Speciālisti

Stilisti - Frizieri

Svetlana KESKA-DRUBINA
Svetlana KESKA-DRUBINA

Friziere-stiliste ar nopietnu profesionālu izglītību un darba pieredzi.

Svetlana – talantīgs meistars, kuram piemīt lieliska gaume, prasme redzēt un realizēt tieši to, kas izcels Jūsu individualitāti un pievilcību. Netriviāla, radoša pieeja – viņas stiprā puse. Svetlana seko līdzi pašiem jaunākajiem, modernākajiem virzieniem friziermākslas pasaulē. Ir fundamentālas profesijas zināšanas. Lieliski izdodas kā «klasika», tā arī avangardiski risinājumi... Prot ieskaut klientu ar rūpēm, piedāvāt labāko, kas ir viņas „arsenālā”, palīdzēs izdarīt pareizo tēla un stila izvēli. Interesanti „atradumi” darbā ar krāsu gammu.

Svetlana – cilvēks, kas ir patiesi aizrāvies ar savu darbu. Laiks, kas tiek pavadīts viņas krēslā, neskaitot lielisku frizūru, sniegs Jums prieku, atjaunošanu un labu noskaņojumu.

Pilna anketa

Tamāra POĻAČKOVA
Tamāra POĻAČKOVA

Pieredzējis frizieris-stilists. Grāmatas „Padomi matu kopšanā”, izdevniecība JUMAVA, līdzautore. Starptautisku stilistu- frizieru konkursu dalībniece.

Talantīgs, radošs cilvēks; Tamāra mīl mācīties jauno, cītīgi seko līdzi jaunākajām tendencēm friziermākslā. Piedāvā plašu pakalpojumu spektru. Jūs droši varat uzticēt viņai individuālā tēla veidošanu, kas uzsvērs Jūsu skaistumu. Tamāra dāvā saviem klientiem labu garastāvokli un apbrīnojamas pārvērtības. Beigusi Birutas Mageles starptautisko stilistu skolu. Paaugstinājusi profesionālo līmeni Toni & Guy Akadēmijā, frizieru skolā Maija, piedalās ikgadējā seminārā frizieriem Trend Zoom, kompānijas L'Oreal semināros.

Pilna anketa

Alla Aleksejeva
Alla Aleksejeva

Pieredzējusi, plaša profila friziere-stiliste ar radošu pieeju palīdz klientiem veidot mūsdienīgu ārējo veidolu.

Alla – meistars ar 14 gadu stāžu, kas iedvesmo uz pārmaiņām, spēj palīdzēt vīriešiem un sievietēm uzlabot garastāvokli. Speciālista prasmīgās rokas veikli veic gan modernus, gan klasiskus griezumus. Mūsdienīgi matu griezumi ir viņas stiprā puse. Viņa nepārtraukti seko visiem profesijas jauninājumiem.

Pilna anketa

Biona HERMANE
Biona HERMANE

Pieredzējusi friziere-stiliste ar ilggadēju darba stāžu.

Biona, talantīga speciāliste, kas vērīgi seko jaunākajiem virzieniem friziermākslā. Meistare īpaši mīl un prot efektīvi veidot izteiksmīgas vakara un līgavas frizūras. Viņai ir individuāla pieeja katram klientam un viņa spēj piedāvāt efektīvāko risinājumu no plašā pakalpojumu spektra. Viņa aktīvi un veiksmīgi ir piedalījusies dažādos starptautiskos frizieru kolekciju konkursos un šovos, kā arī modes skatēs.

Pilna anketa

Olga RADOMISĻENSKA
Olga RADOMISĻENSKA

Pieredzējusi friziere-stiliste. Plaša profila speciāliste. Darba stāžs no 1994.gada.

Olga – radošs cilvēks, sava darba meistars. Cenšas palīdzēt atrast un radīt katram klientam savu neatkārtojamu tēlu. Ilggadēja darba pieredze dažādos friziermākslas virzienos ļaus tikt galā ar jebkuru uzdevumu. Vīriešu un sieviešu psiholoģijas izpratne sniedz iespēju ar katru klientu atrast kopēju valodu, kas ir ļoti svarīgi vēlamā pozitīvā rezultāta sasniegšanai.

Pilna anketa


Ārsti
Kosmētiķi
Masieri un ķermeņa estētikas speciālisti
Nagu kopšanas speciālisti
Stilisti - Frizieri
Administratori

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt