Speciālisti

Kosmētiķi

Valentīna ČUGUNOVA
Valentīna ČUGUNOVA

Vadošais Skaistuma Institūta "Liorá" speciālists no tā dibināšana brīža. Ārsts-kosmētiķis ar augstāko medicīnisko izglītību. Starptautisks profesionālās kosmētikas SOTHYS treneris Latvijā.

Plašas un pamatīgas zināšanas mūsdienu medicīnā un kosmetoloģijā, vadošajās atjaunināšanās metodēs sniedz Valentīnas klientiem daudzpusīgu iespēju un variantu izvēli. Saudzīgs, spējīgs iedziļināties, sirsnīgs meistars; Valentīna prot piemeklēt labāko katram klientam, saprotami paskaidrot procedūras būtību, radīt uzticības un komforta atmosfēru. Valentīnas sievišķība, labestība, dzīves gudrība, lieliska humora sajūta – īpašības, kas līdz ar augstāko profesionālo līmeni piesaista klientus. Viņi uztic savu skaistumu daktera drošajās rokās visos dzīves gadījumos. Valentīna ir plaša profila meistars: strādā kā ar radikālām, tā arī konservatīvām metodēm, kas ir virzītas uz efektīvu novecošanas profilaksi. Pārliecināti, pareizi strādā ar sarežģītu tehniku, veicot pašas delikātākās procedūras.

Pilna anketa

Olga KOŽEMJAKO
Olga KOŽEMJAKO

Kosmētiķe-estētiķe, sejas un ķermeņa estētikas speciālists ar augstāko izglītību ārstnieciskās fizkultūras jomā.

Talantīgs, prasmīgs speciālists, Olgai ir radoša pieeja katram klientam, sastāda individuālās programmas sejas un ķermeņa kopšanai. Praktizē veseluma un integritātes pieeju skaistumkopšanā – no galvas līdz papēžiem. Labvēlīgs, vērīgs meistars. Propagandē veselīgu dzīvesveidu un pareizu ādas kopšanā. Palīdz kompleksi harmonizēt visus fiziskā skaistuma, sejas un ķermeņa estētikas aspektus. Pielietojot manuālās un aparāttehnoloģijas, sasniedz maksimāli iespējamo rezultātu sejas kopšanā un silueta veidošanā, kā arī relaksācijai. Ekskluzīva franču zīmola S. Mahler treneris Latvijā.

Pilna anketa

Svetlana AFOŅINA
Svetlana AFOŅINA

Kosmētiķe ar medicīnas izglītību. .

Pieredzējis, talantīgs sava darba meistars, mīl mācīties un apgūt visu jauno. Mērķtiecīgs speciālists, Svetlana mīl savu darbu, ar prieku piemeklē vislabāko rezultātu sasniegšanas veidus klientam. Lielisks meistars, viņa attaisnos Jūsu cerības. Labvēlīga, personīga pieeja klientam, lieliskas saskarsmes spējas un augsts profesionālais līmenis rada klientu uzticību Svetlanai.

Svetlanai ir radoša pieeja uzdevumam – vienādi veiksmīgi izmanto kā radikālos, tā arī konservatīvos, profilaktiskos līdzekļus Jūsu jaunības un skaistuma saglabāšanai.

Pilna anketa

Jeļena PANOVA
Jeļena PANOVA

Ģimenes ārsts ar 20 gadu stāžu, mezoterapeits – Starptautiskās mezoterapeitu asociācijas biedrs, kosmētiķe, lāzera tehnoloģiju speciālists.

Ko Jūs jūtat, kad atnākat uz vizīti pie pieredzējuša, pārliecināta par savām zināšanām un prasmēm speciālista?

Miers un uzticība, pārliecība par to, ka saņemsiet gaidāmo rezultātu – viss tas, kā arī labvēlīgums, smalkjūtība un takts sagaida Jūs vizītē pie dakteres Panovas. Radoša, pārdomāta pieeja uzdevumam, fundamentālas medicīniskās zināšanas, prasme strādāt individuāli – ļauj klientiem patiesi priecāties par savām pārvērtībām un organisma atveseļošanos. Jaunības svaigums, lieliska pašsajūta un garastāvoklis – tas ko, Jums ir spējīgs sniegt speciālists apmaiņā pret Jūsu laiku un kripatiņu pacietības.

Pilna anketa

Ina ZIKOVA
Ina ZIKOVA

Pieredzējusi kosmētiķe ar radošu pieeju.

Ina – mierīgs, nosvērts cilvēks, optimistiski uztver dzīvi un „uzlādē” ar optimistisku attieksmi apkārtējos. Sava darba profesionālis, Ina ir iemantojusi klientu uzticību. Labvēlīga attieksme pret cilvēkiem, prasme dalīties ar visu, kas ir viņas ”arsenālā” Jūsu skaistumam, garantē klientam lielisku rezultātu un garastāvokļa uzlabošanos.

Pilna anketa

Olga ĻEBEDEVA
Olga ĻEBEDEVA

Pieredzējis kosmētiķis un CIDESСO skolas starptautisko diplomu.

Olga – smalkjūtīgs, zinošs speciālists, ar radošu pieeju, vērīgi un ar atbildību attiecas pret uzdoto uzdevumu. Labprāt dāsni dalās ar savām zināšanām un prasmēm Jūsu skaistuma saglabāšanai. Individuāla pieeja katram klientam un lieliski acīmredzami rezultāti Olgai ir iekarojuši klientu uzticību.

Pilna anketa

Dana Karlsberga
Dana Karlsberga

Kosmētiķe, masāžu un ķermeņa estētisko procedūru profesionāle ar četrpadsmit gadu pieredzi skaistumkopšanas sfērā. Ieguvusi medicīnas māsas izglītību, kā arī beigusi vienu no prestižākajām kosmētiķu mācību iestādēm Latvijā.

Perfekcionisms, profesionalitāte, zināšanas un ekselenta apkalpošana sagaida katru klientu, kurš dodas pie Danas. Savas praktizēšanas laikā ieguvusi stabilu klientu loku, kuri priekšroku dod tikai un vienīgi labākajiem speciālistiem, kādi mūsdienās pieejami. Savu pieredzi un zināšanas ieguvusi ne tikai Latvijā, un veiksmīgi turpina savu attīstību un pieredzes bagātināšanu vēl šodien.

Katrs klients, kurš kaut reizi ir sajutis šīs meistares pieeju, profesionalitāti un kompetenci skaistumkopšanas un estētikas jomā, nespēs mainīt to ne pret vienu citu. Harisma, patīkama un laipna attieksme, zināšanas, pieredze, profesionalitāte un labvēlīga enerģija raksturo Danu. Vienmēr spējīga atrast labāko pieeju jebkuram cilvēkam, izvēloties piemērotāko metodi un kosmētiskos līdzekļus klienta vēlmju piepildīšanai. Ātri un efektīvi klients tiek apkalpots, saglabājot augstāko kvalitāti. Nevis karjeras veidošana, bet gan mīlestība pret savu darbu un katru klientu gala rezultātu sniedz spīdošu rezultātu.

Pilna anketa

Irina LUFERČIKA
Irina LUFERČIKA

Pieredzējis estētiskās sejas un ķermeņa kosmetoloģijas speciālists.

Uzmanīgs, gādīgs, saudzīgs meistars, Irina gūst lieliskus rezultātus darbā ar katru klientu. Zinošs speciālists, viņa katrā procedūrā „iegulda” mīlestību un profesionālās zināšanas. Irina sasniedz lieliskus rezultātus. Viņai uzticas klienti, iegūstot piedevām pie ārējām pārvērtībām pozitīvu emociju lādiņu.

Pilna anketa

Jevgenija JEMEĻJANOVA
Jevgenija JEMEĻJANOVA

Kosmētiķe-estētiķe, sejas un ķermeņa estētikas speciālists, masiere ar augstāko izglītību sporta medicīnas jomā, ārstnieciskās fizkultūras instruktors.

Pieredzējis, lietpratīgs speciālists, Jevgēnijai individuāla pieeja katram klientam, sastādot darba programmu sejas un ķermeņa kopšanai. Apmāca pareizai attieksmei pret veselību, sevis kopšanā. Strādājot ar manuālām un aparāttehnoloģijām sasniedz maksimāli iespējamo figūras korekciju un sejas ādas atjaunināšanu.

Pilna anketa

Jeļena Dubovicka
Jeļena Dubovicka
Kosmētiķe ar medicīnisku izglītību un daudzgadēju darbu kā medicīnā, tā arī kosmetoloģijā. Jeļena, dzīvespriecīgs, labvēlīgs, optimistiski noskaņots cilvēks, kas mīl un labi pārzina savu darbu. Piemīt plašs prasmju loks, radoši pieiet uzdevuma risināšanai un arī pat sāpīgas procedūras pratīs padarīt patīkamas. Universālās iemaņas un izglītība ļauj Jeļenai veikt procedūras kā ķermenim, tā arī sejai. Individuāla pieeja katram klientam, prasme piedāvāt efektīvāko no plašā pakalpojumu spektra, mīlestība pret savu darbu – garantē Jums lielisku pašsajūtu, labu garastāvokli, dzīves spēka un enerģijas atjaunošanos.

Pilna anketa


Ārsti
Kosmētiķi
Masieri un ķermeņa estētikas speciālisti
Nagu kopšanas speciālisti
Stilisti - Frizieri
Administratori

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt