Jaunumi

i-PRF

Mūsdienu sabiedrībā arvien lielāku popularitāti iegūst injicēšanas metodes ar augstu problēmu novēršanas procesu efektivitāti, kas samazina vai izslēdz blaknes. Tagad mēs piedāvājam vienu no tādām metodēm!

Injected Platelet rich fibrin (i-PRF) method vai ar trombocītiem bagātināta fibrīna injicēšanas metode.

i-PRF – jauna reģenerējoša sistēma, kas satur šūnas: trombocītus, leikocītus, limfocītus, monocītus, neitrofīlās un cilmes šūnas (no perifēriskās asinsrites), kas koncentrējas uz fibrīna autoloģiskās matricas – progresīva, efektīva un uzticama metode, kurai piemīt ādas reģenerācijas efekts.

Atšķirībā no jau zināmajām metodēm (PRP – Platelet Rich Plasma, ar trombocītiem bagātināta plazma; PRGF – Platelet Rich in Growth Factors, ar augšanas faktoriem bagātināta plazma) , šajā metodē netiek izmantoti antikoagulanti!

i-PRF priekšrocība: procedūra ir pilnībā nekaitīga un neizraisa blaknes, jo asins preparāti tiek iegūti no paša cilvēka asinīm, tiem netiek pievienoti antikoagulanti vai citas ķīmiskās vielas. Tā ir droša procedūra, bez alerģijas vai infekcijas riska. Pēc procedūras (1-3 reizes) iegūtais rezultāts saglabājas atbilstoši dabiskajam novecošanas procesam.

Dr. Džozefs Šukruns (Joseph Choukroun) (Francija, Nica) un viņa komanda, sadarbojoties ar divām laboratorijām – FORM (Frankfurte, Vācija) un Research Lab Clarion (ASV)-izstrādāja I-PRF matricu (injicējams – trombocītiem bagātināts fibrīns). Šis atklājums tika stādīts priekšā 2014. gadā starptautiskajā simpozijā par asins augšanas faktoriem Parīzē.
Īsts fitness sejai un ķermenim vienas stundas laikā!
Īsts

Endermoloģija® kvadrātā !

Jums ir maz laika? Jūs nezināt, kam pirmām kārtām jāpievērš uzmanība?

Vairs nevajadzēs izvēlēties!!!
Mēs apvienojām Jums ķermeņa lipomasāžas un sejas lipomasāžas procedūru, pielietojot aparātu LPG®, un ieguvām Jūsu sapņu procedūru!

Tagad tikai vienas stundas laikā, vienā kabinetā, uz viena aparāta – 40 minūtes estētisku ķermeņa kontūru veidošanas, lokālu tauku uzkrājumu novēršanas un ļenganas ādas nostiprināšanas PLUS 20 minūtes efektīva liftinga, ādas tonusa atjaunošanas un izteiktu sejas ovāla kontūru veidošanas.

Speciāls  piedāvājums no mūsu jaunās meistares - Jekaterīnas SUDARENKO!

Lipomassage™ + LiftMassage® ar LPG® aparātu 60 min 50 €