Vēsture

Skaistuma institūta «Liorá» pamati tika ielikti 1993. gadā, kad tas sāka savu darbību kā profesionālās kosmētikas izplatītājs Latvijā, vēlāk paplašinoties kosmetoloģijas un estētiskās medicīnas jomā, un 2017.gada 31.oktobrī kļūstot par “Veselības centrs 4” grupas uzņēmumu.

Skaistuma institūts “Liorá” radikāli izmainīja skaistumkopšanas standartus Latvijā, jo vieni no pirmajiem saviem klientiem sāka piedāvāt mūsdienīgas kosmetoloģijas metodes un tehnoloģijas, un turpmāk “Veselības centrs 4” turpinās attīstīt nozares iespējas un sniegt profesionālus skaistumkopšanas, kosmetoloģijas, estētiskās medicīnas un dermatoloģijas pakalpojumus.

1998. gadā tika atvērts kosmetoloģijas centrs «Liorá», kurā kosmetologiem tika dota iespēja piedāvāt klientiem jaunākās paaudzes produktus un inovatīvas metodes, pierādot to efektivitāti praksē. 2001. gadā «Liorá» kļuva par pilnvērtīgu Skaistuma Institūtu pēc tādu Eiropas valstu kā Francijas, Vācijas, Šveices u.c. mērauklas – ar savu mācību bāzi un labākajiem ārstiem- kosmetologiem.

2001. gadā sākās jaunas, komfortablas ēkas celtniecība, kas atbilst augstākajām kosmetoloģijas industrijas prasībām. Izvēloties ārstnieciskās kosmetoloģijas virzienu, līdzekļi netika investēti greznā interjerā, bet gan visus brīvos resursus – intelektuālos un materiālos – nepārtraukti ieguldīja un turpina ieguldīt attīstībā, pakalpojumu līmeņa paaugstināšanā un speciālistu apmācībā.

No 2002. gada oktobra Skaistuma institūts «Liorá» atrodas plašā 4 stāvu ēkā Rīgas centrā - Tallinas ielā 18. 1200 m² plašajās telpās klientiem tiek piedāvāts daudzpusējs pakalpojumu klāsts, sākot ar estētisko medicīnu un beidzot ar kosmetoloģijas pakalpojumiem.

Nozīmīgi fakti Skaistuma insitūta «Liorá» vēsturē:

  • 1998. gadā pirmie Latvijā ieviesa sausā medicīnas pedikīra metodi;

  • 2001.gadā pirmie Latvijā ieviesa tirgū unikālu vadošo aparāttehnoloģiju LPG ķermeņa kontūru un sejas modelēšanai;

  • 2006. gadā pirmie sāka izmantot Jet Peel - ādai fizioloģiski draudzīgu pīlingu.

  • 2007. gadā sākām piedāvāt klientiem frakcionētās fototermolīzes metodi. 

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt