Jaunumi

Drīzumā
Signature

Mūsdienīgas inovācijas un gadsimtu tradīcijas apvienojās franču profesionālā dermakosmētikas zīmola Simone Mahler jaunajā līnijā Age Nutri2.

Jau pavisam drīz mūsu Institūtā parādīsies pilnvērtīga līnija, kas sastāv no profesionālās procedūras un mērķtiecīgas atjauninošas un barojošas iedarbības produktiem kopšanai mājas apstākļos!

Procedūra ar tūlītēju atjauninošu iedarbību ir īpaši ieteicama sausai, nobriedušai un nogurušai ādai.
Dubultā biostimulējošā masāža (Simone Mahler unikāla masāžas tehnika), japāņu modelējošā tehnika un papildus masāža ar siltiem akmeņiem dziļai relaksācijai. Masāžas — galvenā procedūras sastāvdaļa (80%) – un tieši tajā arī slēpjas kopējā atjauninošā efekta un relaksācijas noslēpums.

Neskaitot procedūru, līnijā ietilpst 3 (!) efektīvi produkti ar pierādītu rezultativitāti:
  • atjauninoši, intensīvi barojoši aizsargājošs krēms un atjaunojošs serums Age Nutri2  ādai pēc 35 gadiem un 
  • maska ar 100% atjauninošu inovatīvu tehnoloģiju — nekavējošam kosmētiskam liftingam!
"Pērlēm

Un viņai ir pilnīga taisnība, jo šis dārgakmens jau daudzus gadsimtus neiziet no modes un paliek kā akmens, kas nes ilgmūžību un skaistumu.

Valdnieci Kleopatru, Mariju Stjuarti, Elizabeti I un Elizabeti Teilori saistīja pērļu estētiskā pilnība un praktiskais labums.

Tieši šis akmens iedvesmoja franču profesionālo alternatīvo kosmētikas zīmolu Bernard Cassière radīt izsmalcināto procedūru “BLACK&WHITE” - ideālu dāvanu šoziem.
Grima Rudens-Ziemas 2016/2017 sezonas kolekcija
Grima

Būt vienmēr modernai, tas nozīmē ne tikai sekot līdzi apģērbu zīmolu tendencēm vai tam, kādas frizūras šajā sezonā demonstrēja zvaigznes uz sarkanajiem paklājiem, bet arī stilīgs, aktuāls grims!

Franču profesionālais kosmētikas zīmols SOTHYS papildina savu patstāvīgo kolekciju „Makijāžas esence” ar produktiem, kas iepatiksies modes dāmām, kuras seko līdzi modes namu tendencēm: viss, kas nepieciešams noturīga, fenomenāli efektīva matēta grima izveidošanai, ieskaitot sezonas hītu - lūpu zīmuli!

SOTHYS grima Rudens-Ziemas 2016/2017 sezonas kolekcija “Un Automne à Paris” - mīlestība no pirmā acu skatiena!

Decembris, 2016

60 min.
60.00 €
50.00 €
75 min.
69.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt