Īpašie piedāvājumi

Janvāris, 2017
Burvestības maģija ...
Sejai
Burvestības maģija....

Kārtējais gads, kas bija piesātināts ar dažādiem notikumiem - laimīgiem un ne pārāk, priecīgiem un saviļņojošiem, dažreiz skumīgiem.., ir palicis pagātnē. Gribas ikdienai piešķirt maģijas pieskārienu... un kaut-ko garšīgu!

Iepriecināt sevi palīdzēs mūsu burvīgie piedāvājumi pasakainiem atjaunināšanas, spēku un dabiskā skaistuma atjaunošanas, stresa mazināšanas un dziļas relaksācijas mirkļiem!

Mēs esam pārliecināti, ka viss sliktais, viss nevajadzīgais un viss, kas traucē iet uz priekšu, palika aizgājušajā 2016. gadā, bet jaunajā 2017. gadā mēs paņemam tikai labāko – veselību, laimi, skaistumu, gudrību un pozitīvu noskaņojumu!

Starojiet!
Jaunums!
Jaunums!
60 min 60.00 €
50.00 €
Precious BLACK & WHITE edition Bernard Cassière
Skaistuma institūts Liora iesaka!

„Pērlēm vienmēr ir taisnība!” - Koko Šanele. „Seja vienmēr ir skaista.” - Bernard Cassière.

Pagājušā gadsimta 20. gadu Parīzes elegance un stils un pērļu unikālās īpašības iedvesmoja franču profesionālo alternatīvās kosmētikas zīmolu Bernard Cassière radīt izsmalcināto sejas procedūru.

Šajos svētkos palutiniet sevi ar grezno „Melnbalto” procedūru uz melno un balto pērļu ekstraktu bāzes tūlītēji svaigai, atjaunotai un starojošai jebkura tipa un vecuma sejas ādai.
90 min 74.00 €
64.00 €
Energizing IT with Siberian Ginseng SOTHYS

Jebkurā vecumā šūnām ir nepieciešama enerģija. Ja ir enerģijas trūkums, ādas novecošanas un noguruma pazīmes kļūst izteiktāk redzamas, tieši tas notiek gada beigās - pirmssvētku drudzis ne labākajā veidā atspoguļojas uz sejas ādas.

Šīs intensīvās pretnovecošanas procedūras pamatā - eleuterokoka vai Sibīrijas ženšeņa ekstrakts, kas jau gadsimtiem tiek izmantots tautas medicīnā kā spēka, veselības un dzīvotspējas avots un spēj harmonizēt visus organisma procesus.

Pretnovecošanas procedūra ar Sibīrijas ženšeņa ekstraktu - ekskluzīvas produktu formulas un manuālā masāža Sothys Digi-Esthétique®. Speciālas enerģizējošas kustības tiek veiktas uz noteiktām sejas zonām, lai uzlabotu enerģijas plūsmu, tādejādi palīdzot ādai atjaunot dabisko skaistumu un vitalitāti.

Procedūra bagātinās ādu ar enerģiju, „atdzīvinās” un saglabās tās jaunības ”rezervi”, veicinās tās starojumu, kas nodrošina skaistumu.

Jau pēc pirmās procedūras seja sāk gluži kā starot un tiek atklāts tās dabiskais skaistums!
Jaunums!
Jaunums!
75 min 69.00 €
59.00 €
Signature Anti-Age Simone Mahler
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Gada jebkurā laikā katras sievietes sapnis – izskatīties jauneklīgi un svaigi. Šajos svētkos franču profesionālais dermakosmētikas zīmols Simone Mahler piepilda vēlēšanās!!

Mūsdienīgas inovācijas un gadsimtu tradīcijas apvienojās franču profesionālā dermakosmētikas zīmola jaunajā procedūrā ar tūlītēju pretnovecošanas iedarbību.

Aktīvie ingredienti un lieliskas produktu tekstūras un trīs masāžu veidi visas procedūras gaitā: dubulta biostimulējoša masāža (unikāla Simone Mahler masāžas tehnika), japāņu modelējošā masāžas tehnika vai kā to visi dēvē japāņu „sejas liftings”, papildināta ar masāžu ar siltiem akmeņiem dziļai relaksācijai. Šajā masāžu kombinācijā arī slēpjas kopējā pretnovecošanas efekta un neatkārtojamas relaksācijas noslēpums.

Īpaši ieteicama sausai, nobriedušai un nogurušai ādai.
Ķermenim
80 min 65.00 €
55.00 €
ORIENTAL CEREMONY SOTHYS
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Pagariniet svētkus un veiciet eksotisku ceļojumu uz Austrumiem!

Pēc „Atmodinošās Prelūdijas” speciālists veic eksfoliāciju, pielietojot skrubi, tad seko manuāla masāža ar vērtīgo šī koka sviestu, pēc kuras tiek veikta oriģināla masāža ar akmeņiem, sasildītiem aromātiskos maisiņos. Piepildīti ar pikantu Austrumu garšvielu kompozīciju un iepriekš iegremdēti sasildītā eļļā, tie lieliski slīd pa ādu, dziļi sildot un intensīvi barojot to.

Rūgtais apelsīns un muskatrieksts, kas piepilda telpu ar dziedējošu aromātu, sajūtamu visa masāžas rituāla gaitā, „iegremdē” relaksācijā un rada domu un sajūtu harmoniju.
Februāris, 2017 (Skaistums kā māksla!)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Jūlijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)
Jūnijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)
Maijs, 2016 (Gatavojamies vasarai! )
Aprīlis, 2016 (Gatavojamies vasarai!)

Janvāris, 2017

60 min.
60.00 €
50.00 €
75 min.
69.00 €
59.00 €
80 min.
65.00 €
55.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt