Īpašie piedāvājumi

Februāris, 2017
Skaistums kā māksla!
Sejai
50 min 88.00 €
65.00 €
PERFECTION BY “MICHELANGELO” from DEKA Vai Jūs vēlaties izskatīties jaunāki, atbrīvoties no ļenganas ādas vaigu un zoda zonā, izlīdzināt grumbas un ādai piešķirt jaunības tvirtumu? Un tas viss – bez ķirurģiskas iejaukšanās? Itāļu kompānijas DEKA aparāts - "estētiskās medicīnas MIKELANDŽELO"- spēj gluži kā renesanses laikmeta skulptors veidot Jums ideālu sejas formu! VIENĪGAIS BALTIJAS VALSTĪS procedūru komplekss ar savu bezprecedenta atjauninošu efektu nodrošina efektīvu bezoperācijas sejas un kakla ādas liftingu. Procedūras gaita tiek sastādīta individuāli. Sistēma «Микеланджело» ar daudzfunkcionālu lāzera platformu apvieno sevī dažādas unikālas manipulas un secīgu enerģijas avotu (diožu lāzers, radiofrekvenču viļņi) izmantošanu. Pieredzējušās speciālista rokās šis “instruments” kā īstens skulptora kalts radīs ideālu sejas formu, kā arī novērsīs tūskas, piešķirs sejas, kakla un dekoltē ādai tonusu, elastību un tvirtumu. Šādai skulpturēšanas procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un pieaug ģeometriskā progresijā.
60 min 50.00 €
42.00 €
Sensitive SPA™ Care SOTHYS

Apsārtums, savilkuma un dedzināšanas sajūta – cilvēku ar jutīgu ādu ikdienas realitāte. Taču tādas „nepatikšanas” var piemeklēt arī jebkuru citu ādas tipu īpašniekus, it īpaši aukstajā ziemas laikā – pēc slēpošanas nedēļas nogales, aktīvas pastaigas ar bērniem un vizināšanās ar ragaviņām vai romantiskas nakts pastaigas! Negaidīta reakcija uz kādu produktu, apēstu atvaļinājuma laikā, vai krasa temperatūras maiņa arī var izraisīt īslaicīgu ādas jutīgumu.

Pilnvērtīga procedūra ar ļoti maigu tekstūru hipoalerģiskiem produktiem bez aromāta, kas nodrošina ādu ar ingredientiem, kas aizsargā un piešķir tai tūlītēju komfortu.
Pamatā ir unikāls ingredients – termālais ūdens SPA™*: aizsargātu minerālo avotu ūdens, kas regulē daudzus ādas fizioloģiskus mehānismus, palēnina saistaudu novecošanu, palīdz atjaunot visus ādas audus un veido aizsargājošu plēvīti uz tās virsmas.

Nomierināta āda ar samazinātu jutīgumu un ilglaicīga komforta sajūta jau pēc pirmās procedūras!

Pareiza jutīgas vai īslaicīgi jutīgas ādas ikdienas kopšana – ne tikai Jūsu komforta un labsajūtas ķīla, bet arī problēmas risinājums un ātrāka atgriešanās pie Jūsu ādas ierastā stāvokļa! Tāpēc noteikti ieskatieties mūsu veikalā, kur Jūs varēsiet atrast produkciju kopšanai mājas apstākļos. TIKAI tagad - PAR ĪPAŠU CENU!!!

*Dabisks minerālais ūdens no MARIE-HENRIETTE avotu aizsargātās vides.
līdz 45 min 88.00 €
65.00 €
Carboxytherapy
Skaistuma institūts Liora iesaka!

Efektīva sejas, kakla un dekoltē ādas atjaunošana un atjaunināšana, izteiktu sejas ovāla kontūru veidošana, tūskas, grumbu, tumšo loku zem acīm un augšējo plakstiņu noslīdēšanas novēršana ar mūsdienīgu medicīnas ierīci C.D.T. evolution®. Tā ir aprīkota ar gāzes plūsmas ātruma, tās tīrības, spiediena un temperatūras kontroli, kas padara karboksiterapijas veikšanu absolūti drošu.

Ar ļoti tievu adatiņu zem ādas tiek ievadīta medicīniska ogļskābā gāze, kas tajā pat brīdī sāk iedarboties. Tas tūlītēji izraisa asinsvadu paplašināšanos un strauji pastiprina lokālo asinsriti, palielinot asins pieplūdi ogļskābās gāzes ievades zonām.
Mikrocirkulācijas aktivizācijas rezultātā apstrādātajā ādas zonā piekļūst liels daudzums skābekļa un uzturvielu, sākās šūnu atjaunošanās process.

Karboksiterapijas procedūra ir absolūti droša un efektīva! Atjauno un atveseļo ādu, modelē seju, izlīdzina grumbiņas, samazina ādas ļenganuma parādīšanos un likvidē tumšos lokus zem acīm. Procedūra tiek veikta jebkurā gadalaikā, gan sievietēm, gan vīriešiem, jebkuram ādas tipam un tai nav rehabilitācijas perioda.

Atgādinām, ka procedūra ietver sevī: seju, kaklu, dekoltē un acu zonu!
Ķermenim
75 min 65.00 €
55.00 €
Inspiration Art & Beauty SOTHYS

Profesionālais franču kosmētiskas zīmols SOTHYS uzskata, ka skaistumam tāpat kā mākslai jāpacilā mūsu sajūtas un jāatraisa emocijas.

Inspiration Art & Beauty – oriģināls rituāls. Fantastiska sajūtu palete unikālā rituālā, kas apvieno krāsu, mūziku, aromātus un ekskluzīvas modelēšanas kustības apbrīnojami maigai, samtainai ādai un neticamai komforta sajūtai...
Rituāla īpatnība: masāža ar speciālu masāžas porcelāna karoti! 

Āda ir maiga, samtaina, apvīta ar delikātiem aromātiem, ķermenis pilns enerģijas, sajūtas pacilātas un emocijas atraisītas! Jauna pieeja ķermeņa kopšanai!

Marts, 2017 (Skaistums kā māksla...)
Janvāris, 2017 (Burvestības maģija ...)
Decembris, 2016 (Burvestības maģija ...)
Novembris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Oktobris, 2016 (Ideāli seja, ķermenis, mati...un nekā lieka!)
Septembris, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Augusts, 2016 (Jūsu ādas jauneklības un veselības garantija – mitrināšana un relaksācija!)
Jūlijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)
Jūnijs, 2016 (Labākais veids, kā sagatavoties vasarai!)
Maijs, 2016 (Gatavojamies vasarai! )

Februāris, 2017

50 min.
88.00 €
65.00 €
60 min.
50.00 €
42.00 €
75 min.
65.00 €
55.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt