Jaunumi

SOTHYS

Profesionālā franču zīmola SOTHYS zinātniskā laboratorija, iedvesmojusies no jaunākajiem estētiskās medicīnas sasniegumiem, radīja pretnovecošanās serumu* līniju.

Katrs no šiem serumiem mērķtiecīgi cīnās ar noteiktām novecošanas pazīmēm, efektīvi imitējot vienu no estētiskās medicīnas virzieniem: foto- un lāzeru terapiju, radioviļņu liftingu, mezoterapiju, hialuronskābes un botulotoksīna injekcijas, ādas detoksikāciju un ultraskaņas pretnovecošanās iedarbību!

Dzīvesveids, gadalaiks, ādas reālais vecums, ikdienas kopšanas kvalitāte un citi apstākļi ietekmē ādas stāvokli un tās vajadzības dotajā brīdī. Serumu daudzveidība un regulāra maiņa ļaus risināt jebkuru Jums radušos novecošanas problēmu! 6 serumi, papildinot viens otru, ļauj sasniegt neticamu, daudzpusīgu pretnovecošanās efektivitāti!

* Serums ir mērķtiecīgas iedarbības līdzeklis, kura formulā ir augsti tehnoloģisku aktīvu ingredientu intensīva koncentrācija. Seruma tekstūra ļauj pastiprināt aktīvo ingredientu iekļūšanu ādā un produktus uzklāt vienu pēc otra (vairāki serumi + krēms).

Tonējošs

Franču profesionālais kosmētikas zīmols Sothys atšķiras no daudziem citiem zīmoliem ar to, ka tas zina, kas ir nepieciešams katrai sievietēm, un cenšas piedāvāt ideālus produktus un formulas šo mērķu sasniegšanai!

Šajā sezonā – UNIKĀLS PRODUKTS – tonējošs gēls kājām BEZ pašiedegumа, ar dabisku krāsvielu (karameli), tūlītēji jūsu kājām piešķirs noturīgu dabiska iedeguma toni!

Nomazgājams ar ziepēm un ūdeni, piemīt neaprakstāms un valdzinošs aromāts. Tas ir nelipīgs un absolūti dabisks!

Ja pēkšņi jāuzģērbj īsus svārkus, taču kājas ir ļoti bālas, – tad šis produkts īsts glābiņš! Var lietot arī citām ķermeņa daļām, izņemot sejas.
Simone Mahler jaunumi
Simone

Franču profesionālais dermakosmētikas zīmols Simone Mahler šajā pavasarī priecē savus cienītājus uzreiz ar diviem jaunumiem!

Reģenerējošs un revitalizējošs nakts fluīds Hydr'activ night, kas sastāv no trīs aktīvo ingredientu kompleksiem (mitrinošā, eksfoliējošā-detoskicējošā un pretnovecošanās-restrukturējošā), kuri darbojoties sinerģijā, dāvās vienmērīgu, starojošu toni un jauneklīgāku sejas ādu no paša rīta! Tā neticami vieglā tekstūra un maigais, nomierinošais bergamotes, ilang-ilgang un vaniļas aromāts nodrošina neaprakstāmu labsajūtu miega laikā. Īpaši tiek rekomendēts ļoti nogurušai ādai.

Iegūt ideālu ādu, tik maigu kā zīdainim, palīdzēs tūlītējas iedarbības korektors Perfecteur de Peau. Tā formulas sastāvā ietilpst hialuronskābes sfēras, optiskie pigmenti un vitamīnu kokteilis, kas nodrošina ne tikai ādas toņa izlīdzināšanu un matētu efektu, bet arī padara šo produktu par ideālu grima bāzi. Smalkās krunciņas un grumbas ir izlīdzinātas, poras un jebkuras nepilnības nomaskētas, āda ir ideāli maiga un mīksta, aizsargāta no novecošanas procesu iedarbības, savukārt jūsu grims ir nevainojams līdz pat vēlai naktij!

Abi produkti ir dermatoloģiski testēti un pieejami mūsu institūta veikala īpašajos piedāvājumos!

Aprīlis, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
45 min.
50.00 €
42.50 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt