Speciālisti

Ārsti

Aleksejs ZAVORINS
Aleksejs ZAVORINS
Dr. A.Zavorins ir Eiropas Dermatoveneroloģijas akadēmijas biedrs, absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti ar izcilību, kā arī šobrīd ir doktorants un pasniedzējs Rīgas Stradiņa univeristātes Infektoloģijas un dermatoloģijas katedrā.

Pilna anketa

Jeļena PANOVA
Jeļena PANOVA

Ģimenes ārsts ar 20 gadu stāžu, mezoterapeits – Starptautiskās mezoterapeitu asociācijas biedrs, kosmētiķe, lāzera tehnoloģiju speciālists.

Ko Jūs jūtat, kad atnākat uz vizīti pie pieredzējuša, pārliecināta par savām zināšanām un prasmēm speciālista?
Miers un uzticība, pārliecība par to, ka saņemsiet gaidāmo rezultātu – viss tas, kā arī labvēlīgums, smalkjūtība un takts sagaida Jūs vizītē pie dakteres Panovas.

Radoša, pārdomāta pieeja uzdevumam, fundamentālas medicīniskās zināšanas, prasme strādāt individuāli – ļauj klientiem patiesi priecāties par savām pārvērtībām un organisma atveseļošanos. Jaunības svaigums, lieliska pašsajūta un garastāvoklis – tas ko, Jums ir spējīgs sniegt speciālists apmaiņā pret Jūsu laiku un kripatiņu pacietības.

Pilna anketa

Valentīna ČUGUNOVA
Valentīna ČUGUNOVA

Vadošais Skaistuma Institūta "Liorá" speciālists no tā dibināšana brīža. Ārsts-kosmētiķis ar augstāko medicīnisko izglītību. Starptautisks profesionālās kosmētikas SOTHYS treneris Latvijā.

Plašas un pamatīgas zināšanas mūsdienu medicīnā un kosmetoloģijā, vadošajās atjaunināšanās metodēs sniedz Valentīnas klientiem daudzpusīgu iespēju un variantu izvēli. Saudzīgs, spējīgs iedziļināties, sirsnīgs meistars; Valentīna prot piemeklēt labāko katram klientam, saprotami paskaidrot procedūras būtību, radīt uzticības un komforta atmosfēru. Valentīnas sievišķība, labestība, dzīves gudrība, lieliska humora sajūta – īpašības, kas līdz ar augstāko profesionālo līmeni piesaista klientus. Viņi uztic savu skaistumu daktera drošajās rokās visos dzīves gadījumos. Valentīna ir plaša profila meistars: strādā kā ar radikālām, tā arī konservatīvām metodēm, kas ir virzītas uz efektīvu novecošanas profilaksi. Pārliecināti, pareizi strādā ar sarežģītu tehniku, veicot pašas delikātākās procedūras.

Pilna anketa


Ārsti
Kosmētiķi
Masieri un ķermeņa estētikas speciālisti
Nagu kopšanas speciālisti
Stilisti - Frizieri
Administratori

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt