Jaunumi

#JauneklībasRevolucija

Sievietēm, kurs vēlas, lai viņu patieso vecumu zinātu viņas vien…

Zinātnes progress pilnībā nevar novērst novecošanu, taču tas var palīdzēt samazināt laika gaitas radītās redzamās izmaiņas.

Ādas aizsardzībai ikdienā, tās skaistuma saglabāšanai un ievērojamai cīņai ar novecošanās pazīmēm, Sothys izstrādāja PILNĪBĀ JAUNU PRETNOVECOŠANĀS PROGRAMMU, kas sastāv no intensīvās procedūras un produktiem ādas kopšanai mājās - 7 pretnovecošanās krēmiem!

Galvenais programmas ingredients ir komplekss βP3 Tri Complex™, ko trīs gadu ilgu pētījumu rezultātā radījusi SOTHYS laboratorija. Tas apvieno sevī divus augu valsts aktīvos ingredientus (safrānu un soforu) ar jaunākās paaudzes peptīdiem.

Sothys piedāvātais ādas jauneklīguma paildzināšanas princips:

βP3 Tri Complex™

+

INOVATĪVI AKTĪVIE INGREDIENTI,
KAS ATLASĪTI SPECIĀLI KATRAM ĀDAS NOVECOŠANĀS VEIDAM.
The

Bernard Cassière atkal ienes īstu burvestību ādas kopšanā!

The MYSTERIOUS GALACTIC Edition – profesionālā procedūra un produkti ar dubultu efektu: jebkura ādas tipa starojums un reģenerācija.

Reti, oriģināli, efektīvi un maģiski komponenti – mēness akmens ekstrakts un vērtīgais peridota ekstrakts, kas pazīstami ar mikroelementu bagātību; un inovatīvas, pa īstam brīnumainas tekstūras dāvās Jums atjaunošanu kā pēc burvju nūjiņas mājiena! Nakts krēms palēnina novecošanas procesus un aizsargā no fotonovecošanas, sniedz ādai komforta un tvirtuma sajūtu.

Krēms greznā un oriģinālā dāvanu iepakojumā, kas ir atgādina debesīs planējošu mēnesi.
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt