Enerģijas pastiprinātājs
Ķermenim
85 min 68.00 €
59.00 €
Slimness Harmony Sothys
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Atcerieties tos džinsus, kuros Jūs jau otro gadu sapņojat „ielīst”? Ar efektīvo tauku uzkrājumu samazināšanas un figūras korekcijas procedūru tas būs iespējams jau pēc mēneša!

Procedūras unikalitāte ir tajā, ka ingredienti tiek piemeklēti pēc detalizētas diagnostikas atkarībā no Jūsu ķermeņa stāvokļa!

Pīlings, ietīšana un enerģiska anticelulīta masāža ar īstena tauku uzkrājumu „likvidatora” uzklāšanu procedūras noslēgumā!

Nepalaidiet garām, jo tagad īstais laiks sākt sagatavot ķermeni pludmales sezonai! Celulīts nav spējīgs noturēties pret!
Maijs, 2017 (Sapņos par pludmali...)
Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Jūlijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)

Aprīlis, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
45 min.
50.00 €
42.50 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt