Speciālisti

Ārsti

Ingrīda RĪTIŅA
Ingrīda RĪTIŅA

Darbu Skaistuma Institūtā "Liorá" vada lietpratīgs, zinošs speciālists.


Prasmīgs ārsts, top-menedžeris ar lielu efektīvas vadīšanas darba pieredzi. Ingrīda patstāvīgi paaugstina savu profesionāli līmeni, apmācoties Latvijā, Krievijā un Eiropā, ir augstākā kompetence pašā plašākajā jautājumu spektrā. Labvēlība, iecietība un humora sajūta palīdz Ingrīdai kolektīvā uzturēt uzticības un savstarpējās saprašanās atmosfēru, risināt sarežģītus, delikātus klientu jautājumus. Pārzinot jaunāko informāciju par sasniegumiem kosmetoloģijā un kosmētiskajā medicīnā, viņa sastāda optimālas un efektīvas programmas, populāras starp Institūta klientiem.
Ingrīdas prasme katrā momentā piemeklēt Jums labāko, ar sapratni attiekties pret Jūsu vēlmēm, padara Institūta apmeklējumu maksimāli patīkamu un vērtīgu.

Pilna anketa

Jeļena PANOVA
Jeļena PANOVA

Ģimenes ārsts ar 20 gadu stāžu, mezoterapeits – Starptautiskās mezoterapeitu asociācijas biedrs, kosmētiķe, lāzera tehnoloģiju speciālists.

Ko Jūs jūtat, kad atnākat uz vizīti pie pieredzējuša, pārliecināta par savām zināšanām un prasmēm speciālista?
Miers un uzticība, pārliecība par to, ka saņemsiet gaidāmo rezultātu – viss tas, kā arī labvēlīgums, smalkjūtība un takts sagaida Jūs vizītē pie dakteres Panovas.

Radoša, pārdomāta pieeja uzdevumam, fundamentālas medicīniskās zināšanas, prasme strādāt individuāli – ļauj klientiem patiesi priecāties par savām pārvērtībām un organisma atveseļošanos. Jaunības svaigums, lieliska pašsajūta un garastāvoklis – tas ko, Jums ir spējīgs sniegt speciālists apmaiņā pret Jūsu laiku un kripatiņu pacietības.

Pilna anketa

Valentīna ČUGUNOVA
Valentīna ČUGUNOVA

Vadošais Skaistuma Institūta "Liorá" speciālists no tā dibināšana brīža. Ārsts-kosmētiķis ar augstāko medicīnisko izglītību. Starptautisks profesionālās kosmētikas SOTHYS treneris Latvijā.

Plašas un pamatīgas zināšanas mūsdienu medicīnā un kosmetoloģijā, vadošajās atjaunināšanās metodēs sniedz Valentīnas klientiem daudzpusīgu iespēju un variantu izvēli. Saudzīgs, spējīgs iedziļināties, sirsnīgs meistars; Valentīna prot piemeklēt labāko katram klientam, saprotami paskaidrot procedūras būtību, radīt uzticības un komforta atmosfēru. Valentīnas sievišķība, labestība, dzīves gudrība, lieliska humora sajūta – īpašības, kas līdz ar augstāko profesionālo līmeni piesaista klientus. Viņi uztic savu skaistumu daktera drošajās rokās visos dzīves gadījumos. Valentīna ir plaša profila meistars: strādā kā ar radikālām, tā arī konservatīvām metodēm, kas ir virzītas uz efektīvu novecošanas profilaksi. Pārliecināti, pareizi strādā ar sarežģītu tehniku, veicot pašas delikātākās procedūras.

Pilna anketa


Ārsti
Kosmētiķi
Masieri un ķermeņa estētikas speciālisti
Nagu kopšanas speciālisti
Stilisti - Frizieri
Administratori
Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt