Etiķete

Cienījamās dāmas un kungi!

Skaistuma institūts «Liorá» - vienmēr mazi svētki, iespēja uz dažām stundām „atslēgties” no saspringtā pilsētas dzīves ritma un iegremdēties miera un harmonijas atmosfērā.
Lai Jūsu atrašanās mūsu Skaistuma institūtā Jums dāvātu maksimālu labsajūtu un relaksāciju, mēs lūdzam Jūs ievērot mūsu rekomendācijas:

Procedūru rezervācija

 • Mēs rekomendējam Jums pierakstīties uz procedūrām savlaicīgi. Iepriekšēja pierakstīšanās garantē Jums veicamās procedūras ērtākās dienas un laika izvēles iespēju. Taču mēs būsim ne mazāk priecīgi redzēt Jūs arī bez iepriekšēja pieraksta un darīsim visu iespējamo, lai Jūs kvalitatīvi apkalpotu. Procedūras laiku Jūs varat rezervēt pa sekojošiem tālruņu numuriem: (+371) 67373721, (+371) 67377375, (+371) 26821593 vai personīgi pie Skaistuma institūta administratoriem;
 • Personām ar funkcionāliem traucējumiem,lai saņemtu ārstniecisku masāžu vai apmeklētu ārstu dermatologu, ir nepieciešams iepriekšējs pieraksts pa tālr.: (+371) 67373721 vai (+371) 26821593;
 • Jūs varat arī procedūru pierakstam izmantot elektronisko pastu: liora@liora.lv. Pierakstu pa elektronisko pastu var veikt darba dienās no 9.00 līdz 18.00. Lūgums norādīt savu kontaktālruņa numuru. Vairāk lasiet šeit;
 • Rūpējoties par Jūsu savlaicīgu vizīti uz paredzamo procedūru, Skaistuma institūta «Liorá» administratori Jums atgādinās par vizīti ar īsziņu uz Jūsu norādīto mobilā tālruņa numuru.

Procedūru rezervācijas atcelšana

 • Ja kādu iemeslu pēc Jūs nevarat apmeklēt Skaistuma institūtu rezervētajā laikā, lūdzu, paziņojiet mums to laikus. Ja ir iepriekšējs pieraksts uz abonementa procedūru kursu, lūgums atcelt savu vizīti ne mazāk kā 24 stundas pirms procedūras sākuma. Mēs būsim priecīgi piedāvāt Jums citu laiku vai dienu.

Pievērsiet uzmanību!

 • Ja Jums ir veselības problēmas, alerģijas, Jūs esat grūtniece vai izejat kādu ārstēšanās kursu, lūdzu, paziņojiet par to speciālistam, kurš Jūs apkalpo, pirms procedūras. Tas ļaus Jums piedāvāt atbilstošu procedūru. Ja Jūs valkājat kontaktlēcas, paziņojiet par to Jūsu kosmetologam.
 • Lūdzam atturieties no solārija apmeklēšanas ķermeņa un/vai sejas procedūru veikšanas dienā.

Skaistuma institūta «Liorá» apmeklēšana

 • Mēs rekomendējam atnākt 15 minūtes pirms procedūras sākuma, kas sniegs Jums iespēju bez steigas pārģērbties, noskaņoties uz procedūru un iedzert tieši Jums pagatavotu aromātisku kafijas vai tējas tasīti.
 • Vēlamies informēt, ka Jūsu nokavējuma laiks ietekmēs Jūsu procedūru ilgumu, jo jebkura speciālistu procedūru grafika izmaiņa var sagādāt neērtības citiem mūsu Institūta Klientiem.
 • Jums ērtā laikā mūsu darbinieki ar lielāko prieku veiks ekskursiju pa Skaistuma institūtu «Liorá» un iepazīstinās ar visu piedāvājamo pakalpojumu un jaunumu klāstu.
 • Mēs tiecamies uz to, lai Skaistuma institūta «Liorá» klienti varētu atslābināties un gūt tikai pozitīvas emocijas. Lai radītu miera atmosfēru, mēs lūdzam Jūs runāt klusāk un pēc iespējas atslēgt skaņu Jūsu mobilajam telefonam apmeklējot Institūtu.
 • Nekautrējaties uzdot jautājumus un izteikt savas vēlmes. Speciālists būs Jums pateicīgs, ja Jūs ļausiet viņam uzzināt Jūsu izjūtas procedūras laikā. Ja rodas kāds diskomforts, pasakiet par to speciālistam.
 • Skaistuma institūtā «Liorá» nesmēķē.
 • Skaistuma institūta administrācija nenes atbildību par vērtīgajām mantām, kas ir atstātas Jūsu halātu kabatās, koplietošanas vietās un aizmirstas kabinetos pēc procedūrām.

Ar pateicību par sapratni,

Skaistuma institūta «Liorá» administrācija

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt