Speciālisti

Administratori

Mairita LAGZDIŅA
Mairita LAGZDIŅA

Galvenā administratore.

Mairita lieliski pārzina savu profesiju, visu pakalpojumu spektru, kas tiek piedāvāts Skaistuma Institūtā. Viņai patīk būt noderīgai, komunicēt ar cilvēkiem. Katru dienu notiek kaut kas interesants, atnāk jauni cilvēki, ir iespēja palīdzēt. Lieliski pārzina informāciju par procedūrām un sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem lietošanai mājas apstākļos, var sniegt noderīgu padomu, palīdzēs izvēlēties jaunu produkciju, atjauninošas tehnoloģijas, interesantas procedūras. Sastādīs ērtu apmeklējumu grafiku, iepazīstinās ar jaunu informāciju, izdevīgām akcijām. Labprāt runā ar klientiem latviešu, krievu un angļu valodā.

Mairita ar aizrautību rūpējas par klientiem, uzturot labvēlības un komforta atmosfēru.

Pilna anketa

Svetlana KUSTOVA
Svetlana KUSTOVA
Pieredzējis administrators, Svetlana lieliski orientējas plašajā Skaistuma Institūta pakalpojumu spektrā. Viņa prasmīgi sastādīs Jums ērtu procedūru apmeklējuma grafiku, veiksmīgi sakoordinēs radušās izmaiņas. Labprāt runā ar klientiem latviešu, krievu un angļu valodās. Labvēlīgs, smalkjūtīgs cilvēks ar lielisku humora izjūtu, Svetlana ar interesi attiecas pret katru klientu un atceras visus pēc vārdiem. Patiess smaids uz viņas sejas vienmēr rada svētku atmosfēru.

Pilna anketa

Irina ĀBELTIŅA
Irina ĀBELTIŅA

Irina ir pieredzējusi, uzmanīga administratore.

Lieliski veic savas profesijas pienākumus: teicami pārzina visu pakalpojumu spektru, ko piedāvā Skaistuma Institūts. Viņai patīk komunicēt ar cilvēkiem, viņa ar interesi attiecas pret katru klientu. Apkalpo klientus latviešu, krievu un angļu valodā. Savas kompetences ietvaros piedāvā izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem. Irina lieliski pārvalda aktuālo informāciju par produktiem, pakalpojumiem, palīdz izdarīt pareizo jaunās produkcijas, atjauninošo tehnoloģiju izvēli, ar prieku rūpējas par klientiem, uzturot labvēlīgu un komfortablu atmosfēru.

Pilna anketa

Irina VANAGA
Irina VANAGA

Irina mīl un labi pārzina savu darbu. Viņa mīl cilvēkus, saskarsmi, patīkamo, draudzīgo Institūta atmosfēru. Viņu priecē iespēja piedāvāt kvalitatīvus, augsti profesionālus, ekskluzīvus pakalpojumus. Irina pilnībā pārvalda informāciju par kosmētiskajiem līdzekļiem, dažādām procedūrām, daudzas no kurām var saņemt tikai Skaistuma Institūtā "Liorá". Sastādīs ērtu apmeklējumu grafiku, palīdzēs piemeklēt vajadzīgo kosmētiku, iepazīstinās ar akcijām, jaunumiem, piedāvās tikko pagatavotas kafijas vai tējas tasīti, interesantu žurnālu un pilnu informāciju par Institūta pakalpojumiem. Labprāt runā ar klientiem latviešu, krievu un angļu valodās.

Patiesi priecīga redzēt skaistus, koptus un apmierinātus klientus. Laipna, smaidīga, labvēlīga – Irina vienmēr Jūs sagaidīs labā garastāvoklī.

Pilna anketa


Ārsti
Kosmētiķi
Masieri un ķermeņa estētikas speciālisti
Nagu kopšanas speciālisti
Stilisti - Frizieri
Administratori

Aprīlis, 2018

Mūsu speciālisti labprāt
atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.
Pieteikties jaunumu saņemšanai
Latviešu valodā. nomainīt