Īpašie piedāvājumi

Marts, 2017
Skaistums kā māksla...
Sejai
Skaistums – kā māksla...

Uzmanību! Gatavību! MARTS!

Ārā ir auksts, taču logā spīd saulīte un mēs pamazām aizdomājamies par silto vasaru...

Daba mostas un mūsu organisms pieprasa „restartēšanu” un rūpes. Un vēl marts – lielisks mēnesis, lai relaksētos, atjaunotos un sāktu gatavošanos saulainajai vasarai!

Atplaukstiet!!
Jaunums!
Jaunums!
45 min 47.00 €
39.90 €
LiftIntense
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Intensīva atjaunojoša aparātprocedūra ar unikālu 4 aktīvu iedarbību kombinācijas pielietošanu!

Ultraskaņas pīlings dziļai, rūpīgai sejas, kakla un dekoltē ādas attīrīšanai; radioviļņu liftings; ultraskaņas stimulācija optimālai ādas atjaunošanas intensitātei un gaismas terapija, kas paātrina vēlamā rezultāta sasniegšanu.

Jau pēc vienas procedūras – āda kļūst maiga, piepildīta un starojoša āda ar gludu virsmu, izlīdzinātām grumbiņām.

Ieteicamais kurss: 4 procedūras.

Piedāvājums ir spēkā tikai pierakstoties pie kosmētiķes Leldes Skuteles, lai varētu labāk iepazīties ar Skaistuma institūta “Liorá” jauno speciālisti!
50 min 88.00 €
65.00 €
PERFECTION BY “MICHELANGELO” from DEKA Vai Jūs vēlaties izskatīties jaunāki, atbrīvoties no ļenganas ādas vaigu un zoda zonā, izlīdzināt grumbas un ādai piešķirt jaunības tvirtumu? Un tas viss – bez ķirurģiskas iejaukšanās? Itāļu kompānijas DEKA aparāts - "estētiskās medicīnas MIKELANDŽELO"- spēj gluži kā renesanses laikmeta skulptors veidot Jums ideālu sejas formu! VIENĪGAIS BALTIJAS VALSTĪS procedūru komplekss ar savu bezprecedenta atjauninošu efektu nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu.

Procedūras gaita tiek sastādīta individuāli. Sistēma «Mikelandželo» ar daudzfunkcionālu lāzera platformu apvieno sevī dažādas unikālas manipulas un secīgu enerģijas avotu (diožu lāzers, radiofrekvenču viļņi) izmantošanu. Pieredzējušās speciālista rokās šis “instruments” kā īstens skulptora kalts radīs ideālu sejas formu, kā arī novērsīs tūskas, piešķirs sejas, kakla un dekoltē ādai tonusu, elastību un tvirtumu.

Šādai skulpturēšanas procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un pieaug ģeometriskā progresijā.
līdz 45 min 88.00 €
65.00 €
Carboxytherapy

Efektīva sejas, kakla un dekoltē ādas atjaunošana un atjaunināšana, izteiktu sejas ovāla kontūru veidošana, tūskas, grumbu, tumšo loku zem acīm un augšējo plakstiņu noslīdēšanas novēršana ar mūsdienīgu medicīnas ierīci C.D.T. evolution®. Tā ir aprīkota ar gāzes plūsmas ātruma, tās tīrības, spiediena un temperatūras kontroli, kas padara karboksiterapijas veikšanu absolūti drošu.

Ar ļoti tievu adatiņu zem ādas tiek ievadīta medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām.
Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādātajā ādas zonā piekļūst liels daudzums skābekļa un uzturvielu, sākās šūnu atjaunošanās process.

Karboksiterapijas procedūra ir absolūti droša un efektīva! Atjauno un atveseļo ādu, modelē seju, izlīdzina grumbiņas, samazina ādas ļenganuma parādīšanos un likvidē tumšos lokus zem acīm. Procedūra tiek veikta jebkurā gadalaikā, gan sievietēm, gan vīriešiem, jebkuram ādas tipam un tai nav rehabilitācijas perioda.

Atgādinām, ka procedūra ietver sevī: seju, kaklu, dekoltē un acu zonu!
Ķermenim
85 min 68.00 €
59.00 €
Slimness Harmony Sothys
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Atcerieties tos džinsus, kuros Jūs jau otro gadu sapņojat „ielīst”? Ar efektīvo tauku uzkrājumu samazināšanas un figūras korekcijas procedūru tas būs iespējams jau pēc mēneša!

Procedūras unikalitāte ir tajā, ka ingredienti tiek piemeklēti pēc detalizētas diagnostikas atkarībā no Jūsu ķermeņa stāvokļa!

Pīlings, ietīšana un enerģiska anticelulīta masāža ar īstena tauku uzkrājumu „likvidatora” uzklāšanu procedūras noslēgumā!

Nepalaidiet garām, jo tagad īstais laiks sākt sagatavot ķermeni pludmales sezonai! Celulīts nav spējīgs noturēties pret!
Aprīlis, 2017 (Pavasara karaliene)
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Jūlijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)
Jūnijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)

Marts, 2017

45 min.
47.00 €
39.90 €
50 min.
88.00 €
65.00 €
līdz 45 min.
88.00 €
65.00 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt