Jaunumi

Izbaudiet

Izbaudiet pilnīgo sejas un ķermeņa kopšanu, ko sniedz SECRETS DE SOTHYS®!

SOTHYS iepazīstina ar jaunu premium klases produktu līniju un aicina Jūs ienirt noslēpumainajā un prestižajā skaistuma, greznības un pilnības pasaulē:
Produktu līnija ietver visu, kas raksturo "augsto modi" skaistuma pasaulē: ekskluzivitāti, izsmalcinātību, autentiskumu, efektivitāti, nevainojamību, statusu, greznības filozofiju.
Izsmalcināts skaistā krāšņums...

Rituāls Secrets de Sothys® nozīmē perfektu ingredientu saskaņu un nepārspējamu baudījumu!
Jau pēc pirmās procedūras: ķermenis ir dziļi atslābis, bet seja — staro skaistumā! Nekad iepriekš nav bijusi pieejama tik efektīva un grezna procedūra!


La Crème 128 - vienīgais krēms, kas nodrošina unikālu "360° atjaunināšanas" iedarbību uz ādas dziļajiem slāņiem. Kūstošais un zīdainais krēms, kā tekstūra atgādina mirdzošu un gludu porcelānu, glabā vērtīgu jaunības noslēpumu. Apburošais izsmalcinātais ziedu un augļu aromāts ar šipra noti valdzina, piesātina ādu un raisa pozitīvas emocijas.
Krēma unikalitāti uzsver ekskluzīva porcelāna "ietvars" no Bernardaud!

Vairāk  SecretsdeSothys® mājas lapā

 

Grima Rudens-Ziemas 2016/2017 sezonas kolekcija
Grima

Būt vienmēr modernai, tas nozīmē ne tikai sekot līdzi apģērbu zīmolu tendencēm vai tam, kādas frizūras šajā sezonā demonstrēja zvaigznes uz sarkanajiem paklājiem, bet arī stilīgs, aktuāls grims!

Franču profesionālais kosmētikas zīmols SOTHYS papildina savu patstāvīgo kolekciju „Makijāžas esence” ar produktiem, kas iepatiksies modes dāmām, kuras seko līdzi modes namu tendencēm: viss, kas nepieciešams noturīga, fenomenāli efektīva matēta grima izveidošanai, ieskaitot sezonas hītu - lūpu zīmuli!

SOTHYS grima Rudens-Ziemas 2016/2017 sezonas kolekcija “Un Automne à Paris” - mīlestība no pirmā acu skatiena!
Attīrīšana:

Novērtējiet jaunos iepakojumus, kas ir izstrādāti tieši profesionālā franču alternatīvās kosmētikas zīmola Bernard Cassière Attīrošajiem līdzekļiem!

Šīm jaunajām „bundžiņām” ir ne tikai mūsdienīgs ārējais izskats, bet tās arī ļauj izmantot produktu akurātāk un ekonomiskāk: pumpītis – attīrošajiem pieniņiem un attīrošajai eļļai, savukārt dozators – attīrošajiem losjoniem! Īpaši gribam atzīmēt līnijas jaunumu – Eļļu ādas ikdienas attīrīšanai! Ieteicams visiem ādas tipiem, īpaši kombinētai un taukainai. Iedarbojoties ar ūdeni, šī eļļā, izšķīstot, maigi atbrīvo Jūsu ādu no dekoratīvās kosmētikas un virspusējiem netīrumiem. Produkta + ? Saskaroties ar ūdeni, tā тектура tekstūra pārvēršas vieglā emulsijā labākai attīrīšanai un netīrumu noņemšanai un āda pēc taustes kļūst komfortabla...

Janvāris, 2017

60 min.
60.00 €
50.00 €
75 min.
69.00 €
59.00 €
80 min.
65.00 €
55.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt