Notikumi

Pirmā Beauty Party ir notikusi!


Informatīvi-izglītojošā Anti-Age „ballītē” piedalījās sievietes, kas vēlējās vairāk uzzināt par to kā «dzīvo» āda un ar kādām metodēm var efektīvi attālināt tās novecošanu. 

 

Devices2.jpgPirms „ballītes” viesiem bija piedāvāta ekskursija pa Skaistuma institūta telpām, kuras laikā varēja aplūkot procedūru kabinetus. Vārdu sakot, bija iespēja nokļūt kosmetoloģijas pasaulē, iepazīties ar brīnumus radošu aparātu darbību.

 
Diagnostics_Aija_2.jpgMūsu speciālisti - kosmetoloģe Aļona Bodža un ārste Valentīna Čugunova populāri saprotamā formā pastāstīja par to, kas notiek ar mūsu ādu dažādos dzīves periodos un kā var novērst tās novecošanas redzamo pazīmju parādīšanos. Detalizēta ādas stāvokļa diagnostika katrai viešņai noslēdzās ar speciālista konsultāciju un individuālas ādas kopšanas programmas sastādīšanu.

 


Aljonawithaclient.jpgPie kafijas tasītes „ballītes” dalībnieces varēja sarunāties ar speciālistiem un uzdot jautājumus, kas viņas uztrauca.

 

Happywinner.jpgBet par vakara kulmināciju kļuva liftinga procedūras Cosmecanique ar aparātu Lift 6 izloze.

 

 

Paldies visiem!

 

 

Atsauksmes:

 

„Ļoti jauks, labi organizēts pasākums. Uzzināju daudz jauna, ko vēlētos izmantot. Patīk tas, ka nav daudz cilvēku un neveidojas konference. Individuāla, laipna pieeja katram klientam uzlabo garastāvokli un es jūtos īpaša.”

 

„Paldies! Ļoti profesionāli, skaidri un saprotami. Uzzināju, ka ar daudz ko var cīnīties ar procedūru palīdzību. Patika speciālistu konsultācijas, laipnā uzņemšana.”

                                                                                   

 

„Labs interesants pasākums, labi prezentēts materiāls, var būt drusciņ mazāk teorijas, bet vairāk stāstiet par iespējamām procedūrām un to efektiem (ja var, tad ilustrējot materiālu ar bildiem); labs pieejams „zinātniskais” līmenis.”


Pirmā Beauty Party ir notikusi! Pirmā Beauty Party ir notikusi! Pirmā Beauty Party ir notikusi! Pirmā Beauty Party ir notikusi! Pirmā Beauty Party ir notikusi! Pirmā Beauty Party ir notikusi! Pirmā Beauty Party ir notikusi!

Atpakaļ

Maijs, 2017

75 min.
82.00 €
69.00 €
90 min.
78.00 €
68.00 €
60 min.
64.00 €
54.00 €
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt