SPA viesnīca

Klusajā Rīgas centrā, Skaistuma institūta "Liorá" ceturtajā stāvā izvietotas omulīgas viesu istabas.

Jūs – pašā augšā, bet trīs stāvos zemāk Jūsu rīcībā Skaistuma institūts ar plašu atjaunināšanas, atveseļošanas un medicīniskās estētikas pakalpojumu spektru, kas pieejams pašos slavenākajos beauty – centros Eiropā. Tagad Jums nav obligāti jādodas uz Šveici. Jums pat nav nepieciešams iziet ārā – vienkārši nokāpiet stāvu zemāk.

Mēs Jūs ielūdzam apmesties Skaistuma Institūta "Liorá" viesu istabās, ja Jūs esat pieņēmuši lēmumu veikt manāmas pārvērtības, figūras korekciju, atjaunināties, attīrīt organismu no šlakvielām. Bet varbūt pie viena izmainīt frizūru, matu krāsu, izmēģināt jaunu grimu ...

Jums ir nepieciešams īsā laikā iegūt brīnišķīgu formu? Tieši pie mums tiek sastādītas unikālas īpaši efektīvas individuālas programmas, lai sagatavotos svinībām, svarīgai tikšanai, atbildīgam komandējumam. Tā ir ideāla vieta sejas un ķermeņa sagatavošanai plastiskajai operācijai un pēcoperācijas rehabilitācijas periodā.

Viesnīcas apraksts

Trīs divvietīgi numuri aprīkoti ar visu nepieciešamo, ieskaitot internetu un televizoru, kas raida plašu programmu klāstu. Vannas istabas ar dušas kabīni, fēnu, ērtas gultas, ietilpīgs skapis, krēsli, skaista gultas veļa, mākslinieciskas gravīras ar Rīgas skatiem – radītas pēc individuāla pasūtījuma speciāli Skaistuma Institūta "Liorá" viesu istabām – rada mājīguma un komforta sajūtu.

Šeit Jūs esat vienmēr gaidīti!

SPA viesnīca SPA viesnīca SPA viesnīca SPA viesnīca
Double / Twin
1 cilvēks
43 EUR / 30 LVL

Double / Twin
2 cilvēki
50 EUR / 35 LVL

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt