Jaunumi

Drīzumā
Sezonas

Āda, tāpat kā daba, „dzīvo” saskaņā ar gadalaiku ritmu un atbilstoši to nomaiņai mainās arī tās vajadzības.

Viegla vasaras vai piesātināta ziemas „ēdienkarte” ar dabiskiem augļu un eksotisku augu ekstraktiem – tā ir vitaminizācija, barošana un mitrināšana ar vienlaicīgu aizsardzību no nelabvēlīgu sezonas faktoru ietekmes un priekšlaicīgas novecošanas novēršanu.

Pavasarī ādai parādās noguruma pazīmes - „piepildīta” ar toksīniem, tā zaudē spēju
efektīvi reģenerēties.

Ieskaujoša rāmuma atmosfēra, svaigais eksotiskais aromāts un karambolas un hurmas organiskie augu valsts izcelsmes ekstrakti, vitāli nepieciešamie vitamīni un mikroelementi, kuru īpašības atbilst ādas sezonālām vajadzībām - tas viss SOTHYS sejas ādas profesionālā sezonas procedūrā Pavasaris-Vasara 2017.

Procedūra, balstīta uz hronobioloģiju un ādas šūnu bagātināšanu ar vitamīniem un skābekli, atjaunos ādu, sniegs tai optimālu tonusu un veselīgu starojumu!

Īsts baudījums „gardēžiem” ar vērtīgajiem karambolas un hurmas ekstraktiem un
100 % komforta un relaksācijas sajūta!

Šajā sezonā Jūsu kosmētikas somiņas jaunais must-have produkts: Complexion beautifier. Kūstošas tekstūras augļu gēlveida krēms ar universālu toni, kas piešķirs jebkuram ādas tonim dabiska veselīga starojuma efektu. Oftalmoloģiski testēts, visiem ādas tipiem.
Drīzumā
Sezonas

Būt vienmēr modernai nozīmē ne tikai sekot līdzi apģērbu zīmolu tendencēm vai tam, kādas šajā sezonā uz sarkanajiem paklājiem frizūras demonstrē zvaigznes, bet arī stilīgs, aktuāls grims!

Franču profesionālais kosmētikas zīmols SOTHYS papildina savu pastāvīgo dekoratīvās kosmētikas kolekciju „Makijāžas esence”ar produktiem, ka patiks tiem, kuri tiecas iet kopsolī ar modes tendencēm un kuri grimā novērtē minimālismu un atturīgumu.

Désert Chic – moderns 2017. gada grims īstām ceļojumu un piedzīvojumu mīļotājām!
Must-have produkts – kaligrāfiskā acu kontūrlīnija izsmalcinātam grimam!
Briljanti

Par dārgakmeņu spēku un vērtīgajām īpašībām ir zināms jau kopš seniem laikiem, tieši tāpēc Bernard Cassière jaunā pretnovecošanas kopšana uz dimantu pūdera un balto pērļu ekstrakta bāzes kļūs par īstu premium klases kopšanu!

DIAMONDS ANTI-AGE CARE līnijas koncepcijai Bernard Cassière izvēlējās vislabākās formulas, kas ir izstrādātas gluži kā pulksteņmeistaru vai juvelieru darbnīcā, ar rūpīgi piemeklētiem ingredientiеm, kuros iekļauts visvērtīgākais, visefektīvākais, ko piedāvā progresīvās tehnoloģijas… 
Jaunās līnijas produkti ir rūpīgi izveidoti gluži kā dārglietas Jūsu ādas pilnīgākai kopšanai!

Jau pavasarī mūsu Skaistuma Institūtā parādīsies profesionālā procedūra nobriedušai ādai ar novecošanas pazīmēm ETERN’I.T DIAMOND. Procedūra apvieno labsajūtu ar revolucionāra masāžas aksesuāra „Masāžas pērļu” pielietošanu, kas veicina efektīvāku profesionālo kopšanu un rada neaizmirstamas sajūtas! Un veikala plauktos „iemirdzēsies” produkti mērķtiecīgai sejas, acu zonas un dekoltē ādas pretnovecošanas kopšanai mājas apstākļos!
Āda

Franču profesionālais dermakosmētikas zīmols Simone Mahler piedāvā Jūsu uzmanībai produktu līniju cīņai ar pigmentāciju un ādas aizsardzībai no saules staru iedarbības, laikam visaktuālāko pavasara-vasaras sezonā!

Pigmentācijas problēmu risinājums mājas apstākļos – pilnvērtīga līnija, kas ietver sevī attīrīšanu (ar eksfoliējošām aktīvām sastāvdaļām), aizsardzību un intensīvu iedarbību.

Kopšanai baudījumu dāvās īpaši piemeklēti aktīvie ingredienti sejas ādas toņa izlīdzināšanai un pigmentācijas parādīšanās novēršanai, kā arī maigas tekstūras un valdzinoši aromāti!

Obligāti! Neaizmirstiet par efektīvu aizsardzību no UV stariem un infrasarkanā starojuma, kas ir visbīstamākais pirmajās saulainajās dienās!

Marts, 2017

45 min.
47.00 €
39.90 €
50 min.
88.00 €
65.00 €
līdz 45 min.
88.00 €
65.00 €
85 min.
68.00 €
59.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt