Papildus iespējas

KLIENTA KARTE

Katram patstāvīgajam Skaistuma institūta “Liorá” klientam ir iespēja kļūt par Klienta Kartes īpašnieku. Mēs novērtējam katra klienta uzticamību mūsu Institūtam un vēlamies piešķirt īpašu nozīmi katram viņa apmeklējumam.

Skaistuma institūta “Liorá” Klienta Kartes īpašās iespējas:

  • individuālu bonusu sistēmu, kas ir atkarīga no apmeklējumu biežuma, izmantotajām procedūrām un pirkumiem mūsu veikalā;
  • dāvana dzimšanas dienā – 10% atlaide uz visām procedūrām un pirkumiem vienas apmeklējuma dienas laikā;
  • regulāra informācijas par Skaistuma institūta jaunumiem vai īpašajiem piedāvājumiem saņemšana e-pastā.

Lai kļūtu par Klienta Kartes īpašnieku ir nepieciešams izmantot mūsu Institūta pakalpojumus ne mazāk kā 3 reizes. Pēc pirmā apmeklējuma, ja Jūs vēlaties kļūt par mūsu patstāvīgo klientu, aizpildiet administratoru piedāvāto Reģistrācijas anketu. Pēc trešā apmeklējuma Jūs iegūsiet Klienta plastikāta karti ar individuālu numuru. Turpmāk Jūs varēsiet izmantot Kartes numuru kā Jūsu identifikatoru pierakstoties uz procedūrām pa telefonu vai personiski.

Būsim priecīgi Jūs redzēt starp mūsu patstāvīgajiem klientiem.

DĀVANU KARTE

Skaistus svētkus un brīnišķīgu atpūtu var uzdāvināt ar Skaistuma institūta “Liorá” dāvanu karti! Institūta dāvanu karte – tā ir lieliska ideja dāvanai dzimšanas, vārda dienā vai citos lieliskos svētkos – Ziemassvētkos, Jaunā Gadā, Sv. Valentīna dienā, 8. martā utt.. Bet dažreiz dāvanai pat nav vajadzīgs kāds īpašs iemesls ...

Skaistuma institūta dāvanu karti var noformēt gan uz noteiktu summu, gan uz konkrētu procedūru vai procedūru programmu. Minimālā dāvanu kartes vērtība 15.00 EUR un tās derīguma termiņš 6 mēneši.

ABONEMENTI

Pievēršam Jūsu uzmanību, ka daudzu procedūru efektivitāte palielinās veicot kursu un tām var iegādāties ABONEMENTU!

AUTOSTĀVVIETA

Klientiem tiek piedāvāta iespēja novietot savu transporta līdzekli ērtā apsargājamā autostāvvietā par fiksētu cenu, neatkarīgi no uzturēšanās laika Skaistuma institūtā.

Personām ar funkcionāliem traucējumiem

lai apmeklētu ārstu dermatologu, ir nepieciešams iepriekšējs pieraksts pa tālr.: (+371) 67373721 vai (+371) 26821593.

Februāris, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt