Vēsture

Skaistuma institūta «Liorá» pamati tika ielikti 1993. gadā, kad kompānija “Frodis” kā savu interešu sfēru izvēlējās profesionālo kosmētiku ar vēlmi kļūt par profesionālu kosmētikas zīmolu distributoru vietējā tirgū. Tanī laikā Latvijā profesionālās kosmētikas tirgus vēl nebija attīstījies. Tieši tā Latvijā parādījās Nelly de Vuyst (Beļģija), Samuel Par, Pier Augé (Francija).

Zīmolu izvēlē priekšroka tika dota vienīgi augsta līmeņa kompānijām, kurām ir savas zinātniski – pētnieciskās laboratorijas un kas atbilst Latvijas iedzīvotāju vajadzībām. 1998. gadā kompānija atvēra kosmetoloģijas centru «Liorá» kā «pilota» centru, kur kompānijas kosmetologiem tika dota iespēja piedāvāt klientiem efektīvus produktus un metodikas, pierādot to efektivitāti praksē. Pateicoties ik dienas pieaugošajam pakalpojumu pieprasījumam, «Liorá» centrs ļoti ātri nevarēja ietilpt kā fiziski, tā arī morāli kosmetoloģijas centra formātā.

Uz 2001. gadu «Liorá» jau bija pilnvērtīgs Skaistuma Institūts pēc tādu Eiropas valstu kā Francijas, Vācijas, Šveices mērauklas – ar savu mācību bāzi un labākajiem ārstiem- kosmetologiem.

Ar domu par turpmāko attīstību 2001. gadā sākās jaunas, komfortablas ēkas celtniecība, kas atbilst pašām augstākajām kosmetoloģijas industrijas prasībām. Izvēloties ārstnieciskās kosmetoloģijas virzienu, kompānija neinvestēja līdzekļus greznā interjerā, bet visus brīvos resursus – intelektuālos un materiālos – nepārtraukti ieguldīja un turpina ieguldīt attīstībā, pakalpojumu līmeņa paaugstināšanā un speciālistu apmācībā.

No 2002. gada oktobra Skaistuma institūts «Liorá» ir izvietots plašā 4 stāvu ēkā klusajā pilsētas centrā Tallinas ielā 18, Rīgā, kur 1200 m² piedāvā saviem klientiem ļoti plašu pakalpojumu klāstu un gatavs apmierināt jebkura prasīga klienta vajadzības. Jaunais Skaistuma Institūts sāka savu darbību jau sadarbībā ar SOTHYS grupu – pasaulē pazīstamo profesionālas kosmētikas kompāniju.

Mēs esam pārliecināti, ka atjaunināšanas, atveseļošanas un novecošanas profilaksei nepieciešama kompleksa pieeja. Skaistums vispirms ir veselība. Tieši tāpēc mūsu uzmanības centrā ir ambulatorā ārstniecības nodaļa, kuras mērķis ir rūpes par skaistumu sākt izanalizējot organisma stāvokli. Mūsu ārstu uzdevums ir sastādīt individuālu efektīvu atveseļošanas, ādas ārstēšanas, atjaunināšanas, notievēšanas, figūras korekcijas, matu struktūras atjaunošanas u.t.t. programmu, kas sniegs optimālo rezultātu bez liekiem laika un līdzekļu tēriņiem.

Svarīgi par mums: 1998. gadā pirmie Latvijā ieviesām kosmetoloģijas salonā sausā medicīnas pedikīra metodi. 2001.gadā pirmie Latvijā ieviesām tirgū unikālu vadošo aparāttehnoloģiju LPG ķermeņa kontūru un sejas modelēšanai, 2006. gadā – Jet Peel, ādai fizioloģiski draudzīgu pīlingu. Plaši izmantojam mūsdienīgas fotoepilācijas, fotoatjaunošanas IPL tehnoloģijas, un kā alternatīvu plastiskajai ķirurģijai 2007. gadā piedāvājām mūsu klientiem frakcionētās fototermolīzes metodi. Esam sagatavojuši speciālistu komandu, kas spēj sniegt efektīvus un kvalitatīvus pakalpojumus ar mūsdienīgo aparatūru. Un daudz ko citu ....