Jaunumi

Drīzumā
Sezonas

Āda, tāpat kā daba, „dzīvo” saskaņā ar gadalaiku ritmu un atbilstoši to nomaiņai mainās arī tās vajadzības.

Viegla vasaras vai piesātināta ziemas „ēdienkarte” ar dabiskiem augļu un eksotisku augu ekstraktiem – tā ir vitaminizācija, barošana un mitrināšana ar vienlaicīgu aizsardzību no nelabvēlīgu sezonas faktoru ietekmes un priekšlaicīgas novecošanas novēršanu.

Pavasarī ādai parādās noguruma pazīmes - „piepildīta” ar toksīniem, tā zaudē spēju
efektīvi reģenerēties.

Ieskaujoša rāmuma atmosfēra, svaigais eksotiskais aromāts un karambolas un hurmas organiskie augu valsts izcelsmes ekstrakti, vitāli nepieciešamie vitamīni un mikroelementi, kuru īpašības atbilst ādas sezonālām vajadzībām - tas viss SOTHYS sejas ādas profesionālā sezonas procedūrā Pavasaris-Vasara 2017.

Procedūra, balstīta uz hronobioloģiju un ādas šūnu bagātināšanu ar vitamīniem un skābekli, atjaunos ādu, sniegs tai optimālu tonusu un veselīgu starojumu!

Īsts baudījums „gardēžiem” ar vērtīgajiem karambolas un hurmas ekstraktiem un
100 % komforta un relaksācijas sajūta!

Šajā sezonā Jūsu kosmētikas somiņas jaunais must-have produkts: Complexion beautifier. Kūstošas tekstūras augļu gēlveida krēms ar universālu toni, kas piešķirs jebkuram ādas tonim dabiska veselīga starojuma efektu. Oftalmoloģiski testēts, visiem ādas tipiem.
Drīzumā
Sezonas

Būt vienmēr modernai nozīmē ne tikai sekot līdzi apģērbu zīmolu tendencēm vai tam, kādas šajā sezonā uz sarkanajiem paklājiem frizūras demonstrē zvaigznes, bet arī stilīgs, aktuāls grims!

Franču profesionālais kosmētikas zīmols SOTHYS papildina savu pastāvīgo dekoratīvās kosmētikas kolekciju „Makijāžas esence”ar produktiem, ka patiks tiem, kuri tiecas iet kopsolī ar modes tendencēm un kuri grimā novērtē minimālismu un atturīgumu.

Désert Chic – moderns 2017. gada grims īstām ceļojumu un piedzīvojumu mīļotājām!
Must-have produkts – kaligrāfiskā acu kontūrlīnija izsmalcinātam grimam!
Izbaudiet pilnīgo sejas un ķermeņa kopšanu, ko sniedz SECRETS DE SOTHYS®!
Izbaudiet

Izbaudiet pilnīgo sejas un ķermeņa kopšanu, ko sniedz SECRETS DE SOTHYS®!

SOTHYS iepazīstina ar jaunu premium klases produktu līniju un aicina Jūs ienirt noslēpumainajā un prestižajā skaistuma, greznības un pilnības pasaulē:
Produktu līnija ietver visu, kas raksturo "augsto modi" skaistuma pasaulē: ekskluzivitāti, izsmalcinātību, autentiskumu, efektivitāti, nevainojamību, statusu, greznības filozofiju.
Izsmalcināts skaistā krāšņums...

Rituāls Secrets de Sothys® nozīmē perfektu ingredientu saskaņu un nepārspējamu baudījumu!
Jau pēc pirmās procedūras: ķermenis ir dziļi atslābis, bet seja — staro skaistumā! Nekad iepriekš nav bijusi pieejama tik efektīva un grezna procedūra!


La Crème 128 - vienīgais krēms, kas nodrošina unikālu "360° atjaunināšanas" iedarbību uz ādas dziļajiem slāņiem. Kūstošais un zīdainais krēms, kā tekstūra atgādina mirdzošu un gludu porcelānu, glabā vērtīgu jaunības noslēpumu. Apburošais izsmalcinātais ziedu un augļu aromāts ar šipra noti valdzina, piesātina ādu un raisa pozitīvas emocijas.
Krēma unikalitāti uzsver ekskluzīva porcelāna "ietvars" no Bernardaud!

Vairāk  SecretsdeSothys® mājas lapā

 

Februāris, 2017

50 min.
88.00 €
65.00 €
60 min.
50.00 €
42.00 €
75 min.
65.00 €
55.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt