Speciālisti

Masieri un ķermeņa estētikas speciālisti

Inese MATVEJENKO
Inese MATVEJENKO

Masāžas, hidromasāžas, pirts tehnoloģiju un ķermeņa estētikas speciālists ar medicīnisko izglītību.

Inese ir pieredzējis, atsaucīgs speciālists. Gādīgi un vērīgi attiecas pret klientu sastādot individuālo programmu katram. Inesei ļoti patīk veikt visas procedūras, kas ir saistītas ar ūdeni – zemūdens un pirts procedūras. Ūdens «aizskalo» visas kaites, atjauno dzīves enerģiju. Un, protams, Inese zina par pirts brīnumainajām īpašībām, atveseļošanās, atjaunināšanās, stresa mazināšanas un dziļas organisma attīrīšanas iespējām ar masāžu, pīlingu un ietīšanu.

Pilna anketa

Inga VEIDEMANE
Inga VEIDEMANE

Pieredzējis ķermeņa estētikas un figūras modelēšanas aparātu tehnoloģiju speciālists.

Lielisks, smalkjūtīgs, atbildīgs sava darba speciālists, priecīgs un optimistisks cilvēks. Inga strādā ar Jūsu ķermeni uz aparāta, par kuru labāks pagaidām nav radīts. Viņa palīdzēs Jums izveidot Jūsu ķermeni ideālā stāvoklī, neatkarīgi no tā, cik Jums ir gadu un liekais svars. Inga – lielisks motivātors, kas palīdzēs Jums nepagurt ceļā uz mērķi, nezaudēt interesi par rezultātu, uzlādēt ar optimismu. Pēc LPG procedūru kursa Jūs iegūsiet nenovērtējamas zināšanas par savu ķermeni un tā vajadzībām. Individuāla pieeja – viena no Ingas stiprajām pusēm. Kā visi Institūta speciālisti, Inga ir koptas, skaistas sievietes piemērs. Darba gadu laikā, kopš «Liorá» dibināšanas brīža, Inga ir spējusi iekarot pilnīgu klientu uzticību.

Pilna anketa

Jeļena Dubovicka
Jeļena Dubovicka
Kosmētiķe ar medicīnisku izglītību un daudzgadēju darbu kā medicīnā, tā arī kosmetoloģijā. Jeļena, dzīvespriecīgs, labvēlīgs, optimistiski noskaņots cilvēks, kas mīl un labi pārzina savu darbu. Piemīt plašs prasmju loks, radoši pieiet uzdevuma risināšanai un arī pat sāpīgas procedūras pratīs padarīt patīkamas. Universālās iemaņas un izglītība ļauj Jeļenai veikt procedūras kā ķermenim, tā arī sejai. Individuāla pieeja katram klientam, prasme piedāvāt efektīvāko no plašā pakalpojumu spektra, mīlestība pret savu darbu – garantē Jums lielisku pašsajūtu, labu garastāvokli, dzīves spēka un enerģijas atjaunošanos.

Pilna anketa

Dana Karlsberga
Dana Karlsberga

Kosmētiķe, masāžu un ķermeņa estētisko procedūru profesionāle ar četrpadsmit gadu pieredzi skaistumkopšanas sfērā. Ieguvusi medicīnas māsas izglītību, kā arī beigusi vienu no prestižākajām kosmētiķu mācību iestādēm Latvijā.

Perfekcionisms, profesionalitāte, zināšanas un ekselenta apkalpošana sagaida katru klientu, kurš dodas pie Danas. Savas praktizēšanas laikā ieguvusi stabilu klientu loku, kuri priekšroku dod tikai un vienīgi labākajiem speciālistiem, kādi mūsdienās pieejami. Savu pieredzi un zināšanas ieguvusi ne tikai Latvijā, un veiksmīgi turpina savu attīstību un pieredzes bagātināšanu vēl šodien.

Katrs klients, kurš kaut reizi ir sajutis šīs meistares pieeju, profesionalitāti un kompetenci skaistumkopšanas un estētikas jomā, nespēs mainīt to ne pret vienu citu. Harisma, patīkama un laipna attieksme, zināšanas, pieredze, profesionalitāte un labvēlīga enerģija raksturo Danu. Vienmēr spējīga atrast labāko pieeju jebkuram cilvēkam, izvēloties piemērotāko metodi un kosmētiskos līdzekļus klienta vēlmju piepildīšanai. Ātri un efektīvi klients tiek apkalpots, saglabājot augstāko kvalitāti. Nevis karjeras veidošana, bet gan mīlestība pret savu darbu un katru klientu gala rezultātu sniedz spīdošu rezultātu.

Pilna anketa

Jevgenija JEMEĻJANOVA
Jevgenija JEMEĻJANOVA

Kosmētiķe-estētiķe, sejas un ķermeņa estētikas speciālists, masiere ar augstāko izglītību sporta medicīnas jomā, ārstnieciskās fizkultūras instruktors.

Pieredzējis, lietpratīgs speciālists, Jevgēnijai individuāla pieeja katram klientam, sastādot darba programmu sejas un ķermeņa kopšanai. Apmāca pareizai attieksmei pret veselību, sevis kopšanā. Strādājot ar manuālām un aparāttehnoloģijām sasniedz maksimāli iespējamo figūras korekciju un sejas ādas atjaunināšanu.

Pilna anketa

Olga LEBEDEVA
Olga LEBEDEVA

Pieredzējis kosmētiķis ar medicīnas izglītību un CIDESСO skolas starptautisko diplomu.

Olga – smalkjūtīgs, zinošs speciālists, ar radošu pieeju, vērīgi un ar atbildību attiecas pret uzdoto uzdevumu. Labprāt dāsni dalās ar savām zināšanām un prasmēm Jūsu skaistuma saglabāšanai. Individuāla pieeja katram klientam un lieliski acīmredzami rezultāti Olgai ir iekarojuši klientu uzticību.

Pilna anketa

Irina LUFERČIKA
Irina LUFERČIKA

Pieredzējis estētiskās sejas un ķermeņa kosmetoloģijas speciālists.

Uzmanīgs, gādīgs, saudzīgs meistars, Irina gūst lieliskus rezultātus darbā ar katru klientu. Zinošs speciālists, viņa katrā procedūrā „iegulda” mīlestību un profesionālās zināšanas. Irina sasniedz lieliskus rezultātus. Viņai uzticas klienti, iegūstot piedevām pie ārējām pārvērtībām pozitīvu emociju lādiņu.

Pilna anketa


Ārsti
Kosmētiķi
Masieri un ķermeņa estētikas speciālisti
Nagu kopšanas speciālisti
Stilisti - Frizieri
Administratori

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt