Jaunumi

i-PRF

Mūsdienu sabiedrībā arvien lielāku popularitāti iegūst injicēšanas metodes ar augstu problēmu novēršanas procesu efektivitāti, kas samazina vai izslēdz blaknes. Tagad mēs piedāvājam vienu no tādām metodēm!

Injected Platelet rich fibrin (i-PRF) method vai ar trombocītiem bagātināta fibrīna injicēšanas metode.

i-PRF – jauna reģenerējoša sistēma, kas satur šūnas: trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlās un cilmes šūnas (no perifēriskās asinsrites), kas koncentrējas uz fibrīna autoloģiskās matricas – progresīva, efektīva un uzticama metode, kurai piemīt ādas reģenerācijas efekts.

Atšķirībā no jau zināmajām metodēm (PRP – Platelet Rich Plasma, ar trombocītiem bagātināta plazma; PRGF – Platelet Rich in Growth Factors, ar augšanas faktoriem bagātināta plazma) , šajā metodē netiek izmantoti antikoagulanti!

i-PRF priekšrocība: procedūra ir pilnībā nekaitīga un neizraisa blaknes, jo asins preparāti tiek iegūti no paša cilvēka asinīm, tiem netiek pievienoti antikoagulanti vai citas ķīmiskās vielas. Tā ir droša procedūra, bez alerģijas vai infekcijas riska. Pēc procedūras (1-3 reizes) iegūtais rezultāts saglabājas atbilstoši dabiskajam novecošanas procesam.

Dr. Džozefs Šukruns (Joseph Choukroun) (Francija, Nica) un viņa komanda, sadarbojoties ar divām laboratorijām – FORM (Frankfurte, Vācija) un Research Lab Clarion (ASV)-izstrādāja I-PRF matricu (injicējams – trombocītiem bagātināts fibrīns). Šis atklājums tika stādīts priekšā 2014. gadā starptautiskajā simpozijā par asins augšanas faktoriem Parīzē.
SEASONAL

Rudenī mūsu āda kļūst vājāka, bet ziemā visi tās funkcionēšanas procesi palēninās. Ādai, vasaras saules nogurdinātai un izsausinātai, ir nepieciešama imunitātes stiprināšana, lai pilnīgi „ekipēta” tā varētu sagaidīt ziemu.

Sezonas kopšana atbilst jebkurām ādas vajadzībām atkarībā no gadalaika, jo āda, tāpat kā daba, „dzīvo” saskaņā ar gadalaiku ritmu. Rudens-ziemas kopšana bagātina ādas šūnas ar skābekli un minerāliem tās aizsargājošo īpašību paaugstināšanai. Inovatīva koncepcija, kurā hronobioloģija apvienojas ar saviļņojošiem aromātiem, rūpējas par ādas starojumu gadalaiku pēc gadalaiku. Spēcīgai un sabalansētai ādai rudenī un ziemā!

Jau pavisam drīz aicinām Jūs izbaudīt jaunu sezonas kopšanas procedūru Rudens-ziema 2017-2018 un sajūst visu bumbieru un mandeļu ekstraktu ārstējošo vertīgumu, kā arī 100 % komforta un relaksācijas sajūtu.

Pagarināt šīs lieliskās sajūtas Jūs varēsiet ar pilnīgi jaunu produktu lietošanai mājas apstākļos - GOURMAND LIP BALM - "garšīgs" eļļains lūpu balzāms, kas perfekti piestāv lūpu aizsardzībai aukstajā laikā.

Ierobežots izlaidums.
FW

Franču profesionālā kosmētikas zīmola SOTHYS sezonas grima kolekcija Rudens-Ziema 2017/2018 – spēle ar krāsu un Jūsu dabiskā skaistuma atspoguļojums, izceļot valdzinošu burvību ....

Jebkuras kopšanas noslēgumam un skaistumam katru dienu zīmuļu komplekts – „Smokey eyes" efektam un kontūrēšanai šajā sezonā aktuālajā pelēkajā un plūmju tonī. Kā arī matējoša lūpu krāsa samtainām lūpām divos toņos.
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt